زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۶۰۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خوبم. شوما خُبین؟ چیطوو؟
اوه چه غلیظSmile
یه احوالپرسی ساده است Tongueخواستم ببینم از دیدن به نتیجه خاصی هم رسیدیTongueTongue

+وای ساعتو :||||
سکوووت میکنم Big GrinTongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۶۰۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +وای ساعتو :||||
به نظرم شما گفته بودید هیچ وقت ۱۲ شب به بعد نمی خوابید. درسته؟
بله درست میفرمایید
ولی الان فصل شیرین امتحاناتSad

هیچ وقت تا این موقع بیدار نبودم هیچ وقت مگر به اندازه انگشتای یک دستمTongue
خواستم نشون بدم که حرف های کاربرا تا چه حد در ذهن بقیه میمونه. دیگه خودتون حساب کنید چقدر ... کردن بی فایده است. تازه من خیلی حافظه ام ضعیفه. وگرنه کاربر بهنام که تاریخچه گویای مانشته. changelogی هست برا خودش. Big GrinTongue

(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم شما گفته بودید هیچ وقت ۱۲ شب به بعد نمی خوابید. درسته؟
۱۱ بود به گمونم :-؟
اره ۱۱ بودSadنهایت ۱۱:۳۰SadSad
اینم نمونه کار از کاربر بهنام Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۶۰۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خوبم. شوما خُبین؟ چیطوو؟
اوه چه غلیظSmile
یه احوالپرسی ساده است Tongueخواستم ببینم از دیدن به نتیجه خاصی هم رسیدیTongueTongue

+وای ساعتو :||||
سکوووت میکنم Big GrinTongue
نه عاباجی بیا تعریف هم کن نظرتو به شور هم بذار ExclamationExclamationExclamation

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۸۶۰۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم نمونه کار از کاربر بهنام Big Grin
از اونجا یادم مونده که داشتند قرارِ ارس میذاشتند، بعد هر کسی یه بامبولی در میاورد (قرار گذاشتن خانوما رو دیدی که؟ Big Grin)، محدودیت upper bound هم از طرف کاربر آفاق بود که میگفتند ۱۱ به بعد نمیشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۱۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم نمونه کار از کاربر بهنام Big Grin
از اونجا یادم مونده که داشتند قرارِ ارس میذاشتند، بعد هر کسی یه بامبولی در میاورد (قرار گذاشتن خانوما رو دیدی که؟ Big Grin)، محدودیت upper bound هم از طرف کاربر آفاق بود که میگفتند ۱۱ به بعد نمیشه Big Grin
:| O_o
یعنیا اینا آبرو برا ادم نمیذارن Sleepy الان میزنم همه پستارو حذف میکنم که بقیه متوجه ساعت خواب من نشن Big Grin
قرارای پسرا که دیدنی تره TongueTongue

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۶۱۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم نمونه کار از کاربر بهنام Big Grin
کاربرای محترم، اگه پستی گذاشتید و خودتون یادتون رفته میتونید از کاربر بهنام بپرسید. اون حتما یادشه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Bahar_HS , elhamgh
ارسال: #۲۸۶۱۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  یعنیا اینا آبرو برا ادم نمیذارن Sleepy الان میزنم همه پستارو حذف میکنم که بقیه متوجه ساعت خواب من نشن Big Grin
کاش مشکل فقط ساعت خواب بود Tongue Tongue

(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربرای محترم، اگه پستی گذاشتید و خودتون یادتون رفته میتونید از کاربر بهنام بپرسید. اون حتما یادشه. Big Grin
برووو :')))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۱۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط so@.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  کاش مشکل فقط ساعت خواب بود Tongue Tongue
مگه مشکل دیگه ای هم هست:|

