تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 30 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ

سلام دوباره به تمام مانشتی ها
خیلی زودتر از اونی که فکرشو میکردیم شهریورماه هم تموم شد.
امیدوارم که در طول تابستون به نتایج خوبی از خوندن دروس رسیده باشین.
(رقابت اصلی از مهر شروع میشه)
موفق باشین

ادامه بحث گروه.......

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ

به نقل از آقا فرداد:

اولا" سوال و جواب درسی را فقط در تالار دروس بپرسید.
ثانیا" مشاوره را هم در تالار مشاوره.
ثالثا" منابع هر درس را هم در بخش "بحث و بررسی منابع هر درس" سوال کنید یا راجع بهش بحث کنید یا بگید مفیده مفید نیست و ...
رابعا" راجع به کنکورهای ازمایشی تالارهای جدایی ایجاد و میتونید اونجا بحث کنید.

بنابراین اگه پستی در اینموارد پرسیدین یا بحث کردین و حذف شد خواهشا" انتقاد نکنید.

فکر کنید مانشت از آن خودتون هست و در اینجا قراره به هم روحیه بدین و راجع به پیشرفت درسی تون صحبت کنید ولی موضوعات درسی را بذارید در جایی مطرح بشه که مدیران هم یه نظارتی برش داشته باشند و بحث پیوسته و پشت سر هم باشه و مدیر درس پاسخ درست را تایید کنه. .

امیدوارم همکاری کنید واگه کسی رعایت نکرد خودتون برای اینکه این روند تا کنکور ادامه داشته باشه اطلاع بدین و به آن شخص هم بگید که محل طرح سوالش کجاست.

با آرزوی موفقیت همگی در کنکور ۹۳

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Doctorwho - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشیید

من امروز استارت زدم هر چند که تابستون رو به خاطر بعضی از مشکلات از دست دادم و ناامید بودم ولی با کمک دوستان مانشتی و خوندن مصاحبه های رتبه تونستم به خودم بیام و بگم نا امید نشو رتبه های برتر هم نا امید می شدند و افرادی بودند که از مهرماه شروع کردند در دانشگاه ی خوبی قبول شدند تو شروع کن و نتیجه رو بسپار به خدا
اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
پس با امید شروع کردم .

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ

........ Angry

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mostafa122 - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ

سلاممممم
این هم مهر اومد....
چه زود رسید !!!
فکر نکنم دیگه الان کسی باشه که درمورد منابع سوال بکنه بایستی دوستان تو این مدت به این رسیده باشن که چه می خوان بخونن چطوری بخونن و از این حرفها ....
دیگه وقت تلاش مستمر هست دوستان ۱ روز از دست بدین واسه شما ۱ روز نیست اندازه ۱ ماه پشیمانی هست با اراده قوی و محکم تلاش بکنیم خدا مزد تلاش و خواهد داد...

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ITgirl - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

کسی اینجا هست شبکه کروس رو از ترجمه دکتر حاج رسولیها بخونه؟؟
شمام مشکل دارید با متن؟ ورداشته My space رو هم ترجمه کرده!!! بعضی جمله هاشو واقعا نمیفهمم:نگران
بنظرم از ترجمه نرم افزار پرسمن بدترهSad((((
اگه کسی زبان اصلیشو میخونه میشه نظرشو بگه؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ

سلام
امروز بد نبود
یه فصل طراحی خوندم و یه فصل سیستم

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ

طرفای سید خندان یا شریعتی کسی کتاب خونه میره؟

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mojhde - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ

راستشو بخواید من تازه مانشتو پیدا کردم و هنوز منابعو نمیدونم گرایشم نرم افزاره میشه بچه های نرم افزاری منابعشونو به منم بگن؟؟؟HuhHeart

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eli-77 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ

تابستون تموم شد باورم نمیشه..
ولی خوشحالم به برنامه هام رسیدم فقط مدار الکتریکی نمی رسم بخونم که اونم همزمان با آزمونا سعی می کنم بخونم.
ریاضی مهندسی فکر می کردم خیلی وقتم رو بگیره ولی خیلی خوب پیش میره تستاش رو هم خوب می زنم.
مهر رو باید با انرژی شروع کنیم.
امیدوارم همهمون تو کنکور موفق باشیم.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - fatollahi - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ

سلام دوستان
منم از شنبه شروع کردم با روش مز میخونم امروز فصل ۷ شبکه رو تموم کردم. میخوام یه کتاب رو شروع کنم تموم که شد برم سراغ یه کتاب دیگه!
موفق باشید

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Majid.. - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ

یه چیزی میگم بگو خُب.

یعنیـــــــا امروز افــــــــــــــــــــتضاح بود!

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ

امروز هم هیچی نخوندیم، فقط کمی محاسبات اونم ۷ تا ۸ صبح و تا شب نشد کتاب رو باز کنیم ! فردا هم که کلا دانشگاه هستم تا ۷ انشاالله که از ساعت ۱۹ فردا دوباره درس رو شروع کنم.

پر انرژی باشید،

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

از صبح وقت گذاشتم فقط فصل آماره ترتیبی تموم شد چی میگه این cormen? اونورا یه روانپزشک خوب نیست بنده خدا بره خودشو نشون بده؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - esisonic - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام دوباره به تمام مانشتی ها
خیلی زودتر از اونی که فکرشو میکردیم شهریورماه هم تموم شد.
امیدوارم که در طول تابستون به نتایج خوبی از خوندن دروس رسیده باشین.
(رقابت اصلی از مهر شروع میشه)
موفق باشین

ادامه بحث گروه.......
من فکر میکردم اولین نفری هستم که تاپیک این ماه رو ساختم!! Big Grin...آخه رأس ساعت ۱۲ شب دکمه ی "تأیید" رو زدم!!
یه متن قشنگ میخواستم بنویسم...حالا که اولین نیستم میزارم واسه ماه بعد!! Tongue
امیدوارم این ماه منفجر کنیم کتابا رو!!