زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۴۴۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
یه چیز دیگه هم خیلی دلم میخواد بدونم. . . اونم اینکه همه جا سیستم آموزشی اینقدر طولانیه و تکراریه؟!

+مثلا فیزیک و ریاضی دبیرستان تو دانشگاه مجددا تکرار شد!
+تاریخ کلا یکبار رقم خورده و تموم شده، ولی ما از راهنمایی هی اینو واسه چی میخوندیم؟!
+ابتدایی که دیگه جای خود داره! اصلا درسای تجربی نداشتیم! همش حفظی!

........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۲۴۴۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  جدی اگر داداشت نمیخاد بره ،با این که پزشکی رو دوست ندارم ولی حاضرم این رتبه خوب رو قبول و در پزشکی تجربه کسب کنمBig Grinکاش میشد معاوضه کرد من لیسانسمو بدم کاریم میکردم سربازیش رله بشهSmile بعد برم به جای داداشت درس بخونم Smile

آآآآی گفتی آفاق
من حاضر بودم حتی جای داداش کدر سربازی هم برم ولی این ۵۰۰ تجربی رو بدن به من. اگه من تو ریاضی این رتبه رو میاوردمااا به خدااا از ذوق میمیردم چه برسه به ۵۰۰ تجربی.. اونم کجااا دانشگاه تبریزی که بچه های پزشکی و داروسازی و اینا یه ارج و منزلتی دارن تو کل دانشگاه . من به خدا حیفم میاد واسه داداش کدر.
(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  فضولیه ها ولی دوستم معنی اسمت چیه؟Big GrinRolleyes
اگه به ترکی استانبولی باشه یعنی تقدیر و سرنوشت
ولی اگه ترکی نباشه شرمنده و اینا Big Grin

(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من خیلی دوس دارم بدونم تو کشورای دیگه هم اینقدر همه سر و دست میشکنن برای درس خوندن؟! اونام اینقدر وقت و انرژی میذارن؟ این همه استرس و سختی رو تحمل میکنن؟ یا اینکه فقط ما اینجوری هستیم؟!

تو ترکیه، کره جنوبی، ایرلند و چین و یه چن تا کشور دیگه هم همینه اوضاع Big Grin
به خدا پیرمون کرد این استرس کنکور.. منم خیلی وقتا به کنکور فکر میکنم میبینم همه چی زندگیمون شده کنکور و بعد میگم خب که چی؟ و میبینم به اون «خب که چی؟» هم جوابی ندارم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , Bahar_HS , so@
ارسال: #۲۲۴۴۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کیا از این استفاده بهینه میکردن؟Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , tabassomesayna
ارسال: #۲۲۴۴۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
خدا لعنت کنه دانشگاه شیراز و استاداشو مخصوصا استادای بخش کامیپوتر و همچنین بعضی دانشجوهای ورودی ۸۸ که حال منو گرفتن و یه عمری باعث ناراحتی من شدن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , خانه سبز
ارسال: #۲۲۴۴۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
قرمه سبزی خوردم Smile بعد از یک ماه، ماه رمضون که به خاطر معدم میترسیدم بخورم. خیلی خوب بود. Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۴۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  تو ترکیه، کره جنوبی، ایرلند و چین و یه چن تا کشور دیگه هم همینه اوضاع Big Grin
به خدا پیرمون کرد این استرس کنکور.. منم خیلی وقتا به کنکور فکر میکنم میبینم همه چی زندگیمون شده کنکور و بعد میگم خب که چی؟ و میبینم به اون «خب که چی؟» هم جوابی ندارم :|

جدی؟؟؟ ینی مث ما آزمون ورودی دارن؟

+شرایط جوری شده که انگار همه باید یک مسیر مشخص رو طی کنند! لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و . . .
به نظرم، انگار یه جورایی، این مدرکه واسه آدما شآن اجتماعی میاره. . .

........
ارسال: #۲۲۴۴۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
آرامشم آرزوست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۲۴۴۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط The BesT.)
به هنگام وداع به هیچ میندیش!
نه به لحظات ترنم تمناها... نه به لحظات شورها و شادی ها...
به گاه عشق، عاشقانه بزی... به گاه مرگ ، مردانه بمیر....

دیروز یقین داشتم که چه می خواهم، باور داشتم که مسیری که به امروزهای زندگیم ختم خواهد شد، همان راهیست که برگزیده ام و فردا همان خواهد شد که من خواسته ام و آنچه که اراده کرده ام ، درست ترین است. اما امروز پس از پیمودن مسیری ناهموار و گاه سنگلاخ، پس از وفاداری عجیب به رویاها، در هنگام بزم تحقق آنها که بر پرده ی خیال می کشیدم، به ناگاه دریافته ام که، که همان رویاهای دیروز که امروز رنگ واقعیت به خود گرفته اند، آنچنان مرا دگرگونه کرده اند که دیگر دلم نمی خواهد حتی ثانیه ای در هوای حضورشان تنقس کنم. عجیب است، بسیار عجیب. خیال می کردم که این ما هستیم که به باورهایمان شکل می دهیم، آنها را می پروریم و اگر نخواستیم اشان آنها را به دور می افکنیم. اما امروز از پس دیروزها فهمیده ام که در حقیقت این ما هستیم که به دست باورهایمان ساخته می شویم و قد می کشیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kader , Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۲۴۴۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
یه سوال چرا داداشت میخواد بزنه تبریز
خب اصفهان که نزدیکتره. دانشگاهش هم خیلی خوبه
[/quote]

