زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۰۵۱
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
ممنونم ماه بانو

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , fatemeh69
ارسال: #۱۰۵۲
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  چند روزه دارم با این نرم افزار سر و کله میزنم دوستان شما با این درس چیکار کردید ؟ حالمو گرفته اون از ویرایش ۷ که ادم ازش چیزی نمیفهمه این از ویرایش ۵ که وقتی مقایسه میکنی حالتو میگیره ؟ راهنمایی

منم ۴ فصل پوران خودم واقــــــــــــــــعا حیف وقتم که هدر رفت
اصلا پوران نخونید!
اسلام ناظمی میگن خوبه
امروز اونو میخونم

مزخرفه این درس Dodgy این قسمت مهندسی سیستمش شونصد هزارتا اصطلاح داره
یه جا اجزای سیستم میشه سخت اقزار نرم افزار داده و کاربر
یه جا میشه ورودی خروجی پردازش
یه جا دیگه میشه رابط کاربر نگهداری وخطا سخت اقزار نرم افزار داده و کاربر
اصلا دیونه خونست یه دیونه یه سنگ تو چاه میندازه یه کتاب مینویسه صدتا عاقل .....

تازه بعد این همه خوندن میری تست بزنی میبینی انگاری این تست از ی کتاب دیگس با ی موضوع دیگه

ی آن به خودت میای میگی یعنی من این همه مدت داشتم نرم افزار میخوندم ...

لامصب ضریبشم بالاس نمیشه بیخیالش شد
من که هنوز شروع نکردم چی بگم آخه تازه اومدم ای تی ......
یکی به من بگه بالاخره کدوم کتاب تست خوبه تمام تاپیکای نرم افزارو دیدم اما هنوز نمیدونم چه کتابی بخرم ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟
ارسال: #۱۰۵۳
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط El@he.)
سیستم عامل حقیقت یکی از بهترین کتابای درسیه که تو عمرم دیدم! به نظر من که فوق العاده است. امروزم تموم شد. فصل حافظه ها فکر می کردم خیلی وقت بگیره ولی خیلی آسون بود.

تا آخر ماه مدار و آمار هم تموم میشه.

تا الان کامپایلر پوران و سیستم عامل حقیقت تموم شده + ۳ فصل مدار + ۲ فصل آمار

خدا رو شکر خوب تست میزنم Smile

دوستان همگی موفق باشید.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Pegasus
ارسال: #۱۰۵۴
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  ای بابا بین این همه آدم کسی نیست جواب سوال منو بده که واس نظریه و پایگاه کسی هست که کتابای پوران پژوهشو خونده باشه یا بخونه ؟؟
اگه کسی هست میشه راهنماییم کنین که محتواش چطوره و به درد کنکور می خوره یا نه؟؟
برای نظریه کتاب لینز خوبه اما نه برای الآن، مگر اینکه قبلا کامل خونده باشید و الآن تمرین هاشو حل کنید (اونم بصورت منتخب)
کتاب نظریه ی پوران اصلا خوب نیست! کتابی که بهتون توصیه میکنم نظریه ی راهیان ارشده. من که بسیار راضیم. یه نگاهی بهش بندازید، احتمالا خوشتون میاد. مدرسان هم داره اما نمیدونم چطوریه. میتونید بخش اولش رو از سایت مدرسان دانلود کنید و ببینید می پسندید یا نه!؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۱۰۵۵
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  سلام

بچه ها کسی کتاب آمار طورانی چاپ جدید رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند صفحه هست ؟

و اینکه کسی میدونه با چاپ سال ۸۸ چقد تفاوت داره؟

اینجا کسی نرم افزار نیست؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecided

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
ارسال: #۱۰۵۶
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  ای بابا بین این همه آدم کسی نیست جواب سوال منو بده که واس نظریه و پایگاه کسی هست که کتابای پوران پژوهشو خونده باشه یا بخونه ؟؟
اگه کسی هست میشه راهنماییم کنین که محتواش چطوره و به درد کنکور می خوره یا نه؟؟

