زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۶۲۱
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
مرسی
ایران برد
عجب ست نفس گیری بود ست اخر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Fardad-A , good-wishes , azad_ahmadi , The BesT , SaMiRa.e
ارسال: #۷۶۲۲
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ایــــــــــــــــــــــــــــــــ ولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ، خدایا شکرتـــــــــــــــ

[تصویر:  191081_greenstars.gif]قهرمان ۸ دوره لیگ جهانی رو بردیم. چه کرد تیم والیبال ... به این میگن بازی[تصویر:  191081_loveshower.gif] به همه تبریک میگم. واقعا گل کاشتن. خدا دلشونو همیشه شاد نگه داره که ما رو خوشحال کردند!!

[تصویر:  191081_cancan.gif] [تصویر:  191081_19.gif] [تصویر:  191081_choir.gif][تصویر:  191081_cheerleader3.gif]

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , good-wishes , Fardad-A , slinda , azad_ahmadi , The BesT , SaMiRa.e , GoodStudent67 , ماه بانو , Autumn.Folio
ارسال: #۷۶۲۳
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط good-wishes.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  مرسی
ایران برد
عجب ست نفس گیری بود ست اخر...
نفسم بند اومد تا ببرن. چقدر نزدیک !!!
اگر اجازه بدید من اینجا یکم جیغ بکشم چون تو خونه همه خوابن من نتونستم خوشحالی کنم Big Grin
ولی عجب پدیده سرعتی بود این zaytsev همون بهتر که دو ست نبود .
تعویض ما هم خیلی به نفعمون شد خدا رو شکر.
بازی بعدی هم انشاا... ببریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , انرژی مثبت , azad_ahmadi , slinda
ارسال: #۷۶۲۴
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
من هم تبریک می گم به همه والیبال دوستان.
ایتالیا اگه این "ایوان" (همون مو قشنگه) رو نمی داشت تو همون ست سوم ایران برده بود!
مقداری هم مجری برنامه جو گیر شد. دیگه تحقیر کردن چرا اقای مجری؟ بازی برد و باخت داره، اما تحقیر نه!

چقدر با انگیزه هستن بچه های والیبال. این غفور رو اندازه خودم دوست دارم Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , good-wishes , انرژی مثبت , slinda , narges_r , SaMiRa.e , Pakniat
ارسال: #۷۶۲۵
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  ولی عجب پدیده سرعتی بود این zaytsev همون بهتر که دو ست نبود .
امتیاز اور ترین بازیکن تیمشون هست و در واقع روحیه تیم هم محسوب میشه
دو ست اول که این بازیکن تو زمین نبود بازیکنها خیلی عصبی بودن!

البته من هم منظورم همون بازیکن موقشنگه Big Grin بود
اسمشو بلد نیستم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۷۶۲۶
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  امتیاز اور ترین بازیکن تیمشون هست و در واقع روحیه تیم هم محسوب میشه
دو ست اول که این بازیکن تو زمین نبود بازیکنها خیلی عصبی بودن!
بله مصدوم بود . خدا رو شکر که مصدومیتش برطرف شد اما به شکرانه سلامتیش باید از هونجا میرفت خونه در کنار خانواده شاد باشه نه که پاشه بیاد وسط زمین Big Grin
دیگه از بس این گزارشگر اسمشو می برد داشتم کلافه میشدم
ارسال: #۷۶۲۷
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چقدر سریع مربیشون قاطی می کرد و عصبانی می شد. به قول خواهرم مثل کسایی که همیشه ۲۰ می شدند یه دفعه ۱۹ می شن کلی ناراحت می شن Smile خیلی داغ کردند از ما باختند. دیگه خیلی خوشحالم که بردیم (یعنی بردند) نمی دونم چیکار کنم Big GrinBig Grin حالا چرا نمیریزن تو خیابون خوشحال کنن آیا ؟ (شوخی کردم البته منظورم فردا بود Tongue)

