زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۱۹۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ
دغدغه های دختران مملکت من، "چگونه در تاکسی بشینیم تا کمتر اذیت بشیم" ...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , tabassomesayna , kora , IT.girll , sabafarhadi , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۱۹۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط IT.girll.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بهترین راه حل اینه که خانما بشینن تو خونه غذا بپزن بچه داری کنن بیرونم خواستن برن صبر کنن اقاشون بیاد با هم برن Big Grin
شوخیشم زشته
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۱۹۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
لپ تاپ گلم چقد تغییر کرده... نشناختمش Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۱۱۹۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
البته راستش نمیدونم این تجربه هایی که میگین یارو خودشو ولو می کنه در چه حدیه اما وقتی کسی سوار تاکسی میشه انتظار داره ۱/۳ جایی که هست متعلق به اون باشه و به صورت نرمال راحت بشینه.در این حالت احتمال ایجاد شدن برخورد های موقتی با نفرات اطراف هست و شما نمیتونین از افراد انتظار داشته باشین از حقشون بگذرن..البته خب قطعا یک سری آدم سو استفاده گر هستن و هدفم انکار این مساله نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , Riemann
ارسال: #۲۱۲۰۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بهترین راه حل اینه که خانما بشینن تو خونه غذا بپزن بچه داری کنن بیرونم خواستن برن صبر کنن اقاشون بیاد با هم برن
بهترین راه حل اینه که بعضی از آقایون نحوه نشستن در تاکسی را یادبگیرند

خیلی زشته که بعضی آقایون کوچکترین آداب زندگی اجتماعی را هم بلدنیستند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , diligent , tabassomesayna , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۰۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط diligent.)
من حتی با پیرمرد هم برخورد داشتم، من وسط نشسته بودم. از نحوه سوار شدنش تا ناجور نشستنش. اتفاقا باهاشم دعوا کردم فکر کرد چون سنش بالاس من هیچی نمیگم یا مراعات میکنم. دعواش کردم و وسط راه پیاده شد.

+توی مدارس ما هیچی یاد نمیدن. همش تاکید دارن رو ریاضی و درسای دینی. دانشگاه هم که میری باید وصیت پاس کنی و درسای بی ربط دیگه. هیچی درسی در مورد سبک زندگی آموزش داده نمیشه. مدارس میگن وظیفه خانواده هاس، خانواده ها میگن وظیفه مدارسه! نه نحوه انتقاد کردن صحیح رو بلدیم نه آدمای انتقادپذیری هستیم، نه مدیریت استرس رو بلدیم-چقدر جوون با استعداد به خاطر استرس کنکورشو خراب کرده- برخورد با جنس مخالف رو بهمون یاد ندادن فقط گفتن ارتباط نداشته باشین ولی بعضیا حریص تر شدن! خیلی چیزای دیگه...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Menrva , RASPINA , tabassomesayna , IT.girll , hatame
ارسال: #۲۱۲۰۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ
زیاد تاکسی سوار نمیشم اما وقتی میخوام تاکسی سوارشم اگه کلا آقا باشن به اقایی که جلو نشسته میگم ببخشید میشه لطفا عقب بشینین اون اقا هم مودبانه قبول میکنه... اگرم خانومی جلو باشه یا مجبور باشم عقب بشینم کیفم رو میزارم کنارم..
اگرم عجله نداشته باشم اینقد صبر میکنم تا جلو بشینمBig Grin یا اینکه تا خونه پیاده میرم که بیشتر اوقات اینجوریه..عاشق پیاده رویم..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA
ارسال: #۲۱۲۰۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
میگما دخترا شاید بیچاره اون پیرمرد یامرد یاپسر منظوری ندارن آخه بعضی اقابون مدل نشستنشون ایینجوری هست یابعضیها بخاطر قدبلندشون.. اینجورام نیستن دیگه..
دلیجنت گناه داشتا پیرمردهBig Grin
کیفت رو همیشه بزار کنارت همه چی حل میشه..

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۱۲۰۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  البته راستش نمیدونم این تجربه هایی که میگین یارو خودشو ولو می کنه در چه حدیه اما وقتی کسی سوار تاکسی میشه انتظار داره ۱/۳ جایی که هست متعلق به اون باشه و به صورت نرمال راحت بشینه.در این حالت احتمال ایجاد شدن برخورد های موقتی با نفرات اطراف هست و شما نمیتونین از افراد انتظار داشته باشین از حقشون بگذرن..البته خب قطعا یک سری آدم سو استفاده گر هستن و هدفم انکار این مساله نیست.
نه ما با برخورد موقتی و معمولی مشکلی نداریم. بددل که نیستیم که به همه چی وسواس داشته باشیم حرف ما برخورداییه که واقعا منظوردار هستن و باعث آزار میشن.

