زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱

ارسال: #۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
آقا بسه دیگه واسه امروز کافیه بقیش رو بذارید واسه بعد Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  اینارو بیخیال / اینا کشکه (یعنی باید چک کنم ببینم درسته یا نه) / فعلا این سوالو جواب بده:

راستی کاپیتانتون که بهش افتخار میکنید (فرناز مجیدی) الان کجا داره بازی میکنه؟ اصلاً تیمی میخوادش؟ فوتبال بلده؟
ما داریم با بچه های کوچه مون یه تیم فوتبال تشکیل میدیم / چندتا ذخیره میخواهیم / بگو فردا بیاد تست بده شاید برداشتیمش

آره دیگه وقتی که کم میارین و چیزی واسه رو کردن ندارین بیخیال
این هم جوابت: (داداش ما کم نمیاریم)

من نمی دونم مثلاً ثانیه ۳۰ گل بزنید چه فایده ای داره / اصلاً حال نمیده / گلو باید دقیقه ۹۶ بزنی و که قهرمان لیگو عوض کنی / اینطوری حال میده (یه تیکه هم انداختیم به سپاهانیا / شرمنده)

ناصر حجازی طبق کفته خودت سال ۷۷ اعلام شده / بعدش اومد زیر عابدزاده / هنوز زیرشین

دانایی فرد دو گل زده / آفرین / چه نتایج درخشانی تو اون جام جهانی گرفتیم / ۳-۰ / ۴-۱ / آفرین / بابا مهدوی کیا و استیلی گل میزنن آمریکارو میبرن ما اینقدر ادعا نمی کنیم / جمعش کنید / نمی رسین به ما

با نتایج درخشانمون تو اون جام جهانی باید هم دانایی فرد و اسکندریان برن منتخب جهان!!!! کدوم جهان؟

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  تفاوت اینجاست:
شما نماینده بنگلادش تو دوران بوق برید قهرمان شدید
ما جوبیلو ایواتای ژاپن بریدم شوم شدیم
همین / سخت نیست فهمیدنش

منم جاتون بودم با یه عنوان چهارمی افتخار همین حرف ها رو می زدم

فعلا که جای ما نیستی / اصلا به ما نمی رسین
ارسال: #۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱
راستی اینم یادتون نره شاهکار کاپیتان

[تصویر:  CrThumb.aspx?Pic=goaldaily\Images\938_Ho...;amp;Y=372]

سالار کاپیتان فرهاد مجیدی

[تصویر:  120555_1_1379089741.jpg]
ارسال: #۳۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
راستی اینم یادتون نره شاهکار کاپیتان سلطان

[تصویر:  CrThumb.aspx?Pic=goaldaily\Images\938_Ho...;amp;Y=372]

سالار کاپیتان فرهاد مجیدی

[تصویر:  120556_1_1379089741.jpg]

انگار سوالمو متوجه نشدید / الان تو چه تیمیه؟ این کاپیتانه سالار الان تو چه تیمیه؟ تو چه رشته ی ورزشی فعالیت میکنه؟ اگر فوتبالیسته بگو تو چه تیمیه؟ همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadem
ارسال: #۳۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
unique_as14 عزیز من اولش که وارد این تاپیک شدم خواستم حرفی بزنم، اما وقتی مطالب رو خوندم دیدم که نیازی نیست ، ماشالله شما یه تنه خوابوندیشون.
من فقط میتونم یه تشکر کنم و به نظاره ادامه بدم
پرسپولیسی غیرت داره ، حتی اگه به یه تیمی مثل چه میدونم مس سرچشمه(البته محض مثال) یا استقلال یا گهر دورود و خلاصه این تیمای بدرد نخورم ببازیم بازم به تیممون افتخار میکنیم.به اسمش میبالیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۳۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
چقدر هیجان هستش امشب و فردا.... Smile)
من طرفدار استقلال و رئال هستم...زیاد فوتبال ایران رو دنبال نمیکنم ولی بخاطر لذت کل کلی که داره وبا دوستام بحث میکنیم خیلی خوشم میاد....به هرحال فوتبال برد و باخت داره ولی اگه تیم های من ببرن جای شما خالی من ۸تا شام افتادم اساسی Smile)
ولی خدای نکرده ببازن من به تنهایی باید به ۴نفر دوتا شام بدم Sad(
حالا اینا رو بیخیال عشق است رئال و استقلال دیگه
ولی خیلی ریسک بزرگی کردم اوایل شروع لیگ و برد رئال خیلی ۵۰-۵۰ میشه چون همیشه رئال تو شروع اوایل لیگ اون وضعیت ایده ال رو نداره ولی به امید خدا میبریم...
استقلال و پرسپولیس هم وضعیت هردو تیم اونی که تماشگرا انتظار داشتن نیست با این همه مثلا ستاره ای که هردو تیم دارن و بازی هایی که در طول هفته انجام دادن چندان خوشایند نبود...
ولی خب باید دید در جدال زنرال و دارودسته سردار کدومش موفقتره عمل میکنه....حالا ما میگیم ضعیف هستن هردو تیم Smile) ولی شما بگید استقلال زده

