زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟

ارسال: #۶۱
۱۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط teacherpc.)
RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟
من همین مشکل تو مدرسان پارسال واسه خواهرم میخواست ارشد بدد پیش اومد من قبلن مدرسان میشناختم توصیه کردم نرو فایده نداره
بیچاره وقتی رفت دوماهی معطل بسته شد بعد هم که بسته اومد ناقص بود اصلن خواهرم قید کنکور زد من خواهشم از دوستان اینه گول تبلیغات رو نخورید رو نخورید روزی که تو شهرمون همایش مدرسان بود وکلی پول خرج کردند خواننده و میهمانهای باحال دعوت کردند بعد جشن دیدم سیل مراجعات بود واسه ثبت نام تعجب کردم که دوتا اهنگ و تبلیغ این همه تاثیر گذاشت روشون
یادمه کلاس سیستم عامل استادمون که الان امریکاست یکی تست از اقای نامی اورد سر کلاس ولی نگفت از چه کتابیه وقتی تست رو پرسید استاده شروع کرد دلیل اوردن که این سوال به چندتا دلیل غلطه بعد گفت خانم کجا دیدی این مطلب رو.گفت سیستم مدرسان--وقتی استاد دید بهش گفت خانم یه میل بزن به مولف کتاب مدرسان بگو شما که بلد نیستی سیستم عامل ننویس! منم یکم جو منفی تر کردم گفتم این مولف کتاب ریاضی هم هست استاده گگفت همین دیگه ! (اون خانومه ازمونهای مدرسان هم میداد تو کلاس وقتی استاد اینو گفت خجالت کشید که اون سوالو پرسیده بود
من یه چیزی بگم این که شما ازمون ازمایشی باید بدی شاید لازم باشه ولی اصل نیست یعنی تا حالا کسی نگفته بخاطر ازمون قبول شدم و هیچوقت نگید چون فلانی ازمون مدرسان یا پارسه یا ماهان ... داد قبول شد اصل تلاش هست و انتخاب مسیر صحیح!
این پست حذف میشه ! فقط یادی از گذشته
تو پست بهترین موسسه ازاد در مورد سنجش دانش گفتم و تحلیلش! اونم قصه داره بخونی بد نیست!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , rtvrtv
ارسال: #۶۲
۱۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  من همین مشکل تو مدرسان پارسال واسه خواهرم میخواست ارشد بدد پیش اومد من قبلن مدرسان میشناختم توصیه کردم نرو فایده نداره
بیچاره وقتی رفت دوماهی معطل بسته شد بعد هم که بسته اومد ناقص بود اصلن خواهرم قید کنکور زد من خواهشم از دوستان اینه گول تبلیغات رو نخورید رو نخورید روزی که تو شهرمون همایش مدرسان بود وکلی پول خرج کردند خواننده و میهمانهای باحال دعوت کردند بعد جشن دیدم سیل مراجعات بود واسه ثبت نام تعجب کردم که دوتا اهنگ و تبلیغ این همه تاثیر گذاشت روشون
یادمه کلاس سیستم عامل استادمون که الان امریکاست یکی تست از اقای نامی اورد سر کلاس ولی نگفت از چه کتابیه وقتی تست رو پرسید استاده شروع کرد دلیل اوردن که این سوال به چندتا دلیل غلطه بعد گفت خانم کجا دیدی این مطلب رو.گفت سیستم مدرسان--وقتی استاد دید بهش گفت خانم یه میل بزن به مولف کتاب مدرسان بگو شما که بلد نیستی سیستم عامل ننویس! منم یکم جو منفی تر کردم گفتم این مولف کتاب ریاضی هم هست استاده گگفت همین دیگه ! (اون خانومه ازمونهای مدرسان هم میداد تو کلاس وقتی استاد اینو گفت خجالت کشید که اون سوالو پرسیده بود
من یه چیزی بگم این که شما ازمون ازمایشی باید بدی شاید لازم باشه ولی اصل نیست یعنی تا حالا کسی نگفته بخاطر ازمون قبول شدم و هیچوقت نگید چون فلانی ازمون مدرسان یا پارسه یا ماهان ... داد قبول شد اصل تلاش هست و انتخاب مسیر صحیح!
این پست حذف میشه ! فقط یادی از گذشته
تو پست بهترین موسسه ازاد در مورد سنجش دانش گفتم و تحلیلش! اونم قصه داره بخونی بد نیست!