ست اخر که قلبم تو حلقم بود Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۷۶۲۸
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دیگه خیلی خوشحالم که بردیم (یعنی بردند) نمی دونم چیکار کنم Big GrinBig Grin

شیرینی بدید Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۷۶۲۹
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چقدر سریع مربیشون قاطی می کرد و عصبانی می شد.
من دیگه فقط بالشم رو نجوییدم !!! Tongue وگرنه بالش در ابعاد استاندارد در دست من به اندازه ۲۰ در ۳۰ مچاله شده بود Big GrinBig GrinBig Grin
مربی ما خیلی خونسرد بود لجم داشت در میومد .
جالبه کار مربیشون که مدام یه چیزایی یادداشت میکرد ایـــــــــــــــــــجور مستندسازی میکرد بازی رو Tongue مربی ما با فک و صورتش بازی میکرد Big Grin انشاا... تجربیات این بازی یادش بمونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , The BesT
ارسال: #۷۶۳۰
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
تبریکات فراوان برا پیروزی والیبال ایران-ایتالیاHeartHeart
ایتالیا ۸دوره قهرمان جهانی بود.ولی ایران همین دقایقی پیش شکستش دادHeart
بسیار لذت بردم Heartخیلی زیبا بازی کرد.آفرین بهشون

خاطرات جوانی ام که تیم والیبال استانمون را راهی بازیهای کشور کردیم برام زنده شد
ولی تو مرحله بازیهای کشوری باختیم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , narges_r , azad_ahmadi , SaMiRa.e , Autumn.Folio , atti joon
ارسال: #۷۶۳۱
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به نظر می اومد ما رو خیلی دست کم گرفته بودند. تا باشه دیگه فکر نکنن وقتی بقیه رو بردند می تونن تا اخر همه رو می ببرن Smile مثل رفتن به جام جهانی تیم فوتبال تو استرالیا بود واسم Smile
-----

(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دیگه خیلی خوشحالم که بردیم (یعنی بردند) نمی دونم چیکار کنم Big GrinBig Grin

شیرینی بدید Smile
بفرمایید

سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , good-wishes , azad_ahmadi , The BesT , SaMiRa.e , Xilinx , GoodStudent67 , MarkLand , ubc , x86 , shima_24
ارسال: #۷۶۳۲
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
اصلا انتظار نداشتم این بازی رو ببرن
قبل از شروع بازی دعا میکردم ابرومند ببازیم! Big Grin
چقدر میچسبه بردن در چنین شرایطی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , The BesT , Xilinx , x86
ارسال: #۷۶۳۳
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
منم تبریک میگم
این تیم واقعا لیاقتش بیشتر از اینهاست تا ازش تقدیر و تشکر بشه
من حتی اگه ببازن با اینکه ناراحت میشم اما از بازیشون لذت میبرم
کاش بقیه رشته های ورزشی از این تیم و چندتا تیمهای خوبمون تو رشته های دیگه، الگوبرداری کنن.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , The BesT , انرژی مثبت , SaMiRa.e , GoodStudent67 , x86
ارسال: #۷۶۳۴
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظر می اومد ما رو خیلی دست کم گرفته بودند. تا باشن دیگه فکر نکنن وقتی بقیه رو بردند می تونن تا اخر همه رو می ببرن Smile مثل رفتن به جام جهانی تیم فوتبال تو استرالیا بود واسم Smile
-----

(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دیگه خیلی خوشحالم که بردیم (یعنی بردند) نمی دونم چیکار کنم Big GrinBig Grin

شیرینی بدید Smile
بفرمایید
خانم انرژی دائم الغذا هستند. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Xilinx
ارسال: #۷۶۳۵
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم انرژی دائم الغذا هستند. Tongue
ماشالله در کار ابداع کلمات جدید هم هستید که Tongue فارسی رو پاس بدارید Tongue نه بابا من کجا همش می خورم!!! چرا حرف درست می کنید واسه مردم Big GrinBig Grin حالا خوبه به من شیرینی ندادید و این قدر می گیدBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close