زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۳۹ + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران

ارسال: #۳۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  یک پیام نوری رو جز یه پیام نوری نمیتونه درک کنه....
لذتی که تو پاس کردن یه درس توی پیام نور وجود داره....
آی گفتیSmile
تبریک میگم به دوستمون که دانشگاه تهران قبول شدن.
تبریک میگم به همه کسایی که هر دانشگاهی قبول شدن. ایشالا که موفقیت های بیشتری کسب کنن.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , hamid1989
ارسال: #۳۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  پیام نوری، درود بر شَرَفِت. درود بر معرفتت، درود بر استقامتت، درود به خودت. واقعا دمتون گرم، نگران بقیه هم نباشید چون یک پیام نوری رو جز یه پیام نوری نمیتونه درک کنه. دمتون گرم که پایگاه داده ی روحانی رانکوهی رو پاس کردید، دمتون گرم که طراحی الگوریتم ۱۰ شدید، دمتون گرم که شبکه ی تنن باوم رو خودخوان برداشتید، کاملا جدی دارم میگم ۱۰ ای که تو پیامنور گرفتید به ۲۰ ای که توی دانشگاه تهران (یا دانشگاه های دیگه) به بچه ها میدن می ارزه. واقعا می ارزه، درسته چیزی یاد نمیگیریم و حال قبل و بعد از پاس کردن درس یکیه ولی لذتی که تو پاس کردن یه درس توی پیام نور وجود داره اونم با ده، اونم وقتی که میبین از ۳۰ تا تست، ۱۵ تا درست زدی تو هیچ چیز دیگه ای وجود نداره، بذارید این شاگرد اول ها هم واسه خودشون خوش باشن که آره آقا ما شاگرد اول شدیم. کی باورش میشه من تو پیام نور پایگاه داده ۱۰ شدم، اونوقت پایگاه داده ی پیشرفته رو توی دانشگاه تهران ۲۰ گرفتم؟؟؟؟؟؟ یعنی انقدر آبکیه درسشون، حالا یه عده نگن که نه آقا سراسری سخته، پیامنور آسونه.

این حرفو کسی داره میزنه که چهار سال تو پیام نور درس خونده، یه سال تو دانشگاه تهران درس پاس کرده، پیام نوری ها پرچمتون بالاست. هر وقت یکی از این بچه های سراسری، آزاد، غیر انتفاعی اومد و توی پیام نور یه ترم گذروند و معدلش بالا شد اونوقت میتونه راجع به پیام نور اظهار نظر کنه. من نمیگم سواد پیامنور ها بالاتره، اتفاقا برعکس سوادشون (البته بستگی به فرد هم داره) از بقیه ی دانشگاه ها شاید کمتر باشه ولی بیشترین سختی رو میکشن. تو دانشگاه های سراسری و... یه جزوه دارن ۱۰۰ صفه که کلی چیز یاد داده و طرفی که داره پاسش میکنه، هم استاد بالای سرش هست، هم تمرین حل میکنه هم کوئیز میده، ولی تو پیام نور یه کتاب ۵۰۰ صفه ای بهت میدن میگن برو آخر ترم بیا پاسش کن. استادت هم بلا نسبت بقیه، ولش کن، داغ دلم تازه میشه Big GrinBig GrinBig Grin. پیام نوری ها بذارید بقیه خوش باشن، پرچم خودتون بالاست.
ببخشید جسارتا عرض می‌کنم! شما پایگاه داده پیشرفته با دکتر رهگذر پاس کردید دیگه؟ درسته؟ واقعا انصاف نیست اینجوری صحبت کنید... دکتر رهگذر الکی‌ترین استاد دانشکده‌ست از بس الکی نمره‌ می‌ده. هیچ درس کارشناسی هم با ایشون ارائه نمی‌شه به جز واسط کاربر که اون هم اختیاری هست. شما پایگاه داده با دکتر شاکری پاس می‌کردید ببینم باز همین حرفو می‌زنید یا نه...
ضمن اینکه مهم نمره نیست واقعا. مهم چیزی هست که یاد می‌گیره آدم تو درس. به قول خودتون اینکه قبل و بعد از پاس کردن درس خیلی عوض شده باشه و این اتفاقیه که تو دانشگاه دولتی می‌افته خب واقعا! حداقل برای من که تو تمام درس‌هام اتفاق افتاده.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , PanizIr
ارسال: #۳۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  ببخشید جسارتا عرض می‌کنم! شما پایگاه داده پیشرفته با دکتر رهگذر پاس کردید دیگه؟ درسته؟ واقعا انصاف نیست اینجوری صحبت کنید... دکتر رهگذر الکی‌ترین استاد دانشکده‌ست از بس الکی نمره‌ می‌ده. هیچ درس کارشناسی هم با ایشون ارائه نمی‌شه به جز واسط کاربر که اون هم اختیاری هست. شما پایگاه داده با دکتر شاکری پاس می‌کردید ببینم باز همین حرفو می‌زنید یا نه...
ضمن اینکه مهم نمره نیست واقعا. مهم چیزی هست که یاد می‌گیره آدم تو درس. به قول خودتون اینکه قبل و بعد از پاس کردن درس خیلی عوض شده باشه و این اتفاقیه که تو دانشگاه دولتی می‌افته خب واقعا! حداقل برای من که تو تمام درس‌هام اتفاق افتاده.