آقا من کاری به خوب یا بد بودن موسسه ندارم فقط بگم این نامی که میگید مدیر موسسه هست:پی کتاب سیستم عامل هم بعید میدونم نوشته باشه. ولی ریاضی ها رو خودش مینویسه. رشتش برق بوده و کل موسسه اصلا مال اینه:پی حالا این که چطور اسمش رو کتاب سیستم عامل مدرسان خورده خدایی برای منم سواله:پی

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۱۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ق.ظ، توسط teacherpc.)
اینم کتاب مدرسان
[تصویر:  147430_1_1379087461.jpg]

[تصویر:  147430_2_1379087461.jpg]
مولفهای زیادی دارن سیستم عامل و تستهای تالیفی مینویسن سعی کن همه رو بخونی تست تالیفی دارند خوبه واسه کنکور
خواستی تو گوگل سرچ کن!
منم یه کتاب سیستم عامل نوشتم تو ذهنم!!! ولی به چاپ اولم نرسیده ولی ویرایش دهم داره میشه فکر میکنی چرا...

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv
ارسال: #۶۴
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
ســــلام.
بچه ها من اولین آزمون سنجش بود که شرکت کردم...
سوالات معماری ۱۲ و مدیریت ۱۵ بود، در ازمونای قبلیم همین طور بود یا توی جامعاش عوض شده؟
و اینکه پاسخ سوالات رو کجا باید بگیریم؟ توی سایت می ذارن یا از حوضه باید می گرفتم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۶۵
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  ســــلام.
بچه ها من اولین آزمون سنجش بود که شرکت کردم...
سوالات معماری ۱۲ و مدیریت ۱۵ بود، در ازمونای قبلیم همین طور بود یا توی جامعاش عوض شده؟
و اینکه پاسخ سوالات رو کجا باید بگیریم؟ توی سایت می ذارن یا از حوضه باید می گرفتم؟

نه این اولین بار بود که اینطوری بود.ظاهرا قراره کنکورم همینطوری باشه.توی سایت ج.ابشو میذارن
سوالاش خیلی خوب بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , شاپری
ارسال: #۶۶
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ببخشید میشه دفترچه یوالاتش رو بذارید؟
یا حداقل تعداد سوالات رو به تفکیک بگید؟
چندتا آزمونه که اینطوریه؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
ارسال: #۶۷
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  ببخشید میشه دفترچه یوالاتش رو بذارید؟
یا حداقل تعداد سوالات رو به تفکیک بگید؟
چندتا آزمونه که اینطوریه؟
ممنون
اولین بار بود که اینجوری بود سوالاشم واقعا سطح بالا بود.
مدیریت ۱۵تا
معماری ۱۲تا
مشترک۳۰
مشترک تخصصی ۱۸
زبان ۳۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , شاپری
ارسال: #۶۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
سوالات به جز چنتا درس خوب بودن ولی خیلی تکراری بودن. درسا مثلا گسسته تقسیم موضوعیش خیلی بد بود و پایگا اومده بود یه دونه نرمال ۴تا وابستگی و یه دونه sql داده بود که خیلی بد بود و منظورم از تکراری بودن این بود که من به شخصه سوال جدیدی توش ندیدیم ولی سوالای خوبی بود.
تعداد هم که دوست خوبمون saho گفتن.
۱
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط mehdi.nine.)
آزمون ۱۰۰درصد اول سنجش رشته فناوری اطلاعات(چنتا از بچه ها خواسته بودن)

ببخشید بچه ها سوالاش سوالای پارسس که آپلود کردم برای دانلود سوالای سنجش برید اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
۱۲۷۶_m5.pdf
اندازه فایل: ۵۰۹/۴۴ KB
parse.zip
اندازه فایل: ۲/۲۶ MB
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , LORD0098 , nina69 , adel28 , n_h , mazaherkhan , MR_KH , destino , SeCreT , ana_12345 , kaviresabz , شاپری
ارسال: #۷۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان،آزمونای سنجشو می خواستم کسی میتونه کمکم کنه
ممنون

هر جا هستی بهترین باش
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n_h , شاپری
ارسال: #۷۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
کسی آزمون دوم جامع آمادگی سنجش ایتی رو داره؟
۱
۰
ارسال: #۷۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
نمیتونیم بخونیم وقت نمیشه سنجش رو هم بزارین ۱ دونش فقط هست. اما ۳ تا آزمون تکمیلی داره. اکه بزارین ممنون میشیم. چون تو سنجش اولی که دوستان زحمت کشیدن گذاشتن سوالات تعداشم تغییر کرده بود. مرسییییییییییییییی. اصلا این آزمون ها برگذار شدن؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۷۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
خواش میکنم سنجش ها رو بزارینSad Sad
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۳ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۶۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۴۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close