زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

ارسال: #۶۱
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
امشب دلمان بسی گرفت از بیخوابی آمدیم این تاپیک و کل ارسالها را مطالعه نمودیم و بسی شاداب شدیم و به کل از خواب ور آمدیم.
:
D

یکی از دوستای خیلی خوبم معماری دانشگاه تهران خونده
به عنوان یه خانم ، از نظام مهندسی درجه ۲ داره در ضمن خودش شرکت هم داره و کلی تخصص و پول
یکی از ملاکای مهم ازدواجش این بود که همسرش تا حد امکان تو محیط کاری با خانما تعامل نداشته باشه و عمرانی باشه یا معماری
اما در نهایت باهیچ معماری و عمران خونده ای حتی از سطح خودش بالاتر، از بعد فکری نتونست کنار بیاد
در حال حاضرم همسرش دامپزشکی خونده و کلی علایق مشترک دارن و به شوخی گاهی میگه خوشحالم که با مرغا در ارتباطه
Big Grin

در کل نمیشه از تاثیرات رشته بر روحیات گذشت و منکرش شد.ولی اینو نمیشه به هیچ عنوان ملاک قرار داد

از دید من یه کامپیوتری نمیتونه با یه حقوقی یا ادبیات یا علوم سیاسی یا حسابداری کنار بیاد کلا رشته های علوم انسانی
رشته های تجربی هم که اوضاشون وخیم تر از گروه بالا
از رشته های فنی که نسلشون به شدت در معرض اشباع قرار داره ، و اصلا توصیه نمیشه :برقیا از هر گرایشی خصوصا نوع مخابراتیش،اونم وقتی مقاطع تحصیلاتشون به صورت تصاعدی بدون تعب کنکور دادن ،بالا بره ،به طرز وخیمی حس خداگونه ای در همه علم های عالم بهشون دست میده از گروهای بالا خیلی خیلی بدترن

اینا تجربیات شخصی منه و برای خودم قابل استناده.

لطفا جدی بگیرین

Big Grin
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Andrew S.Tanenbaum , kashir , Mohammad WR10
ارسال: #۶۲
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ق.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  امشب دلمان بسی گرفت از بیخوابی آمدیم این تاپیک و کل ارسالها را مطالعه نمودیم و بسی شاداب شدیم و به کل از خواب ور آمدیم.

از دید من یه کامپیوتری نمیتونه با یه حقوقی یا ادبیات یا علوم سیاسی یا حسابداری کنار بیاد کلا رشته های علوم انسانی
رشته های تجربی هم که اوضاشون وخیم تر از گروه بالا
از رشته های فنی که نسلشون به شدت در معرض اشباع قرار داره ، و اصلا توصیه نمیشه :برقیا از هر گرایشی خصوصا نوع مخابراتیش،اونم وقتی مقاطع تحصیلاتشون به صورت تصاعدی بدون تعب کنکور دادن ،بالا بره ،به طرز وخیمی حس خداگونه ای در همه علم های عالم بهشون دست میده از گروهای بالا خیلی خیلی بدترن

اینا تجربیات شخصی منه و برای خودم قابل استناده.

لطفا جدی بگیرین

Big Grin
Big Grin
من یک اقایی را میشناسم که هم کامپیوتر خونده هم برق و هم حقوق . اتفاقا" پسر خوبیه. Smile
چند وقتیه با من همفکری میکنه که خواستگاری چه رشته ای بره؟ بنظرشما که تجربه تون بالاست باید چیکار کنه؟ TongueTongue
(البته جدی پرسیدما شوخی نبود. یه همچین آقایی در مانشت هست.چون اگه رشته تحصیلی اینقدر مهم باشه خواستم بدونم اینجور افراد باید چیکار کنن)

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , reyhaneh64 , kashir
ارسال: #۶۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره Smile)))) (شوخی بودا نزنین!!)
حالا فوق لیسانس باشه ادم روش نمیشه بگه یه چایی بیارSmile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