کدوم درسو با چه استادی مثال بزنم؟ Performance دکتر خونساری؟؟؟؟ طراحی الگوریتم دکتر فیلی؟؟؟؟؟ استوکستیک دکتر کارگهی؟؟؟؟؟ آی آر دکتر شاکری؟؟؟؟؟؟ سیستم عامل دکتر یزدانی؟؟؟؟؟؟ بگید دیگه؟ همش آبکیه، همش. فقط گفتم آخرش چهار تا چیز یاد میگیری ولی از نظر نمره خیلی راحتر از پیام نور میتونه ۲۰ بگیری خیلی راحت، خیلی. Big Grin در حد تیم ملی.
من ترم پیش شبکه با یزدانی داشتم!!! خودم جزء ۵نمره‌ی اول بودم ولی از ۶۳ نفر کلاس ۲۱ نفر رو انداختند ایشون. من نمی‌دونم شاید تو ارشد راحته ۲۰ گرفتن. ولی مطمئن باشید وقتی کسی که نقره یا طلای المپیاد کامپیوتر داره و از طراحی الگوریتم یا گسسته یا ساختمان داده ۱۶ می گیره اون درس سخت بوده!‌مطمئن باشید وقتی ماکس یه درس می‌شه ۱۵ یعنی اون درس سخت بوده! یا یک ترم تو درس سیمولیشن دکتر خونساری ماکس کلاس یه آدم خفن بوده که ۱۳ شده! مطمئن باشید دانشجوهای دانشگاه تهران خنگ نیستن که نمره‌هاشون کم می‌شه!
ببخشید من جسارت کردم. شما بزرگترید. ولی خیلی از اساتید به خصوص اساتید گروه هوش مصنوعی اصلا دانشجوهای ارشدشون رو قبول ندارن و از بچه‌های کارشناسی می‌خوان که برن تو آزمایشگاه‌هاشون. چون معتقدند سطح سواد بچه‌های خودشون خیلی بالاتر هست از بچه‌های ارشد که از خیلی جاهای دیگه قبول شدند.(همه رو نمی‌گم ها!!این هم نظر من نیست ها! من که اصلا نمی‌شناسم دانشجوهای تحصیلات تکمیلی رو. به نقل از دکتر مرادی، دکتر میریان، دکتر اسدپور و دکتر فیلی عرض می‌کنم)
برای همین می‌گم شاید، شاید تو ارشد نمره خوب می‌دن! اگر نه تو کارشناسی...
باز هم عذرخواهی می‌کنم من.
ولی به نظر من کسی که شاگرد دوم می‌شه تو دانشگاه شریف یا تهران یا امیرکبیر یا علم و صنعت یا صنعتی اصفهان یا مشهد یا تبریز یا ... سطح سوادش احتمالا بالاتر هست از کسی که تو پیام نور شاگرد اول می‌شه. چون تو پیام نور درس خوندن واقعا سخته. چون تو پیام نور هیچ استادی نیست که بخواد به آدم سواد آنچنانی بده. یا اینکه پروژه اینا نداره. درحالی که اکثر درسهای ما ۱۲ نمره‌شون عملی هست که سواد اصلیمونم از اونها نشئت می‌گیره و نه از امتحانات تئوری...

