زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

ارسال: #۷۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
میخایی من یه جمله بنویسم همتون خوشتون بیاد!
همش شوخی بود جدی نگیرین همه سختی دنیا رو دوش خانوماست و ما هیچیم خدایی شما نبودین ما چیکار میردیم تنهایی از غصه میمردیم بسی رنج
یه کم شوخی کردم بهتون بر نخوره ها
حرفا بیشترش طنز بود من خودم اگه دختر فوق لیسانس قبولم کنه میرم خاستگاریش اصلن چه معنی داره زن بیسواد!
من کاری باهاتون ندارم
یکی تون بگه الان شبه براش سپاس بزارین
یکیتونم بگه روزه سپاسش رو حتمن بزارین
در ضمن تو تاپیکای من سپاس نزارین من خودم مطلبی میزارم بخاطر سپاس نیست واسه دل خودم چیزی می نویسم
موفق باشید!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال: #۷۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ
گاهی اوقات آدم اول عاشق میشه بعد میفهمه طرف مهندس هست یا نه!!؟ به همین خاطر نمیشه از همون اول معیار رو گذاشت رو اینکه حتما طرف مقابلت باید مهندس باشه.
اتفاقا من خودم هیچ وقت دوست ندارم با یه هم رشته ای خودم ازدواج کنم، چون معمولا وقتی آقا و خانم هم رشته ای باشند، این آقا هست که همیشه به زنش کلاس میاد و اونو در رشتشون پایین تر از خودش میدونه، حالا بیچاره خانمه تا بخواد یه دو سه تا حرف با کلاس کامپیوتری بزنه....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال: #۷۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  یک موضوعی که چندوقته ذهنم رو به خودش مشغول کرده
من همیشه دلم میخواست همسرآینده ام یک آدم فنی باشه ,یعنی فقط مهندس
نه به خاطراسمش یا کلاسش به چند دلیل
اول اینکه فکرمیکنم دنیای فکری من و همسرم باید یکی باشه یا حداقل شبیه هم باشه ,مثلا فک میکردم اگه یکی حقوق خونده باشه فضای فکریش با من خیلی متفاوته و زبون همو نمی فهمیم
دوم اینکه فکر میکنم کسی که مثل من ریاضی خونده باشه بعدش هم رشته های مهندسی قدرت تجزیه و تحلیل بالایی داره و این توی زندگی خیلی نقش مهمی داره
سوم اینکه فکر میکنم مرد باید مهندس باشه Big Grin
خلاصش این که میخواستم حرف همو بفهمیم و علائق مشترک داشته باشیم و در آینده هم در زمینه کار وتحصیل بتونیم به درد هم بخوریم
اما مدتیه که ذهنم درگیره و نمیدونم افکارم درسته یا نه ,با خودم میگم فهم و شعور علاوه بررشته تحصیلی به خیلی چیزای دیگه بستگی داره که میتونه کاملا نقش رشته تحصیلی رو از بین ببره
البته میدونم که دید من یک نگاه ایده آله نه واقعی
ازخانمها میخوام که منو راهنمایی کنن چون باید تصمیم مهمی بگیرم
البته آقایون هم نظر بدن خوشحال میشم

من با دوستان زمان دانشجویی در این مورد خیلی بحث کردیم و من خودم به این نتیجه رسیدم که هم رشته بودن یه امتیاز خوبه برای همسر اینده چون واقعا فضای ذهنی خیلی به هم نزدیک من خودم اعتقاد دارم مثلا دخترایی که کامپیوتر خوندن هم با بقیه دخترا فرق دارن
ولی همانطور که گفتم این یه امتیازه مثل بقیه ایتم های همسر مثل زیبایی اخلاق خانواده در نهایت مجموع امتیاز ها به نظرم تعیین کننده هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc
ارسال: #۷۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
فکر کن همسرت از کامپیوتر سرش نشه چقدر حال میده وقتی داری با کامپیوتر کار میکنی برات چایی میاره میگه خسته نباشید میشه باهم حرف بزنیم عزیزم بعد میشینین حرف میزنین میگه چیکار میکنی میگی رو یه پروژه دارم کار میکنم اگه جواب بده نونمون درومده بعد میگه ناهارم داره اماده میشه تو هم میگی عزیزم دارم تست نهایی پروژم رو میگیرم
تو با سیستم کار میکنی اون همش بهت احترام میزاره میگه شوهرم خیلی باهوشه
ولی وقتی هم رشته ای باشی همش میره سراغ سیستم وقتی کار واجب داری با سیستم هی نمیزاره تازه چایی هم باید براش بیاری ظرفارم باید بشوری تازه اگه نگه پایان نامه دارم لباساشم باید بشوری وای خیلی سخته هروقت میخایی از زیر کار بری نمیشه پیچیوندش ولی وقتی هم رشته ای نیستی بهش میگی خیلی سخته اونم قبول میکنه و بهت افتخار میکنه

