زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
سلام. @}:-

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
voiceeee

از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , Aurora , software94 , dastan00 , kazhal@ , ziba_090 , zahrabvf , A V A , Intelligence , sixsixsix , so@ , NarimanN2 , mrsh1372 , RASPINA , EMAD.F , SEVES , messi1991 , marjan sadat , احسان مومنی , hediyeh-71 , Sirman , ریحان , *HANA* , jimir_91 , mzha , ×Bug× , faraaz_mb , khayyam , MajidNasiri , ali77 , Dragonfly , hajilari , ارشد۹۵ , neda.e , salam8 , شبگرد , Behnam‌ , sana70 , Ms. Saba , mhr.ash , viase , DANEiL , aali361 , atefe222 , IT.girll , uniqueboy , Red Carpet , arash691 , smasoud , avantgarde , signal+ , dandoonam , Skyrim , hrf67 , 24شبنم , joyebright , iclock24 , سعید زارع , M a h d i , maryam_92a , good arman , mehRUN , saanaz , stateless , signal_micro , Yahya Gs , haamidit , Sadra.T , nima178
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴
سلام
خیلی خوشالم که کاری که منو سافتور پارسال شروعش کردیم امسالم ادامه داره، مرسی که به دوستات کمک میکنی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , software94 , Sadra.T
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
خیلی خیلی ممنون
لطفا ویس هرجلسه رو هم اگه میتونیدقراربدید
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
سپـــــــــــــــــــاسگذارم
ممنون از زحمتــی که میکشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
لطفا جلسات بعدی رو هم بزارین
ممنون
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)*azadeh* نوشته شده توسط:  خیلی خیلی ممنون
لطفا ویس هرجلسه رو هم اگه میتونیدقراربدید
خواهش میکنم. ۳>
بله حتماََ میگیرم و میذارم. فعلاََ که شاید این هفته تشکیل نشه، هفته ی بعد انشاءالله.

(۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  لطفا جلسات بعدی رو هم بزارین
ممنون
همزمان با کلاس جلسات رو میذارم.

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سپاس از این کارتون
پارسال بچه ها جزوه روگذاشتن ولی ویس نبود
اگه لطف کنید ویس روهم بذارید یه دنیا ممنونم
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز مرسی از لطفتون.
اگه زحمتی نیست درس ها رو از هم تفکیک کنید و بعد هرکدوم رو PDF کنید.
تشکر فراوان.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ریحان
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ
خیلی لطف کردی، ممنونم ازت

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
ارسال: #۱۰
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
اگه ویس هم بزارید کارتون دیگه خیلی درسته
ارسال: #۱۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
Heart RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴
i love youBig Grin
ارسال: #۱۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  باسلام ازلطفتون سپاسگذارم. امکانش هست صدا و جزوه ساختمان داده و گسسته رو درسایت قرار بدید؟
جزوه و صداهایی ک اغلب در اینترنت هست یا ناقصه یا فقط جزوه یا صدای تنهاست. اگه ممکنه لطف کنید و همزمان با کلاسهاتون برای ما هم ک شرایط شرکت در کلاسهارو نداریم امکان دسترسی به این کلاس هارو فراهم کنید. میدونم که بابت این کار به زحمت میفتین. پیشاپیش از لطف شما و سایر دوستان تشکر میکنم. موفق باشید
سلام. خواهش میکنم.
بله حتما. دیروز از ایشون اجازه گرفتم که هم وویس و هم جزوه رو توی سایت قرار بدم. منتها من خودم وویس رو رکورد نمیکنم و فلش دادم به یکی از هم کلاسی ها که همین شنبه ی بعد وویس جلسه ی اول و دوم داده و الگوریتم و گسسته رو برام میاره. ۲۲تیر اولین جلسه ش بود و دیروز دومیش.
خواهش میکنم، زحمتی نیست.
مرسی، شما هم موفق باشید.

