زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۹۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ
میگم شما هم اینجوری هستید؟من از هردرس ی فصلو مرور میکنم تستشو میزنم خوبم جواب میدم کلیم روحیه میگیرم حالا ۲روز دیگه نصف اون درصدا رو نمیتونم بزنم یادم میرن چیکارکنم/.

به مصلحتم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۹۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
آقا احسان نامزد منم نابغس واقعا تو همه رشته ها حرفی برای گفتن داره مخصوصا برق که رشته خودشه اما چون دانشگاه آزادی بود هنوز کار نداره و داره ارشد میخونه من نفرت دارم از پارتی بازی و از ندید گرفتن کسایی که خیلی بارشونه اما بی انصافانه در موردشون قضاوت میشه اشکال نداره ما تلاشمونا میکنیم یکی اون بالا هس که کمکون کنه

هنوز با مهندسی نرم افزار در جدل میباشمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010 , izadan11
ارسال: #۹۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  آقا احسان نامزد منم نابغس واقعا تو همه رشته ها حرفی برای گفتن داره مخصوصا برق که رشته خودشه اما چون دانشگاه آزادی بود هنوز کار نداره و داره ارشد میخونه من نفرت دارم از پارتی بازی و از ندید گرفتن کسایی که خیلی بارشونه اما بی انصافانه در موردشون قضاوت میشه اشکال نداره ما تلاشمونا میکنیم یکی اون بالا هس که کمکون کنه

هنوز با مهندسی نرم افزار در جدل میباشمBig Grin
خوشحال شدم که واقعا درک کردین چی میگم!
تو کشور ما فقط این مثل هست که ملت عقلشون به چششونه یعنی مردمی هستن که بدون شناخت اجازه میدن به خودشون در مورد دیگران قضاوت کنن

"یه راهنمایی واسه شما : من ۲ تا دوستام بوشهر مدرک ازاد لیسانس برق گرفتن یکیشون رف یزد و انجا بهش یه کار خیلی خوب دادن این سری که اومده بود کلی چاقتر شده بود انجا کار به شدت زیاد هست در حدی که تا خر عمرتونم هی شما رو بیرون کنن بازم هم شرکت هست که برین واسش کار کنین پس بگین خودش تنبل نباشه حتی خانومشم که یه مدرک لیسانس از انسانی داش بهش تو مهد کار دادن و از وقتی رفتن یزد زندگیشون عوض شد
اون یکیم رف عسلویه و در کمال تعجب ، من شنیدم چن روز پیش تو اداره برق یه شهرستان تو زامون ورودیش قبول شدو استخدام شده خودش میگف که پسر ریسشونم بوده و اون قبول نشده!!!!!! واقعا خوشحال شدم"

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , H3NGAM3H
ارسال: #۹۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
فرض کنید تو دور آخر مسابقه دو و میدانی هستید پس هرچی انرژی دارید بذارید تا به اون چیزی که استحقاقشو و ماهها براش جون کندید دارید برسید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , tarane1992 , hnarghani , sand
ارسال: #۹۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
خوشحال شدم که واقعا درک کردین چی میگم!
تو کشور ما فقط این مثل هست که ملت عقلشون به چششونه یعنی مردمی هستن که بدون شناخت اجازه میدن به خودشون در مورد دیگران قضاوت کنن

"یه راهنمایی واسه شما : من ۲ تا دوستام بوشهر مدرک ازاد لیسانس برق گرفتن یکیشون رف یزد و انجا بهش یه کار خیلی خوب دادن این سری که اومده بود کلی چاقتر شده بود انجا کار به شدت زیاد هست در حدی که تا خر عمرتونم هی شما رو بیرون کنن بازم هم شرکت هست که برین واسش کار کنین پس بگین خودش تنبل نباشه حتی خانومشم که یه مدرک لیسانس از انسانی داش بهش تو مهد کار دادن و از وقتی رفتن یزد زندگیشون عوض شد
اون یکیم رف عسلویه و در کمال تعجب ، من شنیدم چن روز پیش تو اداره برق یه شهرستان تو زامون ورودیش قبول شدو استخدام شده خودش میگف که پسر ریسشونم بوده و اون قبول نشده!!!!!! واقعا خوشحال شدم"
[/quote]
راستش کل تهران را زیر و رو کردیم اما واقعا ساعت کاریش با حقوقش نمیخونه با ۶۰۰ تومن و ۹ ساعت کار واقعا ظلمه الان دانشجوی یزده تلاششا میکنه هر چند شرکتشا ثبت کرده برا خودش کار کنه چون کارا شدن بیگاری کشیدن انقدر زحمت بکش بعد حقوقش انقد کم ممنون بابت راهنماییتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010
ارسال: #۹۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور ۸۶ تا ۹۱ رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی ۹۲ پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , izadan11
ارسال: #۹۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور ۸۶ تا ۹۱ رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی ۹۲ پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile

