زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۳۶۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
دنیا چه جای ترسناکی شده.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۳۶۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ
یه pdf فارسی دارم چه جور به word تبدیلش کنم با یکی از سایت های آنلاین حاصلش شد این
.J

/ I/- 8/ ! /:A 0/ />& 3/2 P R O 2 0 ( I- 0 (\ 5 /5G#

.( (& 2 } +ƒ K(: 0 8

.J M + B < ] , 0 ( 6 (' ! :A +Qw 20

:ICGT "

R z- 6 U 0 O :A D 2 ( ' 2 D D 2 ( ' +Qw 21

.+ J (& (E D 2 U D 03, 3B U U ( ./E { V/> Q3 a 0" - +Qw * ;( +2 03B (3 0<( s; 0- (' +Qw /5G#

.( (& M !A P R P ( U Z & ( B- 2( 0

: @ V /

(/'/ ۸/۲ ۰Q/2 A a% ) +2 D 2 20 19 )18 9 0 (2 )D 0 R +Qw 82 z- 6 22

کلا میخوام امکان ویرایش pdf باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , **sara**
ارسال: #۱۹۳۶۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ
تا الان مصاحبه دو نفر گذاشتن اونارو خوندم احساس کردم گیجم
انصافا پایه تحصیلی خیلی مهمه..میدونسم اینظوری میشه تو کارشناسی اونقدر پشت کنکور میموندم تا دانشگاه خوب برم
دلمان بسی گرفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , RASPINA , shayesteNEY , **sara** , Menrva , it.89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۶۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ب.ظ
طرف لیسانس دانشگاه تهران و شریف بوده الان دوباره برا رفتن اونجا مصاحبه گذاشته... اخه مصاحبه این دوستان سودمنده؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , **sara** , so@ , پوونه , gogooli , it.89
ارسال: #۱۹۳۷۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  طرف لیسانس دانشگاه تهران و شریف بوده الان دوباره برا رفتن اونجا مصاحبه گذاشته... اخه مصاحبه این دوستان سودمنده؟؟؟

واقعا راس میگی
باید مصاحبه دانشجوهای دانشگاه ساده رو بذارن که نه استاد خوبی داشتن نه جزوه.....اینا روحیه رو تضعیف میکنن...اکثر بچه های مانشت همشون از دانشگاه های معمولی حتی کمتر از سظح معمولین...Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , **sara** , so@ , Menrva , it.89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه pdf فارسی دارم چه جور به word تبدیلش کنم با یکی از سایت های آنلاین حاصلش شد این
.J

.+ J (& (E D 2 U D 03, 3B U U ( ./E { V/> Q3 a 0" - +Qw * ;( +2 03B (3 0<( s; 0- (' +Qw /5G#

من دوسال قبل میخواستم همینکارو انجام بدم . خیلی هم گشتم نرم افراز مناسب و کارامدی پیدا نکردم . اگه متن فارسی انگلیسی باشه به هم میریختشون

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  طرف لیسانس دانشگاه تهران و شریف بوده الان دوباره برا رفتن اونجا مصاحبه گذاشته... اخه مصاحبه این دوستان سودمنده؟؟؟

واقعا راس میگی
باید مصاحبه دانشجوهای دانشگاه ساده رو بذارن که نه استاد خوبی داشتن نه جزوه.....اینا روحیه رو تضعیف میکنن...اکثر بچه های مانشت همشون از دانشگاه های معمولی حتی کمتر از سظح معمولین...Sad
ناراحت نباش
ایشالله سال دیگه مصاحبه خودتو میزارن اینجا که با افتخار بگیم ما از دانشگاه غیر انتفاعی و ازاد و علمی کاربردی و پیام نور و... فارغ التحصیل شدم Smileبرای پشت کنکوریهای بعدی

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  تا الان مصاحبه دو نفر گذاشتن اونارو خوندم احساس کردم گیجم
انصافا پایه تحصیلی خیلی مهمه..میدونسم اینظوری میشه تو کارشناسی اونقدر پشت کنکور میموندم تا دانشگاه خوب برم
دلمان بسی گرفت
دقیقا منم همین الان داشتم با یکی از بچه ها حرف میزدم در این مورد.

