زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱

ارسال: #۴۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط IT SIROOS.)
RE: بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  راستی کاپیتانتون که بهش افتخار میکنید (فرناز مجیدی) الان کجا داره بازی میکنه؟ اصلاً تیمی میخوادش؟ فوتبال بلده؟
ما داریم با بچه های کوچه مون یه تیم فوتبال تشکیل میدیم / چندتا ذخیره میخواهیم / بگو فردا بیاد تست بده شاید برداشتیمش

فرهاد مجیدی همونه که سوارخ سوراختون کرد نیم فصل هم برمیگرده دوباره سوراخ سوراختون کنه

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۴۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  چاکرتم داداش / بابا این اسم پرسپولیس که یه شبه نشده پرسپولیس / اینا بچه ها نبودن / نمی دونن کجا چه خبر بوده / ما باید روشنشون کنیم / پرسپولیس ۲-۳ ساله یه کم ضیف شده / اینم طبیعیه / تیم های بزرگ هم شکست میخورن / ولی انشاا.. با این برنامه های مدیر عامل عزیزمون انشاا... میترکونیم

فدای تو . چی بگم والا . شما به بزرگی خودت ببخششون. اینا از رو بچگی یه چیز میگن.
انشالله که میبریم.
ارسال: #۴۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  فرهاد مجیدی همونه که سوارخ سوراختون کرد نیم فصل هم برمیگرده دوباره سوراخ سوراختون کنه

آقا من دوست دارم حالا بیاد سوراخمون کنه / حالا کجاست؟ اسمه تیمش چی بود؟
بزار اول یه تیم پیدا کنه بعد که اومد قاطی فوتبالیستها در موردش حرف میزنیم
ارسال: #۴۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
یه نگاه هم بندازینم به این:

داداش ما هنوز سیزدهم نشدیم / ضمن اینکه اون سالی که شما سیزدهم شدین ما کسر ۶ امتیاز قهرمان شدیم / قهرمان ...
اینه فرقش داداشم

همون فصلی که قطبی وقتی با تیم آخر لیگ مساوی هم می کرد جفتک می زد
ارسال: #۵۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
با دیدن این تاپیک، عجیب نیست که از بیت المال به تیم های باشگاهی زپرتی ایرانی لوله کشی کردن تا وضعیت ورزشمون بشه این!
عجیب اینه که چرا ما تا چند تا مدال تو المپیک میگیریم جوگیر میشیم که چرا بودجه این باشگاه هارو نمیدن به فدراسیون های دیگه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , eris229 , Xilinx
ارسال: #۵۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  همون فصلی که قطبی وقتی با تیم آخر لیگ مساوی هم می کرد جفتک می زد

اره عزیزم / دقیقاً همون فصل / خوب یادتون مونده ها / همیشه یادتون باشه چی بودید
ارسال: #۵۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  داداش ما هنوز سیزدهم نشدیم

زیاد خوشحال نباش امسال می شید .دعا کن فقط سقوط نکنین ۱۳ ام پیشکشتون

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  آقا من دوست دارم حالا بیاد سوراخمون کنه / حالا کجاست؟ اسمه تیمش چی بود؟

رجوع شود به ارسال ۳۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT SIROOS
ارسال: #۵۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  داداش ما هنوز سیزدهم نشدیم

جوابه اینو فردا بعده بازی میدم ...

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  آقا من دوست دارم حالا بیاد سوراخمون کنه / حالا کجاست؟ اسمه تیمش چی بود؟

رجوع شود به ارسال ۳۶

رجوع شد / خبری نبود / فرد مورد نظر بی تیم مانده هست و جزء فوتبالیستها محسوب نمی شود / برگشتیم همین جا / چه خبر؟

حالا بزرگترین افتخار فرناز چی هست؟ امارات؟
ارسال: #۵۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  داداش ما هنوز سیزدهم نشدیم

جوابه اینو فردا بعده بازی میدم ...