خب ما تبریزی هستیم و خونمون تبریز هست
البته همه چی رو آماده کرده بودیم تا با قبولی داداشم کلا بریم تهران ولی فعلا که اینجا موندگار شدیم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۴۵۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط kader.)
جدی میخاد این کارو کنه!!!نزار بابا چه کاریه بمونه برای سال دیگه ،به داداشت بگو اخوی سربازی رو پیش رو داری تا حساب کار دستش بیاد.بابا قبوله ،ببین قبول شد من ویزیت رایگانم هاا
ان شالله شما همیشه سلامت باشی و راهت به مطب دکترا نخوره
فعلا که هدفش برا انتخاب رشته اینه که فقط پزشکی تبریز و تهران رو بزنه با داندانپزشکی هاشون و داروسازی تهران
از تهران هم هم دانشگاه تهران هم دانشگاه شهید بهشتی
ببینیم خدا چی میخاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۲۴۵۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
تبریک میگم به دوستانی که برادر و خواهرشون رتبه خوب آوردند.
راستش اینکه خیلی تمایل هست که بچه های تجربی برای پزشکی مایلند برند تهران یا بهشتی را بعضی فقط از روی حس رقابت دارند وبعضی بدلیل دیگریست.
دلیل دیگرش اینه که فقط تهران و شهید بهشتی (ایران و شیراز را مطمئن نیستم) سیستم آموزشی شون جدید هست و با بقیه دانشگاههای کشور (که سیستم قدیمی را اجرا میکنن)فرق میکنه. طول دوران تحصیل هم شش ماه تا یکسال اینطور که شنیدم کمتره. با توجه باینکه این دو دانشگاه سیستم جدید اموزش پزشکی(در علوم پایه) که تو کشورهای پیشرفته و بخصوص آمریکا پیاده شده را اجرا میکنن بعدا" این افراد اگه بخوان برند راحت تره.
از طرفی دانشگاه علوم پزشکی تهران در کل دانشگاههای ایران از نظر رتبه بندی در صدر هست . یعنی در رتبه بندی کلی از شریف هم بالاتره و سابقه اش هم زیاده و ارتباطات بین المللی خیلی خوبی داره. باز اینم مزیت بالای هست.
اگه بخوان بمونن و اینجا ادامه تحصیل بدهند اصلا" تفاوتی نداره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۵۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  خب ما تبریزی هستیم و خونمون تبریز هست
البته همه چی رو آماده کرده بودیم تا با قبولی داداشم کلا بریم تهران ولی فعلا که اینجا موندگار شدیم
آهان من فکر کردم ساکن تهرانید....

ولی بذارید شانسش رایه بار دیگه امتحان کنه
یه سال به جایی برنمی خوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲۴۵۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ
+فضولیه ها ولی دوستم معنی اسمت چیه؟Big GrinRolleyes
[/quote]

خواهش میکنم ، چندتا معنی داره ، ولی من بخاطر یکی از معنی هاش که میشه " سرنوشت و تقدیر " هست انتخابش کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۲۴۵۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خدا لعنت کنه دانشگاه شیراز و استاداشو مخصوصا استادای بخش کامیپوتر و همچنین بعضی دانشجوهای ورودی ۸۸ که حال منو گرفتن و یه عمری باعث ناراحتی من شدن !
دقیقا! موقع انتخاب دانشگاه شیراز فردی که ارشد امیرکبیر قبول شده بود( شایدبعدش اخراج) دوباره شیراز ارشد بود بهم گفت شیراز یونی از امیرکبیر چیز زیادی کم نداره و برابر هستش :دی
ارسال: #۲۲۴۵۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من خیلی دوس دارم بدونم تو کشورای دیگه هم اینقدر همه سر و دست میشکنن برای درس خوندن؟! اونام اینقدر وقت و انرژی میذارن؟ این همه استرس و سختی رو تحمل میکنن؟ یا اینکه فقط ما اینجوری هستیم؟!

من هم خیلی دوست دارم بدونم!
ولی فکر می کنم کشورهای دیگه اینطوری نیست؛.... راههای زیادی پیش رو دارند،...
ما فقط یه مسیر پیش رو داریم+از استعدادها و توانایی هامون اطلاع کافی و کاملی نداریم....
پ.ن:نتیجه ش میشه "من" که در سن ۳۰سالگی نمی دونم باید دقیقا از چه مدل خاکی استفاده کنم!Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close