زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۹۰۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ
به نظر من تو مملکتی که یه عده دور هم بشینن و هر چیزی که به ذهنشون میرسه رو تبدیل به قانون کنن، هیچ جائی واسه صحبت منطقی نمیمونه.
فقط یک نمونه اش قانون مضحک و قلدرمآبانه ایه که چند سال پیش تصویب شده و طبق اون قانون دختران زیر ۴۰ سال بدون اجازه ولی قهری (چیزی فراتر از پدر و پدربزرگ) نمیتونن از کشور خارج بشن.
یعنی توهین فراتر از این؟
از خوی و خصلت مردسالاری زورگویانه ای که تو این مملکت هست همچین چیزی بعید نبود!
اما ... من زمانی با تمام وجود برای خانمهای کشورم و ظلمی که بهشون روا میشه متأسف شدم که یک خانم که تو کشور دارای مسئولیت هست برگرده از این قانون دفاع کنه و علتش رو غیرت (!!!) مردان ایرانی عنوان کنه!
یعنی انقدر این تفکرات غلط رو مردم حاکم بوده و بهشون القا شده که دیگه خیلی خانمها خودشونم باورشون شده که تمام حقوق مسلم و طبیعی شون هم باید تحت اراده یک مرد باشه!

ضمناً بنده با کسی بحثی ندارم. اینام که گفتم بیشتر جنبه درددل داشت.
* اون "بعضیا" ای که گفتم منظورم با هیچکدوم از دوستان مانشتی نبود. یه وقت سوءتفاهم نشه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Saman , Bahar_HS , diligent , clint
ارسال: #۲۷۹۰۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  کاش ما هم یه مصیبتی تو زندگیمون داشتیم که بهونه ای میشد واسه التماس به خدا، واسه اینکه بدونیم جز خدا کسی رو نداریم، واسه اینکه بیشتر به یادش بیوفتیم. حاج اسماعیل دولابی میگه اگه تو زندگیت گیر کردی، به بن بست خوردی، بدون که خدا کارت داره، زود برو باهاش خلوت کن و بگو چی کارم داری؟

خدایا چرا چند وقتیه که دیگه با من کاری نداری؟ چرا ولم کردی؟ یه تعداد غلط کردیم، خوب حالا میگیم غلط کردیم، حالا اگه نمی بخشی نبخش، ولی من فردا نمیتونم به دوستام بگم خدای من خداییه که قدرت بخشیدن نداره، خداییه که بنده هاش رو دوست نداره، امیر المومنین به ما یاد داده که تو چه جور خدایی هستی "یا سریع الرضا".

چه مصیبتی بالاتر از اینکه فقط تو مصیبت ها به فکر خدا هستم. یک سال گذشت تا بفهمم مشکل کارم کجاست. کاش کمی بزرگ میشدم. کاش به اندازه ای که سنم زیاد شده عقلم و درکم از مسائل هم زیاد میشد. کاش قبل از انجام هر کاری، گفتن هر حرفی و رفتن هر راهی اندکی فکر می کردم. بهر حال هنوز هم بعد از یک سال باید بگم یه تعداد غلط کردم، خب حالا میگم غلط کردم. علاوه بر بخشیدن این تعداد نسبتا زیاد غلطی که کردم، اندکی هم درکم را بیشتر کن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , blx , khayyam , Nesyan , Skyrim , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۹۰۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  کاش ما هم یه مصیبتی تو زندگیمون داشتیم که بهونه ای میشد واسه التماس به خدا، واسه اینکه بدونیم جز خدا کسی رو نداریم، واسه اینکه بیشتر به یادش بیوفتیم. حاج اسماعیل دولابی میگه اگه تو زندگیت گیر کردی، به بن بست خوردی، بدون که خدا کارت داره، زود برو باهاش خلوت کن و بگو چی کارم داری؟

خدایا چرا چند وقتیه که دیگه با من کاری نداری؟ چرا ولم کردی؟ یه تعداد غلط کردیم، خوب حالا میگیم غلط کردیم، حالا اگه نمی بخشی نبخش، ولی من فردا نمیتونم به دوستام بگم خدای من خداییه که قدرت بخشیدن نداره، خداییه که بنده هاش رو دوست نداره، امیر المومنین به ما یاد داده که تو چه جور خدایی هستی "یا سریع الرضا".

چه مصیبتی بالاتر از اینکه فقط تو مصیبت ها به فکر خدا هستم. یک سال گذشت تا بفهمم مشکل کارم کجاست. کاش کمی بزرگ میشدم. کاش به اندازه ای که سنم زیاد شده عقلم و درکم از مسائل هم زیاد میشد. کاش قبل از انجام هر کاری، گفتن هر حرفی و رفتن هر راهی اندکی فکر می کردم. بهر حال هنوز هم بعد از یک سال باید بگم یه تعداد غلط کردم، خب حالا میگم غلط کردم. علاوه بر بخشیدن این تعداد نسبتا زیاد غلطی که کردم، اندکی هم درکم را بیشتر کن.