سوالات :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل :

کلا این موارد رو سرچ کنید در مانشت میاد : "دفترچه" و "تشریحی"
یک کلمه پرکاربرد دیگه هم هست "توزیع" که مربوط به توزیع سوالات کنکور هست
اما علی الحساب این رو هم به خاطر بسپارید این دست موارد در تالار
هست البته بعدا به مکان دیگری منتقل خواهد شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , H3NGAM3H , mohammad.ardeshiri , neda_Network
ارسال: #۹۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور ۸۶ تا ۹۱ رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی ۹۲ پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile

سوالات :

حل :

کلا این موارد رو سرچ کنید در مانشت میاد : "دفترچه" و "تشریحی"
یک کلمه پرکاربرد دیگه هم هست "توزیع" که مربوط به توزیع سوالات کنکور هست
اما علی الحساب این رو هم به خاطر بسپارید این دست موارد در تالار
هست البته بعدا به مکان دیگری منتقل خواهد شد

وای چه سرعتی!! مرسی Rolleyes

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Riemann
ارسال: #۹۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به خدا سوالای کنکور آسون هستن! مشترک ۹۲ از ۲۷ تا ۱۳ تاش رو با نگاه تونستم حل کنم! (البته کاغذ هم درکنارم بود!) یعنی اگه بچه های این تاپیک همه زیر ۱۰۰، و بعضی ها زیر ۵۰ و بعضی ها زیر ۲۰ و بعضی های زیر ۱۰ نشن اصن من دیگه کاری با هاتون ندارم! گلابه برادر ! گلاب!
یعنی من اگه خدای ناکرده، گوش شیطون کر، بلا به دور ، شدم ۱۰۱ دیگه رفیق ما نیستی؟؟؟ Confused

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , H3NGAM3H , neda_Network , Riemann , El@he , izadan11 , sand
ارسال: #۱۰۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
سلام بچه ها
این روزای دوره عجب روزایین
چقدر زود گذشت
انگار دیروز بود تازه شروع کرده بودم
دیروز و امروز مشغول دوره هوش بودم عجب درسیه دوره اش هم طول میکشه
این روزا انقدر خسته میشم که مدام پشتم از سمت چپ خواب میره
واسه آزمون جامع آخر (فردا) تا ۶۰% آمادم
حالا خدا کمک کنه خوب بشه
امید داشته باشین.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۱۰۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
یه سوال ساده از معماری در مورد بیت آفست در کش

هم اکنون نیازمند یاری علمیتان هستیم

New LifeHeart
ارسال: #۱۰۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
ولی انصافا سوالای ریاضی سال ۹۲ سخت بود! به زور ۵ تا شو زدم!
ارسال: #۱۰۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ولی انصافا سوالای ریاضی سال ۹۲ سخت بود! به زور ۵ تا شو زدم!
داداش تو که میدونی من زود استرس میگیرم. اینقدر از سختیهای کار نگو Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نیمه پر پاسخنامه رو نگاه کن که ۵ تا زدی

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , Riemann , izadan11 , sand
ارسال: #۱۰۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
خدا کنه این اشتباهاتی که الان تو محاسباتمون میکنیم ، سر جلسه نکنیم :| :| :| :|

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , Mänu , kati , neda_Network , izadan11 , sand
ارسال: #۱۰۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خدا کنه این اشتباهاتی که الان تو محاسباتمون میکنیم ، سر جلسه نکنیم :| :| :| :|
منم از این بی دقتی ها خیلی میترسم!!!Undecided

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۱۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close