پایگاش به درد نخوره، فقط مقسمیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۰۵۷
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  چند روزه دارم با این نرم افزار سر و کله میزنم دوستان شما با این درس چیکار کردید ؟ حالمو گرفته اون از ویرایش ۷ که ادم ازش چیزی نمیفهمه این از ویرایش ۵ که وقتی مقایسه میکنی حالتو میگیره ؟ راهنمایی

منم ۴ فصل پوران خودم واقــــــــــــــــعا حیف وقتم که هدر رفت
اصلا پوران نخونید!
اسلام ناظمی میگن خوبه
امروز اونو میخونم

مزخرفه این درس Dodgy این قسمت مهندسی سیستمش شونصد هزارتا اصطلاح داره
یه جا اجزای سیستم میشه سخت اقزار نرم افزار داده و کاربر
یه جا میشه ورودی خروجی پردازش
یه جا دیگه میشه رابط کاربر نگهداری وخطا سخت اقزار نرم افزار داده و کاربر
اصلا دیونه خونست یه دیونه یه سنگ تو چاه میندازه یه کتاب مینویسه صدتا عاقل .....

تازه بعد این همه خوندن میری تست بزنی میبینی انگاری این تست از ی کتاب دیگس با ی موضوع دیگه

ی آن به خودت میای میگی یعنی من این همه مدت داشتم نرم افزار میخوندم ...

لامصب ضریبشم بالاس نمیشه بیخیالش شد

جالب اینه که نویسندهای کتابش با همدیگه همنظر نیستن مثلا پرسمن با سامرویل

این بنده خدا هم اگه فکر میکردن قراره از این کتابشون کنکور بگیرن یه جور دیگه مینوشتن اصلا فکر نکنم حدسم بزنن از کتابشون کنکور میگیرن Big Grin

اصلا این درس ماله کنکور نیست یه خاطره نویسیه پرسمن ۲۰ سال کار کرده خاطره های نرم افزاریشو نوشته یا سامرویل خاطره افرادم میتونه باهم در تضاد باشه نمیدونم ولله شاید دارم چرت میگمDodgy

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , El@he
ارسال: #۱۰۵۸
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  بچه ها سیستم عامل هر منبعی یه جور درس داده
چیکار میکنید شما ؟

امروز فقط ۲۵% سیستم عامل رو خوندم آخرش هم شد هیچی چون هر منبع یه جور درس داده و جوابها هم مختلف بودن
امروز خیلی خیلی خسته شدم
یکی بگه چیکار کنم!!!!

سیستم همون بحث زمانبندی رو من حقیقت رو که خوندم دیدم اصلا نمودار نداره و هیچیه! واسه همین استالینگز رو یه نگاهی کردم که فهمیدمش! البته استالینگز FeedBack ها یه جوری بد گفته که حتی من موقع دانشگاه هم با این تیکش مشکل داشتم ولی بجاش حقیقت این قسمت رو جبران کرد در کل استالینگز رو کنارتون داشته باشید بد نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۱۰۵۹
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ق.ظ
ساختمان داده ی مقسمی به همراه تستاش تموم شد ... مدارالکتریکی پارسه جایگزین شد!!
بدرود!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۰۶۰
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ق.ظ
از طراحان عزیز سوالات کنکور تقاضا دارم لطف کنن کنار سوال بنویسند "یه جوری سوالو دادیم که نتونی حلش کنی"
والا چه وضعیه!!!!!!!!! گسسته فصل ۲ مبانی شمارش تستا رو امروز داشتم کار میکردم! شاید ۱ یا ۲ تاشو خودم تونستم حل کنم! سوال داده راه حل رو بلد بودم ولی جواب رو دقیقا به عدد میخاست حالا تویه راه حل ۵ تا عدد مختلف دارم به توانهای ۸ بعد هر کدوم از اینا با یک عدد دیگه هم ضرب شدن در آخر هم یکی درمیون جمع و تفریق میشن!!! خووووو نامرد چه وضعیه! اینو من بخام حل کنم ۲۰ دیقه طول میکشه!! یهوووو بگو می خام سوال نتونی حل کنی ما بیخیال شیم! والا!
یوسفی هم دقیقا راه حل رو رفته بعد جواب آخرشو یهووو نوشته!!! معلومه با ماشین حساب بدست آوره :-D ما باید چی کار کنیم؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۱۰۶۱
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
کسایی که مشکلشون مهندسی نرم افزار هست بخونن :

