زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۳۱۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  آقا یا من بلد نیستم سرچ کنم یا مشکل از الگوریتم سرچ مانشته!
مثلا میرم تو تالار گسسته و توی اون کادر که نوشته((جستجو در این انجمن)) سرچ میکنم.ولی میگه: با عرض پوزش....فلان.
حتی مثلا اسم دقیق یه تاپیک رو کپی کنی و سرچ کنی بازم چیزی نمیاره.
بچه ها چه جوری سرچ کنم؟دنبال سوال ۷۷ علوم ۹۰ هستم.(مربوط به گسسته)
توی گوگل سرچ کنین.

فقط جلوش یه کلمه بنویسید +مانشت.

میاد مانشت رو میگرده براتون ;-)
البته + نقش همون اسپیس رو داره خط اسپیس هم بزنید فرقی نداره Big Grin
برای جست و جوی سریع تر کلمه مورد نظر site:https://manesht.ir این جوری فقط و فقط سایت مانشست رو می گرده.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , maneshty , Amir V , deh-ab
ارسال: #۳۱۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
البته گسسته های علوم و مهندسی رو در حدود ۳۰-۴۰ راحت می زنم اما این IT واقعا سوالاش نجومیه!
دیگه تصمیم دارم وقتمو سرجلسه زیاد روی این درس نزارم!(کلا بی خیالش بشم فکر کنم سنگین تر باشه!آخه چه بزنم چه نزنم خوندن و حل کردن سوالاش کلی وقت می گیره!)
بچه ها شما با این گسسته IT چیکار میکنید؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۱۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
البته گسسته های علوم و مهندسی رو در حدود ۳۰-۴۰ راحت می زنم اما این IT واقعا سوالاش نجومیه!
دیگه تصمیم دارم وقتمو سرجلسه زیاد روی این درس نزارم!(کلا بی خیالش بشم فکر کنم سنگین تر باشه!آخه چه بزنم چه نزنم خوندن و حل کردن سوالاش کلی وقت می گیره!)

منم از سوالات ۹۱ نتونستم بزنم با اینکه وقت کافی برای این درس گذاشتم و خوندمش و جز ۲-۳ فصل که خیلی کم ازش واسه آی تی سوال اومده بقیه رو خوندم... اما گاهی وقتا نمیشه حتی ۱ تست ازش زد!
البته فکر کنم سوالات ۸۹ و قبل اون خوب بودن... کلاً با خوندن روی سوال می فهمم که مردش هستم که حل کنم یا نه! اگه سخت باشه امسال منم میزارمش کنار... Sad
در ضمن امضاتون خیلی باحاله... باورم نمیشه ۴-۵ ماه فقط و فقط درس خوندن داره تموم میشه...

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه ها هزینه دانشگاه آزاد واحد های تهران یا بقیه واحد ها فرق داره؟؟
خیلی بیشتره؟؟سطح علمیشون چطوره؟؟
با هزینه های متفرقه و خوابگاه و ... به نظرتون ارزش داره مدرکش؟

HuhHuhHuh

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Amir V
ارسال: #۳۱۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط mehdi.nine.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
ایضا Big Grin مسائل شمارشش که جوابشم نگا می کنم نمی فمم Tongue البته شمارش رو کلا گذاشتم کنار Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۲۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  البته فکر کنم سوالات ۸۹ و قبل اون خوب بودن... کلاً با خوندن روی سوال می فهمم که مردش هستم که حل کنم یا نه! اگه سخت باشه امسال منم میزارمش کنار... Sad
در ضمن امضاتون خیلی باحاله... باورم نمیشه ۴-۵ ماه فقط و فقط درس خوندن داره تموم میشه...
آره قبل ۸۹ رو میشد حداقل ۲۰-۴۰% زد اما این سه سال گسسته فاجعه بوده مخصوصا ۹۱!
توکل بخدا...
در مورد امضا هم مرسی لطف دارید...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۲۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------
می دونم ممکنه منفی بدین یا بگین روحیه مون رو خراب کردی، اما فقط می خواستم اضطراب پردردم را با کسانی که شاید مرا می فهمند درمیان بگذارم
۴
۰
ارسال: #۳۲۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------
می دونم ممکنه منفی بدین یا بگین روحیه مون رو خراب کردی، اما فقط می خواستم اضطراب پردردم را با کسانی که شاید مرا می فهمند درمیان بگذارم

منفی نمیدیم! آروم باش و به یاد خدا به راهت ادامه بده....