دانشگاه کارشناسی خیلی مهمه
با دو سه تا اسلاید اونم تو ترمی که دانشجوئه تونست تک رقمی بشه چرا؟ چون پایه اش خوبه و دانشگاه خوبی خونده اساتیدش اساتید خوبین
کاش منم پشت کنکور میتونستم بمونم .. کاش.
من هم ناراحت شدم خیلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Aurora , yagmur0022 , **sara** , so@ , Menrva , it.89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه pdf فارسی دارم چه جور به word تبدیلش کنم با یکی از سایت های آنلاین حاصلش شد این
.J

من دوسال قبل میخواستم همینکارو انجام بدم . خیلی هم گشتم نرم افراز مناسب و کارامدی پیدا نکردم . اگه متن فارسی انگلیسی باشه به هم میریختشون

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  طرف لیسانس دانشگاه تهران و شریف بوده الان دوباره برا رفتن اونجا مصاحبه گذاشته... اخه مصاحبه این دوستان سودمنده؟؟؟

واقعا راس میگی
ناراحت نباش
ایشالله سال دیگه مصاحبه خودتو میزارن اینجا که با افتخار بگیم ما از دانشگاه غیر انتفاعی و ازاد و علمی کاربردی و پیام نور و... فارغ التحصیل شدم Smileبرای پشت کنکوریهای بعدی
من امسال یه رتبه معمولی آوردم که شبانه تهران روزانه شهرستان میاره
ولی خدا میدونه چقدر زحمت کشیدم حتی واشه اون رتبه معمولی ....ولی باز هم خدارو شکر
ولی دلم گرفت انصافا خیلی زحمت کشیده بودن

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  تا الان مصاحبه دو نفر گذاشتن اونارو خوندم احساس کردم گیجم
دلمان بسی گرفت
دقیقا منم همین الان داشتم با یکی از بچه ها حرف میزدم در این مورد.

دانشگاه کارشناسی خیلی مهمه
با دو سه تا اسلاید اونم تو ترمی که دانشجوئه تونست تک رقمی بشه چرا؟ چون پایه اش خوبه و دانشگاه خوبی خونده اساتیدش اساتید خوبین
کاش منم پشت کنکور میتونستم بمونم .. کاش.
من هم ناراحت شدم خیلی
آره ما یه استادی داشیم میگفتن برنامه ارشد رو جوری درست کردن فقط دانشجوهای خودشون میره...دلیلشم اینه طراح سوالا همون استادای خودشونن.....پونه جان من قلبم میگه سال بعد مصاحبه خودت همین جاس
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  آره ما یه استادی داشیم میگفتن برنامه ارشد رو جوری درست کردن فقط دانشجوهای خودشون میره...دلیلشم اینه طراح سوالا همون استادای خودشونن.....پونه جان من قلبم میگه سال بعد مصاحبه خودت همین جاس
من این حرف رو باور نمیکردم تا امروز
الان باورم شد

فکر کن ما باید سر اینکه هوش راهیان بخونیم یا پوران یا اصلا خود راسل کلی از این و اون سوال میپرسیم و شده همین یه مشکل واسمون. تازه یادگرفتن اون مفاهیم هم که بماند چقدر سخته برای ماهایی که جاهای داغون درس خوندیم. اون شخص با یه اسلاید کل هوش رو یه دور خونده تمووووم!
البته حقشونه این همه اطلاعات داشته باشن بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران درس خوندن.
ولی به همین دوستم هم میگفتم که شرایط یکی باشه. اقلا طراح های سوال کشوری انتخاب بشن حتی از دانشگاه های سطح پایین هم از اساتیدی که قوی هستن دعوت بشه واسه طرح سوال نه از چن تا دانشگاه خاص که دانشجوی خودشون با اون سوالات اشناست.
من که امسال پشت کنکور موندم انتخاب رشته نکردم به امید اینکه جای خوبی قبول بشم سال بعد ولی دلم یه جوری گرفت که الان ترسیدم .. این بچه های شریف و امیرکبیر و غیره واقعا خوبن تو کنکور.. یعنی میشه بهشون رسید به عنوان دانشجوی یه دانشگاه درپیت؟ Sad

مرسی عزیزم.
ایشالا.
ایشالا تو هر دانشگاهی که دوست داری قبول بشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  آره ما یه استادی داشیم میگفتن برنامه ارشد رو جوری درست کردن فقط دانشجوهای خودشون میره...دلیلشم اینه طراح سوالا همون استادای خودشونن.....پونه جان من قلبم میگه سال بعد مصاحبه خودت همین جاس
الان باورم شد

