زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سورپرایز سنجش! شبکه و رایانش امن زیرمجموعه IT باقی ماند...

ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط ali_titani.)
با سلام
طبق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن زیرمجموعه مهندسی فناوری اطلاعات باقی موند!
من فقط یه سوال دارم از اونایی که میگفتن استادم خودش در گوشم گفت! دایی ام از خود وزیر علوم پرسید! پسرخاله بابام از یه منبع موثق شنید! استاد فلانی که خودش طراحه سر کلاسش گفته، یه آشنا داریم کارمند سنجشه برام آمار گرفته و ..... چه جوابی برای داوطلبین دارید؟
دوستان من خدایی نکرده قصد بی احترامی ندارم ولی منظورم اینه که قبلا هم از این اتفاقات در سایر رشته ها زیاد افتاده بود و باید تا اعلام دفترچه کنکور صبر می کردید. اگر کسی تا الان تکلیف دروسی که در هر دو حالت (آیتی یا کامپیوتر) مشترک بودند را مشخص می کرد الان وقت برای مطالعه دروس دیگر در هر کدام از حالت ها داشت...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ
RE: سورپرایز سنجش! شبکه و رایانش امن زیرمجموعه IT باقی ماند...
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  با سلام
طبق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن زیرمجموعه مهندسی فناوری اطلاعات باقی موند!
من فقط یه سوال دارم از اونایی که میگفتن استادم خودش در گوشم گفت! دایی ام از خود وزیر علوم پرسید! پسرخاله بابام از یه منبع موثق شنید! استاد فلانی که خودش طراحه سر کلاسش گفته، یه آشنا داریم کارمند سنجشه برام آمار گرفته و ..... چه جوابی برای داوطلبین دارید؟

سلام
هر تعداد متقاضی ازمون اینجا باشن باز هم دلیل نمیشه حرف تو این فروم رو مبنای عمل قرار داد اما اگرم داوطلبی اینجا گفته حتما از منبع موثقی شنیده
من خودم گرایشم نرم افزاره و این تغییرات برام بی اهمیته اما یکی از دوستام با پیگیری خیلی زیاد و تماس های مکرر با وزارت علوم و سازمان سنجش بهش گفتن ک شبکه و رایانش امن زیر مجموعه کامپیوتر شده قطعا.دلیل این ادعا این میتونه باشه ک موسسات هم کنکور های ازمایشی خودشون رو هم تغییر دادن
پس یه چیزی بوده ک این اتفاقات افتاده.در ضمن موسسات رانت اطلاعاتی دارن و از قبل از برخی تصمیمات مطلع هستند مثل تغییر زمان برگزاری ازمون ک قبل از اطلاع رسانی سنجش اطلا ع داشتند.
حالا دقیقه نود چی شده ک نظرشون عوض شده خدا میدونه
من و شما تابع تصمیمات هستیم
۷
۲
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  با سلام
طبق

واقعااا جای تاسف داره که همه ی انجمن های مرتبط با کامپیوتر و IT همه ی آموزشگاه های "معتبر" کلی وب سایت و مطلب و ... با اطمینان ۱۰۰% اعلام میکنن که شبکه و امنیت رفته زیر گروه کامپیوتر ، ماهم بر اساس اون کلی برنامه ریزی میکنیم هزینه کتاب و کلاس میدیم که رشته ای که دوس داریم قبول بشیم بعد یهو میبینیم چی انتظار داشتم و چی شد !!! من نمیدونم این روال تا کی میخواد ادامه پیدا کنه یا تغییر کنه یا هی نگن که تغییر کرده و باز همون آش و همون کاسه باشه UndecidedConfused
۹
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان

بعضی خوشحال بعضیا ناراحت

چه میشه کرد ایرانه دیگه خدا روشکر گرایشا به کل حذف نکردن

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۶
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
نکنه این دوستان سازمان سنجشی خودشونم از تغییرات خبر ندارن و دفترچه پارسالو آپلود کردن و فقط سال ۹۴ رو تو دفترچه تغییر دادن به ۹۵!

