زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۷۸۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگه اشتباه نکنم باید سامسونگ باشهSmile
حالا این لپ تاپ چی داره که شما عاشقش شدین، اگه به خاطر رنگشه که میتونین یه سطل رنگ بپاشین روش درست میشهSmile
تو سه تا فیلم دیگه هم عین اینو دیدم یه جوری بانمک و خاصه. شبیه لپ تاپ های همه نیست مشکی یا سفید یا نقره ای.
به خاطر رنگشه شاید
یا شاید هم به خاطر قیافه اش. خیلی شیکه به نظرم.
فقط میخوام بدونم مدلش رو که برم مشخصاتش رو ببینم و بدونم واقعا ارزش داره عاشقش بمونم یا نه Big Grin

رنگ بپاشم رو لپ تاپ فعلیم که این شکلی نمیشه .. این خیلی خوبه . خیلی. کاشکی مشخصات فنیش هم مثل قیافه اش همینقدر خوب باشه.
حالا جدای از اینکه ارزش داره یا نه
خواهشا با احساسات لپ تاپ مردم بازی نکنینSmile شما خانما مگه عشق و عاشقی رو درک میکنینSmile
بذارین تو دنیای خودی باشه بیچاره
فردا یه جونوری و عروسکی چمیدونم بچه گربه ای میبینین این عشقتونو میفروشینSmile
حداقل یه نفر دیگه رو بفرستین تحقیق ببینین چجوریاست، به وقل خودتون ارزش عاشق شدن داره یا نه Smile
بازم میگم با احساسات لپ تاپ مردم بازی نکنین، مردم که احساساتشونو از سر راه نیاوردنSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ
نوشتم دل توی قفس مرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۸۷۸۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  حالا جدای از اینکه ارزش داره یا نه
خواهشا با احساسات لپ تاپ مردم بازی نکنینSmile شما خانما مگه عشق و عاشقی رو درک میکنینSmile
حداقل یه نفر دیگه رو بفرستین تحقیق ببینین چجوریاست، به وقل خودتون ارزش عاشق شدن داره یا نه Smile
بازم میگم با احساسات لپ تاپ مردم بازی نکنین، مردم که احساساتشونو از سر راه نیاوردن
نه پس فقط شما آقایون عشق و عاشقی رو درک میکنید Big Grin
من عروسک دوس ندارم خب.. جک و جوونور کجا و این لپتاپ نازنین کجا Big Grin
عشق یعنی این لپتاپ Big Grin
نیگا تو رو خدااا چه قیافه نازی داره Sad من اینو میخوام...به قول سلطان عموپورنگ میخوااام...لپتاپ میخوام...سامسونگ میخوام...همین مدل رو میخوام..میخوام...میخوام Big Grin اصلا حاضرم سند رسمی تو دفترخونه ای جایی امضا کنم که من هیچ وقت این لپ تاپ رو با جک و جوونور و عروسک عوض نمیکنم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نوشتم دل توی قفس مرد
این اتفاق خیلی دردناکه لطفا به نویسنده بگین ننویسهSmile
چون دلی که تو قفس باشه همیشه آرزوش اینه که بتونه یه روز رها بشه
اما اگه نتونه و اخرش مرگ باشه، خیلی دردناکه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ
چقدر سعی میکنم اینجوری نشم , و چقدر میشم!
:| :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , m.teymourpour , hatame , gogooli , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۸۷۸۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  حالا جدای از اینکه ارزش داره یا نه
بازم میگم با احساسات لپ تاپ مردم بازی نکنین، مردم که احساساتشونو از سر راه نیاوردن
نه پس فقط شما آقایون عشق و عاشقی رو درک میکنید Big Grin
من عروسک دوس ندارم خب.. جک و جوونور کجا و این لپتاپ نازنین کجا Big Grin
عشق یعنی این لپتاپ Big Grin
نیگا تو رو خدااا چه قیافه نازی داره Sad من اینو میخوام...به قول سلطان عموپورنگ میخوااام...لپتاپ میخوام...سامسونگ میخوام...همین مدل رو میخوام..میخوام...میخوام Big Grin اصلا حاضرم سند رسمی تو دفترخونه ای جایی اماض کنم که من هیچ وقت این لپ تاپ رو با جک و جوونور و عروسک عوض نمیکنم. Big Grin
وجدانا عاشقای تاریخ رو نام ببرین ببینین چند تاشون آقا بودن و چند تاشون خانمSmile
اصرار کردنتونم درک میکنم
وقتی میخواین یه آقایی رو بدبخت کنین همین حرفارو میزنین، میگین من از تموم دنیا فقط همینو میخوام Smile مثل بچه های کوچولو قهر میکنین و زمین و زمانو بهم میدوزین که من فقط همینو میخوامSmile
سند رسمی امضا کردنتون هم ارزشی نداره
مگه واسه بیچاره کردن آقایون این کارو نمیکنین، اتفاقا تو دفترخونه رسمی هم این کارو میکنین ولی دو روز بعد یادتون میره
بازم میگم از قیافه این لپ تاپ مشخصه که قبلا یه بار شکست عشقی خورده، شما دیگه اذیتش نکنینSmileSmile
اگه آهش گرفتتون نگین من نگفتمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
تفاوت نیست. چون احساس نمی کنی که با آنها متفاوتی!

