زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۳۹ + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
سلام دوستان

به همه عزیزانی که قبول شده اند تبریک میگم و برای همه دوستانی که قبول نشده اند یا دارن واسه کنکور میخونن آرزوی موفقیت میکنم.

من خیلی خوندم ولی میدونیم کنکور همش خوندن نیس و عوامل زیادی اثرداره.ولی خدا رو شکر ترم آخری همه سعی و تلاشمو کردم تا رتبه اول بشمو به خواست خدا رتبه اول شدم.

سرتونو درد نیارم رتبم اومد ۴۳۹ و فقط مات و مبهوت مونده بودم!!! انتخاب رشته کردمو از سهمیه رتبه اولی استفاده کردم.
انتخاب رشتم به صورت زیره:
۱- صنعتی شریف
۲-تهران
۳-امیرکبیر
۴-شهیدبهشتی
۵-تربیت مدرس
۶-علم وصنعت
۷-صنعتی اصفهان
۸-اصفهان
۹-شب شریف
۱۰-شب تهران
۱۱-شب امیرکبیر

حالا جالبه من با رتبه ۴۳۹ با سهمیه رتبه اولی انتخاب ۱۰ امم قبول شدم!!!Huh واقعا خیلی عجیبه!دیگه علم وصنعت یا صنعتی اصفهان باید قبول میشدم ولی رد شده!!! شما باور میکنید؟Huh

پارسال یکی از دوستان با ۹۵۸ و سهمیه تربیت مدرس روزانه قبول شد یا با ۱۲۰۰ و سهمیه رتبه اولی شب تهران قبول شد، امسال من با ۴۳۹ و سهمیه رتبه اولی حتی روزانه اصفهانم قبول نشدم وشب تهران قبول شدم!!!

یه نمونه دیگه هم سراغ دارم که مثل من شده.

واقعا جای سوال داره، دوستان نظرتون چیه؟ چرا اینجوری شده؟

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: لنیا , Engineer , ashena1 , neda_Network , mrsh1372 , fa_shinobi , izadan11
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ق.ظ
RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
شاید امسال رتبه اولی رو فقط رو شبانه ها اعمال کرده باشن

Ayyy ya ya ya
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , mahyamk , MShariati
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  شاید امسال رتبه اولی رو فقط رو شبانه ها اعمال کرده باشن

نه دوست خوبم، چندمورد تو مانشت هست، با رتبه اولی روزانه قبول شدن!!!

سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ق.ظ)Pershita نوشته شده توسط:  سهمیه رتبه اولی امسال نسبت به سال قبل کمتر شده. می تونید دفترچه رو بخونید.
تا پارسال باید ۸۰% نمره قبولی اون دانشگاه رو میاوردین، امسال شده ۹۰%.

ممنون از توجهتون، ولی شما ببینید ، روزانه اصفهان رد شده و شب تهران وایساده؟؟؟اگه روز اصفهان قبول نشدم مسلما شب تهران هم قبول نمیشدم!غیر از اینه؟Huh

سوره المائدة آیه۳۲

۱
۱
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط mahsanaderi.)
منم با رتبه اولی شبانه شریف آوردم
البته رتبه کنکورم پایین تره از شماس
معدل کارشناسیتون چند بوده؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  منم با رتبه اولی شبانه شریف آوردم
۱۷/۸۸ بوده
شما چی؟خیلی جالب شد!!!Big Grin
کدوم دانشگاه بودین؟

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ)Pershita نوشته شده توسط:  جواب من واسه اون قسمت بود که گفتین یه نفر پارسال با ۹۵۸ روزانه ترببت مدرس آورده.
ولی در مورد این موضوع که گفتین حق دارین! باید ببینید آخرین فرد قبول شده اصفهان و شبانه تهران چه رتبه هایی داشتن.

این تاپیک رو ببینید.

با رتبه ۸۴ شبانه تهران نیاورده!!

بچه ها میگفتن به رتبه نگاه نمیکنن و به تراز نگاه میکنن.نمیدونم والا، ولی هر چی هست امسال عجیب غریبه.من یه حدسایی میزنم که ان شاالله بعد از شنیدن نظر دوستان میگم چی شده.

سوره المائدة آیه۳۲

۱
۱
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ
Re: RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  منم با رتبه اولی شبانه شریف آوردم
۱۷/۸۸ بوده
شما چی؟خیلی جالب شد!!!Big Grin
کدوم دانشگاه بودین؟

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ)Pershita نوشته شده توسط:  جواب من واسه اون قسمت بود که گفتین یه نفر پارسال با ۹۵۸ روزانه ترببت مدرس آورده.
ولی در مورد این موضوع که گفتین حق دارین! باید ببینید آخرین فرد قبول شده اصفهان و شبانه تهران چه رتبه هایی داشتن.