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Mohammad WR10 , rtvrtv
ارسال: #۸۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اقای teacherpc شما هم چه ایده ال ها یی دارید!!! به گفته دوستان مهم اعتماد و درک طرفین هست. این مساله رشته تحصیلی یا هم رشته بودن می تونه مزیت یا معایبی داشته باشه و هر کس خودش هست که تعیین کننده اس! فرقی نمی کنه همسرتون چه رشته ای بخونه. زندگی مشترک یعنی کارها با هم و با همکاری هم انجام بشه.

جالبه تو یکی از سخنرانی های اقای فرهنگ می گفتند جارو زدن خونه رو پیامبر خودشون انجام میدادند و هیچ کس حتی کنیزها جرات جارو کردن خونه رو نداشتند تا زمانی که حضرت خدیجه زنده بودند! حالا پیامبر بگن من پیامبرم و این همه کارهای مردم مونده من پاشم برم جارو کنم! اگر اصول رو بدونید شما با همسرتون در کارها همفکری می کنید و همسرتون هم به اندازه کافی شما رو تایید خواهند کرد که شما مطمئن باشید هر چه قدر هم کار شما کوچیک باشه ولی مورد تحسین و تاییدید.

یه کم فکر کنم خوب باشه برخی سخنرانی های اقای فرهنگ یا صاحب نظران دیگه ای رو که قبول داریم در این زمینه گوش بدیم یا بخونیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , Mohammad WR10 , Xilinx , good-wishes
ارسال: #۸۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
خانوم انرژی مثبت ممنون قبوا دارین همه چیز براساس پیامبر باشه؟ بنظرم شما ضرر میکنین!!
حضرت فاطمه گفت بهترین زنان کسی است که نامحرم او را نبینه حتی وقتی میخواستن به کوری کمک کنن حجاب رعایت کردند و گفتن اون نمیبینه خدا که میبینه!
وقتی تو مسیرم به خونه میرم سرم رو به زمین یا اسمونه تا از گنج های زمین یا اسمون بهمون بده خدا
مهریه حضرت زهرا چقدر بود! الان شما حاضری مهریت مثل حضرت زهرا باشه! (حضرت زهرا سلام الله علیه که یادش بهم ارامش میده)
پیامبر همسرشون زیبا بود ولی میگفتن وقتی مردی برای زیبایی همسری رو بگیره هیچ وقت راضی نمیشه حالا من دیدم خانوما میان هرچی به نفعشونه از پیامبر میگن
پیامبر گفتن وقتی مردی همسری رو برای ثروت میگیره خدا اورا به ثروتش وا میگذارد خودشون ثروت مندترین زن رو گرفتن (حضرت خدیجه) حالا شما تکلیف منو مشخص کن همسر ثروتمند بگیرم یا متوسط؟
نه ما میتونیم به جای اونا باشیم
خداوند به پیامبر میگه : تو اسوه حسنه هستی انتظارت چیه خوب باید تو همه امور عالی باشه
پیامبر میگه اگه همسری با ایمان باشه حداقل طرفش رو اذیت نمیکنه چون ایمان داره خدایی خودت بگو چندنفر به ایمان طرف اهمیت میدن ما که هرجا رفتیم یا شنیدیم کسی نگفت نماز چند رکعته! همه میگفتن خونت کجاست! کارت چیه چندمیلیون پس انداز داری ! چی میزنی به نام دختره!