جنسیت، تفاوت جنسی، برج عاج نشینی، آدم ها را از بالا نگاه کردن، بزرگ بودن، نه، نه، هیچ کدام از این ها نیست...

انگار غربت است. غربت میان آدم های آشنا. آنانی که می شناسی شان و دوست شان داری، آنانی که دوستت دارند. اما برایت غریبه اند. غربت در وجودت ته نشین شده است.

انگار از هیچ جا نیامده ای و آدمی که غریب است، همه جا غریب است...

هیچ خاکِ آشنائی نیست. زمینی نیست که زیر پایت مدام تکرار نکند...غریبه...غریبه...غریبه...

.سعید محسنی

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Avril89 , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  وجدانا عاشقای تاریخ رو نام ببرین ببینین چند تاشون آقا بودن و چند تاشون خانمSmile
اصرار کردنتونم درک میکنم
وقتی میخواین یه آقایی رو بدبخت کنین همین حرفارو میزنین، میگین من از تموم دنیا فقط همینو میخوام Smile مثل بچه های کوچولو قهر میکنین و زمین و زمانو بهم میدوزین که من فقط همینو میخوامSmile
سند رسمی امضا کردنتون هم ارزشی نداره
مگه واسه بیچاره کردن آقایون این کارو نمیکنین، اتفاقا تو دفترخونه رسمی هم این کارو میکنین ولی دو روز بعد یادتون میره
بازم میگم از قیافه این لپ تاپ مشخصه که قبلا یه بار شکست عشقی خورده، شما دیگه اذیتش نکنینSmileSmile
اگه آهش گرفتتون نگین من نگفتمSmile

تاریخ اکثرا خانوم ها رو سانسور کرده به خاطر یه سری تعصبات عصر حجری و باستانی. ولی مثال زیاد دارم چه بد که حوصله ندارم اسم ها رو یکی یکی بگم:دی
،
: )))))))))
من والا کسی رو تا حالا بدبخت نکردم.. ولی کسی منو بخواد بدبخت کنه، خب معلومه بدبختش میکنم! بیچاره اش میکنم! به خاک سیاه مینشونمش! Big Grin
مهر و وفا و صداقت و اینا ربطی به جنسیت نداره. ازدواج هم فقط یه امضای محضری نیست. هر کسی شریک واقعی زندگیش رو پیدا کنه و نره با شریک واقعی یکی دیگه ازدواج کنه اینجور مشکلات هم پیش نمیاد.
عشقم به یه لپتاپ رو به کجاها کشوندید Big Grin