این تاپیک رو ببینید.

با رتبه ۸۴ شبانه تهران نیاورده!!

بچه ها میگفتن به رتبه نگاه نمیکنن و به تراز نگاه میکنن.نمیدونم والا، ولی هر چی هست امسال عجیب غریبه.من یه حدسایی میزنم که ان شاالله بعد از شنیدن نظر دوستان میگم چی شده.
من ۱۹ خورده غیرانتفاعی سپاهان اصفهان بودم
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
قسمت این بوده که تهران باشید. بین گزینه هاتون هم قطعا بعد شریف بهترین هست. برید خداروشکر کنید. مطمئن باشید شش ماه نگذشته کلی از این اتفاق خوشحال خواهید بود. الان بین روزانه تهران و شبانه تنها مشکل هزینه هست. جمعا تو چهار ترم، هزینه اتون شش میلیون بیشتر نمیشه. نمیگم پول کمی هست. اگر کسی هم خودش بخواد موقع تحصیل این پول رو دربیاره هزینه چندانی نیست. یا دور کاری یا کاره پاره وقت ماهی دویست و پنجاه تومن هم کافی.
شما مطمئن باشید این اتفاق خیلی به نفعتون خواهد شد، چه از نظر اینکه بخواهید برید خارج ادامه تحصیل، ادامه تحصیل داخل و قطعا از نظر شغلی هم براتون خیلی بهتر شده
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , mrsh1372 , PanizIr , fa_shinobi
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
امین جان همکلاسی بهت تبریک میگم
اینکه چرا اصفهان نیاوردی ولی تهران شب اودی به خیلی چیزا بستگی داره
مثلا به سطح علمی اون گرایش توی هر دوتا دانشگاه و روزانه یا شبانه بودنشون
توی رده بندی سازمان سنجش متاسفانه اول روزانه بودن رو توی دانشگاه های سطح بالا اولویت میدن بعد شبانه هاشونو
فقط این نیست که اول روز و شب بهترین دانشگاه رو اولویت بدن بعدش برن روز و شب دانشگاه بعدی

از اینکه شبانه اوردی ناراحت نباش
نصف بیشترشو وام میگیری اصلا حالیت نمیشه چجوری دادی
در ضمن روی مدرکت هم اسمی از شبانه ذکر نمیشه عزیز
مهم اینه که دانشگاه خوبی قبول شدی
موفق و موید باشی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , fa_shinobi
ارسال: #۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط M.Amin.M.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  قسمت این بوده که تهران باشید. بین گزینه هاتون هم قطعا بعد شریف بهترین هست. برید خداروشکر کنید. مطمئن باشید شش ماه نگذشته کلی از این اتفاق خوشحال خواهید بود. الان بین روزانه تهران و شبانه تنها مشکل هزینه هست. جمعا تو چهار ترم، هزینه اتون شش میلیون بیشتر نمیشه. نمیگم پول کمی هست. اگر کسی هم خودش بخواد موقع تحصیل این پول رو دربیاره هزینه چندانی نیست. یا دور کاری یا کاره پاره وقت ماهی دویست و پنجاه تومن هم کافی.
شما مطمئن باشید این اتفاق خیلی به نفعتون خواهد شد، چه از نظر اینکه بخواهید برید خارج ادامه تحصیل، ادامه تحصیل داخل و قطعا از نظر شغلی هم براتون خیلی بهتر شده

ممنون از لطفتون.
واقعاً خدا رو شکر میکنم قبول شدم، خودش خواسته ومنو اینجا انداخته خودشم درست میکنه!Big Grin
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  امین جان همکلاسی بهت تبریک میگم
توی رده بندی سازمان سنجش متاسفانه اول روزانه بودن رو توی دانشگاه های سطح بالا اولویت میدن بعد شبانه هاشونو
فقط این نیست که اول روز و شب بهترین دانشگاه رو اولویت بدن بعدش برن روز و شب دانشگاه بعدی

موفق و موید باشی

به به محمد خودمون.
چطوری پسر؟خوبی؟

تشکر محمدجان، امید به خدا، ایشالا تو هم بری و موفق باشی دوست خوبم.امیدوارم دوباره ببینمت.

پیروز و خرم باشی.

نقل قول: من ۱۹ خورده غیرانتفاعی سپاهان اصفهان بودم

خب فک کنم معدلتون اثر گذاشته.نمیدونم والا، من توش موندم!!!Huh
آهان یه چیز دیگم هست، شما آموزش محور زدین،خب مسلما شریف قبول میشید.