البته من منکر سواد خیلی از عزیزانی که تو پیام نور درس خوندند و به هر دلیلی نتونستند تو مقطع کارشناسی دانشگاه‌های بهتری قبول بشن ولی هم باسواد هستند و هم تو ارشد جبران می‌کنند، نیستم ها! امیدوارم به کسی برنخورده باشه از حرفم. هدف صرفا دفاع کردن از هم‌دانشگاهی‌های خودم بود چون شما اینجوری صحبت کردید راجع به دانشگاه تهران.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , AI. , fatemeh.ha76 , PanizIr
ارسال: #۳۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  پیام نوری، درود بر شَرَفِت. درود بر معرفتت، درود بر استقامتت، درود به خودت. واقعا دمتون گرم، نگران بقیه هم نباشید چون یک پیام نوری رو جز یه پیام نوری نمیتونه درک کنه. دمتون گرم که پایگاه داده ی روحانی رانکوهی رو پاس کردید، دمتون گرم که طراحی الگوریتم ۱۰ شدید، دمتون گرم که شبکه ی تنن باوم رو خودخوان برداشتید، کاملا جدی دارم میگم ۱۰ ای که تو پیامنور گرفتید به ۲۰ ای که توی دانشگاه تهران (یا دانشگاه های دیگه) به بچه ها میدن می ارزه. واقعا می ارزه، درسته چیزی یاد نمیگیریم و حال قبل و بعد از پاس کردن درس یکیه ولی لذتی که تو پاس کردن یه درس توی پیام نور وجود داره اونم با ده، اونم وقتی که میبین از ۳۰ تا تست، ۱۵ تا درست زدی تو هیچ چیز دیگه ای وجود نداره، بذارید این شاگرد اول ها هم واسه خودشون خوش باشن که آره آقا ما شاگرد اول شدیم. کی باورش میشه من تو پیام نور پایگاه داده ۱۰ شدم، اونوقت پایگاه داده ی پیشرفته رو توی دانشگاه تهران ۲۰ گرفتم؟؟؟؟؟؟ یعنی انقدر آبکیه درسشون، حالا یه عده نگن که نه آقا سراسری سخته، پیامنور آسونه.

این حرفو کسی داره میزنه که چهار سال تو پیام نور درس خونده، یه سال تو دانشگاه تهران درس پاس کرده، پیام نوری ها پرچمتون بالاست. هر وقت یکی از این بچه های سراسری، آزاد، غیر انتفاعی اومد و توی پیام نور یه ترم گذروند و معدلش بالا شد اونوقت میتونه راجع به پیام نور اظهار نظر کنه. من نمیگم سواد پیامنور ها بالاتره، اتفاقا برعکس سوادشون (البته بستگی به فرد هم داره) از بقیه ی دانشگاه ها شاید کمتر باشه ولی بیشترین سختی رو میکشن. تو دانشگاه های سراسری و... یه جزوه دارن ۱۰۰ صفه که کلی چیز یاد داده و طرفی که داره پاسش میکنه، هم استاد بالای سرش هست، هم تمرین حل میکنه هم کوئیز میده، ولی تو پیام نور یه کتاب ۵۰۰ صفه ای بهت میدن میگن برو آخر ترم بیا پاسش کن. استادت هم بلا نسبت بقیه، ولش کن، داغ دلم تازه میشه Big GrinBig GrinBig Grin. پیام نوری ها بذارید بقیه خوش باشن، پرچم خودتون بالاست.

حرفتون از نظر طنازی خوب بود
پیام نور ۶ نمره دست استاد هست که معمولا به همه ۶ میدن
نمره منفی هم که نداره تست ها
دیگه خیلی باید بد شانس باشه که نخونده بره سر جلسه و ۱۰ رو نشه
مقایسه شما خنده دار بود
توی پیام نور چه پروژه ای انجام میشه؟؟؟؟ توی دانشگاه های سراسری برای هر درس چند پروژه باید انجام شه؟؟؟
۱۰
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , mohaddeseh70 , m_ok , AI.
ارسال: #۳۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  هدف صرفا دفاع کردن از هم‌دانشگاهی‌های خودم بود چون شما اینجوری صحبت کردید راجع به دانشگاه تهران.