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , Xilinx , Jooybari
ارسال: #۳۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  انگار سوالمو متوجه نشدید / الان تو چه تیمیه؟ این کاپیتانه سالار الان تو چه تیمیه؟ تو چه رشته ی ورزشی فعالیت میکنه؟ اگر فوتبالیسته بگو تو چه تیمیه؟ همین

مهم نیست کجاست مهم اینه که هر جا باشه شما رو سوراخ کنه

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)javadem نوشته شده توسط:  unique_as14 عزیز من اولش که وارد این تاپیک شدم خواستم حرفی بزنم، اما وقتی مطالب رو خوندم دیدم که نیازی نیست ، ماشالله شما یه تنه خوابوندیشون.
پرسپولیسی غیرت داره ، حتی اگه به یه تیمی مثل چه میدونم مس سرچشمه(البته محض مثال) یا استقلال یا گهر دورود و خلاصه این تیمای بدرد نخورم ببازیم بازم به تیممون افتخار میکنیم.به اسمش میبالیم.

آها خودت یه دور دیگه تاپیک رو بزن تا بفهمی کی خوابیده
ارسال: #۳۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)javadem نوشته شده توسط:  unique_as14 عزیز من اولش که وارد این تاپیک شدم خواستم حرفی بزنم، اما وقتی مطالب رو خوندم دیدم که نیازی نیست ، ماشالله شما یه تنه خوابوندیشون.

چاکرتم داداش / بابا این اسم پرسپولیس که یه شبه نشده پرسپولیس / اینا بچه ها نبودن / نمی دونن کجا چه خبر بوده / ما باید روشنشون کنیم / پرسپولیس ۲-۳ ساله یه کم ضیف شده / اینم طبیعیه / تیم های بزرگ هم شکست میخورن / ولی انشاا.. با این برنامه های مدیر عامل عزیزمون انشاا... میترکونیم
ارسال: #۳۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
آرتا جان گریه نداره ؟ چرا میزنی؟
قبول کن این پرخاشگری ها فقط از افرادی که کم آوردن بر میاد . اینطور نیست؟
ارسال: #۴۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
یه نگاه هم به این بندازین تا بدونیم که کی بودین و هستین زیاد دور بر ندارین

[تصویر:  120565_1_1379089741.jpg]

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)javadem نوشته شده توسط:  آرتا جان گریه نداره ؟ چرا میزنی؟
قبول کن این پرخاشگری ها فقط از افرادی که کم آوردن بر میاد . اینطور نیست؟

پرخاشگری نیست واسه شما قبول حقایق سخته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۴۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  انگار سوالمو متوجه نشدید / الان تو چه تیمیه؟ این کاپیتانه سالار الان تو چه تیمیه؟ تو چه رشته ی ورزشی فعالیت میکنه؟ اگر فوتبالیسته بگو تو چه تیمیه؟ همین

مهم نیست کجاست؟؟؟؟!!!!! این کجایی که گفتی دقیقاً کجاست؟ اصلاً مگه جایی هست؟ چطوری جایی نیستو داره مارو سوراخ میکنه؟ مگخ میشه؟ ایها الناس ... مگه میشه یه بازیکن بی تیم بمونه؟ کاپیتانشونه یعنی / جمعش کنید

کاپیتانهای ما=> علی پروین : با nتا قهرمانی بازنشسته شده / علی دایی: مربیگری / علی کریمی و مهدوی کیا: در مکان اصلی

کاپیتانه شما کجاست؟ یکی بیاد جوابه منو بده
ارسال: #۴۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)javadem نوشته شده توسط:  unique_as14 عزیز من اولش که وارد این تاپیک شدم خواستم حرفی بزنم، اما وقتی مطالب رو خوندم دیدم که نیازی نیست ، ماشالله شما یه تنه خوابوندیشون.

