زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۴۲۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط hatame.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  

والا نمیدونم که هم‌کلاس هستم یا نه! چون یه کم از جو ورودی‌های جدید به دور هستم و فقط چند نفر رو به اسم میشناسم. آخه من تازه آبان اومدم دانشگاه و استاد و اینام از قبل مشخص بود و توو جلسات معارفه یا انتخاب استاد و این چیزا نبودم. کلاسا رو هم که میپیچونم Big Grin
اول شما بگید فیلدتون دقیقاً چیه؟
اگه کلاس نپیچونید که باید در معماری خواندنتون شک کرد Big Grin
قبلا هم تو یه تاپیک دیگه عرض کردم که رو مدارهای مجتمع طراحی VLSI, ASICو ابزارهای دیجیتال به طور خاص کار می کنم. اما FPGA و پردازش تصویر هم کار کردم. دنبال یه زمینه می گردم که به کارهای قبلیم نزدیک باشه و بعد روی اون تمرکز کنم ببینم علاقه دارم یا نه. رویه NOC مطالعه کوتاهی کردم اما چون کلا شبکه تو مخم نمیره می ترسم نتونم از پسش بر بیام Smile
اساسا هرچی سخت افزاری تر باشه و به الکترونیکی ها نزدیکتر بهترSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۴۲۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پوونه و افاق
شمام ب همون چیزی فک میکنین ک من دارم فک میکنم عایا؟؟؟؟؟
پووووونه....Big Grin
جان پوووونه؟
بستگی داره تو خودت به چی فکر میکنی Big Grin
اگه تو به همون چیزی فکر میکنی که من فکر میکنم تو رو به سمت کروکدیل های زاهدان هدایتت میکنم Big Grin Big Grin
افروز یگانه الان یه آف گذاشته باقـــلـــوا Big Grin

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  واقعا تا دو بودیدO_o

منم که کلا یه جمله از افروز دیدم با محتوای خخخخخ Smileکلا کسیرو نمیدیدم چرا؟؟فقط میدیدم پونه و مینروا میخندن منم همش این شکلی بودم که اینا به چی میخندن:|
من دیگه ارس نمیام هر کس خواست بره من اونجا هیچکسو ندیدم اخه :|
عه هیچ کسو ندیدی؟ Big Grin
باشه پس به جای تو یکی دیگه رو میاریم ارس فقط بعدا نگی چرا ما شدیم ویکتوریا Big Grin

پس یهو بگو فقط سارا حرف میزد ما هممون میخندیدم : ))))) سارا کجاست بیاد الان توضیح بده چی میخندیدیم Big Grin
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  ارس کجاست ناقلاها؟
ارس جایی است که ما در ساحل آن سکنی گزیده ایم و با ماهیگیری امرار معاش میکنیم Big Grin Big Grin

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  رس اسم رمزه بابا [تصویر:  364575_Cool.png]
نــــــــــــــــــــه اصلا هم اسم رمز نیست Big Grin
ارس رو که شما میشناسید نقطه صفر مرزی رو میگیم ساحلی با مناظر بـــدیـــع Big Grin

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  خانوما مشکوک میزنید
میخوای تو هم بیای ارس؟ Big Grin
جای خوبیه. فقط باید وایسی تو صف Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Menrva , so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۹۴۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
همش دارم هات چاکلت میخورم بعد میگم چرا خوابم میاد ولی خوابم نمیبره
خب من خانواده کافئینو خعلی دوس دارم
مخصوصن تلخش

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , Menrva , پوونه , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۹۴۲۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  اگه کلاس نپیچونید که باید در معماری خواندنتون شک کرد Big Grin
قبلا هم تو یه تاپیک دیگه عرض کردم که رو مدارهای مجتمع طراحی VLSI, ASICو ابزارهای دیجیتال به طور خاص کار می کنم. اما FPGA و پردازش تصویر هم کار کردم. دنبال یه زمینه می گردم که به کارهای قبلیم نزدیک باشه و بعد روی اون تمرکز کنم ببینم علاقه دارم یا نه. رویه NOC مطالعه کوتاهی کردم اما چون کلا شبکه تو مخم نمیره می ترسم نتونم از پسش بر بیام Smile