سوره المائدة آیه۳۲

۱
۱
ارسال: #۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
تبریک. پارسال با سهمیه رتبه اولی جاهای خیلی خوبی قبول شدن. شاید تو تکمیل ظرفیت روزانه بیارید با این سهمیه.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط mahsanaderi.)
Re: RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  قسمت این بوده که تهران باشید. بین گزینه هاتون هم قطعا بعد شریف بهترین هست. برید خداروشکر کنید. مطمئن باشید شش ماه نگذشته کلی از این اتفاق خوشحال خواهید بود. الان بین روزانه تهران و شبانه تنها مشکل هزینه هست. جمعا تو چهار ترم، هزینه اتون شش میلیون بیشتر نمیشه. نمیگم پول کمی هست. اگر کسی هم خودش بخواد موقع تحصیل این پول رو دربیاره هزینه چندانی نیست. یا دور کاری یا کاره پاره وقت ماهی دویست و پنجاه تومن هم کافی.
مطمئنید تو چهار ترم ۶ ملیون؟ ما که حساب کردیم هر ترم ۲ خورده هزینه هر ترمه با خوابگاه و رفت و آمد ترمی ۳-۴ ملیون!!

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  قسمت این بوده که تهران باشید. بین گزینه هاتون هم قطعا بعد شریف بهترین هست. برید خداروشکر کنید. مطمئن باشید شش ماه نگذشته کلی از این اتفاق خوشحال خواهید بود. الان بین روزانه تهران و شبانه تنها مشکل هزینه هست. جمعا تو چهار ترم، هزینه اتون شش میلیون بیشتر نمیشه. نمیگم پول کمی هست. اگر کسی هم خودش بخواد موقع تحصیل این پول رو دربیاره هزینه چندانی نیست. یا دور کاری یا کاره پاره وقت ماهی دویست و پنجاه تومن هم کافی.

ممنون از لطفتون.
واقعاً خدا رو شکر میکنم قبول شدم، خودش خواسته ومنو اینجا انداخته خودشم درست میکنه!Big Grin
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  امین جان همکلاسی بهت تبریک میگم

موفق و موید باشی

به به محمد خودمون.
چطوری پسر؟خوبی؟

تشکر محمدجان، امید به خدا، ایشالا تو هم بری و موفق باشی دوست خوبم.امیدوارم دوباره ببینمت.

پیروز و خرم باشی.

نقل قول: من ۱۹ خورده غیرانتفاعی سپاهان اصفهان بودم

خب فک کنم معدلتون اثر گذاشته.نمیدونم والا، من توش موندم!!!Huh
آهان یه چیز دیگم هست، شما آموزش محور زدین،خب مسلما شریف قبول میشید.
یعنی آموزش محور خیلی بده؟
من وقتی انتخاب رشته میکردم بخاطر خود شریف آموزش محورشو اول زدم و بخاطر رتبه کنکورم اصلا انتظار نداشتم که اولین انتخابارو بیارم!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
نقل قول: یعنی آموزش محور خیلی بده؟
من وقتی انتخاب رشته میکردم بخاطر خود شریف آموزش محورشو اول زدم و بخاطر رتبه کنکورم اصلا انتظار نداشتم که اولین انتخابارو بیارم!!!

والا من فقط میدونم پایان نامه ندارین که این خوب نیس چون پایان نامه ارشد یکی از مهمترین رکنای ارشده!!!
بازم سوال کنید از دیگران

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۱
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
بنظرم یک مسئله مهمی که میتونه تاثیرگذار باشه اینه که تو رتبه‌های کمتر از شما چند نفر از سهمیه رتبه اولی استفاده کرده باشن (که هر سال میتونه متفاوت باشه).

در ضمن خانم mahsanaderi، دو ترم اول که پایان‌نامه و اینگونه مسائل هنوز خیلی مطرح نیستن تفاوت خاصی احساس نخواهید کرد (ما همکلاسی آموزش محور هم داشتیم)، ولی سال دوم تحصیل شما با دانشجویان پژوهش‌محور متفاوت خواهد بود. یعنی پژوهش‌محورها مشغول کارای تحقیقات و پایان‌نامه میشن ولی شما باشد درس پاس کنید.

البته تعدادی از دانشجویان هم هستن که پژوهش محور قبول میشن، ولی به دلایلی از جمله اینکه استادی قبولشون نمیکنه و... میرن فرم پر میکنن و آموزش محور میشن.

هر چی که خدا بخواد همون میشه

۲
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
و باز هم سهمیه ای ها...
۳۰
۱۷
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , virtual girl , ghaderZ , احسان مومنی , eng_majid , explorer , sabafarhadi , Pegasus , nazibahar , zoltrix_66 , neda_Network , m_ok , fatemeh.ha76 , Hera , Master.Pos , prosperous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۰۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۰۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۱۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close