(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من حتی با پیرمرد هم برخورد داشتم، من وسط نشسته بودم. از نحوه سوار شدنش تا ناجور نشستنش. اتفاقا باهاشم دعوا کردم فکر کرد چون سنش بالاس من هیچی نمیگم یا مراعات میکنم. دعواش کردم و وسط راه پیاده شد.

+توی مدارس ما هیچی یاد نمیدن. همش تاکید دارن رو ریاضی و درسای دینی. دانشگاه هم که میری باید وصیت پاس کنی و درسای بی ربط دیگه. هیچی درسی در مورد سبک زندگی آموزش داده نمیشه. مدارس میگن وظیفه خانواده هاس، خانواده ها میگن وظیفه مدارسه! نه نحوه انتقاد کردن صحیح رو بلدیم نه آدمای انتقادپذیری هستیم، نه مدیریت استرس رو بلدیم-چقدر جوون با استعداد به خاطر استرس کنکورشو خراب کرده- برخورد با جنس مخالف رو بهمون یاد ندادن فقط گفتن ارتباط نداشته باشین ولی بعضیا حریص تر شدن! خیلی چیزای دیگه...
آفرین دقیقا. خیلی چیزا آموزش داده نشده متاسفانه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۰۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بهترین راه حل اینه که خانما بشینن تو خونه غذا بپزن بچه داری کنن بیرونم خواستن برن صبر کنن اقاشون بیاد با هم برن
بهترین راه حل اینه که بعضی از آقایون نحوه نشستن در تاکسی را یادبگیرند

بعضی افراد نه بعضی آقایون
قطعا تو خانم ها هم پیدا میشه و بارها شده همین کارهایی که شما می کنین رو من انجام دادم که خانمی که کنارمه بهم نخوره
بعضی خانم ها هستن خیلی راحت میشینن تو تاکسی کلی جا میگیرن تازه کیفشون هم میزارن کنارشون

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA , Riemann
ارسال: #۲۱۲۰۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  حالا خارج از مساله تاکسی و این چیزا من توش موندم چرا اینقدر خانما زیاد بیرونن!؟ اتوبوس که سوار میشی می بینی کل قسمت خانما پره که هیچی یه دوتا از صندلی مردا رو هم گرفتن! اخه به جای این کلاسای صد من یه غاز رفتن و کار ماهی ۲۰۰ تومن!! بشینن ترشی درست کنن مربا بپزن قورمه سبزیشون خوب شه والا Big Grin
شما اگه ماشین بخرین حاضرین به جای اینکه هر روز با ماشین برین سر کار، یه روزم بدین خانمتون بره سر کار که بنده خدا مجبور نشه سوار اتوبوس و تاکسی بشه؟

(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میگما دخترا شاید بیچاره اون پیرمرد یامرد یاپسر منظوری ندارن آخه بعضی اقابون مدل نشستنشون ایینجوری هست یابعضیها بخاطر قدبلندشون.. اینجورام نیستن دیگه..
دلیجنت گناه داشتا پیرمردهBig Grin
کیفت رو همیشه بزار کنارت همه چی حل میشه..
نه حقش بود. بدترشم دیدم که نمیشه اینجا گفت

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , tabassomesayna , hatame , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۰۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بهترین راه حل اینه که بعضی از آقایون نحوه نشستن در تاکسی را یادبگیرند

واقعا فکر می کنید مواردی که میگید راه حله؟!
ارسال: #۲۱۲۰۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
راه حل اینه که آدمهای مریض خودشون رو معالجه کنن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hatame
ارسال: #۲۱۲۰۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  راه حل اینه که آدمهای مریض خودشون رو معالجه کنن!
HuhHuhHuh
ارسال: #۲۱۲۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بعضی خانم ها هستن خیلی راحت میشینن تو تاکسی کلی جا میگیرن تازه کیفشون هم میزارن کنارشون
ببینید این که شما میگید خیلی فرق می کنه. خوب یک نفر تاکسی میگیره نمی دونه که باید یطوری بشینه که بقیه هم جا بشند یعنی همون ۱ سوم. یا اینکه فکر کرده چون پول بیشتر داده و تاکسی سوار شده باید جای بیشتری بگیره و راحت بشینه.
ولی یه وقت می بینید یک نفر عمدا می خواد شما رو اذیت کنه. اصلا مشکل داره. این فرق می کنه.
دقیقا مشکل جا نیس مشکل این آزار روحی هست.
همین متروی خودمون جایی که باید شش نفر بشینه بدون مشکل خانوما هفت نفری میشنن و کسی هم اعتراضی نداره Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close