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , biniyaz2009 , hadilg , rtvrtv
ارسال: #۸۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
من قصد بحث کردن در مورد شرایط خانمها یا اقایون برای ازدواج رو ندارم و اونچه که گفتم مرتبط به تاپیکه. میگم هر کس خودش می تونه تعیین کنه که معیار رشته تحصیلی چقدر برای ازدواجش مهمه و ممکنه مزایا و معایب خودش رو داشته باشه. ولی این که هم رشته بودن یا نبودن رو به این ربط بدیم که اگر خانم هم رشته باشه زندگی بهتر می شه یا نمی شه بدلایلی که شما گفتید زیاد منطقی به نظرم نیومد. رعایت برخی موارد در زندگی مشترک چه از طرف اقایون چه از طرف خانمها ربطی به رشته و مقطع تحصیلی و غیره نداره.

از طرف دیگه من که نرفتم سراغ خواستگاری و شرایط ازدواج و غیره.اگر شما در مرحله خواستگاری هستید و هنوز شخص مورد نظر رو پیدا نکردید یا افرادی رو که دیدید اون چه که مد نظر شما بوده نبودند مرتبط به بحث هم رشته بودن یا نبودن نیست. مهریه و شرایط و خونه و اینا مد نظر تاپیک نیست. صرفا منظور نظر اهمیت هم رشته بودن همسر و تاثیر اون در زندگی مشترکه همین.

منظورم از بیان اون مطلب هم این بود که پیامبر با اون که پیامبر خدا بودند معتقد به همکاری در زندگی مشترک بودند. مطمئنا این جوری هم زندگی شیرین تر می شه هم رشد و تعالی طرفین رو بهتر تامین می کنه! حالا چه طرفین هم رشته باشن چه نباشن ....

فکر کنم دارم بحث رو شخصی می کنم. عذر خواهی می کنم دیگه در اینجا ادامه نمیدم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , شاپری , atti joon , Xilinx
ارسال: #۸۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط teacherpc.)
اگر تو به مشکل امروزت، غم دیروز و اضطراب فردا را اضافه نکنی، مشکل امروز تو هر چه باشد قابل حل است.
جمله قشنگیه واقعن خیلی بهم کمک کرد باشه فهمیدم معذرت

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۸۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط esi.)
زن کار زن و مرد کاره مرد
بدم میاد از مردایی که ظرف می شورن ، خونه جارو می کنن و لباس می شورن
مردانگی و جذبه واقعا کم شده، زن هم توقع کارای مردونه نیست، مشکلات مالی باید گردن مرد باشه و این وظیفشه
اما دیگه کار خونه رو هم انجام بده پس زن چیکار می کنه، حتما میشینه تلویزیون نیگاه می کنه
زن باید فرز، چابک و کاری باشه تا خانواده در امنیت و آسایش باشن، بدم میاد زنایی که ۲ ساعت طول می کشه دوتا ظرف بشورن ، بدم میاد از مردایی هم که بخوان از پدر زنشون قرض بگیرن، مگر اینکه واقعا روزگار کارشو به تنگنا کشونده باشه، ان شاالله که هیچ مردی اینطوری نباشه
در کل زندگی کاملا دو طرفه و با کمک همدیگه فقط جلومیره اما هر کسی باید وظایف خودشو انجام بده و در حین حال اما گذشت و احترام هم بجاشه و می تونه خیلی زندگی زیبا، منعطف، با مهربونی و سرشار از شور و شوق و علاقه داشت

