زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۶۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
خدایااااااااااااااا..............

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۶۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  شرایط جامعه الان خیلی بد شده‌، شاید واقعا همسرت قصدی برای نزدیک شدن به اون خانم نداشته‌، نمیخوام توهین به کسی بکنم ولی دیگه خودمون اینو میدونیم که اگه یه زن بخواد میتونه با یه مرد صمیمی بشه‌، حتی اگه اون مرد مقاومت بکنه.
به من که خیلی برخورد به نظرم اگر هر مرد مانشتی این پست را خونده باشد و بهش بر نخورده باشد باید در مرد بودن خودش شک کنه!

راستی بچه‌ها نمی دونم مختار می بینید یا نه ؟ این هفته اگه ۴۰ امین قسمت مختار باشه تموم می شه و شهید میشه . من همیشه فکر می کردم اهالی کوفه بی وفا هستند اما آیا می دونید از سپاه ۶ هزار نفری مختار که درون قصر محاصره شدند بیش از ۵ هزار ایرانی هستند( که همشون بعد از تسلیم گردن زده می شوند )و مختار رو یاری نمی کنند و فقط ۱۹ نفر به همراه مختار بیرون می آیند و جنگ می کنند . یه سوال از شما دارم شما اگه جای اون ۵ هزار نفر بودید به همراه مختار بیرون می یومدید ؟ یا جزء ۷۲ نفر یار امام حسین می شدید ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۱۰۶۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط summer_66.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  راستی بچه‌ها نمی دونم مختار می بینید یا نه ؟ این هفته اگه ۴۰ امین قسمت مختار باشه تموم می شه و شهید میشه . من همیشه فکر می کردم اهالی کوفه بی وفا هستند اما آیا می دونید از سپاه ۶ هزار نفری مختار که درون قصر محاصره شدند بیش از ۵ هزار ایرانی هستند( که همشون بعد از تسلیم گردن زده می شوند )و مختار رو یاری نمی کنند و فقط ۱۹ نفر به همراه مختار بیرون می آیند و جنگ می کنند . یه سوال از شما دارم شما اگه جای اون ۵ هزار نفر بودید به همراه مختار بیرون می یومدید ؟ یا جزء ۷۲ نفر یار امام حسین می شدید ؟
من سوال شما رو با یه سوال پاسخ میدم:
چرا شما همیشه درمورد قرن‌ها پیش سوال میکنید که اگه فلان مکان و فلان زمان بودید چی کار میکردید؟ بهتر نیست سوال رو این جوری تغییر بدید‌: امروز در ایران و در سال ۱۳۹۰ برای رضای خدا و پیشرفت خودتون(ایرانی) و سربلندی ایران و رهایی از ... چه قدمی برداشتید؟؟؟؟؟( تو نقطه چین هر چیزی که از نظرتون بد هست و قضاوتش با وجدان بیدار هست میتونید بذارید.)
این اهدافی که بالا نوشتم دقیقا اهداف امام حسین تو زمان و مکان ما و بنا به اقتضای موقعیت ماست. اگر الان این اهداف رو دنبال میکنید یا حداقل به فکر این هستید که این اهداف رو تحقق بدید مطمئن باشید که قرنها پیش هم حتما حسینی بودید اما اگه غیر از اینه و برای مقاصد شخصی و منافع دون حاضرید خودتون رو جلوی هر کس و ناکس خوار و خفیف کنید شک نکنید که یزیدی هستید.
امروز خیلیا رو میبینیم که حاضرن برای ترفیع گرفتن یا از دست ندادن پست دست به هر کار ناشایستی بزنن‌، زیر آب همکار رو بزنن‌، حقایق رو کتمان کنن‌، کاسه لیسی کنن‌، مثل ریگ بیابون دروغ بگن و هزار کار غیرانسانی دیگه. مگه فقط کسایی که رو امام حسین شمشیر کشیدن یزیدی هستن؟ والا افراد سپاه یزید به نان به نرخ روز خورهای امروزی( هر جای دنیا که میخوان باشن.) شرافت دارن اونا با امام حسین خصومت داشتن و اینا با انسانیت!!!

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , barca , shobair87 , Helmaa
ارسال: #۱۰۶۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط nimaaa.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  امروز خیلیا رو میبینیم که حاضرن برای ترفیع گرفتن یا از دست ندادن پست دست به هر کار ناشایستی بزنن‌، زیر آب همکار رو بزنن‌، حقایق رو کتمان کنن‌، کاسه لیسی کنن‌، مثل ریگ بیابون دروغ بگن و هزار کار غیرانسانی دیگه. مگه فقط کسایی که رو امام حسین شمشیر کشیدن یزیدی هستن؟ والا افراد سپاه یزید به نان به نرخ روز خورهای امروزی( هر جای دنیا که میخوان باشن.) شرافت دارن اونا با امام حسین خصومت داشتن و اینا با انسانیت!!!