خودم برای نرم افزار اول کتاب پارسه (سه سال پیش) رو میخونم .. بعد کتاب مقسمی که جمع و جورتره میخونم .. آخرش هم یه نگاه اجمالی به پرسمن ویرایش ۵ میزنم .. درضمن همزمان و فصل فصل این سه کتاب رو پیش میبرم که هم تکرار بشه و هم بهتر درک کنم
اگر هم توی آذر وقت داشته باشم سعی میکنم به کتاب ویرایش ۷ هم نگاه بندازم (روی هم میشه ۴ کتاب ناقابل :|)

(یادش بخیر برا دانشگاه سه کتاب پارسه + سالخورده + پرسمن خوندم .. با سه ترجمه مختلف .. بعد رفتم کتاب جعفرنژاد رو امتحان دادم .. یعنی با تمام وجود درک کردم سختی این راه رو .. برای هر واژه سه معنی مختلف خوندم که ربطشون دادم آخرش واژه ها با معانی دیگه اومده بود .. قیافم اون روز دیدنی بود :دی )

این درس یه درس مفهومی هست
مثلا سوالای پارسال که میگن مشتراکاش خیلی سخت بوده رو نگاه کردم از ۶ تا فعلا سه تاشو رسیدم بخونم
از این سه تا دوتا درست زدم

یک سوالش که نسبتا راحت بود
ولی دوتا سوال دیگه واقعا مفهومی بود .. که یکیش رو درست زدم
ولی اونی که غلط زدم هم مفهومی بود و هم در هیچ کدوم از سه کتابی که خوندم بهش توجه نشده بوده (بهترین انسجام توی خود پرسمن هم نگفته کدومه :|)

(از سه تا سوالی که هنوز بهشون نرسیدم بنظرم اگر خونده بودم میتونستم دوتا دیگشو بزنم .. یعنی با یه دور خوند کتاب ۴ تا از سوال پارسال رو درست میزنم .. خدا کنه برا کنکور هم همینطور بتونم نرم رو خوب بزنم .. توکل برخدا )

نتیجه :
برای نرم افزار باید علاوه بر خوب خوندن یه دید کامل از درس گرفت و بعضی از سوالها رو با خلاقیت خودت حل کنی چون تا اونجا که نگاه کردم داشتیم هر سال چندتا سوال که سوالش خیلی واضح بوده ولی عمرا چنین چیزی رو توی کتابا دیده باشی

کلا نرم افزار رو میشه توی ۵ دقیقه زد ... این یک مزیت
ولی خیلی باید مفهومی خونده باشی
پیشنهاد من اینه بهترین زمان یادگیری رو بزارین برا نرم افزار .. و یکم دید خلاقتر روی حل مسائل نشون بدین