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , atti joon , biniyaz2009 , hadilg
ارسال: #۸۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  زن کار زن و مرد کاره مرد
مردانگی و جذبه واقعا کم شده، زن هم توقع کارای مردونه نیست، مشکلات مالی باید گردن مرد باشه و این وظیفشه
اما دیگه کار خونه رو هم انجام بده پس زن چیکار می کنه، حتما میشینه تلویزیون نیگاه می کنه
زن باید فرز، چابک و کاری باشه تا خانواده در امنیت و آسایش باشن، بدم میاد زنایی که ۲ ساعت طول می کشه دوتا ظرف بشورن ، بدم میاد از مردایی هم که بخوان از پدر زنشون قرض بگیرن، مگر اینکه واقعا روزگار کارشو به تنگنا کشونده باشه، ان شاالله که هیچ مردی اینطوری نباشه
در کل زندگی کاملا دو طرفه و با کمک همدیگه فقط جلومیره اما هر کسی باید وظایف خودشو انجام بده و در حین حال اما گذشت و احترام هم بجاشه و می تونه خیلی زندگی زیبا، منعطف، با مهربونی و سرشار از شور و شوق و علاقه داشت
چه دیدگاه جالبی مال صدسال پیشه! بااین حساب خانمها فقط باید کار خونه انجام بدن تا همه چیز برای اهل خانه مهیا باشه حالا اینکه این خانم خانه دار چقدر از زندگیش احساس رضایت میکنه ظاهرا برای افرادی با دیدگاه شما مهم نیست.کلا همکاری محیط خونه رو برای همه قابل تحمل و دلپذیرمیکنه(بنظرمن) حتی درمورد مسائل مالی اگه خانمی شاغله این درست نیست که بگه خودم زحمت میکشم پس پول خودمه و...که البته تو این دوره زمونه دیگه یه حقوق کارمندی کفاف خرج خونه رو نمیده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mohammad WR10 , dana12
ارسال: #۸۶
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  زن کار زن و مرد کاره مرد
مردانگی و جذبه واقعا کم شده، زن باید فرز، چابک و کاری باشه تا خانواده در امنیت و آسایش باشن
این دیدگاه زیاد جالب نیست دوسه روزی مهمون خواهرم بودم گفتم ظرفها با من ! وقتی میشستم انگاری سخت ترین کار دنیا بود کمرم درد میگرفت با این که پنج دقیقه بیشتر نبود جارو برقی که دیگه حرفشو نزن از شدت خستگی کفر ادمو در میورد پیش خودم میگفتم خدایی چقدر اینا فداکارن (البته برخی اوقات دامادمون میشوره ظرفارو)
(در پرانتز یک روز کار خونه رو قبول کنین از صبح تا شب . کفرتون در میاد من که امسال تجربه کردم کاش دیگه تجربه نکنم
تو خونه که کمک میکنم به مادر اگه خانمم خوش اخلاق بود کمک میکنم اگه بداخلاق بود حقشه تنهایی!)
خوبه به این موضوع کمی فکر کنیم مطئنن زنها تو خونه بیکار نباشن خوبه ولی اگه بهشون سخت بگذره بدتره
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  بدم میاد از مردایی هم که بخوان از پدر زنشون قرض بگیرن، مگر اینکه واقعا روزگار کارشو به تنگنا کشونده باشه، ان شاالله که هیچ مردی اینطوری نباشه
معمولن منت قرض از پدرزن بیش از کمک کردن عذاب وجدان بهمراه خواهد داشت(نه همیشه صادق)
اینطور که از تاپیکتون پیداست زن تحصیلکرده نمیخائین و خانه دار میخائین چون گفتین زن باید کاری باشه و اینا/
حالا اگه برحسب اتفاق زنه کارمند بود چکار کنیم!

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , rtvrtv
ارسال: #۸۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ق.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  بنظر من رشته مهم نیست ادم وقتی ملاکهاشو مینویسه میبینه طرف نود درصدش رو نداره!
خیلی دلم میخاد یکی مثل خودم پیدا کنم ولی همیشه اونی که پیدا کردم خیلی پایین تر از خودم بوده!!
ازدواج واسه تکامله اختلاف سلیقه ها وجودش لازمه ولی وقتی ریز میشی میبینی طرفت توی یه دنیا دیگه داره سیر میکنه و ارزوهای عجیب و غریب داره!
من که بکل رشته و مدرک طرفم برام مهم نیست فقط ادم باشه! باطنش انسان باشه! دورو نباشه!
وقتی رشته رو حذف کنی مجموعه انتخابت بیشتر میشه
تازه هم رشته ای هم پیدا کنی جالب نیست افسردگی میاره تا خواستی صحبت کنی اگه بلد نیست که باید یادش بدی اگه مثل خودته همش بهت گیر میده اگه هم چیزی یاد میگیره همش میخاد بهت نشون بدد! نتیجه ۲۴ ساعت باید درس بخونی ولی وقتی رشتش چیره دیگه ای.زیاد نمیتونه از درس بگه