ای بابا ما که گفتیم شما با سوادتری، مگه ما دشمنیم شما میخوای دفاع کنی، من اتفاقا همیشه به دوستام میگم که بچه های دانشگاه تهران خیلی قوی هستن، وقتی طرف تو ترم دوم خودش برای درس کامپایلر، یه زبان برنامه سازی جدید و یه کامپیالر جدید مینویسه، وقتی برای پروژه ی کارشناسیش تو کرنل لینوکس کد میزنه، و خیلی چزای دیگه، معلومه که بچه هاش با سواد تر هستن. این در حالیه که خیلی از پیام نوری ها بعد از پاس کردن درس کامپایلر هنوز متوجه نشدن کامپایلر چی هست اصلا. یا اینکه میگن " ویندوزش لینوکسه Big GrinBig GrinBig Grin" ولی اون سختی ای که یه پیامنوری تو طول ترم میکشه بچه های دیگه نمیکشن همین.
نه به خدا من قصد نداشتم بگم من باسوادترم یا چیزی!!! من اصلا هم باسواد نیستم اصلا حتی جزء بیست درصد اول هم نیستم تو کلاس. کلا درمورد همکلاسی‌هام صحبت کردم. ولی این که بگید نمره گرفتن اینجا راحت‌تره خب نیست واقعا!!‌ زور داره یعنی!
ولی واقعا قبول دارم که تو پیام نور درس خوندن خیلی سخته. خیلی!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: PanizIr
ارسال: #۳۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط atenaa.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  پیام نوری، درود بر شَرَفِت. درود بر معرفتت، درود بر استقامتت، درود به خودت. واقعا دمتون گرم، نگران بقیه هم نباشید چون یک پیام نوری رو جز یه پیام نوری نمیتونه درک کنه. دمتون گرم که پایگاه داده ی روحانی رانکوهی رو پاس کردید، دمتون گرم که طراحی الگوریتم ۱۰ شدید، دمتون گرم که شبکه ی تنن باوم رو خودخوان برداشتید، کاملا جدی دارم میگم ۱۰ ای که تو پیامنور گرفتید به ۲۰ ای که توی دانشگاه تهران (یا دانشگاه های دیگه) به بچه ها میدن می ارزه. واقعا می ارزه، درسته چیزی یاد نمیگیریم و حال قبل و بعد از پاس کردن درس یکیه ولی لذتی که تو پاس کردن یه درس توی پیام نور وجود داره اونم با ده، اونم وقتی که میبین از ۳۰ تا تست، ۱۵ تا درست زدی تو هیچ چیز دیگه ای وجود نداره، بذارید این شاگرد اول ها هم واسه خودشون خوش باشن که آره آقا ما شاگرد اول شدیم. کی باورش میشه من تو پیام نور پایگاه داده ۱۰ شدم، اونوقت پایگاه داده ی پیشرفته رو توی دانشگاه تهران ۲۰ گرفتم؟؟؟؟؟؟ یعنی انقدر آبکیه درسشون، حالا یه عده نگن که نه آقا سراسری سخته، پیامنور آسونه.

حرفتون از نظر طنازی خوب بود
پیام نور ۶ نمره دست استاد هست که معمولا به همه ۶ میدن
نمره منفی هم که نداره تست ها
دیگه خیلی باید بد شانس باشه که نخونده بره سر جلسه و ۱۰ رو نشه
مقایسه شما خنده دار بود
توی پیام نور چه پروژه ای انجام میشه؟؟؟؟ توی دانشگاه های سراسری برای هر درس چند پروژه باید انجام شه؟؟؟
خواهر من پیام نوری بود من دولتی یادم نمیاد هیچ وقت بیشتر از اون درس خونده باشم
یادم نمیاد هیچ درسی و بهش ۶ داده باشه استاد واسه میانترم
یادمه ک یبار با ۹/۷۵ افتاد و هرکاری کرد استاد نمره ی میانترم و نداد ک پاس شه و ی ترم بهش اضافه خورد
یادمه ی درس و افتاده بود هرچی اعتراض کرد فایده نداشت یادمه اخر ترم بهش گفتن فلانی نتیجه اعتراضت اومده و شما درس و پاس بودی واسه چی گذروندی دوباره
یادمه استاد درست درمون نداشتن
یادمه کتاباشون حجمشون خیلی زیاد بود :دی
خیلی ناراحتیها کشید تو پیام نور نتیجه ی امتحانای سخت و غیر استاندار و ی چیزای شبیه ب طرح ریزش و این صحبت ها معدل پایین
بچه های پیام نوره