بچه ها رو این کنکورای ۹۰-۹۱ روحیه خودتونو نبازید...میبینید که اکثر بچه ها با ۹۰-۹۱ مشکل دارن! اگه سوالات امسال هم مثل ۹۰-۹۱ اونهمه اشکال داشته باشه و ناجور باشه خوب وضعیت همه ی ما مشابه هست.

قبول دارم این روزای آخر استرس و فشار خودشو داره و به حد کافی پر درد میگذره اما روحیه خودتونو با موارد دیگه نبازید Shy یه کوچولو هم امیدوار باشید بچه ها ....

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , fa_karoon , Mänu , maneshty , mohammadali1990 , user22 , Engineer
ارسال: #۳۲۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------

کاملاااااا درک می کنم چون منم........ اما بیا به این فکر کنیم که تمام تلاشمون رو کردیم و اگر امید داشته باشیم چیزی از دست نمی دیم اما با نا امیدی نه تنها خودمون رو از لحاظ روحی نابود می کنیم بلکه همون چیزی هم که تا الان خوندیم حالا چه کم چه زیاد به خاطر استرس از یادمون می ره .
توکلت به خدا باشه........
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , user22 , Engineer
ارسال: #۳۲۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط fateme_68.)
بچه ها من درهم سازی ساختمان رو نخوندم بخونمش تو این روزای باقی مونده ؟؟؟
یا ولش کنم ؟؟؟

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------

کاملاااااا درک می کنم چون منم........ اما بیا به این فکر کنیم که تمام تلاشمون رو کردیم و اگر امید داشته باشیم چیزی از دست نمی دیم اما با نا امیدی نه تنها خودمون رو از لحاظ روحی نابود می کنیم بلکه همون چیزی هم که تا الان خوندیم حالا چه کم چه زیاد به خاطر استرس از یادمون می ره .
توکلت به خدا باشه........

منم اوضام همینطوره .... نا امیدم ... چه میشه کرد! نشد ؛ سال دیگه Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۳۲۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
@ fateme_68
درهم سازی رو بخون. ولش نکن

خدایا!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۳۲۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  @Eng_Sara
تو چجوری نیم ساعته شدی(( فعال ترین کاربر )) امروز؟!فکرکنم کد تقلب زدیBig Grin
من امروز از صبح هی اومدم مانشت و رفتم تا بالاخره یه بار اومدم تو لیست ((فعال ترین ۱۰ کاربر امروز)) اون پایین صفحه اول سایت.

Big Grin ماییم دیگه.... Confused والا از صبح یه سوال پرسیدم منتظر جواب اون بودم ببینم بچه ها نظرشون چیه! اونم که گویا قصد شرکت تو کنکور دانشگاه آزاد رو کسی نداره!

خدایا!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , mohammadali1990
ارسال: #۳۲۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
من گسسته ۹۱سه تاشا سر کنکورزدم اما سالا قبل بدتر بوده بعضی سوالا ایشالله امسال خوب سوال میدنBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation , parvin333
ارسال: #۳۲۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
من امسال مطمئنم یعنی امیدوارم که گسسته ی امسال نسبت به ۲سال و ۳سال قبل بهتر باشه و بیشتر ازش سوال بیاد...
برای پارسال که واقعا فاجعه بوده...خوشحالم که تنها نیسم(هیچ کس تنها نیست!!!مانشت:دی)

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , neda_Network , shima_24
ارسال: #۳۲۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
ایشالا که نسل گسسته امسال منقرض شه به جاش IP subnetting و Routing بدن Tongue

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , neda_Network , avril22 , Mänu
ارسال: #۳۳۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
بچه ها من خیلی خسته شدم Sad چه کار کنم ؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , avril22 , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۴۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۷۲۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۸۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۸۹۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close