،

ملت! یه نیگا به صفحه قبل بندازید و عکس اون لپتاپ رو ببینید تو پستم و اگه میدونید بگید مدلش چیه؟ Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Menrva , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۸۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  وجدانا عاشقای تاریخ رو نام ببرین ببینین چند تاشون آقا بودن و چند تاشون خانمSmile
نه دیگه این حرف درست نیست.
مثلا قدیما خانما بخاطر حجب و حیا و این جور حرفا نمی تونستن بگن عاشق شدن. همین الانشم خیلی این طوریه. وگرنه که خانم ها میرفتن خواستگاری.
آدم عاشق که نباید از حرف مردم بترسه
کسی که عاشق باشه، عشقشو جار میزنهSmile
اتفاقا ایده خواستگاری رفتن خانما خیلی جالبه
الان ماشااله آقایون درکشون بالاست و با این موضوع مشکلی ندارنSmile
البته نه اینکه مستقیم برن بگن، مثلا میتونن بزرگتری رو واسطه کنن یا یه جوری با اون تکنیک های خاص زنانه این موضوع رو اعلام کننSmile
اتفاقا من چند نفرو میشناسم که اینجوری شده و الانم دارن با هم زندگی میکنن
ارسال: #۱۸۷۹۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آره رنگش واقعا زیباست ،منم لپتاپای با رنگای فانتزی رو دوست دارم مخصوصا این سبز فسفری
اصلاً فکرشم نمیکردم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸۷۹۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آدم عاشق که نباید از حرف مردم بترسه
کسی که عاشق باشه، عشقشو جار میزنهSmile
اتفاقا ایده خواستگاری رفتن خانما خیلی جالبه
الان ماشااله آقایون درکشون بالاست و با این موضوع مشکلی ندارنSmile
البته نه اینکه مستقیم برن بگن، مثلا میتونن بزرگتری رو واسطه کنن یا یه جوری با اون تکنیک های خاص زنانه این موضوع رو اعلام کننSmile
اتفاقا من چند نفرو میشناسم که اینجوری شده و الانم دارن با هم زندگی میکنن
فکر میکنید آقایون در این مورد درکشون بالاست!
ولی آقایون فقط خوششون میاد از دوست داشته شدن!
این خیلی فرق داره با درک کردن.
مسئله رو بیشتر از این باز نمیکنم.

خانوم عاشق اتفاقا باید از حرف مردم بترسه. من همیشه میگم کاش خدا جای زن ها و مردها رو فقط برای چند ساعت عوض میکرد. بعد آقایون میفهمیدن زندگی به عنوان یه خانوم تو جامعه ای که همیشه و تو بی ربط ترین مسائل هم انگشت اتهام به طرف خانوم هاست، چقدر سخته.
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تو خرج یه بوتاکس گذاشتی رو دستم :دی منم خرج یه کره رفتنSmileSmileآره رنگش واقعا زیباست ،منم لپتاپای با رنگای فانتزی رو دوست دارم مخصوصا این سبز فسفری

اگه این مدل رو بگی چیه خرج بوتاکس با من Big Grin اصلا با هم میریم کره همینو بگیریم. خب.. پس به خاطره کره رفتن هم که شده مدلش رو باید بیابیم Big Grin

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اصلاً فکرشم نمیکردم!
زهرا چرا انقدر عصبانی؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , m.teymourpour , so@ , **sara** , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۷۹۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه همسایه داریم کلا تو خونه بازی می کنه (بازی کامپیوتری یا بقول بچه ها game)
ینی این کارش همینه از دانشگاه میاد خونه بازی می کنه و بیرون هم نمیره.
الانم داره ارشد می خونه دوباره همین کار
اصلا بخودشون سختی نمیدن.

من الان از کی هست که دیگه بازی نمی کنم و عذاب وجدان میگیرم بازی کنم.
واقعا بعضیا چقدر راحتن. خوشبحال شون که انقدر دنیا رو سخت نمی گیرن.
منم بازی می کنم. Big Grin
ارسال: #۱۸۷۹۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه همسایه داریم کلا تو خونه بازی می کنه (بازی کامپیوتری یا بقول بچه ها game)
ینی این کارش همینه از دانشگاه میاد خونه بازی می کنه و بیرون هم نمیره.
الانم داره ارشد می خونه دوباره همین کار
اصلا بخودشون سختی نمیدن.

من الان از کی هست که دیگه بازی نمی کنم و عذاب وجدان میگیرم بازی کنم.
واقعا بعضیا چقدر راحتن. خوشبحال شون که انقدر دنیا رو سخت نمی گیرن.
منم بازی می کنم. Big Grin
از اول دبیرستان تا ۸ ماه پیش ( ۹ سال ) فقط یک بازی رو کردم ... شبانه روز بازی می کردم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۸۷۹۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم بازی می کنم. Big Grin
خوب بازی هم اندازه داره.
این فقط بازی می کنه. دائم تو خونشون داره بازی می کنه. دانشگاه هم کلاس داشته باشه میره. همین بازی + دانشگاه.
حرف بازی شد یاد یکی از همکلاسیام افتادم که یه کامیپیوتر خفن داشت بازیم میکرد. تازه رتبه ارشدشم زیر۵ بود. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , gogooli , **sara**
ارسال: #۱۸۷۹۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  از اول دبیرستان تا ۸ ماه پیش ( ۹ سال ) فقط یک بازی رو کردم ... شبانه روز بازی می کردم
CS یا WoW؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close