به امید موفقیت دوستان
===========================

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  از طراحان عزیز سوالات کنکور تقاضا دارم لطف کنن کنار سوال بنویسند "یه جوری سوالو دادیم که نتونی حلش کنی"
والا چه وضعیه!!!!!!!!! گسسته فصل ۲ مبانی شمارش تستا رو امروز داشتم کار میکردم! شاید ۱ یا ۲ تاشو خودم تونستم حل کنم! سوال داده راه حل رو بلد بودم ولی جواب رو دقیقا به عدد میخاست حالا تویه راه حل ۵ تا عدد مختلف دارم به توانهای ۸ بعد هر کدوم از اینا با یک عدد دیگه هم ضرب شدن در آخر هم یکی درمیون جمع و تفریق میشن!!! خووووو نامرد چه وضعیه! اینو من بخام حل کنم ۲۰ دیقه طول میکشه!! یهوووو بگو می خام سوال نتونی حل کنی ما بیخیال شیم! والا!
یوسفی هم دقیقا راه حل رو رفته بعد جواب آخرشو یهووو نوشته!!! معلومه با ماشین حساب بدست آوره :-D ما باید چی کار کنیم؟؟؟

دوست عزیز کلا گسسته همینطوری هست
اگر سخت هست برای همه هست ..

یکم باید سرعت محاسبتون رو بالا ببرید
هر چند من خودم گسسته رو تازه دیروز استارت زدم .. فقط به این امید میخونم که سوالای امسالش بتونم یکی یا دوتاشو بزنم و البته بیشتر تمرکزم رو میزارم روی موارد مشترکش با ساختمان داده و طراحی .. به شما هم همین پیشنهاد رو میکنم

درضمن چیزی از گسسته یادمه اینکه گسسته درس فراری هست (یکی از علت هایی که تازه خودم الان استارتش رو زدم همین هست)

سخت تر از گسسته سوال نداشتیم تا به الان ..
برای درسای سخت باید جور دیگه رفتار کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , AMMehr
ارسال: #۱۰۶۲
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سنجش تکمیل ظرفیت رو شروع کرد ، اگه خبر ندارین :

لینک اطلاعیه سنجش:

دفترچه تکمیل ظرفیت :

ارسال: #۱۰۶۳
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
سلام به همه مانشستی ها
امروز تصمیم گرفتم ساعت خوندنمو بیشتر کنم
آخه تا الان بیشتر از ۴ساعت مفید در روز نخوندم
من تا الان ۴ فصل از گسسته و یه فصل از ریاضی مهندسی و ۲فصل از کامپایلر و یه فصل از ساختمان و طراحی الگوریتم و سیستم عامل همرو با تست خوندم ولی می دونم خیلی عقبم
بچه ها یه سوال دارم که آیا برای موفقیت توی کنکور حتما باید مرجع خوند؟
اگه کسی مرجع هیچ درسی رو نخونه اما همه ی درسایی که خونده خوب بفهمه یعنی کافی نیست؟
یعنی مرجع چیزایی داره که توی هیچ کدوم از کتابا وجزوه های خوب کنکور یافت نمی شه؟

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
ارسال: #۱۰۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم که آیا برای موفقیت توی کنکور حتما باید مرجع خوند؟
اگه کسی مرجع هیچ درسی رو نخونه اما همه ی درسایی که خونده خوب بفهمه یعنی کافی نیست؟
یعنی مرجع چیزایی داره که توی هیچ کدوم از کتابا وجزوه های خوب کنکور یافت نمی شه؟

سلام

میتونی این تاپیک هارو بخونی
نظر آقای جهانی درباره کتاب مرجع:

تجربیات و توصیه های رتبه ۱ علوم کامپیوتر:

که یکی از مخالفان کتاب مرجع هستند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix
ارسال: #۱۰۶۵
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
من یه دو سه روزی نمیتونم درس بخونم...
روزی همه ی جوونای تالار بشه همش عروسی داریم.. فامیل نزدیک..
عذاب وجدان دارم شدید که دیروز درس نخوندم

آخه دو سه ساعت درس خوندن در روز منو به کجا میخواد برسونه که اینجوری هم بینش وقفه بیفته ...
البته ایشاله همیشه برا هممون این وقفه ها به شادی باشه Smile

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , MShariati , miss_mx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۷۶۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۶۸۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close