زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۵۴۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی خوبه آدم از رشته ش لذت ببره و کارش هم مرتبط با رشته ش باشه RolleyesRolleyes
از معدود تصمیمای درست زندگیم CoolCoolBig GrinBig Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Paraande , khayyam , **sara**
ارسال: #۲۸۵۴۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ق.ظ
حکیمی شاگردان خود را برای یک گردش تفریحی به کوهستان برده بود. بعد از پیاده‌روی طولانی، همه خسته و تشنه در کنار چشمه‌ای نشستند و تصمیم گرفتند استراحت کنند.
حکیم به هر یک از آن‌ها لیوانی داد و از آن‌ها خواست قبل از نوشیدن آب یک مشت نمک درون لیوان بریزند. شاگردان هم این کار را کردند. ولی هیچ‌یک نتوانستند آب را بنوشند، چون خیلی شور شده بود.
سپس استاد مشتی نمک را داخل چشمه ریخت و از آن‌ها خواست از آب چشمه بنوشند وهمه از آب گوارای چشمه نوشیدند.
حکیم پرسید: آیا آب چشمه هم شور بود؟
همه گفتند:
نه، آب بسیار خوش‌طعمی بود.
حکیم گفت:
رنج‌هایی که در این دنیا برای شما در نظر گرفته شده است نیز همین مشت نمک است نه کمتر و نه بیشتر.

این بستگی به شما دارد که لیوان آب باشید و یا چشمه که بتوانید رنج‌ها را در خود حل کنید. پس سعی کنید چشمه باشید تا بر رنج‌ها فایق آیید.

مرحوم_دولابی

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Skyrim , fatemesoleimani , khayyam , viase
ارسال: #۲۸۵۴۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
یعنی من نمی دونم چرا اصلا سیاست ندارم....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
ارسال: #۲۸۵۴۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
گاهی نمیدونم میشه به حس قلبی ایمان داشت یا نه!!!! وقتی همه میگن این کار اشتباهه ولی از درون حست برای همه دلایل اطرافیان جواب داشته باشه!! واقعا نمیدونم تا چه حد میشه احساس درونی رو باور داشت!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۸۵۵۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  گاهی نمیدونم میشه به حس قلبی ایمان داشت یا نه!!!! وقتی همه میگن این کار اشتباهه ولی از درون حست برای همه دلایل اطرافیان جواب داشته باشه!! واقعا نمیدونم تا چه حد میشه احساس درونی رو باور داشت!!!!!

این از اون چیزهایی می تونه باشه که مجهول است و با هیچ منطق و فلسفه ای نشه جوابی براش به دست آورد حتی با گرفتن انتگرال چند گانه Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  یعنی من نمی دونم چرا اصلا سیاست ندارم....

تعریف سیاست چیه ؟

(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  خیلی خوبه آدم از رشته ش لذت ببره و کارش هم مرتبط با رشته ش باشه RolleyesRolleyes
از معدود تصمیمای درست زندگیم CoolCoolBig GrinBig Grin
پنجاه درصد قضیه حله ولی آیا محیط و امکانات به درستی در مسیر برات قرار داده میشه که همیشه تو این تصمیم بمونی و مجبور نشی عوضش کنی !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۸۵۵۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آغا این آواتارا رو درست کنید
چه مشکلی داره؟ لطفا در بخش مشکلات مانشت بیان کنید تا رفع کنیم. من آواتار شما رو می‌بینم. آیا در آپلود آواتار مشکل هست؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۵۵۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آغا این آواتارا رو درست کنید
چه مشکلی داره؟ لطفا در بخش مشکلات مانشت بیان کنید تا رفع کنیم. من آواتار شما رو می‌بینم. آیا در آپلود آواتار مشکل هست؟
مدیر محترم آواتورها دیده نمیشه غیب شده دست به کار شوید و این مشکل رو برطرف کنه !

والا قبلا یه بخش چت داشت تو پایین صفحه می تونستیم با دوستامون چت درسی کنیم اونو برداشتی و بعدش آواتورها غیب شد و دیده نمیشه فکر کنم کمی بعد ما رو هم حذف کنی ! بازگشت همه به سوی اوست Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , blackhalo1989 , diligent
ارسال: #۲۸۵۵۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آغا این آواتارا رو درست کنید
مدیر محترم آواتورها دیده نمیشه غیب شده دست به کار شوید و این مشکل رو برطرف کنه !

والا قبلا یه بخش چت داشت تو پایین صفحه می تونستیم با دوستامون چت درسی کنیم اونو برداشتی و بعدش آواتورها غیب شد و دیده نمیشه فکر کنم کمی بعد ما رو هم حذف کنی ! بازگشت همه به سوی اوست Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم آواتار دوستان رو میبینم :|
[تصویر:  406059_eee.PNG]
بخش چت رو ادمین توضیح دادن چرا حذف کردن .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۸۵۵۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  گاهی نمیدونم میشه به حس قلبی ایمان داشت یا نه!!!! وقتی همه میگن این کار اشتباهه ولی از درون حست برای همه دلایل اطرافیان جواب داشته باشه!! واقعا نمیدونم تا چه حد میشه احساس درونی رو باور داشت!!!!!

