زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال: #۷۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط flowerirani.)
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  دو سه روزی حس درس خوندن ندارم
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم ولی الان اصلا حسشو ندارم
دارم نابود میشم!!!!!!!!!!!!!!!

-----------------------
من از شنبه تازه استارت میزنم واسه چی نامیدی؟
۱۱۲ روزمیشه ادم فیلسوف شد وقت نگو فردا از همین الان بسم اله
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۷۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
Re: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
آخه چ جوری میخونید؟؟ من ک هم لاک پشتی پیش میرم و هم ساعت درس خوندنم کمه
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
سلام ناجوداغونم من هنوز شروع نکردم از اول مهر تصمیم دارم ولی تنبلی میکنم خیلی اوضاعم خراب ۲تا درس هم از کارشناسیم مونده اونم نمیخونم اصلا دلیل خاصی واس نخوندنم ندارم ولی فقط نگرانم درس بخون نیستم واقعا خسته شدم راهکار واس تنبلیم من تصمیم زیاد گرفتم ک شروع کنم ولی فقط یک روز جوگیر میشم واس استارت کارم کمک میخوام رو دور درس خوندن بیوفتم پیش میرم
اگه کسی هم مشاوره و پشتیبان خوب تو مشهد سراغ داره بهم بگه
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۹
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط reza23108.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  به نظر من زبان رو اصلا ول نکنید.
ریاضی هم حداکثر ۲ درسش رو رها کنید.
اگر وقت نداشتید یکی دو درس هم از بقیه دروس حذف شه.
در ضمن به نظر من تو کنکور ارشد همیشه تسلط کامل روی ۸۰% بهتر از تسلط ۸۰% روی همه مطالب نیست و با توجه به شانسی بودن تعداد زیادی از تست ها، خیلی اوقات دومی(تسلط نسبتا خوب روب همه مطالب) شرایط و آرامش بهتری رو سر جلسه برای آدم فراهم می کند.

البته که آقا رضا اعتبار حرفش مثل رتبه شون از همه ی ما بالاتره .

اما جسارتاً در این مورد کاملاً اعتقادم مخالف با ایشون هست !

آقا رضا ماشالله خودش چون استعداد بالایی دارن , این نظرات رو می فرماین !

من بر خلاف ایشون به شما توصیه می کنم اگر هدفتون قبولی در شریف و پلی تکنیک نیست ! کلاً همه ی ریاضی ها رو حذف کنید!

متاسفانه من هم شاید اصلی ترین دلیل شکستم این بود که وقت زیادی رو صرف ریاضیات کردم !
و ماحصلش جز این نشد که زمان جمع بندی مثل یه خلق الله محترمی موندم تو گِل !
و نهایتاً از سر اجبار یک ماه مونده به کنکور قید تمام ریاضی ها رو زدم ! یعنی تمام زحمتایی که کشیدم مفت حروم شد !
چاره ای هم جز این نبود !
اگه اون زمانی زیادی رو که صرف خوندن ریاضی ها کردم صرف مسلط شدن روی دروس تخصصی کرده بودم ! الان مثل بچه های دیگه یه دانشگاه خوب قبول شده بودم !
ولی خب قسمت نبود !
بگذریم ......قبرستون کهنه شکافتن دردی از کسی دوا نمیکنه !

پس در مجموع نظر من اینه که کلاً ریاضی ها رو حذف کن و حذف شدنشون رو در مشترک و تخصصی جبران کن !
شما اگه ۴۰% مشترک بزید , ۴۰% هم تخصصی
حتی اگه زبان و ریاضی رو سفید هم بزاری یه دانشگاه خوب می تونی قبول شی (علم و صنعتیا حداقل دانشگاه اصفهان)!
اه یه درصد تاپ هم تو این دو بخش داشته باشی حتی شریف هم شانس قبولی داری , مثلاً ۶۰ % مشترک , ۶۰% تخصصی
که البته کار سختیه و صدالبته چاشنی شانس هم لازمه !

در مورد زبان هم باز متاسفانه با نظر ایشون مخالفم !
به نظرم نقش زبان تو کنکور نقش گلابیه !
اصلاً زبان رو نمیشه خوند !
مشکل اینجاست که این درس چارچوب تعریف شده ای نداره !
ابداً منبع مشخصی نداره !
و اصلاً تضمینی نیست که شما با وقت گذاشتن سر این درس به نتیجه ای برسی !
چه بسا اینکه درس بخونی و مثل من تاثیر منفی هم داشته باشه !