اگر انتهای این جمله (در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره ) نمی گفتید شوخی بود... می خواستم جیغ بکشم....Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010
ارسال: #۶۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
از من میشنوید میخواید زن بگیرید برید یه دیپلمه بگیرید کلا یه سری از خانوم ها میرن دانشگاه فکر میکنن دیگه قله قاف و فتح کردن و عالم ادمو قبول ندارن در صورتی که هیچ ...نیستن ها مخوصا اگر توی دانشگاه هایی که توی ایران برای خودشون اسمی دارن مثل شریف و تهران دنبال اینها اصلا نباشین که بدرد زندگی نمیخورن !!!!کلا برای ازدواج طرف خانوم هایی که پزشکی خوندن یا دانشگاه تهران و شریف درس خوندن نرید که زندگیتون سر سال به جدایی میکشه به جان خودم دو سه موردشو تو درو همسایه خودم دیدم چون اکثر مورد هایی که گفته شد احساس خود بزرگ بینی میکنن و طبیعتا برای یه مرد سخته با همچین ادمی زندگی کنه>>هه هه اینجا منفی نداره والا میومدن همه باسه من منفی میزدن!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , eh3an2010 , m_molodi
ارسال: #۶۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من یک اقایی را میشناسم که هم کامپیوتر خونده هم برق و هم حقوق . اتفاقا" پسر خوبیه. Smile
چند وقتیه با من همفکری میکنه که خواستگاری چه رشته ای بره؟ بنظرشما که تجربه تون بالاست باید چیکار کنه؟ TongueTongue
(البته جدی پرسیدما شوخی نبود. یه همچین آقایی در مانشت هست.چون اگه رشته تحصیلی اینقدر مهم باشه خواستم بدونم اینجور افراد باید چیکار کنن)

ایشون به مصلحت خود و جامعشون هست که از هر ۳ گروه زن اختیار بفرمایند.
اما بایستی عدالت رعایت بشه.
TongueSmile

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , diligent , hadilg
ارسال: #۶۶
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره Smile)))) (شوخی بودا نزنین!!)
حالا فوق لیسانس باشه ادم روش نمیشه بگه یه چایی بیارSmile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

اگر انتهای این جمله (در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره ) نمی گفتید شوخی بود... می خواستم جیغ بکشم....Tongue

Smile)) البته آش درست میکنه! Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۶۷
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  Smile)) البته آش درست میکنه! Smile

اتفاقا اگر خانم تحصیل کرده باشه می تونه خیلی شیک نحوه درست کردن آش رو هم به همسرش یاد بده.... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۶۸
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط jameshenas.)
من چند وقته نمیدونم چرا به بچه هایی مامایی فکر میکنم...بابام میگه یکی از دخترای فامیل دور مامایی میخونه و میگه بریم جلو خخخ
منم الان چن وقتیه به این فکر میکنم که مهندس کامپیوتر با یه ماما کنار هم میتونن آیا...نظر شما چیه؟:دی

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman
ارسال: #۶۹
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
چه جالب

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۷۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
به نظر من اگه روحیاتشون به هم بخوره مهم نیست که رشته طرف مقابل چی باشه. مثلا یکی ممکنه کامپیوتری باشه ولی اتفاقا به ادبیات و هنر هم علاقه داشته باشه پس میتونه با یه همسر هنرمند یا شاعر هم کنار بیاد. کلا به نظر من رشته طرف مقابل نباید توی انتخاب ملاک قرار بگیره.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۷۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ق.ظ، توسط teacherpc.)
بنظر من رشته مهم نیست ادم وقتی ملاکهاشو مینویسه میبینه طرف نود درصدش رو نداره!
خیلی دلم میخاد یکی مثل خودم پیدا کنم ولی همیشه اونی که پیدا کردم خیلی پایین تر از خودم بوده!!
ازدواج واسه تکامله اختلاف سلیقه ها وجودش لازمه ولی وقتی ریز میشی میبینی طرفت توی یه دنیا دیگه داره سیر میکنه و ارزوهای عجیب و غریب داره!
من که بکل رشته و مدرک طرفم برام مهم نیست فقط ادم باشه! باطنش انسان باشه! دورو نباشه!
وقتی رشته رو حذف کنی مجموعه انتخابت بیشتر میشه
تازه هم رشته ای هم پیدا کنی جالب نیست افسردگی میاره تا خواستی صحبت کنی اگه بلد نیست که باید یادش بدی اگه مثل خودته همش بهت گیر میده اگه هم چیزی یاد میگیره همش میخاد بهت نشون بدد! نتیجه ۲۴ ساعت باید درس بخونی ولی وقتی رشتش چیره دیگه ای.زیاد نمیتونه از درس بگه