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , RASPINA , neda_Network , raisemohammad
ارسال: #۳۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط m_ok.)
بله پیام نور سخته چون خودخوانه....ولی به هیچ عنوان حق ندارید بگید کسی که شریف و امیرکبیر و ....شاگرد اول دوم میشه " احتمالا سوادش بالاتره...."
دوست دارم بدونم شما یه بار تا حالا پروژه این بچه ها رو دیدید ؟ برای هر درس ؟ برای هر ترم...؟؟؟ واقعا خنده دار بود حرفتون....من دانشگاه چمران اهواز بودم...یک بار برای یه امتحان رفتم نمونه سوال از تو اینترنت دانلود کنم...(برای درسی که سر کلاسش هم کلا نرفته بودم...اینو گفتم که فک نکنید فقط خودتون خودخوان میخونید!!!!) و بعد که سوالا رو دانلود کردم دیدم برای پیام نوره....واقعا سطح سوالا در مقایسه با سوالای ما مسخره و خنده دار بود...یه بار یادمه سر یه امتحان خیلی بچه ها اعتراض داشتن و بعد فهمیدیم که استاد سوالا رو از نمونه سوالای MIT و Stanford گرفته...استادی که سال اول تدریسش بود و قد گلابی بارش نبود و بچه ها خودشون درس رو میخوندن...با این حال باز هم آدمی داشتیم که با تلاش خودش تو این امتحان تونست ۱۹-۲۰ بگیره....بله...ما تو همچین شرایطی درس خوندیم...
از این مثال ها تو این ۸ ترم بسیااااااااااااااااااار زیاد دارم که بخوام بگم...ولی سیستم انقدر مسخرس که یکی (دور از جون شما یا بقیه دوستان اینجا) تو دانشگاه یه جای پرت که اصلا هم سخت نمیگرفتن و نمره گرفتن فقط به چندتا ناز و ادا یا تقلب بستگی داره رتبه اول میشه با یه رتبه نجومی یه چیز خوب قبول میشه بعد کسایی که ۴ سال دلشون برای هر درس و هر پروژه خون شد باید.....
حرف آخرم منظور کلی بود نه شخص خاص ...امیدوارم توهین حسابش نکنید چون منظورم بچه های پیام نوری نبود اصصصصلا....انشالله که این دوستمون واقعا جز کسایی هستن که رتبه اولی حقشونه....
موفق باشید
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , Hera , PanizIr
ارسال: #۳۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  بله پیام نور سخته چون خودخوانه....ولی به هیچ عنوان حق ندارید بگید کسی که شریف و امیرکبیر و ....شاگرد اول دوم میشه " احتمالا سوادش بالاتره...."
دوست دارم بدونم شما یه بار تا حالا پروژه این بچه ها رو دیدید ؟ برای هر درس ؟ برای هر ترم...؟؟؟ واقعا خنده دار بود حرفتون....