(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  [تصویر: ۳۷۳۲۴۵_x309_screen_shot_2015-07-16_at_7....m.png]

سلام
دمه شما گرم
واقعا انسان با سخاوتی هستید.
من تقریبا یک ماهی بود که دنبال جزوه گسسته استاد یوسفی میگشتم، پیدا نمیشد تو مانشت !
ساختمان داده و طراحی الگوریتم و جزوه دست نویس ۹۳ استاد و گیر آوردم ، خیلی خوبه !
فقط بی زحمت بین راه پشیمون نشی بقیه جلسات گسسته رو نزاری دستمون تو پوست گردو بمونه ها !!!
خدا خیرت بده
پس من کتاب گسسته پوران چاپ هفدهم رو سفارش بدم ؟؟؟
سلام، خواهش میکنم، کار خاصی نمیکنم که.
نه مطمئناََ همزمان با جلسات منم این جا جزوه رو قرار میدم، راجع به جلسات و وویس هم توو همین پست برای دوستمون نوشتم.
بله، اینطوری گفتند. ولی چاپ ۱۶ و ۱۷ اونقدرا فرقی ندارند مث این که.
ممنون. موفق باشید.

جلسه ی دومش دیروز (دیشب! (: ) بود، فرصت کنم امروز یا فردا خودم جزوه رو بخونم و بعدش عکس میذارم ازش حتماََ. نهایتاََ تا فردا
کلاس ها شنبه هست، منم قول میدم همیشه جلسات رو نهایتاََ تا دوشنبه شب هر هفته این جا قرار بدم، البته وویس احتمالاََ هر هفته برای جلسه ی قبلش باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: zahrabvf , Behnam‌
ارسال: #۱۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام. خواهش میکنم.
بله حتما. دیروز از ایشون اجازه گرفتم که هم وویس و هم جزوه رو توی سایت قرار بدم. منتها من خودم وویس رو رکورد نمیکنم و فلش دادم به یکی از هم کلاسی ها که همین شنبه ی بعد وویس جلسه ی اول و دوم داده و الگوریتم و گسسته رو برام میاره. ۲۲تیر اولین جلسه ش بود و دیروز دومیش.
خواهش میکنم، زحمتی نیست.
مرسی، شما هم موفق باشید.

خیالم راحت شد. منتظر هستــــیم.بازم ممنون...
ارسال: #۱۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط ریحان.)
دستتون درد نکنه.چقدرم تمیز و خوش خطه واقعا...
میشه اونهایی که با مداد نوشتین رو پر رنگ بنویسین تا موقع پرینت خوب بیفته؟
میشه درسها رو تفکیک کنین؟
به نظرتون مباحث امسال با سال قبل متفاوته؟
واگه جزوه دست نویسشونو بخونیم دیگه لازم نیست کتابو بخونیم؟یاباید کتابشونم بخونیم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط pooyaa.)
واقعا استاد به این بزرگی کم پیدا میشه که اجازه میدن جزوه و ویسشون رو تو نت قرار بدن-برخلاف یکی از اساتید دیگه که یکی دوسال پیش فرموده بودند جزوه و ویسشون رو از مانشت خذف کنند!!!
من هم پارسال از جزوه و ویس بینظیرشون استفاده کردم عالی بود
ازشون حسابی تشکر کنید
ایشالا همیشه کلاسهاشون بیشتر از قبل شلوغ بشه

(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه.چقدرم تمیز و خوش خطه واقعا...
میشه اونهایی که با مداد نوشتین رو پر رنگ بنویسین تا موقع پرینت خوب بیفته؟
میشه درسها رو تفکیک کنین؟
به نظرتون مباحث امسال با سال قبل متفاوته؟
واگه جزوه دست نویسشونو بخونیم دیگه لازم نیست کتابو بخونیم؟یاباید کتابشونم بخونیم؟
درسنامه کلاس که در ۹۹درصد یکی هست-ممکنه تستها کم وزیاد بشه
از کتاب خود استاد یوسفی واسه داده و الگوریتم استفاده کنید
اگر جزوشونو کامل بلد بشید درسنامه کتاب خیلی سریع پیش میره خیلی
و یه نگاه اجمالی به درسنامه بد نیست که اگر نکته ای هست رو یادداشت کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Pure Liveliness , faraaz_mb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۸۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۸ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close