احتمالا اردیبهشت ماه که واسه آزمون میریم تازه میفهمیم که شبکه و امنیت تو گروه کامپیوتره نه آی تی!!
بهتره خودمونو واسه اون روز آماده کنیم...
۱۰
۴
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط ahmad.mhi1991.)
ما که رشتمون آیتیه نامردی بود اگه مجبور میشدیم گرایش های مربوط به مهندسی کامپیوتر رو بخونیم. کی حوصله داشت بره درس های طراحی کامپایلر و زبان های برنامه نویسی و ... رو بخونه که توی دوره کارشناسی نخوندیمشون. منم با نظر این دوستمون موافقم . از بس توی همین انجمن خوندم که میگفتن قطعی شده من اصن به کل میخواستم قید ارشد رو بزنم . گرایش نرم افزاریا چرا اینقد گیر دادن به شبکه ؟ بابا خود دکتر حقیقت که دکترای شبکه داره میگفت از شبکه خوشم نمیاد . چه گیری دادن .

یه سوال دارم .کسی خبر داره که پیام نور برای رشته آیتی کدوم شهرها داره؟ چون میخوام ببینم سریال اعتباری برای پیام نور بخرم یا نه .
۴
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
دوستان موضوع کد ضریب چیه؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)hirsoft نوشته شده توسط:  دوستان موضوع کد ضریب چیه؟
منظور همون گرایش ها هست توی دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ها و ظرفیت هاشون بر اساس کد ضریب تقسیم بندی شدن
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
یعنی ممکنه باز برگرده نرم افزار؟ !!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  یعنی ممکنه باز برگرده نرم افزار؟ !!!
والا اینجوری که داره پیش میره بعید نیست ۱ روز قبل کنکور بگن نه باز رفته زیر گروه کامپیوتر Big Grin
۲
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Mar Mar نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  یعنی ممکنه باز برگرده نرم افزار؟ !!!
خیلی بعیده

بنظر منم بعیده ولی باز باید با ترس و لرز خوند :|

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)farziii نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  یعنی ممکنه باز برگرده نرم افزار؟ !!!
والا اینجوری که داره پیش میره بعید نیست ۱ روز قبل کنکور بگن نه باز رفته زیر گروه کامپیوتر Big Grin
سال پیش اعتراض گردن که برگشت
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط LEA3C.)
من تابستون رفتم وزارت علوم و نتیجه رو هم تو مانشت گفتم
همون موقع واضح بود که خودشون هم نمی دونن می خوان چه کار کنن
و دلیل اعلام نکردن هم همین دودلی بوده مخصوصا به خاطر ورودی های ۹۱ که اعتراضشون به حق بوده
۳
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط ahmad.mhi1991.)
آقا اصن می دونین چیه رییس سازمان سنجش بابای منه و میگم حالا حالاها قرار نیست گرایش های آیتی کم شه . برین درسای خودتون رو بخونید . شما عاشق حاشیه اید . باید یه برنامه شبیه نود هم برای سنجش بسازن انگار .
۲
۰
ارسال: #۱۴
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
والا بخدا . اگه می خواستین ارشد شبکه و امنیت بخونید خب از همون دوره لیسانس میومدین رشته ایتی . یا اگه قرار بود گرایش هوش و الگوریتم و نرم افزار بخونین از اول می رفتین رشته نرم افزار . اشتباه شما رو که نباید سنجش جبران کنه که . بابای من داره کچل میشه از دست شماها
۲
۲
ارسال: #۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ
راستش نه تعجب کردم و نه اینکه سورپرایز شدم! فقط ایمان بیشتری به خر تو خر بودن این مملکت آوردم! حتی اگر سر جلسه کنکور فناوری اطلاعات ببینم که سوالات گرایش های شبکه و امنیت جز سوالات نیست باز متعجب نمیشم!
متاسفم برای خودم و وقتی که میذارم برای درس خوندن و شعورم که یک عده بیشعور و معلوم الحال اون رو ملعبه قرار میدن.. بخشنامه میدن به دانشگاه ها، دانشگاه امیر کبیر چارت دروس جدید رو رو سایتش میذاره، سازمان سنجش در جواب سوالات داوطلبان قطعی شدن تغییرات رو یادآوری میکنه و عالم و آدم با قطعیت عملی شدن این تغییرات رو خبر میدن اما وقتی دفترچه رو دانلود میکنم می بینم که فقط کلمه ۱۳۹۴ به ۱۳۹۵ تغییر پیدا کرده...! حتی از اینکه ۱ هفته یا ۱ ماه دیگه سازمان سنجش اصلاحیه بذاره که اشتباه چاپی بوده و امنیت و شبکه زیرمجموعه کامپیوتر هستن هم تعجب نمی کنم!
خاک بر سر خودم و امیدی که دارم به موندن و نرفتن!
۱۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۶۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۰۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۰۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۸۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۷۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۰۸۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۰ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  جزوه آموزشی درخصوص رایانش ابری موبایل nilbarati ۰ ۱,۸۵۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۸۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close