*حالا فوق لیسانس باشه ادم روش نمیشه بگه یه چایی بیار(جدن چه نکته جالبی گفتین همینطوره) *
طرف ۱۰ سال از دبیرستان تا فوق لیسانس درس خونده هیچکی نتونسته دلشو ببره و بگیردش حالا ازدواج کرده انتظاراتش بالاست انتظار داری چایی بیاره چه جور جرات میکنی من باشم غذا هم براش درست میکنم چایی هم میارم (هرچی امتیازات زن کمتر باشه سربزیرتره)

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , rtvrtv
ارسال: #۷۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  اولش عشق این بودم زنم کامپیوتر اینترنت فول باشه!! (الان کوچکترن عضو خونوتدمون داداش ۶ سالم حداقل کاری که با کامپیوتر میکنه شده دیدن فیلم با زیر نویس!!!! (حداکثرشم شده بازی کانتر!!!!!))

ولی هی جلوتر اومدم به یه چیزایی رسیدم این اینترنتشو فضای مجازیشووووووو همه به کل قطع!!

شما بگو استفاده درست از فیسبوک تویتر و اینترنت ولی من میگم قدقن!!!!!! خلاص!!!!!!!!!!!!!!
یکی از شرط های مهمم شده از کامپوتر سر در نیاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واضح توضیح میدادم خانوما بدشون میومد !!

در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره Smile)))) (شوخی بودا نزنین!!)

Smile))))))))))))))))))))
وای.......تیر بارانتون میکنم Smile)))))

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۷۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
اینجا هرچی اقا هست سعی میکنن واسه خانوما سپاس بزارن یا حرفی بزنن که اونا خوششون بیاد
خانوما هم که حرف حرف خودشونه یکی میگه شبه همه سپاس میزارن واسش
یکی دیگه میاد میگه نه شبه باز همه میان براش سپاس میزارن!
تاحالا دیدی یه اقا انتقاد کنه خانومی سپاس بزاره! هرگز
ولی برعکسشو دیدم تو تاپیکا من میتونین ببینین!
حالا چی میگین
اصلن ما اقایون خیلی متواضعیم واستون همه جا سپاس میزاریم ولی شما غرورتون خیلیه
عجب دنیایی شده میگن همرنگ جماعت شو!
فکر کنم اینجا باند طرفداران حقوق زن خیلی قویه منم از شوخی حرفی میزنم
اینقده حال میده یه چی بگی بی همه اتیشی بشن !
کسی جرات داره بگه تا باهاش بحث کنم اینجوری که هرکی میاد یه چی میگه منم تهنا(تنها) ... یکی یکی !

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadilg , rtvrtv , jameshenas
ارسال: #۷۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
به نظر من رشته تحصیلی همسرآینده Nقدر مهمه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , good-wishes
ارسال: #۷۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط kati.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  اینجا هرچی اقا هست سعی میکنن واسه خانوما سپاس بزارن یا حرفی بزنن که اونا خوششون بیاد
خانوما هم که حرف حرف خودشونه یکی میگه شبه همه سپاس میزارن واسش
یکی دیگه میاد میگه نه شبه باز همه میان براش سپاس میزارن!
تاحالا دیدی یه اقا انتقاد کنه خانومی سپاس بزاره! هرگز
ولی برعکسشو دیدم تو تاپیکا من میتونین ببینین!
حالا چی میگین
اصلن ما اقایون خیلی متواضعیم واستون همه جا سپاس میزاریم ولی شما غرورتون خیلیه
عجب دنیایی شده میگن همرنگ جماعت شو!
فکر کنم اینجا باند طرفداران حقوق زن خیلی قویه منم از شوخی حرفی میزنم
اینقده حال میده یه چی بگی بی همه اتیشی بشن !
کسی جرات داره بگه تا باهاش بحث کنم اینجوری که هرکی میاد یه چی میگه منم تهنا(تنها) ... یکی یکی !

چون گفتید حرفاتون از رو شوخی بود(منم از شوخی حرفی میزنم ) دیگه جای بحثی نمی مونه Smile ....وگرنه بهتون می گفتم که دارید اشتباه می کنید.... سپاس خانم و آقا نداره.سپاس واسه کسی هست که حرف حق بزنه.می خوایید منم نشون بدم که چند نفر خانم واسه صحبت یه آقا سپاس گذاشتند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , شاپری , shahbazi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۴۲۸ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۱ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۰۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۲۳۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۷۹ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۲۲۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close