اگر این رو با من بودید (چون اون جمله رو من گفتم) من خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم!!!! من اون جمله رو واسه این با احتمالا به کار بردم که اهانتی به دوستان پیام نوری نکرده باشم. نمی‌دونم چرا این حرفارو به من زدید! شاید هم اشتباه کردم و مخاطب آقای X86 بودند.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
مدیران محترم لطفا این تاپیکو ببندین تا دعوا نشده.بابا این دکمه حذف تاپیک کجاس!!!!؟اصلا من که حرفی نداشتم، آقا ببخشید!!!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۱
ارسال: #۴۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
یکی از دوستای من با رتبه ۷۰۰ و سهمیه شاگرد اولی شبانه دانشگاه تهران قبول شده
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ
ینی واقعا انتظار داشتی با ۴۴۰ روزانه اصفهان بیاری......... من با کلی زحمت رتبم شد ۲۰۰ از خدام بود لااقل شبانه امیر کبیر قبول بشم....اونوقت تو ناشکری.............واقعا متاسفم ..........
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , 2star , M.Amin.M
ارسال: #۴۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط M.Amin.M.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ)porya11 نوشته شده توسط:  ینی واقعا انتظار داشتی با ۴۴۰ روزانه اصفهان بیاری......... من با کلی زحمت رتبم شد ۲۰۰ از خدام بود لااقل شبانه امیر کبیر قبول بشم....اونوقت تو ناشکری.............واقعا متاسفم ..........
دوست عزیز بخاطر لحن تندتون تشکر میکنم!

اول اینکه منکه ۴۴۰ شدم دلیل بر این نیس که زحمت نکشیده باشم.
دوم، من به هیچ وجه ناشکری نکردمو نمیکنم.هرچه خدا واسم خواسته با جون و دل قبول کردم.
سوم، این پست رو به این خاطر گذاشتم تا دوستان بدونن تاثیر سهمیه خیلی کم شده، پارسال با این شرایط حتما روزانه ی بهشتی یا علم و صنعت ویا تربیت مدرس رو میاوردم ولی امسال دانشگاه اصفهان هم نیوردم.(نمونه مثل من زیاده).
چهارم، نخیر انتظار نداشتم با ۴۴۰ اصفهانو بیارم ولی انتظار داشتم با ۴۴۰ و سهمیه رتبه اولی حداقل دانشگاه اصفهانو بیارم که خدا رو شکر خدا تهرانو قسمتم کرد.

درآخرهم اشتباه کردم که شب تهرانا رو آخر زدم باید بلافاصله بعد از روزانه های تهران شبانه هاشونو میزدم ولی اشتباه کردمو شبانه ی تهرانا رو بعد از اصفهان زدم.خداروشکر ، خدا کمکم کردو تهران آوردم.

موفق باشید.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , atenaa , AI. , fatemeh69 , neda_Network
ارسال: #۴۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
خدا کنه این سهمیه و کلا هر سهمیه دیگه ای رو بردارن. همش شده سهمیه بازی.
۶
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۴۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  خدا کنه این سهمیه و کلا هر سهمیه دیگه ای رو بردارن. همش شده سهمیه بازی.

نه دوست عزیز. این سهمیه ها نیستن که برداشته خواهند شد. این کنکوره که داره به صورت نامحسوس حذف میشه
امسال تو لیست بچه های هوش مانشت فقط یک عدد شریفی داشتیم. در صورتی که پارسال و سال های پیش خیلی بیشتر بودند.
انگار هر چی بیشتر پشت کنکور بمونی شرایط سخت تر و سخت تر میشه و امکان قبول شدن تو جای خوب پایین تر میاد

محمدپیامبرخدا،وکسانی که بااوینددربرابرکفارسرسخت وبایکدیگرمهربانند،آنانرابینی که رکوع و سجده میکنندوجویای فضل وخشنودی خداهستندنشانشان اثرسجده ایست که برچهره آنهاست،اینست وصفشان در تورات،ودرانجیل،چون کشتی هستند که جوانه بزندوآن جوانه محکم شودوبرپاهای خودبایستدوکشاورزان رابه شگفتی وادارد
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , pouran , M.Amin.M , neda_Network
ارسال: #۴۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
چرا بچه ها با سهمیه مخالفن؟!
چرا بعضیا فک می کنن کسیا که با سهمیه شاگرد اولی وارد دانشگاه می شن بدون زحمت به موفقیت می رسن؟
این بنده خداها انقدر درس خوندن که رتبه اول بشن تا بتونن از سهمیه ش استفاده کنن
اون مطالعه هایی که ماا تو ماه های قبل از کنکور داشتیم این بنده خداها تو دوران دانشگاه داشتن
به نظرم کاملا منصفانه س

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱۴
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , neda_Network , anouk , Asemaneabi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۰۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۱۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۸۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۴۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close