زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۶۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
Rainbow RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  ۱۰۳ معماری کامپیوتر - دانشگاه تهران - شبانه

تبریک میگم بهت شروین جان..یاد روزهای کنکوری و تجزیه ی کارنامه ها و بحث ها به خیر.. امیدوارم از این مسیر جدیدت بهره ی کافی رو ببری.

به همه ی دوستان مانشتی هم که قبول شدن تبریک می گنم..من هم به شکل invisibleدر کنکور ۹۱ همراه مانشت بودم که متاسفانه اونی که می خواستم نشد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervinrs
ارسال: #۶۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
تبریک به همه
دعا کنین ۹۲ ما هم موفق بشیم
Heart آرزوم اینه که دانشگاه تهران قبول شمHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , fateme66 , younes , akfe , Ahad.mozafari , marzieh_s , jameshenas , cpt.mazi , saiedattar
ارسال: #۶۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  یه چیزی می خوام بگم ولی به کسی برنخوره..
سهمیه رتبه اولی واقعا ظلم در حق بقیه هست.
خیلی ناجوانمردانست.
یکی رو دیدم زده ۱۰۶۵ نرم با سهمیه(جهاد دانشگاهی) شبانه شریف نرم.
بعد یکی با ۱۵۰ باید بره فردوسی
دوست عزیز همون طور که میدونید ظرفیت برای رتبه های اول یه صورت مازاد بر ظرفیت قبولی هر دانشگاه در نظر گرفته شده.
و از ظرفیت دانشگاه برای اونها گذاشته نمیشه.

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: akfe , cpt.mazi
ارسال: #۶۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط abbassep.)
۷۵۹ شیخ بهایی اصفهان

بچه ها اگه دانشگاه های مادر کشور رو کنار بذاریم شیخ بهایی فوق العاده است
من خیلی خیلی خیلی سر جلسه بد امتحان دادم اگه همونی که فکرشو می کردم می بودم الان قطعا رتبه زیر ۵۰ رو می داشتم
ولی حالا که این طور شد و رتبم ۷۵۹ شد هیچ وقت فکرشو نمی کردم که شیخ بهایی قبول شم
بچه ها فوق العاده است باور کنید.

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , rasoul67 , **sara** , younes , zarei1991 , aryaeei , پریسان , jameshenas , آرتا
ارسال: #۶۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
۶۴۰----هوش مصنوعی شبانه یزد
Shy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , professional , alirrrrrr , fateme66 , **sara** , Morteza_s , esi , marzieh_s , jameshenas , maryami , Pakzad
ارسال: #۶۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
۷۰۰--> تجارت الکترونیکی مجازی شیراز
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , alirrrrrr , fateme66 , **sara** , esi , marzieh_s , jameshenas , maryami , Pakzad
ارسال: #۶۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
به همه دوستان تبریک میگم مخصوصا به بچه های معماری Smile امیدوارم تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشید .

منم با ۲۹۶ معماری روزانه صنعتی اصفهان رو آوردم .
یخورده شوکم چون خودمو برای اصفهان آماده کرده بودم فکر کنم امسال همپوشانی خیلی بوده ...

یخورده هم ترس دارم از دانشگاه صنعتی کسی از دوستان هست که دانشجوی معماری صنعتی باشه؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , انرژی مثبت , ida_isp , alirrrrrr , fateme66 , **sara** , zarei1991 , Ahad.mozafari , Parva , esi , marzieh_s , maryami , Pakzad , Xilinx
ارسال: #۶۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
Wink RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)ashkan_cdi نوشته شده توسط:  تبریک به همه

اول به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم اینقد ذوق کردم انگار خودم قبول شدم Smile

من و شما پس مهر ۹۲ همکلاس میشیم Tongue

چون منم باورم اینه که نرم روزانه دانشگاه تهران با رتبه کمتر از ۳۰ میارمBig Grin(البته رتبه های زیر ۳۰ شریف اوردن Tongue)