آها اون موقع فکر کنم آواتار نداشتید، توو ذهنم نمونده.
طراحی VLSI که اینجا کسی کار نمیکنه. فیلد سختی هست و دقیقاً نمیدونم منظورتون از VLSI چی هست چون چیزی که مثلاً توو دانشگاه تگزاس کار میکنند فکر نمیکنم چیزی باشه که اینجا (تهران، شریف و ...) کار بشه. منظورتون از VLSI رو کاش یه کم بازتر کنید.
همون دکتر گودرزی بیشتر از بقیه به صورت عملی با FPGA کار میکنه. دو تا آزمایشگاه داشت (الان ادغام شده احتمالاً، EASY و SAMT فکر کنم) که توو یکی میدونم پردازش تصویر هم جزوش بود. مثلاً یادمه یکی از بچه‌های لیسانس face recognition پیاده‌سازی کرده بود. باز من میگم بیشتر از همه ایشون به این فیلد نزدیک هستند.
من ۴ سال هست که با ابزار سنتز و ... کار میکنم و مباحث طراحی ASIC برا منم جذابیت داشت و داره اما ایده دادن توو این مسائل به صورت صرف واقعاً سخت هست. باید با مباحث دیگه مثل فالت و ... قاطی کنید ازش یه چیز بیرون بیاد. مثلاً همین دکتر گودرزی عملاً مباحث ASIC رو اومده با مباحث Co-Design ادغام کرده. وارد ریسرچ که بشید همه ی فیلدها در نوع خودشون جالب هستند و یه مزیت هستید که بتونید تغییر شاخه بدید. برا خود من از RC (Reconfigurable Computing) شروع شد و بعد NVM و Hardware Security و بعدش مباحث سطح Circuit و Device و ... کلاً همه چی کار میکنم Big Grin (به جز سطح سیستم)
NoC دکتر کوهی آدم باسوادی هست و میتونه خیلی کمکتون کنه، مخصوصاً که خانم هست و زبون هم رو خوب متوجه میشید، اما فکر نمیکنم اونقدرها هم به شبکه ربط داشته باشه، همون ترم اول هم درس‌اش ارائه میشه.
ارسال: #۱۹۴۳۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط hatame.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  [quote='hatame' pid='364579' dateline='1432924539']
من ۴ سال هست که با ابزار سنتز و ... کار میکنم و مباحث طراحی ASIC برا منم جذابیت داشت و داره اما ایده دادن توو این مسائل به صورت صرف واقعاً سخت هست. باید با مباحث دیگه مثل فالت و ... قاطی کنید ازش یه چیز بیرون بیاد. مثلاً همین دکتر گودرزی عملاً مباحث ASIC رو اومده با مباحث Co-Design ادغام کرده. وارد ریسرچ که بشید همه ی فیلدها در نوع خودشون جالب هستند و یه مزیت هستید که بتونید تغییر شاخه بدید. برا خود من از RC (Reconfigurable Computing) شروع شد و بعد NVM و Hardware Security و بعدش مباحث سطح Circuit و Device و ... کلاً همه چی کار میکنم Big Grin (به جز سطح سیستم)
من تو دانشگاه صنعتی با بچه های گروه الکترونیک رو طراحی آی سی کار می کردیم.مبدل آنالوگ به دیجیتال و به طور خاص مدارهای پردازش تصویر مثلا من مدارهای تشخیص لبه را هم به صورت دستی و هم با ابزارهای سنتز پیاده کردم. البته اونها ساخت هم داشتند اما تو شریف این طوری نیست ظاهرا Sad
یکی از دوستانم هم که با دکتر گرگین کار می کنه رفته سراغ hardware securityبه من هم پیشنهاد کرده.
من شرمندم که انقدر وقتتون می گیرم یه سوال دیگه می تونم بپرسم شما تو سنتز تا کجا پیش رفتید و با چه ابزارهایی کار کردید؟
شما با کی کار می کنید با دکتر گودرزی؟
ارسال: #۱۹۴۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
انقد ک من تو این سایت اعتبار دارم فک نکنم کسی داشته باشهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۴۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
دوستان لطفایه راهنمایی بدید
من پارسال یه دوره win7 رفتم و فقط نشستیم سر کلاس و هیچی یاد نگرفتیم کلا با دوستان دور هم بودیم .........

و از شبکه چیزی بلد نیستم .الان یه پیشنهاد کاری دارم با این عنوان نگهداری و پشتیبانی شبکه
فقط قراره من یه سرور براشون کار بندازم و یه سری برنامه و اتوماسیون روش نصب کنم و پشتیبانی کنم.

