زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۹۸۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ق.ظ، توسط Densike.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یزدی هستن
تا حالا نه ازشون شنیدم و نه جایی خونم
Big Grin
بله این یه روایته، ولی روایت ضعیفست.
ضمن اینکه اینو شما تو همین تاپیک خوندید، سر قضیه دفاع من.

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  رنگ پوست رو از کجا دیدید؟ Huh
رنگ پوست من تیره است؟

بله من حدسم رنگ پوست تیره هست ... تیره نه تیره سیاه ها ... پوستی که مادر زادی یکم تیره باشه نه اینکه آفتاب سوخته شده باشه .. مثل خودم Smile))

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۹۸۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بله این یه روایته، ولی روایت ضعیفست.
ضمن اینکه اینو شما تو همین تاپیک خوندید، سر قضیه دفاع من.
اگر خونده بودم که میگفتم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۶۹۸۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ
،
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  یکی هم آواتار و یوزر مارو تحلیل کنه ! واسم جالب شد :دی
من میشه فردا بگم؟ البته امیدوارم کاربر(Big Grin) بلک قبل از من تحلیل کنن که من انقدر شرمنده نشم.
من دو روزه شدیدا مریضم علاوه بر تبی که دارم، چند دقیقه پیش یه قرصی خوردم که فیل رو هم از پا میندازه و واقعا برام دیگه خیلی سخت شد بیدار موندن. . Big Grin

راستی من درس خون هستم. ولی نتیجه ای از درس خوندن نمیگیرم Big Grin حدست درست بود ولی.
اما نگاه کن به آواتار ببین یه گوشه از میزه این دختر آواتارم. و حتی ب این چراغ مطالعه نگا کن کج وکوله س. اینا همه نشون میدن که درس خوندنم شبیه درس خوندن بقیه نیست Big Grin و یه سری چیزای دیگه هم میگن که واقعا دیگه دارم از حال میرم و نمیتونم الان توضیح بدم.

دوستان همگی شبتون بخیر
[/quote]
آخییی عزیزم باشه هروقت دوست میداشتی تحلیل کن ...ایشالا زودتر خوب شی...شبت بخیر .و ایشالا که نتیجه میگیری شاید اینجا نه ولی حتما نتیجه میگیری
ارسال: #۱۶۹۸۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  شمــــــا منو نمیــــــشناسی Big Grin من در حیطه ی حدس و کشف استادم Big Grin یه آقای دکتر باهوش همین حرف شمارو میزدن تمام حرفهای نزدشو واسش حدس زدم فکر کنم کــــــف کرده بود ولی به روی خودش نمیورد Tongue
بهتر نیست بگیم شما در نمایش حدسیاتتون و قانع کردن افراد دستی دارید؟ Wink
اونکه بلـــــه البته اگه حسش باشه و همینطور حق با من باشه Cool به هر حال شما خوشحال باش که آشنای ما نیستی چون رازهای درونت برملا میشد Big GrinTongue
ارسال: #۱۶۹۸۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  اونکه بلـــــه البته اگه حسش باشه و همینطور حق با من باشه Cool به هر حال شما خوشحال باش که آشنای ما نیستی چون رازهای درونت برملا میشد Big GrinTongue
عمرا Tongue
ارسال: #۱۶۹۸۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ
Densike قیافه منو بگو چطوریه؟؟؟ من الان چطووریم آقای مجری؟؟
Big Grin
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۸۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  اونکه بلـــــه البته اگه حسش باشه و همینطور حق با من باشه Cool به هر حال شما خوشحال باش که آشنای ما نیستی چون رازهای درونت برملا میشد Big GrinTongue
عمرا Tongue
خدا بهتون رحم کرده Big Grin چون در اینصورت بیشتر به کشف و ضبط ترغیب میشدم برید خداروشکر کنید Tongue
ارسال: #۱۶۹۸۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  خدا بهتون رحم کرده Big Grin چون در اینصورت بیشتر به کشف و ضبط ترغیب میشدم برید خداروشکر کنید Tongue
زهی خیال باطل
ارسال: #۱۶۹۸۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
کاربر "پوونه" اگه آواتاره من رو تحلیل کنید بهتون ایمان میارم. من تا حالا تو زندگیم هیچ دختری رو ندیدم قدرت تحلیل درستی داشته باشهSmile (بی منظور میگم، خانوما ناراحت نشید) انتظار زیادیم ندارم، شما ۱۰تا جمله بگید، اگه ۱دونه اش هم درست بود قبوله.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۱۶۹۹۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  اونکه بلـــــه البته اگه حسش باشه و همینطور حق با من باشه Cool به هر حال شما خوشحال باش که آشنای ما نیستی چون رازهای درونت برملا میشد Big GrinTongue
عمرا Tongue

رنگ پوست رو که گفتم
قدتون هم زیاد بلند نیست .. ۱۷۰-۱۸۰ ... هممم ... ۱۷۲ ؟

ارسال: #۱۶۹۹۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  خدا بهتون رحم کرده Big Grin چون در اینصورت بیشتر به کشف و ضبط ترغیب میشدم برید خداروشکر کنید Tongue
زهی خیال باطل
وایـــــــــــ چقدر یک دنده هستینBig Grin بنظرم شما یا فروردینی هستی یا آبانی Cool
ارسال: #۱۶۹۹۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ق.ظ
هر دوتون اشتباه می کنید. من نه رنگ پوستم تیره است نه قدم‌اونی هستدکه گفتید نه فروردینی هستم نه آبانی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۶۹۹۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  Densike قیافه منو بگو چطوریه؟؟؟ من الان چطووریم آقای مجری؟؟
Big Grin
Big Grin

برادر explorer عزیز من شمارو فردا صبح خدمتتون میرسم الان در حال حاظر ۱ نفر رو اینجا ۲ نفر رو در خصوصی دارم میگم خدایی ستمه ۴ نفر رو تجسم کنم قاطی پاتی میشن باهم Smile)
فردا صبح اینجا خورده خورده میگم

سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۱۶۹۹۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط Avril89.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هر دوتون اشتباه می کنید. من نه رنگ پوستم تیره است نه قدم‌اونی هستدکه گفتید نه فروردینی هستم نه آبانی.
بحث کردن با شما واقعا نفس میخواد Big Grin اونم نصف شبیUndecided به هر حال برید خوشحال باشید که برملا نمیشید Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹۹۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ق.ظ
البته مستحضرید که منم تکنیکای ضد کشف خودمو دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sahar salehi , zahra_ce87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close