زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۹۱۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ
جاوا کارهای عزیز ! به خصوص جناب بلک ! به نظرت کتاب یا سه جلد کتاب برنامه نویسی به زبان جاوا نویسنده یا مولف احمد رضا صدیقی کتاب های خوبی هستند !؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۹۱۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۷۹۱۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
زندگی خیلی سخت شده این روزا !
کار تو شرکت پر استرس! هر آن ممکنه یه بلایی سر سرور بیاری و همه چیز بخوابه
خونه هم پر سوسک
مشکل غذا درست کردن هم داریم
حساب بانکی هم داره خالی میشه
پایان نامه ارشد هم داریم
سربازی هم که جای خودش رو داره
و ۲۴ ساعت در روز هم بیشتر وقت نداریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blx , A V A , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۷۹۱۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاربر np - complet عربستان هم ی کشور اسلامی هستش حساس نباشید با مسائل سیاسی و عقیدتی کاری ندارم ولی رد کردن یه کشور درست نیست

واقعا بعضی وقتا نمیشه ساکت موند. کشور اسلامی؟؟؟!!!! کدوم اسلام؟؟!! این کدوم اسلامیه که تو فرودگاهش به ۲تا طفل معصوم ما تجاوز میشه؟؟!!! این کدوم اسلامیه که داعش ازش میاد بیرون؟؟!!!! این کدوم اسلامیه که بعد از این همه جنایات حتی ۱بار حتی ۱بار به اسرائیل، کوچکترین اعتراضی نکرده؟؟؟!!!!!
اگه اسلام اینه من به اسلام کافرم، والا اگه این باشه من به این دین و این پیامبر کافرم!!!! آخه کدوم مسلمانی کار اینارو تایید میکنه؟؟ مسلمان نه، کدوم بی دینی کار اینارو تایید میکنه؟؟!!
چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت....

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۷۹۲۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
دلم واسش سوخت ولی نچ!
ارسال: #۲۷۹۲۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  دلم واسش سوخت ولی نچ!
آره نباید از سر دلسوزی برای اون باشه؛ ولی بعضیا فراموش می‌کنن که باید دلسوز خودشون که باشن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۷۹۲۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  آره نباید از سر دلسوزی برای اون باشه؛ ولی بعضیا فراموش می‌کنن که باید دلسوز خودشون که باشن!

موافقم!!

ممنون Heart جالب بود
ارسال: #۲۷۹۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاربر np - complet عربستان هم ی کشور اسلامی هستش حساس نباشید با مسائل سیاسی و عقیدتی کاری ندارم ولی رد کردن یه کشور درست نیست

واقعا بعضی وقتا نمیشه ساکت موند. کشور اسلامی؟؟؟!!!! کدوم اسلام؟؟!! این کدوم اسلامیه که تو فرودگاهش به ۲تا طفل معصوم ما تجاوز میشه؟؟!!! این کدوم اسلامیه که داعش ازش میاد بیرون؟؟!!!! این کدوم اسلامیه که بعد از این همه جنایات حتی ۱بار حتی ۱بار به اسرائیل، کوچکترین اعتراضی نکرده؟؟؟!!!!!
اگه اسلام اینه من به اسلام کافرم، والا اگه این باشه من به این دین و این پیامبر کافرم!!!! آخه کدوم مسلمانی کار اینارو تایید میکنه؟؟ مسلمان نه، کدوم بی دینی کار اینارو تایید میکنه؟؟!!
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
من دفاعی از عربستان نمی کنم ولی دوست من شما فقط ظاهر قضیه رو می بینید خیلی چیزا رو تا آخر عمرتون نمی تونید بفهمید خیلی حرفا رو هم نمیشه زد به هر حال من دیگه حرفی ندارم ولی اینو بگم اگه کشور اسلامی یا مکانی اسلامی پیدا کردی به ما هم بگو تا بریم مسلمان بشیم ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۷۹۲۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط ما پسرا شانس اوردیم خیام شخصیت حقوقی نیست وگرنه باید فاتحه ی همین ۴ تا ازدواج در سال رو هم میخوندیم توی کشور Big Grin Big Grin just for kidding
نه دوست من اونطوری راحت تر می تونستی ازدواج کنی مطمئن باش ! ولی از این به بعد وضع ن تنها خوب نمی شه بلکه روز به روز بدتر هم خواهد شد . حرف من عین این می مونه که به یه بچه ای که درس نمی خونه اجبار کنی که درس بخون اولش مقاومت می کنه ولی بعدش تو هم نگی خودش به یه باوری می رسه که بهتره درس بخونه همین مطلب رو تعمیم بده به فسادهای اخلاقی تو کشور ....

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  ازدواج چیه؟ اصلا دختر اگه موش بیرون بود با چوب میافتادن دنبالش Big GrinBig GrinBig Grin پسر اگر مثلا لباسش تنگ بود با چوب میفتادن دنبالش .Big GrinBig GrinBig Grin من واقعا شاکر خدا هستم کاربر خیام مهندسهBig GrinBig GrinTongueTongue
اولش اینطوری میشد ولی بعدش دیگه اون آدمهایی هم که مخالف قانون بودن دیگه موافق قانون می شدن بدون هیچ اجباری چون قبول می کردن ایران کشوری است اسلامی به معنای واقعی نه اسلامی که الان می بینیم ... چیزی نیست که می تونید برید داخل شهر وسط مردم و با ارائه ی پرسشنامه دلایل اینکه چرا وضع روز به روز بدتر میشه !؟ ببین چه جواب هایی می شنوید همین ورودی مترو وایستین می تونین به اطلاعات جالبی دست پیدا کنید بعضی ها ازشون بپرسی که چرا اینکارا رو انجام میدی نمی تونن بهت جواب بدن دلیل منطقی ندارن برای کاراشون !!!...