این از اون چیزهایی می تونه باشه که مجهول است و با هیچ منطق و فلسفه ای نشه جوابی براش به دست آورد حتی با گرفتن انتگرال چند گانه Big GrinBig GrinBig Grin

پیش اومده واستون؟HuhHuh

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۵۵۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
امیدوارم فیفا ۱۷ با فراست بایت چیز خوبی از آب در بیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۵۵۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)

تعریف سیاست چیه ؟

منظورم سیاست کاری هست داشتن برخورد مناسب و همکاری دوستانه بین همکارها و زیر بار نرفتن زور که منجر به دعوا هم نشود هدف همکارا پیشرفت کل بخش باشه نه اینکه وقتی موفق میشی سعی کنن حذفت کنن و مثلا من وقتی نسخه ها را چک کردم وقتم ازاد شده دوباره می خوام یه بار دیگه یه نگاه کنم الکی نگن تو وسواسی نمیدونم فلانی و... وقت ازادم بوده نمیدونم این انتقاد را قبول کنم یا نه چون من هنوز ساعت نمی زنم و اموزشی هستم نمی خوام باهشون درگیر بشم اما واقعا زیر بار حرف زور رفتن برام سخته ، یا طرف خودش وقتی نسخه را ویرایش می کرده دکمه ذخیره را نزده بعد می گه خانوم چرا ذخیره را نمی زنی منو نخواستم درگیر شم سکوت کردم
یا باید از بخش پذیرش ایراد بگیرم وقتی ایراد می گیرم الکی داد و بی داد می کنن در حالی که دوستانه بهشون می گم البته تا حدود زیادی خودم را کنترل کردم اما قطعا رفتار کردن با بعضی ها که می دونی رفتارشون غیر اخلاقی هست سخته چون انتقاد هم اگه به ادم بشه باید با یه لحن مناسب باشه
نه با زیر سوال بردن شخصیت افراد البته برای رسیدن به هدف های بزرگ باید خیلی چیزها را تحمل کرد انشالله که اخرش خیر باشه گذشته از همه اینها من به نسخه ها و ایراد پیدا کردن از نسخه ها واقعا وابسته شدم ایده های مختلفی هم به ذهنم می رسه اما همکارام گاهی یه ضد حال هایی می زنن که ادم نمی دونه واقعا چی بگه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , khayyam
ارسال: #۲۸۵۵۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  
تعریف سیاست چیه ؟

منظورم سیاست کاری هست داشتن برخورد مناسب و همکاری دوستانه بین همکارها و زیر بار نرفتن زور که منجر به دعوا هم نشود هدف همکارا پیشرفت کل بخش باشه نه اینکه وقتی موفق میشی سعی کنن حذفت کنن و مثلا من وقتی نسخه ها را چک کردم وقتم ازاد شده دوباره می خوام یه بار دیگه یه نگاه کنم الکی نگن تو وسواسی نمیدونم فلانی و... وقت ازادم بوده نمیدونم این انتقاد را قبول کنم یا نه چون من هنوز ساعت نمی زنم و اموزشی هستم نمی خوام باهشون درگیر بشم اما واقعا زیر بار حرف زور رفتن برام سخته ، یا طرف خودش وقتی نسخه را ویرایش می کرده دکمه ذخیره را نزده بعد می گه خانوم چرا ذخیره را نمی زنی منو نخواستم درگیر شم سکوت کردم
یا باید از بخش پذیرش ایراد بگیرم وقتی ایراد می گیرم الکی داد و بی داد می کنن در حالی که دوستانه بهشون می گم البته تا حدود زیادی خودم را کنترل کردم اما قطعا رفتار کردن با بعضی ها که می دونی رفتارشون غیر اخلاقی هست سخته چون انتقاد هم اگه به ادم بشه باید با یه لحن مناسب باشه
نه با زیر سوال بردن شخصیت افراد البته برای رسیدن به هدف های بزرگ باید خیلی چیزها را تحمل کرد انشالله که اخرش خیر باشه گذشته از همه اینها من به نسخه ها و ایراد پیدا کردن از نسخه ها واقعا وابسته شدم ایده های مختلفی هم به ذهنم می رسه اما همکارام گاهی یه ضد حال هایی می زنن که ادم نمی دونه واقعا چی بگه
بهترین نوع همکاری اینه با هم رقابت کاری نداشته باشیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin الان همکارم یکی از دوستای گلمه چون رقابت نداریم کارامون فرق داره با همTongueTongueTongue

ارسال: #۲۸۵۵۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منم آواتار دوستان رو میبینم :|
[تصویر:  406073_eee.PNG]
تو این تصویر شما مهمان هستید. در حالت مهمان آواتار رو نشون میده اما وقتی لاگین می کنم آواتار رو نشون نمیده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , so@
ارسال: #۲۸۵۵۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مدیر محترم آواتورها دیده نمیشه غیب شده دست به کار شوید و این مشکل رو برطرف کنه !
نوع نمایش شما افقی هست. به همین خاطر این اتفاق افتاده. بررسی شده و مشکل حل خواهد شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli
ارسال: #۲۸۵۶۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تو این تصویر شما مهمان هستید. در حالت مهمان آواتار رو نشون میده اما وقتی لاگین می کنم آواتار رو نشون نمیده.
اره اون عکس مهمان بودم ولی کلا آواتارارو میبینم.
[تصویر:  406076_eee.PNG]

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close