فکر کن ما باید سر اینکه هوش راهیان بخونیم یا پوران یا اصلا خود راسل کلی از این و اون سوال میپرسیم و شده همین یه مشکل واسمون. تازه یادگرفتن اون مفاهیم هم که بماند چقدر سخته برای ماهایی که جاهای داغون درس خوندیم. اون شخص با یه اسلاید کل هوش رو یه دور خونده تمووووم!
البته حقشونه این همه اطلاعات داشته باشن بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران درس خوندن.
ولی به همین دوستم هم میگفتم که شرایط یکی باشه. اقلا طراح های سوال کشوری انتخاب بشن حتی از دانشگاه های سطح پایین هم از اساتیدی که قوی هستن دعوت بشه واسه طرح سوال نه از چن تا دانشگاه خاص که دانشجوی خودشون با اون سوالات اشناست.
(فکر کنم تو تبریز درس خوندی باز تبریز بهتره. من نبی اکرم .. این اسم دانشگاه رو ویرایش میکنم بعدا که لو نرم :دی فکر کن برای من که نبی اکرم خوندم چقدر سخته قورت دادن این لقمه بزرگی که برداشتم! )
من که امسال پشت کنکور موندم انتخاب رشته نکردم به امید اینکه جای خوبی قبول بشم سال بعد ولی دلم یه جوری گرفت که الان ترسیدم .. این بچه های شریف و امیرکبیر و غیره واقعا خوبن تو کنکور.. یعنی میشه بهشون رسید به عنوان دانشجوی یه دانشگاه درپیت؟ Sad

مرسی عزیزم.
ایشالا.

این نظر اشتباهی هست....
تو دانشگاه های خوب کتاب های خیلی خوب و رفرنس موشکافی میشه..
از گسسته بگیر تا سیستم عامل چندین حل تمرین چنددستیار استاد و فشار درسی زیاد... (حل تمامی تمرینات رفرنس ها علاوه بر ازمونک ها و میان ترم و پایان ترم)
دانشگاه های درجه ۲ و۳ کجا تمرین حل می کنن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , alim93
ارسال: #۱۹۳۷۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  آره ما یه استادی داشیم میگفتن برنامه ارشد رو جوری درست کردن فقط دانشجوهای خودشون میره...دلیلشم اینه طراح سوالا همون استادای خودشونن.....پونه جان من قلبم میگه سال بعد مصاحبه خودت همین جاس
الان باورم شد

(فکر کنم تو تبریز درس خوندی باز تبریز بهتره. .. این اسم دانشگاه رو ویرایش میکنم بعدا که لو نرم :دی فکر کن برای من که خوندم چقدر سخته قورت دادن این لقمه بزرگی که برداشتم! )

مرسی عزیزم.
ایشالا.
مطمئن باش قبولی
تو دانشگاه تبریزم هیچی یاد نگرفتیم...اکثرا دانشجوهای دانشگاهای معمولی و ضعیف باید طعم تلخ پشت کنکوری رو بچشن تا بالاخره یه رتبه بیارن
من سال دومم بود باور کن خودمو کشتم رتبمم شد...
مرسی....تو الان تجربت بیشتر از هرکسیه...زحمت بکش....میدونم تلخه....خودم تلخیشو چشیدم...ولی باز امید داشته باش
اینجا که حرفاتو میخونم بیشتر حرفای دل خودمه ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین دبیرستان هم تاثیر گذاره حتی ابتدایی و راهنمایی
الان شما مدرسه های تیزهوشان رو نگاه کنید یا مثلا تو تهران علامه حلی و این مدارس خیلی خوب.
والا من مدرسه خوبی خوندم
اولش سمپاد بودم
یه مدت رفتیم یه شهری که سمپاد نداشت اون موقع و مجبور شدم انتقالی بگیرم تو نمونه اون شهر درس بخونم
یعنی جاهای خوبی بودم همیشه.
خونواده ام هم که سر درس خوندن حساسن
ولی نتیجه کنکورم هم خوب نبود اخه Big Grin Big Grin Big Grin
بدشانسیم دیگه : ))))