من نفهمیدم مفهوم پیامتون روHuhHuhHuhHuhHuh

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۹۰۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
سلام. آیا ویژوال استودیو ۲۰۱۳ ٬ Sql 2012 رو ساپورت میکنه؟
خیلی فوریه ممنون میشم ج بدین.
ارسال: #۲۷۹۰۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
آسمون...امروز چه قشنگه...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sara9009 , diligent , **sara**
ارسال: #۲۷۹۰۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سلام. آیا ویژوال استودیو ۲۰۱۳ ٬ Sql 2012 رو ساپورت میکنه؟
خیلی فوریه ممنون میشم ج بدین.

گوگل کنی خیلی خیلی فوری میگه

آره ساپورت می کنه اگر باگی چیزی بود(احتمالا به خاطر عدم ساپورت ویندوز ۸.۱ یا ۱۰ و ...) در این صورت آپدیت بشن حله ولی پیش فرض باید به راحتی تو ویندوز ۷ اینا کار کنه.
ارسال: #۲۷۹۰۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  گوگل کنی خیلی خیلی فوری میگه

آره ساپورت می کنه اگر باگی چیزی بود(احتمالا به خاطر عدم ساپورت ویندوز ۸.۱ یا ۱۰ و ...) در این صورت آپدیت بشن حله ولی پیش فرض باید به راحتی تو ویندوز ۷ اینا کار کنه.
ممنون خیلی تو گوگل گشتم ولی درباره ترکیب این دوتا پیدا نکردم.
تشکر.
ارسال: #۲۷۹۰۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  با این دفاعی که شما کردید؛ باید عرض کنم خوب شد شما وکالت نخوندید Big Grin Big Grin Big Grin
یعنی اگه قانون دست من بود قوانین جدید تصویب می کردم که هیچ کس نتونه مشکلی بر سر راه جوانان قرار بده قوانین کاملا روشن !

اینجوری هم نیست که مشکل بردارن بیارن سر راه جوونا قرار بدن, مثلاً مشکلات فرهنگی به طرز فکر آدمهای جامعه برمیگیرده که با قانون گذاری قابل حل نیست؛ ولی باید عرض کنم همونقدر که دفاعتون برای وکالت بد بود, شعاراتون واسه نمایندگی مجلس رأی بیاره Big Grin Big Grin

اتفاقا با قانون گذاری حل میشه وقتی که شعور ملت ( جسارت نباشه نه همه یه تعداد آدم های بی لیاقت ) نمی کشه که فرهنگ درست رو رعایت کنن باید با چوب بالا سرشون وایستی اگه همینطوری ولشون کنی وضع بدتر میشه خب وقتی که قانون سفت و سختی از همون اول بود که دختران باید حجاب رو رعایت کنن الان وضعیت این نمیشد تو جامعه کاری که کشور عربستان انجام داده ! یه قانون های سفت و سختی هم باید برای مردها می بود .! الان که همه چی داغون شده هیچ کس هم نمی تونه درستش کنه هر روز هم بدتر میشه !...
از شما با این همه ادعا، این حرف حداقل بعید بود،از کی تا حالا شما تعیین میکنی قانون سفت سخت رو برای رعایت حجاب یه انسان دیگه که در جایگاه فکری شاید بزرگ تر از جنس مرد و قطعا هم به سندیت ویل دورانت خانم ها برتر بودن و در کمال تاسف جنس مرد در شمار موجوداتی بوده که حقیقتا خجالت میکشم از گفتنش و به صرف مرد بودنم بهمم بر میخوره، خواهش میکنم دست بردارید از این همه تمایز در جنسیت،
قانون گذاری معمولا توسط مرد ها انجام میشه و بدون هیچ مشارکتی از سوی زن ها، همین خودش اولین نقض قانون دمکراسیه، دمکراسی دینی هم معمولا مطلقه تصور میشه!!!
جناب خیام،آدمای مثه شما معمولا وقتی بحث حجاب باهاشون پیش میاد این پاسخ رو میدن به امثال من : دوس داری خواهر و مادرت بدون حجاب برن توی خیابون!!!
این سفسطه و مصادره ی به مطلوب پاسخش اینه: منِ نوعی اگر شعور داشته باشم خواهر و مادرم رو به عنوان انسان هایی عاقل برای تفکر عاقلانه در اجتماع میپذیرم و آزاد اندیشی اونها رو بخشی از جامعه ی آزاد میبینم و خودم رو صاحب اراده ی اونها نمیدونم، که قطعا تجلی نتایج این تفکر رو اگر به کل جامعه میشد تزریق کرد، ایران تعریف دیگه ای میداشت،
خیلی ازت ناراحت شدم
یک ذره تجزیه تحلیل کنید بعد هر چی دلتون خواست بگید،