(نظری که درباره ی ریاضی ها بهت دادم کاملاً از رو تجربه و منطق بود ! اما نظری که راجع به زبان دادم رو زیاد بهش اعتماد نکن! شاید احساسی نظر داده باشم ! از بچه های دیگه بپرس )

(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، چرا میگید برای طراحی و داده پوران و مقسمی خوب نیست؟؟؟ من الان واقعا دچار تردید شدم !!! من ی دور تابستون خوندمشون ، حالا چ کار کنم؟؟

نخیر شما ضرری نکردید
الان با خیال راحت می تونید برید سراغ تست های دکتر قدسی یا تمرینات clrs !

نظر لطفتون هست، ممنون.
به نظرم زدن ۴۰ درصد مشترک یا تخصصی چیزی نیست که بشه روش حساب کرد خیلی احتمالش زیاد نیست که حتی در صورت تسلط هم حتما بشه خوب زد.بنابراین به نظرم نباید فقط به مشترک و تخصصی دل بست.
در ضمن ۰ درصد زدن تو یک بخش خیلی تو رتبه تاثیر میذاره.زدن ۲تا تست درست ریاضی گاها از ۲ تا تست مشترک هم بهتر خواهد بود.
من حداقل ۷، ۸ مورد دیدم که به علت قدرتشون تو مشترک و تخصصی و ضعفشون تو ریاضی وقتشون رو رو اون ۲ مورد گذاشتن و همه هم پشیمون بودن.
به نظرم شاید پارسال نوع برنامه ریزی تون یه جوری بوده که نرسیدید یا شایدم شما درست می گید و نشه.به هر حال برای هر کس یه جوریه.
در مورد زبان هم شما ۴۰۰ تای تافل، ۵۰۴ و ۱۱۰۰ را هر کدومش رو که رسیدید بخونید.برا گرامر هم یک کتاب باریک کافیست.
ماه آخر هم هر شب ۱ ریدینگ از کنکورای قبل بزنید که دستتون راه بیفته.۱۵ دقیقه هم شاید وقتتون رو نگیره. با این برنامه من فکر کنم ۳۰، ۴۰ درصد رو می تونید بزنید که عالیه.
زبان اصلا گلابی نیست، فراموش نکنید که نفر اول هوش و معماری و ۲ نرم افزار و الگوریتم به گفته خودش سکوی پرتابش زبانش بوده که ۸۲ زده.پس به نظرم باید جدی گرفته شه.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , mrsh1372 , ma.farshchian
ارسال: #۸۰
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  آخه چ جوری میخونید؟؟ من ک هم لاک پشتی پیش میرم و هم ساعت درس خوندنم کمه
=======================================
خیلی ساده ست.
قید همه چیمو میزنم همه چی همه لذتهای زود گذر و موقتی.
وقتی درس میخونی سریال فیلم مهمونی فوتبال ... همه تعطیل.
عروسی تولد... تموم شد.
بابا ۴ماه هم کمتره همه زورمونو میزنیم بقیه اش با خداست چرا؟
چون کنکور ۵۰٪ میگیم شانس
شانس چیه؟
او لطف و موهبت خداونده که فقط وقتی بهمون میده که تلاش کنیم همه رقیبها تلاش میکنن مثلا پارسال تو ایتی حدود۵۳هزارتا اسم نوشتن اما کلا ۲هزاتاشون درست و حسابی درس میخونن وتلاش میکنن اما تلاشهای خیلی هاشون اندازه هم نیست و خداوند به کسی شانس میده بیشتر واسش زحمت گذاشته باشه وقتی شما از ۴ماه زندگیت بزنی پشتش یه اینده خیلی روشن قرار داره واسه یکی از دوستامون عرض کردم ارشد کسی میره که هدف داشته باشه.
ارشد که کار هرکسی نیست یه دانشگاه خوب پدر ادمو در میاره تا نمره بدن کسی موفق هست که درسو هدفشو دوست داشته باشه اونوقت هست که میتونه ادامه بده وکم نیاره .
واسه اینه که میگن خود شناسی رمز خداشناسیه.
چون وقتی تو علاقه خودت وبشناسی ادامه اش بدی واسش تلاش کنی میتونی توی اون زمینه به خدا برسی اره کافیه علاقه ات رو بشناسی براش تلاش کنی تا اخر اخرش میری و میشی نفر اول.
اما ایا ما علاقه مون روشناختیم و همونو ادامه دادیم؟ و براش تلاش کردیم؟

