زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درد دل -دلم می سوزد از باقی که می سوزند

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط لهمشد.)
در اقدامی تعجب برانگیز، خانم طلوع ملاباشی دختر محمود ملاباشی معاون دانشجویی وزارت علوم، با مدرک فوق لیسانس دانشگاه آزاد، عضو هیأت علمی علم و صنعت شد
در حالیکه این روزها، بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر با مدرک دکترا، حتی به عضویت هیات علمی دانشگاه آزاد هم در نمی آیند، در اقدامی تعجب برانگیز، خانم طلوع ملاباشی دختر محمود ملاباشی معاون دانشجویی وزارت علوم، با مدرک فوق لیسانس دانشگاه آزاد، عضو هیأت علمی گروه زبان دانشگاه معتبر علم و صنعت شده است.

جالب اینجاست که مدارک کارشناسی ارشد غیر مرتبط با دوره کارشناسی، برای تدریس ساعتی نیز در دانشگاههای مختلف (از جمله پیام نور و دانشگاه آزاد که به کلیه فوق لیسانس ها تدریس ساعتی می دهند) نیز پذیرفته نمی شود. حال آنکه مدرک لیسانس خانم طلوع ملاباشی؛ در رشته تغذیه بوده و فوق لیسانس ایشان در رشته زبان انگلیسی دانشگاه آزاد است.

به گزارش خبرنگار «انتخاب» ، موضوع قابل توجه آن است، که خانم ط.م با فوق لیسانس دانشگاه آزاد در رشته ی زبان آنهم در سال ۸۸ و صرفاً با سابقه تدریس در یک آموزشگاه، موفق به کسب چنین عنوانی شده است.
این در حالی است که افراد زیادی با مدرک دکترا در صف عضویت در هیت های علمی دانشگاه های آزاد و غیره هستند.

لینک پیج استاد خانوم در سایت دانشگاه علم و صنعت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

استاد مقالات بسیار خفنی در مورد پفک و لواشک دارند که به درد زبان شناسان و متخصصین ادبیات انگلیسی خواهد خورد

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , jameshenas , ف.ش , professional
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
می دونید که موارد این چنین کم نیستن!! البته به نظرم نمی شه صرف این که ایشون ارشدن و بقیه دکتری هستن و ...

در کل این که از بین تمام اونهایی که شاید موقعیتی که الان درش هستند رو خیلی افراد دیگه می تونستن داشته باشن و شایستگیش رو داشتن ولی الان در اختیار این فرده حالا یه نفر رو بیاریم و تحلیلش کنیم به نظرم کار جالبی نیست! اگه بخوایم این کارو کنیم باید خیلی ها رو که الان مووقعیتشون با تحصیلات، تجربه و ... جور نیست رو هم بیاریم!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , fatemeh85 , jameshenas
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
این خبر قدیمیه خیلی. احتمالا ایمیلش تازه برای شما رسیده Big Grin
البته ایشون مربی هستن و عضو هیئت علمی به حساب نمی آن ولی در آینده ای نزدیک بعید نیست!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , jameshenas
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
RE: درد دل -دلم می سوزد از باقی که می سوزند
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  می دونید که موارد این چنین کم نیستن!! البته به نظرم نمی شه صرف این که ایشون ارشدن و بقیه دکتری هستن و ...

در کل این که از بین تمام اونهایی که شاید موقعیتی که الان درش هستند رو خیلی افراد دیگه می تونستن داشته باشن و شایستگیش رو داشتن ولی الان در اختیار این فرده حالا یه نفر رو بیاریم و تحلیلش کنیم به نظرم کار جالبی نیست! اگه بخوایم این کارو کنیم باید خیلی ها رو که الان مووقعیتشون با تحصیلات، تجربه و ... جور نیست رو هم بیاریم!
اما آیا نباید اطلا ع رسانی کرد ؟؟؟!!!!!!! موقعیتی که اینچنین افرادی آمدن و اشغال کردن موقعیت کو چکی نیست .

هر کدام که گم شوند....
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هنوز تو عنوان تاپیک مونده ام.
منظورتون "باغ " باید باشد؟
دلم میسوزد از باغی که میسوزد
نه دیداری
نه بیداری
نه دستی از سر یاری
مرا اشفته میدارد چنین اشفته بازاری
تمام عمر بستیم و شکستیم
بجز بار پشیمانی نبستیم
جوانی را سفر کردیم تا مرگ
ندانستیم بدنبال چه هستیم
.
.
.

فرداد جان، این پست شما منو یاد اون مسابقه شعر انداخت .هرکی با حرف آخر ادامه بده!!!!Big Grin
کاش تو مانشتم همچین مسابقه ای رو راه بندازیم TongueWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , fatemeh85
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
باقی منظور از بقیه هستش اقای فرداد .عنوانش منظورم این بود که افرادی که حقشون جایگاهی بهتر از این هستش که باید باشن , دارن فدا می شن .اینم یه جورش هستش .
راستی در ضمن اقای فرداد نباید از یک بند , سرش رو گرفت تا ته رفت شاید هدف چیز دیگه ای باشه .: البته ببخشیدا ما شما رو دوست داریمDBig GrinBig GrinBig Grin

هر کدام که گم شوند....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هنوز تو عنوان تاپیک مونده ام.
منظورتون "باغ " باید باشد؟
دلم میسوزد از باغی که میسوزد
نه دیداری
نه بیداری
نه دستی از سر یاری
مرا اشفته میدارد چنین اشفته بازاری
تمام عمر بستیم و شکستیم
بجز بار پشیمانی نبستیم
جوانی را سفر کردیم تا مرگ
ندانستیم بدنبال چه هستیم
.
.
.

فرداد جان، این پست شما منو یاد اون مسابقه شعر انداخت .هرکی با حرف آخر ادامه بده!!!!Big Grin
به شدت با این مسابقه موافقم تاپیکشو بزنید که من هستم Big Grin
راستی شعر هم خیلی جالبه لطفا تمام شعر رو بزارید ممنون Smile
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  فرداد جان، این پست شما منو یاد اون مسابقه شعر انداخت .هرکی با حرف آخر ادامه بده!!!!Big Grin
به شدت با این مسابقه موافقم تاپیکشو بزنید که من هستم Big Grin
راستی شعر هم خیلی جالبه لطفا تمام شعر رو بزارید ممنون Smile
[/quote]
فعلا که تو بخش سرگرمی تاپیک مشاعره داریم!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مرا اشفته میدارد چنین اشفته بازاری

فکر کنم این قسمتشو بشه ربط داد !

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۱۵۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۰۹ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۳۱۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  شبکه و امنیت زیر گروه مهندسی کامپیوتر میشود!؟ یا در فناوری اطلاعات باقی میماند!؟ sMohammad ۳ ۶۹ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  وجدانم هنوز درد میکند...!!! sinbadcity ۲ ۲,۹۹۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khabis
  سورپرایز سنجش! شبکه و رایانش امن زیرمجموعه IT باقی ماند... ali_titani ۴۷ ۲۲,۹۵۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sadeghi.mehdi
Rainbow در این چند ماه باقی مانده چه پیشنیازهایی را برای ارشد هوش آماده کنیم؟ Imankhani ۱۷ ۷,۱۴۳ ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: codin
  مرخصی ترم اول ارشد جهت اتمام باقی مانده سربازی sajaddandy ۱ ۲,۸۱۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kf1393
  ۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره reza_saleh ۴ ۳,۲۶۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: اباذری کیا
  درد گردن برای کاربران که زیاد با کامپیوتر کار می کنن؟؟ morweb ۰ ۲,۸۵۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close