چاکرتم داداش / بابا این اسم پرسپولیس که یه شبه نشده پرسپولیس / اینا بچه ها نبودن / نمی دونن کجا چه خبر بوده / ما باید روشنشون کنیم / پرسپولیس ۲-۳ ساله یه کم ضیف شده / اینم طبیعیه / تیم های بزرگ هم شکست میخورن / ولی انشاا.. با این برنامه های مدیر عامل عزیزمون انشاا... میترکونیم

ما هم دعا می کنیم . انشا ا..
ارسال: #۴۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  [quote='mthsh' pid='120528' dateline='1345734684']

ناصر حجازی
جعفر مختاری‌فر
عبدالعلی چنگیز
محمدرضا عادلخانی
شاهین بیانی
شاهرخ بیانی
ایرج دانائی‌فرد
سعید مراغه چیان
حسن روشن
حسن نظری
آندرانیک اسکندریان

بازم بگم
منظورم نبود که ترکیب دهه بوووق استقلال رو بگی....مثلا یکی مثل بذار جفت علی کریمی که توی بایرن مونیخ بوده یا علی دایی یا عابدزاده یا کریم باقری یا مهدوی کیا یا......بذار کمکت کنم مثلا ناصر حجازی کنار عابدزاده میشه یه چیزی...از لحاظ معروفی و افتخارت بگو اگه به نام بردن باشه که میشه خیلی ها رو نام برد Big Grin

الکی علی کریمی رو گندش میکنین! آبدارچی شالکه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۴۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  [quote='unique_as14' pid='120556' dateline='1345737844']

انگار سوالمو متوجه نشدید / الان تو چه تیمیه؟ این کاپیتانه سالار الان تو چه تیمیه؟ تو چه رشته ی ورزشی فعالیت میکنه؟ اگر فوتبالیسته بگو تو چه تیمیه؟ همین

مهم نیست کجاست؟؟؟؟!!!!! این کجایی که گفتی دقیقاً کجاست؟ اصلاً مگه جایی هست؟ چطوری جایی نیستو داره مارو سوراخ میکنه؟ مگخ میشه؟ ایها الناس ... مگه میشه یه بازیکن بی تیم بمونه؟ کاپیتانشونه یعنی / جمعش کنید

کاپیتانهای ما=> علی پروین : با nتا قهرمانی بازنشسته شده / علی دایی: مربیگری / علی کریمی و مهدوی کیا: در مکان اصلی

کاپیتانه شما کجاست؟ یکی بیاد جوابه منو بده

همین علی پروینی که چند روز پیش میخواست تیمتون رو به هم بریزه ، خاموشش کردن

اسطوره پرسپولیس
ارسال: #۴۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط unique_as14.)
یه نگاه هم بندازینم به این:

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=4078&d=1344347992]

داداش ما هنوز سیزدهم نشدیم / ضمن اینکه اون سالی که شما سیزدهم شدین ما کسر ۶ امتیاز قهرمان شدیم / قهرمان ...
اینه فرقش داداشم

من حساب کردم اگه تو اون فصل از همه تیمها ۲۰ امتیاز دیگه کم میکردن اس تق لال قهرمان میشد / هوررررا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! fsky2010 ۶ ۳,۲۷۴ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fsky2010
  ویرایش انتخاب رشته امروز جمعه مورخ ۲/۳/۹۳!!!! fum_com ۸ ۴,۴۴۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ican
  توروخدا این تمرین هارو حل کنید خیلی نیازد ارم تا جمعه بعد از ظهر konkuru ۳ ۲,۶۲۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  نحوه پذیرش المپیاد علمی دانشجویی کشور/برگزاری در روزهای پنجشنبه و جمعه(تیرماه ۹۲) انرژی مثبت ۰ ۱,۸۴۸ ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  جمعه دهم آذر ماه ۹۱ روز اول مانشت Fardad-A ۵۶ ۲۶,۶۵۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  توزیع سری جدید معرفی نامه دریافت ارز تحصیلی از جمعه (۲۰/۶/۹۱) آغاز می شود انرژی مثبت ۰ ۱,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کی جمعه درس می خونه؟ leilast ۷ ۳,۸۰۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasogh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close