*حالا فوق لیسانس باشه ادم روش نمیشه بگه یه چایی بیار(جدن چه نکته جالبی گفتین همینطوره) *
طرف ۱۰ سال از دبیرستان تا فوق لیسانس درس خونده هیچکی نتونسته دلشو ببره و بگیردش حالا ازدواج کرده انتظاراتش بالاست انتظار داری چایی بیاره چه جور جرات میکنی من باشم غذا هم براش درست میکنم چایی هم میارم (هرچی امتیازات زن کمتر باشه سربزیرتره)

من حرفتونو قبول ندارم.بحث زندگی جداست چرا به
لیسانی و فوق ربطش میدید؟
پس اگه اینطور باشه خانم دکترا دست به سیاه و سفید
نمیزنن؟؟بچه بزرگ نمیکنن؟ غذا نمیخورن؟مهمون داری
نمیکنن ؟فقط به مدرکشون نگاه میکنن ؟
من دیدم یه زن لیسانسه با یه اقای زیر دیپلم ازدواج کرده
تازه با علاقه .زندگی خیلی خوبی دارن و زنه واقعا خونه داره

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , teacherpc , rtvrtv
ارسال: #۸۸
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
سلام به همه.
ماشالا چقده بحث های مربوط به ازدواج و از این منوال طرفدار داره.
من فک کنم باید یکی از دوستان یه تاپیک باز کنن با عنوان "آشپزی همسر آینده چقده مهمه؟!" Big GrinBig Grin یا فک کنم دوستان محقق مانشتی بتونن چند تا پیپر بدن روی بحث "تاثیر آشپزی بر شرایط زندگی":DTongue Big Grin
البته به خانومهای فروم بر نخوره فقط یه شوخی بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , SaMiRa.e , kati , شاپری , Mohammad WR10 , Xilinx
ارسال: #۸۹
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من حرفتونو قبول ندارم.بحث زندگی جداست چرا به
لیسانی و فوق ربطش میدید؟
خانوم شما خیلی منطقی هستین اینو تو تاپیکاتون دیدم الکی حرفی نمیزنین این بحثها واسه اذیت کردن افراد غیر منطقی کردم! یکم شوخی کردم تا همه تشویق بشن تو بحث شرکت کنن
یه چیز باحال که واسه من داشت اگه دقت کنی کسانی که از حرفا من بدشون اومده برا منتقدین من سپاس گذاشتن
ولی واقعیت اینه که این بحثا بیشتر تئوریه
در عمل هرچیزی ممکنه
کسانی که مدرکشون بالاتره چه بسا متواضع ترم هستن پس همینجا از همه بچه ها عذر میخام کوچیک همه کسایی که بهشون برخورد هستم اخه کسی تو تاپیکها شرکت نمیکرد ولی حالا همه مشارکت میکنن من این وسط خراب شدم ولی طوری نیست خدا قبول کنه

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv
ارسال: #۹۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من حرفتونو قبول ندارم.بحث زندگی جداست چرا به
لیسانی و فوق ربطش میدید؟
خانوم شما خیلی منطقی هستین اینو تو تاپیکاتون دیدم الکی حرفی نمیزنین این بحثها واسه اذیت کردن افراد غیر منطقی کردم! یکم شوخی کردم تا همه تشویق بشن تو بحث شرکت کنن
یه چیز باحال که واسه من داشت اگه دقت کنی کسانی که از حرفا من بدشون اومده برا منتقدین من سپاس گذاشتن
ولی واقعیت اینه که این بحثا بیشتر تئوریه
در عمل هرچیزی ممکنه
کسانی که مدرکشون بالاتره چه بسا متواضع ترم هستن پس همینجا از همه بچه ها عذر میخام کوچیک همه کسایی که بهشون برخورد هستم اخه کسی تو تاپیکها شرکت نمیکرد ولی حالا همه مشارکت میکنن من این وسط خراب شدم ولی طوری نیست خدا قبول کنه

خواهش میکنم

من بعد از ارسال متوجه این موضوع شدم.اوایل بحث جدی
بود.به هرحال بابت تلاشتون در گرم کردن بحث تشکر
میکنم:-)

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۳۷۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۵ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۷۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۲۲۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۷۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۲۱۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close