من که نگران باختمون نیستم هر موقعی ۱۸ تاتون رسید به ۲۴ تامون بعدش بیاین کل کل
ارسال: #۵۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من که نگران باختمون نیستم هر موقعی ۱۸ تاتون رسید به ۲۴ تامون بعدش بیاین کل کل

ببخشید ببخشید / هر وقت تونستید بدون باخت قهرمان یه فصل بشید بعد بیاید / هر وقت تونستید تو یه فصل هم لیگو ببرید و هم جام حذفی بعد بیاید / هر وقت یه بازیکنتون رفت اروپا بازی کنه بعد بیاید و ... / بابا نمی خورین به ما / بیخیال
ارسال: #۵۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
اینم به افتخار اس اس فردا

[تصویر:  120584_1_1379089741.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT SIROOS
ارسال: #۵۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
رئال و بارسا رو بگید چی می شه همش که استقلال و پرسپولیس شد؟! یه چیزی که حداقل بیارزه بریم تلویزیون ببینیم Big GrinBig Grin

۱ امشب بازیه؟!! چرا این قدر دیره Big Grin تخمه هم بیارید بازی رو می بینیم بخوریم قربون دستتون Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , fatemeh85 , agentv , eris229 , Xilinx
ارسال: #۵۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من که نگران باختمون نیستم هر موقعی ۱۸ تاتون رسید به ۲۴ تامون بعدش بیاین کل کل

ببخشید ببخشید / هر وقت تونستید بدون باخت قهرمان یه فصل بشید بعد بیاید / هر وقت تونستید تو یه فصل هم لیگو ببرید و هم جام حذفی بعد بیاید / هر وقت یه بازیکنتون رفت اروپا بازی کنه بعد بیاید و ... / بابا نمی خورین به ما / بیخیال

همیشه همین جوری بودین جواب رو می پیچونین چی رو با چی جواب داد
ارسال: #۵۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  شهرام دعا کن من و جویباری تهران قبول بشیم بیایم شریف فوتبال بازی کنیم(ببخشید اسم هاتون خودمونی گفتم.همسنیم دیگه) پای کل کل هم هستیم.unique_as14 هم قول میده بیاد. دو به دو گل کوچیک میزنیم.بازنده باید بستنی بده Big Grin

من و آقای unique_as14 مثل اینکه امسال باهم کار داریم. Big Grin

دوستانی هم که سراغ کاپیتان مارو میگیرن لطفاً بگن چرا مربیشون اسطوره فوتبالشون (علی پروین) رو میگه نمیشناسه و چند روز پیش هم از سمتشون برکنار شدن.

تازه اون سالی که دروازبانتون فرشید کریمی یا ساشاایلیچ بود دو تا گل درست و حسابی نخوردید که ۳-۲ باختید؟ گل دومو که یادمه محمود فکری زد (چه شوتی) گل سوم رو یادم نمیاد کی زد (دقیقه ۹۶).
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۶۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  رئال و بارسا رو بگید چی می شه همش که استقلال و پرسپولیس شد؟! یه چیزی که حداقل بیارزه بریم تلویزیون ببینیم Big GrinBig Grin

۱ امشب بازیه؟!! چرا این قدر دیره Big Grin تخمه هم بیارید بازی رو می بینیم بخوریم قربون دستتون Smile

خوب بارسا میبره / بحث چی بکنیم؟ بحث نداره / این که معلومه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! fsky2010 ۶ ۳,۲۴۳ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fsky2010
  ویرایش انتخاب رشته امروز جمعه مورخ ۲/۳/۹۳!!!! fum_com ۸ ۴,۴۰۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ican
  توروخدا این تمرین هارو حل کنید خیلی نیازد ارم تا جمعه بعد از ظهر konkuru ۳ ۲,۶۰۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  نحوه پذیرش المپیاد علمی دانشجویی کشور/برگزاری در روزهای پنجشنبه و جمعه(تیرماه ۹۲) انرژی مثبت ۰ ۱,۸۳۷ ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  جمعه دهم آذر ماه ۹۱ روز اول مانشت Fardad-A ۵۶ ۲۶,۴۳۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  توزیع سری جدید معرفی نامه دریافت ارز تحصیلی از جمعه (۲۰/۶/۹۱) آغاز می شود انرژی مثبت ۰ ۱,۳۸۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کی جمعه درس می خونه؟ leilast ۷ ۳,۷۷۵ ۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasogh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close