تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 22 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

سلام. @}:-

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
voiceeee

از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - A V A - 22 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ

سلام
خیلی خوشالم که کاری که منو سافتور پارسال شروعش کردیم امسالم ادامه داره، مرسی که به دوستات کمک میکنی

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - *azadeh* - 22 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ

خیلی خیلی ممنون
لطفا ویس هرجلسه رو هم اگه میتونیدقراربدید

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - sixsixsix - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ

سپـــــــــــــــــــاسگذارم
ممنون از زحمتــی که میکشید

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - irzeynab - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ

لطفا جلسات بعدی رو هم بزارین
ممنون

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)*azadeh* نوشته شده توسط:  خیلی خیلی ممنون
لطفا ویس هرجلسه رو هم اگه میتونیدقراربدید
خواهش میکنم. ۳>
بله حتماََ میگیرم و میذارم. فعلاََ که شاید این هفته تشکیل نشه، هفته ی بعد انشاءالله.

(۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  لطفا جلسات بعدی رو هم بزارین
ممنون
همزمان با کلاس جلسات رو میذارم.

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - sana70 - 25 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ

سپاس از این کارتون
پارسال بچه ها جزوه روگذاشتن ولی ویس نبود
اگه لطف کنید ویس روهم بذارید یه دنیا ممنونم

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - EMAD.F - 29 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

سلام دوست عزیز مرسی از لطفتون.
اگه زحمتی نیست درس ها رو از هم تفکیک کنید و بعد هرکدوم رو PDF کنید.
تشکر فراوان.

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - marjan sadat - 29 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ

خیلی لطف کردی، ممنونم ازت

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - constantin - 31 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ

اگه ویس هم بزارید کارتون دیگه خیلی درسته

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - poyaadami - 01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ

i love youBig Grin

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  باسلام ازلطفتون سپاسگذارم. امکانش هست صدا و جزوه ساختمان داده و گسسته رو درسایت قرار بدید؟
جزوه و صداهایی ک اغلب در اینترنت هست یا ناقصه یا فقط جزوه یا صدای تنهاست. اگه ممکنه لطف کنید و همزمان با کلاسهاتون برای ما هم ک شرایط شرکت در کلاسهارو نداریم امکان دسترسی به این کلاس هارو فراهم کنید. میدونم که بابت این کار به زحمت میفتین. پیشاپیش از لطف شما و سایر دوستان تشکر میکنم. موفق باشید
سلام. خواهش میکنم.
بله حتما. دیروز از ایشون اجازه گرفتم که هم وویس و هم جزوه رو توی سایت قرار بدم. منتها من خودم وویس رو رکورد نمیکنم و فلش دادم به یکی از هم کلاسی ها که همین شنبه ی بعد وویس جلسه ی اول و دوم داده و الگوریتم و گسسته رو برام میاره. ۲۲تیر اولین جلسه ش بود و دیروز دومیش.
خواهش میکنم، زحمتی نیست.
مرسی، شما هم موفق باشید.

(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  [تصویر: ۳۷۳۲۴۵_x309_screen_shot_2015-07-16_at_7....m.png]

سلام
دمه شما گرم
واقعا انسان با سخاوتی هستید.
من تقریبا یک ماهی بود که دنبال جزوه گسسته استاد یوسفی میگشتم، پیدا نمیشد تو مانشت !
ساختمان داده و طراحی الگوریتم و جزوه دست نویس ۹۳ استاد و گیر آوردم ، خیلی خوبه !
فقط بی زحمت بین راه پشیمون نشی بقیه جلسات گسسته رو نزاری دستمون تو پوست گردو بمونه ها !!!
خدا خیرت بده
پس من کتاب گسسته پوران چاپ هفدهم رو سفارش بدم ؟؟؟
سلام، خواهش میکنم، کار خاصی نمیکنم که.
نه مطمئناََ همزمان با جلسات منم این جا جزوه رو قرار میدم، راجع به جلسات و وویس هم توو همین پست برای دوستمون نوشتم.
بله، اینطوری گفتند. ولی چاپ ۱۶ و ۱۷ اونقدرا فرقی ندارند مث این که.
ممنون. موفق باشید.

جلسه ی دومش دیروز (دیشب! (: ) بود، فرصت کنم امروز یا فردا خودم جزوه رو بخونم و بعدش عکس میذارم ازش حتماََ. نهایتاََ تا فردا
کلاس ها شنبه هست، منم قول میدم همیشه جلسات رو نهایتاََ تا دوشنبه شب هر هفته این جا قرار بدم، البته وویس احتمالاََ هر هفته برای جلسه ی قبلش باشه.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - zahrabvf - 04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام. خواهش میکنم.
بله حتما. دیروز از ایشون اجازه گرفتم که هم وویس و هم جزوه رو توی سایت قرار بدم. منتها من خودم وویس رو رکورد نمیکنم و فلش دادم به یکی از هم کلاسی ها که همین شنبه ی بعد وویس جلسه ی اول و دوم داده و الگوریتم و گسسته رو برام میاره. ۲۲تیر اولین جلسه ش بود و دیروز دومیش.
خواهش میکنم، زحمتی نیست.
مرسی، شما هم موفق باشید.

خیالم راحت شد. منتظر هستــــیم.بازم ممنون...

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - ریحان - ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ

دستتون درد نکنه.چقدرم تمیز و خوش خطه واقعا...
میشه اونهایی که با مداد نوشتین رو پر رنگ بنویسین تا موقع پرینت خوب بیفته؟
میشه درسها رو تفکیک کنین؟
به نظرتون مباحث امسال با سال قبل متفاوته؟
واگه جزوه دست نویسشونو بخونیم دیگه لازم نیست کتابو بخونیم؟یاباید کتابشونم بخونیم؟

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - pooyaa - 04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ

واقعا استاد به این بزرگی کم پیدا میشه که اجازه میدن جزوه و ویسشون رو تو نت قرار بدن-برخلاف یکی از اساتید دیگه که یکی دوسال پیش فرموده بودند جزوه و ویسشون رو از مانشت خذف کنند!!!
من هم پارسال از جزوه و ویس بینظیرشون استفاده کردم عالی بود
ازشون حسابی تشکر کنید
ایشالا همیشه کلاسهاشون بیشتر از قبل شلوغ بشه

(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه.چقدرم تمیز و خوش خطه واقعا...
میشه اونهایی که با مداد نوشتین رو پر رنگ بنویسین تا موقع پرینت خوب بیفته؟
میشه درسها رو تفکیک کنین؟
به نظرتون مباحث امسال با سال قبل متفاوته؟
واگه جزوه دست نویسشونو بخونیم دیگه لازم نیست کتابو بخونیم؟یاباید کتابشونم بخونیم؟
درسنامه کلاس که در ۹۹درصد یکی هست-ممکنه تستها کم وزیاد بشه
از کتاب خود استاد یوسفی واسه داده و الگوریتم استفاده کنید
اگر جزوشونو کامل بلد بشید درسنامه کتاب خیلی سریع پیش میره خیلی
و یه نگاه اجمالی به درسنامه بد نیست که اگر نکته ای هست رو یادداشت کنید