زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در این چند ماه باقی مانده چه پیشنیازهایی را برای ارشد هوش آماده کنیم؟

ارسال: #۱۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ق.ظ
RE: در این چند ماه باقی مانده چه پیشنیازهایی را برای ارشد هوش آماده کنیم؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
من نمیدونم چرا یجور صحبت میشه که انگار علوم کامپیوتر برنامه نویسی بلد نیست. فکر نکنم تفاوت مهندسی ها با علوم کامپیوتری ها اونقدر چشمگیر باشه که این تصور رو ایجاد کنه. تا اونجایی که من متوجه شدم شاید فقط یک درس "شی گرایی" رو مهندسی ها در زمینه برنامه نویسی اضافه تر داشته باشن که اطلاعی ندارم جزء اختیاری هاست یا اجباری که همینم کسی که برنامه نویس باشه تو همون برنامه نویسی بهش میرسه (اگر من برداشت اشتباهی از این درس نکرده باشم).
در هر حال علوم کامپیوتر جماعت رو از برنامه نویسی نترسونید Blush
نه سو تفاهم نشه مگر اون ور بحث به این معناست که بچه های مهندسی کامپیوتر ریاضی بلد نیستن؟Shy
به هر حال بحث قوت و ضعفه بچه های مهندسی توی بیشتر درساشون تمرینای عملی برنامه نویسی داشتن و شاید تا حدی بیشتر کار کرده باشن.البته این هم وابسته به دانشگاه محل تحصیل و خود فرده و نمیشه اصل کلی داد

البته من رشتم ریاضیه و سیستم عامل و معماری کامپیوتر و مدار الکتریکی رو نخوندم، از بین اینا کدوم رو باید بخونم؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
Rainbow RE: در این چند ماه باقی مانده چه پیشنیازهایی را برای ارشد هوش آماده کنیم؟
.
.

دوستان عزیز، لینک زیر مربوط به همین تاپیکه که سال گذشته ایجاد شده. به نظرم کاملتر بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

.
.

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo , d_felfelak
ارسال: #۱۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: در این چند ماه باقی مانده چه پیشنیازهایی را برای ارشد هوش آماده کنیم؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
من نمیدونم چرا یجور صحبت میشه که انگار علوم کامپیوتر برنامه نویسی بلد نیست. فکر نکنم تفاوت مهندسی ها با علوم کامپیوتری ها اونقدر چشمگیر باشه که این تصور رو ایجاد کنه. تا اونجایی که من متوجه شدم شاید فقط یک درس "شی گرایی" رو مهندسی ها در زمینه برنامه نویسی اضافه تر داشته باشن که اطلاعی ندارم جزء اختیاری هاست یا اجباری که همینم کسی که برنامه نویس باشه تو همون برنامه نویسی بهش میرسه (اگر من برداشت اشتباهی از این درس نکرده باشم).
در هر حال علوم کامپیوتر جماعت رو از برنامه نویسی نترسونید Blush
نه سو تفاهم نشه مگر اون ور بحث به این معناست که بچه های مهندسی کامپیوتر ریاضی بلد نیستن؟Shy
به هر حال بحث قوت و ضعفه بچه های مهندسی توی بیشتر درساشون تمرینای عملی برنامه نویسی داشتن و شاید تا حدی بیشتر کار کرده باشن.البته این هم وابسته به دانشگاه محل تحصیل و خود فرده و نمیشه اصل کلی داد

البته من رشتم ریاضیه و سیستم عامل و معماری کامپیوتر و مدار الکتریکی رو نخوندم، از بین اینا کدوم رو باید بخونم؟!
هیچکدوم.کلا شما نسبت به بچه های مهندسی کامپیوتر با اختلاف ایده آل تر هستین الان.فقط تقویت برنامه نویسی + معرفی درسای ریاضی پیشرفته تر که در پست های قبل گفتم + تحقیق در مورد فیلد ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo , SEVES , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۱۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close