ولی در اینکه تاثیر داره دانشگاه شک ندارم

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ولی خوب تو همین مانشت شما مصاحبه های سال های پیش رو نگاه کنید می بینید از دانشگاه های ضعیف هم کم نیستند. راه سختتره ولی غیر ممکن نیست. حالا حداقل می تونیم به خواهر برادرهای کوچکتر بگیم که کارشناسی دانشگاه خوبی قبول شن Smile
در راستای اون جبرهای دیگه، میشه جبر دانشگاه رو هم اضافه کرد؟ Big Grin
جبر کلا تو زندگی هست
هرچقدر بگیم نیست باز هم هست
نمیدونم چرا کم کم دارم نسبت به همه چی بدبین میشم و حس میکنم انسان ها یه سرنوشتی دارن که دست خودشون هم نیست
و فقط برای رسیدن به اون سرنوشت اختیار دارن و اجازه دارن راهی رو انتخاب کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , **sara**
ارسال: #۱۹۳۷۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  از خیلی از دوستان دعوت کردیم برای مصاحبه، بالاخره یکسری هاشونم از دانشگاه های خوب هستند.
خوب دانشگاهم تاثیر گذاره.
همین دبیرستان هم تاثیر گذاره حتی ابتدایی و راهنمایی
الان شما مدرسه های تیزهوشان رو نگاه کنید یا مثلا تو تهران علامه حلی و این مدارس خیلی خوب.
ببنید خروجی هر ساله شون برای کنکور چطوریه. یا حتی بخوام ریزتر بشم همین خانواده ها. شاید بگید نه خود ادم از همه مهم تره ولی خانواده به نظر خیلی مهمه. تو به خانواده که می بینید همه تحصیل کرده اند خیلی راه برای ادم هموار تره چون آگاهی بیشتره و تجربه شون بیشتر. دیگه لازم نیست هزار راه نرفته رو امتحان کرد. می بینید چند تا دکتر تو یه خانواده هستند. بچه ی بعدی هم دکتر میشه. خوب این تاثیرشون کم نیست (از کجا به کجا رسیدم Big Grin )
نمی خوام امید الکی بدم. ادم از دانشگاه خوب باشه خیلی راهش هموار تره.
ولی خوب تو همین مانشت شما مصاحبه های سال های پیش رو نگاه کنید می بینید از دانشگاه های ضعیف هم کم نیستند. راه سختتره ولی غیر ممکن نیست. حالا حداقل می تونیم به خواهر برادرهای کوچکتر بگیم که کارشناسی دانشگاه خوبی قبول شن Smile
در راستای اون جبرهای دیگه، میشه جبر دانشگاه رو هم اضافه کرد؟ Big Grin

حرف شما هم درست.. خیلی چیزا تو زندگی آدم اثر داره
من که جز دسته ای هستم که تا الان هیچی رو به سادگی بدست نیاوردم
حالا نمیدونم اسمشو چی بذارم خوش شانسی یا بد شانسی
یا تقدیر....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۷۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ه pdf فارسی دارم چه جور به word تبدیلش کنم با یکی از سایت های آنلاین حاصلش شد این
.J

روی PDF راست کلیک کن بعد
Open With >> Google Chrome
بعد کپی کن توی Word

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۹۳۸۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  این نظر اشتباهی هست....
تو دانشگاه های خوب کتاب های خیلی خوب و رفرنس موشکافی میشه..
از گسسته بگیر تا سیستم عامل چندین حل تمرین چنددستیار استاد و فشار درسی زیاد... (حل تمامی تمرینات رفرنس ها علاوه بر ازمونک ها و میان ترم و پایان ترم)
دانشگاه های درجه ۲ و۳ کجا تمرین حل می کنن؟
چرا از اسم دانشگاه درپیتم نقل قول گرفتید لو رفتم که این شکلی..چون تو اون دانشگاه فقط من بودم که حرص ارشد رو میخوردم و مدام میگفتم شریف شریفBig Grin Big Grin
،
دقیقا
دانشگاه من دانشگاه درجه ۳ هم نبود که ای کاش همون درجه ۳ بود!
یعنی هر بدبختی دارم به خاطر این دانشگاهه
کارشناسی قبول میشن و خیالشون هم راحته تا دکترا. بعد ماها چی؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  مطمئن باش قبولی
تو دانشگاه تبریزم هیچی یاد نگرفتیم...اکثرا دانشجوهای دانشگاهای معمولی و ضعیف باید طعم تلخ پشت کنکوری رو بچشن تا بالاخره یه رتبه بیارن
من سال دومم بود باور کن خودمو کشتم رتبمم شد...
مرسی....تو الان تجربت بیشتر از هرکسیه...زحمت بکش....میدونم تلخه....خودم تلخیشو چشیدم...ولی باز امید داشته باش
اینجا که حرفاتو میخونم بیشتر حرفای دل خودمه ....

باور کن من سر کلاس دکتر لطفی که نشستم تازه فهمیدم درس یعنی چی!
اون هم مهمان رفتم سر کلاسش و لطف کرد خودش اجازه داد به عنوان مستمع آزاد تو کلاسش باشم

چی بگم... خیلی برام ناراحت کننده بود خوندن این مصاحبه ها. این همه منتظر مصاحبه ها بودم فکر نمیکنم بخوره تو ذوقم.

+چقدر بده که حرفای دل من حرفای دل تو هم هست.. چون شرایط سختیه.. و واقعا ناراحت کننده س بقیه هم مثل من انقدر واسه اینجور مسائل پیش پا افتاده اذیت میشن.
چشم.
امیدوار میمونم. چاره ای ندارم. امید نداشته باشم که همین یه ذره تلاش رو هم نمیکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , **sara** , Bahar_HS , alim93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close