همیشه زور نتیجه عکس داشته

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۷۹۲۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاربر np - complet عربستان هم ی کشور اسلامی هستش حساس نباشید با مسائل سیاسی و عقیدتی کاری ندارم ولی رد کردن یه کشور درست نیست

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
من دفاعی از عربستان نمی کنم ولی دوست من شما فقط ظاهر قضیه رو می بینید خیلی چیزا رو تا آخر عمرتون نمی تونید بفهمید خیلی حرفا رو هم نمیشه زد به هر حال من دیگه حرفی ندارم ولی اینو بگم اگه کشور اسلامی یا مکانی اسلامی پیدا کردی به ما هم بگو تا بریم مسلمان بشیم ؟

چرا نمیتونید حرف بزنید؟ خوب واقعا اگه شما باطن قضییه رو میبینید بگید تا ما هم بفهمیم.
کشور اسلامی که وجود نداره، به جز چند دهه ی اول اسلام دیگه هیچوقت وجود نداشته. اما مکان زیاد هست. چند تا از شهرهای لبنان هست که به نسبت خوبن، بعضی از روستاهای ایران هم بد نیستن. درسته که اگه تو روستا باشید بازم تو همین سیستم خواهید بود، اما همه چی بستگی به خودتون داره. من خودم تو فکرشم.
"از بت کده هم راه توان تا به خدا برد ؛ این نکته ی سربسته شبی بت شکنی گفت"
شما بگید آمریکا کشور اسلامیه به من بر نمیخوره. اما ترخدا نگید عربستان کشور اسلامیه. تمام بدبختیه اسلام در طول تاریخ از این آل سعود جنایتکار بوده. آمریکا مث مرد میگه ما با اسلام مشکل داریم چون تروریسته، ولی اینا به اسم اسلام کل مسلمین جهان رو به جون هم انداختن. بابا عربستان ما را به خیر تو امید نیست، شر مرسان!!!

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Bahar_HS , Iranian Wizard , RASPINA
ارسال: #۲۷۹۲۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
یکی از بچه ها برای امتحان ها در گوشی اش همه اسلایدها و عکس از جزوه،...رو می ریزه و از رو آن می نویسه...یعنی رسما برای یکی امتحان open book است برای بقیه نیست. این واقعا انصاف نیست. استاد هم که می شینه کارهای خودش رو می کنه هیچ مراقبتی نمی کنه...آدم نمی دونه چی کار کنه بره بگه آدم فروشی کرده نگی انصاف نیست و حقت داره ضایع می شه کسی به اندازه تو هم نخونده نمره بیشتری می گیره (هرجا ظالمی هست مظلومی هم هست). اسم نبری فقط بری به استاد بگی سر جلسه مراقبت کن یه جوریه بعد سر یک امتحان نیست که همه امتحان ها است.
دانشگاه کارشناسی ام خیلی سفت و سخت می گرفتن و واقعا تقلب رو ۰/۲۵ رد می کردن اینجا یک مراقبت ساده هم نمی کنن.
یه موقع هست طرف یه سوال رو از دوستش می نویسه یا رو کاغذ یه تیکه مطلب نوشته یه چیزی ولی اینکه عکس همه صفحات کتاب یا همه اسلایدها،... جلوت باشه دیگه خیلی ستمه. همه بچه ها شاکی هستن ولی خب هیچ کس هم نمی ره بگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , so@ , Aurora , Bahar_HS , x86 , RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۲۷۹۲۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این ها تفاوت هست در برابر کسی که این طوری نیست. ولی وقتی یکسری ادم ها رو می بینم مثل همین اقای شعبانعلی که فکر کنم خیلی ها می شناسیمشون. می بینم که متفاوت من نیستم. من که دارم مثل بقیه زندگی می کنم و راه بقیه رو میرم.
انتقادات به شعبانعلی رو هم بدونید خوبه. من دیگه فن شعبانعلی نیستم.
ارسال: #۲۷۹۲۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
ارسال: #۲۷۹۲۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اره بدم نمیاد بدونم. من از ایشون بت نساختم پیش خودم. یه چیزایی هست که ایشون میگن مخصوصا تو کامنت ها که من دچار تناقض شدم ولی خوب نمی دونم چطوری ازشون بپرسم. ولی خیلی حرفاشونو قبول دارم و با حرفاشون یه تغییرات کوچیکی تو خودم ایجاد کردم.
اصل حرفم به آقای شعبانعلی نبود برای مثال گفتم ولی این مثال رو هم قبول دارم.
بگید خوبه.
نظر آدمایی که تو فیلد های تخصصی ایشون کار می کنن (مثل مذاکره) رو بپرسید. البته آدمی که از لحاظ علمی قوی باشه واقعا که تشخیصش برای شما که فیلدتون چیز دیگه است خیلی سخته و به راحتی میتونید منحرف بشید یعنی کسی که واقعا خفن نیست رو به عنوان آدم خفن تشخیص بدید.
ارسال: #۲۷۹۳۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close