زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۵۶ هوش مصنوعی

ارسال: #۱۶
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: 656 هوش مصنوعی
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  به نظر شما امسال تخصصی هوش نسبت به پارسال خیلی آسون نبود؟

بنظرم تست های امسال همشون علاوه بر اینکه مفاهیم اصلی رو بررسی می کردند ، دارای نکته ظریفی بودن که کمتر در سال های قبل در این سطح ، شاهدش بودیم ، بنظرم میانگین درصد دروس تخصصی همه گرایش ها ( حداقل هوش و نرم ) ، امسال از سال قبل کمتر بود

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۱۷
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ق.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
فاطمه جان امسال اشا... رتبه ۱ تا ۲۳ میاری.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۱۸
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط shobair87.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile
حالا امسال قبول شید میرید یا برای سال دیگه میخونید؟

ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile
به امید خدا برای سال دیگه میخونم.

آدمهای موفق برای رسیدن به هدف عمدتا از ایستگاه های موقت برای بدست آوردن نیروی مجدد برای تلاش دوباره و طی مسیر استفاده می کنن. امیدوارم که تا آخر بهمن همین طور با اراده و "با حوصله"پیش برید. ضمن اینکه شما برای همین امسال می خونید نه برای سال دیگه!منظورتون از سال دیگه اینه که ورودی سال دیگه یکی از بهترین دانشگاه های کشور باشید دیگه؟!Big Grin
مطلب مهم بعدی "حوصله" و تداوم درس خوندنه که انشالله شما هم با تدابیر لازم هم "حوصله لازم برای درس خوندن" رو. در خودتون ایجاد کنید! چون آدمی که مطالعه داره گاهی از فرط خودندن "حوصله" هرکاری رو نداره! اون وقته که باید با برنامه ریزی متنوع "حوصله" و انگیزه رو در خودش زنده نگه داره! این نباشه که بعد از مدتی انگیزه٬ استقامت و "حوصله"ش فروکش کنه و خدای نکرده به اشباع برسه!
موفق باشید

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , fateme66 , Parva , maryami , آرمین
ارسال: #۱۹
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط fateme66.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  فاطمه جان امسال اشا... رتبه ۱ تا ۲۳ میاری.
ممنون پروا جان.چقدر جالب فکرمو خوندیSmile
ایشالا شما هم بهترین رتبه رو میاری.

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  دوست گرامی انشاالله که یک جای خوب قبول بشید.موفق باشید.

ممنون آفتاب جان.انشالا شما هم به نتیجه دلخواهتون برسید.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , m@hboobe
ارسال: #۲۰
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  درصد هات خیلی خوبن اما تخصصی یخورده کم.انشالله امسال جبران همه کاستی ها بشه و باهات مصاحبه بشه Smile
کاش منم پارسال آزمایشی کنکور میدادم تا خودمو بسنجم Sad

ممنون دوست عزیز.
با کنکور آزمایشی در صورتی میتونی خودتو بسنجی که آماده باشی،در غیر این صورت امکان داره تصور کنی که کنکور خیلی سخته و تاثیر منفی تو روحیه داشته باشه.
نگران نباش با تلاش مستمر حتما میتونی یه رتبه خوب بیاری.Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , m@hboobe
ارسال: #۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
به امید خدا حتم دارم امسال حسابی کولاک کنید، این کارنامه حرفهای خوبی داره، خصوصا ریاضیات شما قابل تحسینه.
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , Parva , Pegasus
ارسال: #۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  به امید خدا حتم دارم امسال حسابی کولاک کنید، این کارنامه حرفهای خوبی داره، خصوصا ریاضیات شما قابل تحسینه.
ممنون جناب هاتف.امیدوارم کردینSmile
موفق باشین

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
واستا حرفمو خلاصه کنم رفیق
"سال بعد شریف می بینمت"
موفق باشی

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , fateme66
ارسال: #۲۴
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط fateme66.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile

ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile

آدمهای موفق برای رسیدن به هدف عمدتا از ایستگاه های موقت برای بدست آوردن نیروی مجدد برای تلاش دوباره و طی مسیر استفاده می کنن. امیدوارم که تا آخر بهمن همین طور با اراده و "با حوصله"پیش برید. ضمن اینکه شما برای همین امسال می خونید نه برای سال دیگه!منظورتون از سال دیگه اینه که ورودی سال دیگه یکی از بهترین دانشگاه های کشور باشید دیگه؟!Big Grin
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون.به هر حال گاهی پیش میاد در طی خوندن آدم احساس یاس یا بی حوصلگی بهش دست بده،مهم اینه که این حالت تداوم نداشته باشه.
موفق باشین

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  واستا حرفمو خلاصه کنم رفیق
"سال بعد شریف می بینمت"
موفق باشی
ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
جای منو رزرو کنید که دارم میامTongue

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۲۵
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ق.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
الان تنور داغه ها، میشه قول شیرینی گرفت Big Grin
اول ام Big Grin
۰
۲
ارسال: #۲۶
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

بهتون تبریک میگم Smile
میتونید منابعی که استفاده کردید نام ببرید.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط fateme66.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)aram ghafouri نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

بهتون تبریک میگم Smile

ممنون.
شما به لینک زیر سر بزنید،من خودم باید از تجربیات دوستانی که رتبشون خوب شده استفاده کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین.

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
اول ام Big Grin
شیرینی دانشگاه شریف محفوظه،همینجا اعلام میکنم در صورتی قبولی تو این دانشگاه شیرینی میدمTongue

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)aram ghafouri نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

بهتون تبریک میگم Smile

ممنون.
شما به لینک زیر سر بزنید،من خودم باید از تجربیات دوستانی که رتبشون خوب شده استفاده کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین.

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
اول ام Big Grin
شیرینی دانشگاه شریف محفوظه،همینجا اعلام میکنم در صورتی قبولی تو این دانشگاه شیرینی میدمTongue
بدین وسیله خدمت جنابعالی و سایر دوستان برای اعلام شماره حساب خودم اعلام آمادگی می کنم! برای اینکه در قبولی شما در شریف خللی وارد نشود التماس دعا می پذیریم!!!ضمنا شیرینی هم بصورت نقدی هم غیر نقدی نیز دریافت میشه! جهت کسب اطلاعات بیشتر تمام کسانی که میخوان براشون دعا کنیم و شیرینی هم میدن به پروفایل بنده پیام خصوصی بدن!
انشاله که این اعتماد به نفس مقطعی نباشه!!ضمنا بحث "حوصله" یادتون نره که خیلی مهمه!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط ghaderiyaser.)
۶۵۶ هوش مصنوعی
از همین حالا مشخص کنید به چه کسایی شیرینی میدید. بعدا سوء تفاهم نشه.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  از همین حالا مشخص کنید به چه کسایی شیرینی میدید. بعدا سوء تفاهم نشه.

هر کدوم از دوستان مانشتی که روز ثبت نام ،دانشگاه شریف باشنBig Grin

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۹۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۴۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۸۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close