summer_66 سوال منو با سوال جواب ندادی بلکه سوال منو با یک ظاهری متفاوت تکرار کردی !!
اما هدف من از طرح این سوال ریشه مذهبی یا هر طور که فکر میکنی نداشت .
ما همیشه وقتی سریال های تاریخی رو می بینیم دوست داریم اتفاق های دیگه ای به جز حقیقتی که هست بیفته . مثلا دوست داشتیم مالک اشتر معاویه را می کشت یا امام علی از عمرو عاص برهنه شرم نمی کرد و در همین سریال مختار‌، ابراهیم به کمک مختار بیاید یا حتی ایران در جنگ با اعراب شکست نمی خورد تا تاج کیانی به دست اعراب سوس... بیافته.
و یاد بیت فردوسی بخیر !!!
و امان از این افسوس خوردن های سریال‌ها و حقایق تاریخی !!!!!
ارسال: #۱۰۷۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
دوستای عزیز تو همین صفحه باز هم تذکر داده شده که این تاپیک جای سوال و جواب نیست و هر کسی میتونه حرف دلشو بزنه پس خواهشا این تاپیکو سوال جوابی نکنید هر کسی آزاده درد دل خودشو بگه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , shobair87
ارسال: #۱۰۷۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  .
.
.
والا افراد سپاه یزید به نان به نرخ روز خورهای امروزی( هر جای دنیا که میخوان باشن.) شرافت دارن اونا با امام حسین خصومت داشتن و اینا با انسانیت!!!
حرفاتون خیلی عالی بود.
البته امام حسین (ع) مظهر همان انسانیت هستند.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۰۷۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سلام
مدتیه که نبودم خیلی از دوستان نیستن و خیلی دوستای جدید اومدن
جالبه که متن هر چه میخواهد دل تنگت بگو‌ها هم طولانی‌تر شده

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۰۷۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
دلم یه مدت گرفته بود برای خودم اما الآن دیگه دلم برای خدا تنگ شده و اون!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
ارسال: #۱۰۷۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ
در ابتدا کلمه بود
و کلمه نزد خدا بود
و آن کلمه خدا بود..

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , shobair87
ارسال: #۱۰۷۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
از گناه نفرت داشته باش نه از گناهکار .
گاندی

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Parva , narges_r , shobair87 , - rasool -
ارسال: #۱۰۷۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ب.ظ
بچه‌ها داره کم کم ماهه رمضون نزدیک میشه . اذان صبح هم فکر کنم ۴ خورده ای اینا باشه و اذان مغرب هم که ۸:۳۰ ایناست .یعنی ۱۶ ساعت!!!! من همیشه می خوام سحر پاشم می گم آخه خدااااااا این چه کاریه آخه مارو مجبور به انجامش کردی!!! آخه تو دل شب بیدارشم غذا بخورم!!
اما ماه رمضون زیباییهاییم داره که انتظار برای افطاره.تا قبل افطار با خودت میگی اگه افطار شه من یه بشکه آب و ۱۰ دیس پلو هم بدی می خورم‌ام وقتی که افطار میشه ... !!!! .
همه چیه این دنیا همینطوریه که انتظار برای چیزی که دوست داری همیشه لذتش بیشتر از وقتی که بهش می رسی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , Parva , shobair87
ارسال: #۱۰۷۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط Parva.)
سلام آقا سامان خوشحالم که دوباره اینجا می بینمتون
جاتون خالی بود این چند مدت

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۱۰۷۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
چقدر خنده داره

که یک ساعت خلوت با خدا دیر و طاقت فرساست. ولی ۹۰ دقیقه بازی یک تیم فوتبال مثل باد می‌گذره!

چقدر خنده داره

که صد هزارتومان کمک در راه خدا مبلغ بسیار هنگفتیه اما وقتی که با همون مقدار پول به خرید می‌ریم کم به چشم میاد!

چقدر خنده داره

که یک ساعت عبادت در مسجد طولانی به نظر میاد اما یک ساعت فیلم دیدن به سرعت می‌گذره!

چقدر خنده داره

که شایعات روزنامه‌ها رو به راحتی باور می‌کنیم اما سخنان قران رو به سختی باور می‌کنیم!

چقدر خنده داره

که همه مردم می‌خوان بدون اینکه به چیزی اعتقاد پیدا کنند و یا کاری در راه خدا انجام بدند به بهشت برن!

چقدر خنده داره

که وقتی جوکی رو از طریق پیام کوتاه و یا ایمیل به دیگران ارسال می‌کنیم به سرعت آتشی که در جنگلی انداخته بشه همه جا رو فرا می‌گیره اما وقتی سخن و پیام الهی رو می‌شنویم دو برابر در مورد گفتن یا نگفتن اون فکر می‌کنیم!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Maryam-X , alime , Helmaa , shobair87 , - rasool -
ارسال: #۱۰۷۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط nimaaa.)
سلام بچه‌ها

امروز متاسفانه واسم اتفاق بدی افتاد

کیفمو نا مردا زدند

حالا نمی دمنید چیا توش بود

کارت ملی

شناسنامه

کارت پایان خدمت

گواهی نامه

صد هزار تومن پول نقد

۴۰ عدد سکه بهار آزادی

یک دستگاه ریو

و هزاران جوایز نقدی دیگر.... .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Helmaa , ملیکا
ارسال: #۱۰۸۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  همه چیه این دنیا همینطوریه که انتظار برای چیزی که دوست داری همیشه لذتش بیشتر از وقتی که بهش می رسی.
واقعا همینطوره که گفتید....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close