زمر موفقیت تلاش هست نه استعداد. اگر یه ادم باهوش ۱ساعت وقت میذاره یه مطلبو یاد بگیره من هم باید ۵ساعت وقت بذارم یادش بگیرم اونوقت من باشید ۷ساعت وقت بذارم تا از اون بهتر بشیم.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , Donna , ziba.O , zobde , fo-eng , mahtab26 , Mänu , RASPINA
ارسال: #۸۱
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  .... فراموش نکنید که نفر اول هوش و معماری و ۲ نرم افزار و الگوریتم به گفته خودش سکوی پرتابش زبانش بوده که ۸۲ زده....
سلام، امکانش هست درصد بقیه دروس‌شون رو بگید؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  .... فراموش نکنید که نفر اول هوش و معماری و ۲ نرم افزار و الگوریتم به گفته خودش سکوی پرتابش زبانش بوده که ۸۲ زده....
سلام، امکانش هست درصد بقیه دروس‌شون رو بگید؟
دقیق یادم نیست بقیه اش حدود ۴۰ و ۵۰ بود، اگر دیدمش می پرسم بهتون می گم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۸۳
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
سلام عرض می کنم به تموم دوستای گل و مهربونم ...
بچه به این لینک یه سر بزنید شاید به همگی کمک کنه!
ما همگی باور داریم که می تونیم بخونیم ولی گاهی وقت ها کمی دلسر می شیم و یا پشتکارمون رو از دست می دیم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ma.farshchian , shayesteNEY
ارسال: #۸۴
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
یعنی کسی پول خورد نداشت کمکم کنه?
۱
۰
ارسال: #۸۵
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط maryamb70.)
اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

اخه بنظر من برای زبان باید پایت خوب باشه...وگرنه یکی مث من هرچیم بخونه اخر نمیتونه ی جمله رو معنی کنه!
باید چیکارکرد یعنی؟

باید چیکارکرد یعنی؟
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
کسی نیست کمکم کنه من هم نیاز به پشتیبان دارم هم نیاز به روحیه میخوام شروع کنم ازفردا اخه ازمونای ماهان شروع شد من تازه قرار شروع کنم یک نفر میخوام کمکم کنه تا استارت کار به خوبی بزنم والا همه کار کردم مشاور یا پشتیبان پیدا کنم پیدا نشد که نشد خودمم ادم با اراده در ضمینه درس نیستم کلا ادمیم که یکی باید هلم بده تا کاری کنم الانم دنبال اون یکی ام ک نیست لطفا کمکم کنید تا کنکور چیزی نمونده?
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
خواهشا این سوال را جواب بدید ................................................................

به نظرتون من پک پارسه را بگیرم و از روش بخونم کافیه ...
البته مدار و ساختمان را پوران گرفتم ک با ساختمان داده هم راحت نیستم

اصلا حوصله و وقتش و مخصوصا امکانش را ندارم که دنبال کتابای متفاوت بگردم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
ســـــــــــــلــــــــــام بچه ها
من یه هفته که گذشت بعد امتحان پارسه ام تا الان کلا ۱۰ ساعت درس خوندم تو این هفته واسه ۲۵ % دوم اصن اماده نیسم Sad
میگین چیکار کنم؟کلی استرسی شدم Sad

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  من یه هفته که گذشت بعد امتحان پارسه ام تا الان کلا ۱۰ ساعت درس خوندم تو این هفته واسه ۲۵ % دوم اصن اماده نیسم Sad
میگین چیکار کنم؟کلی استرسی شدم
شما نصف ۲۵ درصد دوم رو بخونید، یا یه سری درسای خاص، باقیشو توی ۵۰ درصد اول بخونید!

میرسم به نظرتون؟اخه چندتا مبحث از ۲۵% اولم همهست

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ
درخواست راهنمایی
میشه راهنمایی کنید که اصن ریاضی ها رو تو این وقت کم بخونم یان نه
یا اینکه فقط مشترک ها و تخصصی ها رو بخونم
Aurora، در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در این تاپیک ادامه بدید بهتره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۵۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۴۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۴,۴۶۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۶۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۵,۲۰۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۴۱۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۹۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close