دوست عزیز همچنان منتظر فایل pdf هستیم ....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , fateme66 , younes , marzieh_s , saiedattar
ارسال: #۶۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم . متاسفانه اینترنت جالبی الان ندارم که از همه تشکر کنم Smile
همچنین آرزوی موفقیت برای کنکوریای سال آینده دارم Smile

با ۲۵۳ هوش ، شیراز روزانه آوردم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , parsaNA , saba_1984 , fatemeh85 , alirrrrrr , fateme66 , ghaderiyaser , **sara** , ماه بانو , Pakzad , azad_ahmadi , homa , zarei1991 , svk7 , inteligentium , Morteza_s , nana2010 , Parva , esi , rezatotti , javadjj , Mahbanoo313 , marzieh , marzieh_s , jameshenas , maryami , Mansoureh , sadegh20 , ahmadi_development , Ali-B , masoudalmas , SarahArshad , Helmaa , banou , ashkan_d13 , پروفسور , fatima1537 , sina89 , arman405 , p kh , mahdi20 , Xilinx , unique_as14 , soniasa , reyhaneh64
ارسال: #۷۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)EMT نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)ashkan_cdi نوشته شده توسط:  تبریک به همه

اول به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم اینقد ذوق کردم انگار خودم قبول شدم Smile

من و شما پس مهر ۹۲ همکلاس میشیم Tongue

چون منم باورم اینه که نرم روزانه دانشگاه تهران با رتبه کمتر از ۳۰ میارمBig Grin(البته رتبه های زیر ۳۰ شریف اوردن Tongue)

دوست عزیز همچنان منتظر فایل pdf هستیم ....

سلام بچه ها
منم دوست دارم شریف یا دیگه اخرش تهران قبول بشم

با ارزوی موفقیت برای تمام دوستان مانشتیTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMT , saiedattar
ارسال: #۷۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  به همه دوستان تبریک میگم مخصوصا به بچه های معماری Smile امیدوارم تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشید .

منم با ۲۹۶ معماری روزانه صنعتی اصفهان رو آوردم .
یخورده شوکم چون خودمو برای اصفهان آماده کرده بودم فکر کنم امسال همپوشانی خیلی بوده ...

یخورده هم ترس دارم از دانشگاه صنعتی کسی از دوستان هست که دانشجوی معماری صنعتی باشه؟

اااا با شما هم همکلاسی نشدم؟! با ۲ تا اختلاف تو رتبه از هم جدا شدیم!Smile تبریک میگم عزیزم

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۷۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
با رتبه ۴۱۲ نرم افزار
دانشگاه امام رضا مشهد..... Rolleyes

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , alirrrrrr , fateme66 , **sara** , arman405 , professional , Morteza_s , maryami , rasoul67 , EMT , marzieh_s , jameshenas , Pakzad
ارسال: #۷۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
من هم با ۲۷۴ هوش مصنوعی دانشگاه اصفهان
نمی دونم یه کم پیشمونم که چرا خوارزمی رو جلوتر ننداختم .به نظرتون کاره خوبی کردم؟
راستی همکلاسی هام دستا بالا Smile

abandoned
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , alirrrrrr , fateme66 , **sara** , zarei1991 , arman405 , Morteza_s , maryami , esi , EMT , marzieh_s , jameshenas , Pakzad
ارسال: #۷۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دوستانی که دانشگاه تهران قبول شدن، هنوز قول بستنی برقراره Big Grin

نمی دونم چی شد! من ۱۰۰۰ تا سوال آماده کرده بودم که ازتون درباره دانشگاه تهران بپرسم. تازه کلی اطلاعات هم جمع کرده بودم! یهو امروز دیدم شریف قبول شدم! به هر حال اگه اومدین طرف های شریف ما رو خبر کنین بستنی در خدمت باشیم.

لطفا شام در خدمت باشین Big Grin
ببخشید خارج تاپیکه. پاکش کنین بعدا.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سلام

من به همه دوستایی که قبولیشون رو تا حالا اعلام کردن و دوستانی که بعدا اعلام می کنند تبریک میگم و واسه همه آرزوی موفقیت می کنم.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , fateme66 , shobair87 , marzieh_s , Pakzad , alirrrrrr , cpt.mazi , saiedattar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۱۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close