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

بسیار عالی چرا خودتو اذیت می کنی به خودت فشار نیار تو هم یه جور دیگه مطلب رو دریافتی و به نظرم نیازی نبود بابت پست من خودتو ناراحت کنی اینجا نمی تونم دیگه بیشتر از این براتون توضیح بدم اگه تهران اومدی بیا حضوری ببینمت تا بیشتر توضیح بدم حرفام کاملا هم درسته و اصلا هم جای ناراحتی نداره و هیچ وقت نباید هیچ کس از واقعیت های تلخ جامعه فرار کنه ! ExclamationExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۷۹۰۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط diligent.)
چه طوفان و تگرگی بود اینجا به به.. آرامش آسمون بعد از طوفانم صفای خودشو داره :-)
جوجه قمری مون رو کلاغ خورد :| :| این عکسشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Aurora , **sara** , crevice , khayyam , A V A , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۹۱۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط ما پسرا شانس اوردیم خیام شخصیت حقوقی نیست وگرنه باید فاتحه ی همین ۴ تا ازدواج در سال رو هم میخوندیم توی کشور Big Grin Big Grin just for kidding
نه دوست من اونطوری راحت تر می تونستی ازدواج کنی مطمئن باش ! ولی از این به بعد وضع ن تنها خوب نمی شه بلکه روز به روز بدتر هم خواهد شد . حرف من عین این می مونه که به یه بچه ای که درس نمی خونه اجبار کنی که درس بخون اولش مقاومت می کنه ولی بعدش تو هم نگی خودش به یه باوری می رسه که بهتره درس بخونه همین مطلب رو تعمیم بده به فسادهای اخلاقی تو کشور ....

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  ازدواج چیه؟ اصلا دختر اگه موش بیرون بود با چوب میافتادن دنبالش Big GrinBig GrinBig Grin پسر اگر مثلا لباسش تنگ بود با چوب میفتادن دنبالش .Big GrinBig GrinBig Grin من واقعا شاکر خدا هستم کاربر خیام مهندسهBig GrinBig GrinTongueTongue
اولش اینطوری میشد ولی بعدش دیگه اون آدمهایی هم که مخالف قانون بودن دیگه موافق قانون می شدن بدون هیچ اجباری چون قبول می کردن ایران کشوری است اسلامی به معنای واقعی نه اسلامی که الان می بینیم ... چیزی نیست که می تونید برید داخل شهر وسط مردم و با ارائه ی پرسشنامه دلایل اینکه چرا وضع روز به روز بدتر میشه !؟ ببین چه جواب هایی می شنوید همین ورودی مترو وایستین می تونین به اطلاعات جالبی دست پیدا کنید بعضی ها ازشون بپرسی که چرا اینکارا رو انجام میدی نمی تونن بهت جواب بدن دلیل منطقی ندارن برای کاراشون !!!...
ارسال: #۲۷۹۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط jazana.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  گوگل کنی خیلی خیلی فوری میگه

ممنون خیلی تو گوگل گشتم ولی درباره ترکیب این دوتا پیدا نکردم.
تشکر.

آها پس ایول حله respect

من اینو گوگل کردم visual studio 2013 sql server 2012 compatibility

------------------------------------------

به جای بزن بزن، برین تو تاپیک پیشنهاد فیلم، سریالای تکنولوژیکی پیشنهادیم رو ببینین و کیف کنین (مخصوصا Black Mirror)
ارسال: #۲۷۹۱۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ
دوستان هر مطلبی رو بخوایید می تونید از گوگل به دست بیارید فقط کافی است مقداری با بحث google hacking آشنایی داشته باشید !
ارسال: #۲۷۹۱۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  آها پس ایول حله respect

من اینو گوگل کردم visual studio 2013 sql server 2012 compatibility

دست شما درد نکنه. البته منم تقریبا همینو زدم ...شاید دقت نکردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۷۹۱۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
در عجبم که یک نفر چطور میتونه انقدر خوب فکر کنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دارم به این متن فکر میکنم.

+بی ربط به همه بحث های این تاپیک، فقط به این دلیل که این مطلب رو خیلی دوست داشتم، به اشتراک گذاشتم. همین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , blx , Aurora , clint , Saman , samaneh@90 , Iranian Wizard
ارسال: #۲۷۹۱۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
چقدر دیر داره میگذره این هفته ...
حالا اگه آخر هفته کنکور داشتیم الان بعداز ظهر پنجشنبه بود ها ...
ولی حالا که وقت فوتبال داریم آخر هفته ؛ مگه تموم میشه ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۵۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close