نمی خوام این موقعیت شغلی رااز دست بدم .جایی که قراره برم درحد یه اداره کوچیک هست وفکر کنم مثلا تعداد کلاینتاشون ۱۰-۱۵
تا باشه
الان من باید چی یاد بگیرم وچه کار کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۴۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان لطفایه راهنمایی بدید
من پارسال یه دوره win7 رفتم و فقط نشستیم سر کلاس و هیچی یاد نگرفتیم کلا با دوستان دور هم بودیم .........

و از شبکه چیزی بلد نیستم .الان یه پیشنهاد کاری دارم با این عنوان نگهداری و پشتیبانی شبکه
فقط قراره من یه سرور براشون کار بندازم و یه سری برنامه و اتوماسیون روش نصب کنم و پشتیبانی کنم.

نمی خوام این موقعیت شغلی رااز دست بدم .جایی که قراره برم درحد یه اداره کوچیک هست وفکر کنم مثلا تعداد کلاینتاشون ۱۰-۱۵
تا باشه
الان من باید چی یاد بگیرم وچه کار کنم
اگه رو نوع کار حساس هستید تا پولش اول ببینید از جنس کار خوشتون میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۹۴۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه رو نوع کار حساس هستید تا پولش اول ببینید از جنس کار خوشتون میاد.
راستش پولش مهم نیست .فقط به خاطر اینکه اداری هست وامکان داره بعد جذب بشم میخوام قبولش کنم
من توی یه شرکت هم تازه مشغول شدم و کار وب انجام میدم کار وب را خیلی دوست دارم ولی شبکه را نمی دونم احساس می کنم خیلی گسترده است
ولی استادم گفته که هرجا نیاز به کمک داشته باشم راهنمایی میده و اینکه هر روز در هفته نیست و صبح تا ظهره و اینجوری میتونم وب را هم ادامه بدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۴۳۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
من میدونم خودم برنامه نویسی رو بیشتر دوست دارم. شبکه هم یه مقداری بلدم اما برنامه نویسی رو بیشتر دوست دارم. البته این کار به نظر شبکه صرف نیست بیشتر administration هست.
ارسال: #۱۹۴۳۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
من واقعا نمی دونم چه کار کنم
والبته تجربه ای که داشتم قبول کاری که تخصص نداری هم خیلی جالب نیست زمانی چیزی یاد کی گیری که مشکلی پیش بیاد
ولی وفتی آدم تخصص داشته باشه وقتی مشکلی پیش بیاد کافیه از دونسته هات استفاده کنی
البته رشته ما جوری هست که آدم بیشتر با نوع اول مواجه میشه یا حداقل برا من تا حالا اینجوری بوده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۴۳۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من واقعا نمی دونم چه کار کنم
والبته تجربه ای که داشتم قبول کاری که تخصص نداری هم خیلی جالب نیست زمانی چیزی یاد کی گیری که مشکلی پیش بیاد
ولی وفتی آدم تخصص داشته باشه وقتی مشکلی پیش بیاد کافیه از دونسته هات استفاده کنی
البته رشته ما جوری هست که آدم بیشتر با نوع اول مواجه میشه یا حداقل برا من تا حالا اینجوری بوده

ولی من عاشق کارایی هستم ک تجربشو ندارم
چون ادمو مجبور میکنه ک سراغش بره اونم خیلی دقیق
این خیلی خوبهBig Grin

جالبه
همه یه حرفایی دارن ک نمیتونن ب کسی بزنن چون فک میکنن کسی نمیتونه بفهمه....

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , پوونه , Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۱۹۴۳۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  administration
وظایفش چیه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۴۳۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  کلا به ویروس عادت کرده
هه هه!!!
ما ویروسا رو با چشم میبینیم!! و ازشون دوری میکنیم Smile
یه متونی رو نقل قول میکنید که ادم کلی باید فکر کنه چه وقتی اینو نوشتهSmileSmile

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۹۴۴۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  [تصویر:  364622_patrickstar.jpg]
حیف که خیلی بی حوصله ام امروز وگرنه در جواب این تصویر خنده دار و جالب، تصویر جالب تری میذاشتم Big Grin Big Grin Big Grin

+راستی چقدر کم پیدا شدید برادر ریمان.
انقدر کم پیدا که پست های چند روز پیش رو الان فرصت کردید نقل قول بگیرید. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Bahar_HS , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close