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۸۶۱۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...................
ارسال: #۲۸۶۱۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ه جدی؟ چه قدر جالب. ارس همون رودخونه ارس رو میگین؟ یعنی نصف شب واقعا میخواستن برن ارس همدیگه رو ببینن؟!!! HuhHuhHuh
خبر دارید آخر تونستن هماهنگ بشن با هم یا نه قرارشون کنسل شد؟HuhHuhHuh
کنسل شد چون اعضای تیم شروع به جر زنی کردند که رودخونه‌ی ارس به خونه‌ی فلان کاربر (که اون موقع تند و تند پست‌هاش رو پاک میکرد) نزدیک‌تر هست و حق و ناحق میشه و چرا مثلاً نندازیم زاینده‌رود که به خونه‌ی اون بهمان کاربر نزدیکتر باشه. خلاصه هر کی یه چیزی میگفت Tongue Tongue Tongue

(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  نه خواهشا امکان حذف پستا رو مجددا فعال کنین.
خب الان من و بلک مخالفیم، شما و اون یکی موافق هستید. از اونجایی که رأی آقایون دو برابر حساب میشه پس ۴ به ۲ جلو هستیم. شاید بگید این قضیه مربوط به چیز دیگه‌ای هست ولی خب ما تفسیر به رأی می‌کنیم، خصوصاً که قانون‌گذار و مجری قانون (ادمین) هر دو یک نفر و هر دو آقا هستند Cool
عجب چیز سنگینی گفتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۱۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط diligent.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ه جدی؟ چه قدر جالب. ارس همون رودخونه ارس رو میگین؟ یعنی نصف شب واقعا میخواستن برن ارس همدیگه رو ببینن؟!!! HuhHuhHuh
خبر دارید آخر تونستن هماهنگ بشن با هم یا نه قرارشون کنسل شد؟HuhHuhHuh
کنسل شد چون اعضای تیم شروع به جر زنی کردند که رودخونه‌ی ارس به خونه‌ی فلان کاربر (که اون موقع تند و تند پست‌هاش رو پاک میکرد) نزدیک‌تر هست و حق و ناحق میشه و چرا مثلاً نندازیم زاینده‌رود که به خونه‌ی اون بهمان کاربر نزدیکتر باشه. خلاصه هر کی یه چیزی میگفت Tongue Tongue Tongue
زاینده رووود؟ O_O
فلان کاربر (که اون موقع تند و تند پست‌هاش رو پاک میکرد) O_O
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
نقل قول: نه خواهشا امکان حذف پستا رو مجددا فعال کنین.
خب الان من و بلک مخالفیم، شما و اون یکی موافق هستید. از اونجایی که رأی آقایون دو برابر حساب میشه پس ۴ به ۲ جلو هستیم. شاید بگید این قضیه مربوط به چیز دیگه‌ای هست ولی خب ما تفسیر به رأی می‌کنیم، خصوصاً که قانون‌گذار و مجری قانون (ادمین) هر دو یک نفر و هر دو آقا هستند Cool
عجب چیز سنگینی گفتم.
شوما راحت باشین دادا واس خودتون بریدن و دوختین Big Grin
--------
من چرا نمیخوابم :| :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۸۶۱۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مگه مشکل دیگه ای هم هست:|
خخخ عمدا" دیر جواب دادم تا با فکر و خیالِ این بخوابید که یعنی چه موضوع دیگه‌ای بوده خخخخ Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۱۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
..........
ارسال: #۲۸۶۱۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ق.ظ
چقدر بده اسم یک سایتی یادت بره و ساعت ها دنبالش بگردی بدون موفقیت
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۸۶۲۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مگه مشکل دیگه ای هم هست:|
خخخ عمدا" دیر جواب دادم تا با فکر و خیالِ این بخوابید که یعنی چه موضوع دیگه‌ای بوده خخخخ Cool
O_oفکروخیال
خخخخخخ :| من چیزی که موقع خواب تا حالا اصلابرام پیش نیومده فکروخیال Tongue

پناه می آورم به تو...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close