زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلانات گروههای درسی

ارسال: #۱۶
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ
اعلانات گروههای درسی
خب نمیتونیم همه درسها را شروع کنیم. سعی کردیم از درسهای با بیشترین متقاضی و مشترک بین همه رشته ها شروع کنیم.
باحتمال زیاد یه درس مشترک دیگه مثل نظریه در این دوره به درسها اضافه بشه . حدود یکماه و نیم دیگه که اینا تمام بشه ۲ درس مشترک و یه ریاضی دیگه را شروع کنیم. که ریاضیش میتونه آمار باشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
RE: اعلانات گروههای درسی
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خب نمیتونیم همه درسها را شروع کنیم. سعی کردیم از درسهای با بیشترین متقاضی و مشترک بین همه رشته ها شروع کنیم.
باحتمال زیاد یه درس مشترک دیگه مثل نظریه در این دوره به درسها اضافه بشه . حدود یکماه و نیم دیگه که اینا تمام بشه ۲ درس مشترک و یه ریاضی دیگه را شروع کنیم. که ریاضیش میتونه آمار باشه.

تشکر. پس درسایی مثل شبکه و معماری (به این سختیییییییی) چی میشه؟؟؟!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
اعلانات گروههای درسی
سعی خواهیم کرد معماری را تو دور بعد با سیستم عامل بیاریم.
دروس اختصاصی که فقط مثلا" در آی تی هست را بهمراه دروس تخصصی رشته های دیگه بصورت گروههای جداگانه در ابتدای پاییز میگذاریم.
دوستان بجای اینکه در پ.خ یا چت بمن بگید. همین جا بگید. اگه درخواست برای نظریه هست اعلام کنید تا نظریه زباها را هم گروه درسیش را بزنیم. ولی فکر کنم سه تا درس فعلا" کافی باشه.
نظریه زبانها هم اضافه میشه. ولی بیشتر ازسه درس مقدور نیست.
چون فصل اول لینز ، خیلی بخش مهمی نیست. یه مروری بفرمایید و تشریف بیارید . ساعتش را پنجشنبه اعلام میکنیم.یا پنجشنبه یا جمعه است.
سلام
برای اعضاء گروهها متن زیر ارسال شده . دوستانیکه این پیام را دریافت نکرده اند هم از اینجا ملاحظه کنند و اگه میخوان در گروههای درسی باشند شماره گروه را ایمیل کنند. همانطور هم که اعلام شده گسسته فردا شب ساعت ده هست.

"سلام دوست عزیز
جلسه بعدی گروه ساختمان گسسته روز یکشنبه برگزار نخواهد شد و روز دوشنبه همان ساعت (ده شب ) برگزار میشود.
ضمنا" باین مطلب توجه فرمایید.

در صورت تمایل به شرکت در گروههای درسی، لطفا" ایمیل خودرا به آدرس زیر ارسال فرمایید. حتی اگر قبلا" ایمیل خود را ارسال نموده اید مجددا" اینکار را انجام بدین.
در ایمیل ، شماره گروه درسی را اعلام فرمایید.
۱- ساختمان گسسته
۲- ساختمان داده ها
۳- نظریه زبانها
در صورت تمایل به عضویت بیش از یک گروه ،شماره ها را با کاما جدا فرمایید.
alikhani_fardad@yahoo.com
ارسال سوالات و دریافت پاسخنامه، تغییر زمان گروهها و سایر موارد از طریق ایمیل انجام میشود.
موفق باشید"

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zeinab , Pegasus , SarahRad
ارسال: #۱۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
گروههای درسی اول مرداد ۹۱
سلام خسته نباشید و تشکر بابت کارهای مفیدی که انجام میدین
یه خواهش داشتم ازتون
اینکه اگر برنامه درس هایی که قراره تا آخر تابستون با گروه درسی تموم بشه ، مشخص هست رو اعلام کنید.
مثلا من برام مهمه که تا خر تابستون مدار منطقی ، سیستم عامل ، معماری ، ریاضیات مهندسی و الگوریتم رو حتما تموم کنم
می خوام بدونم اگر که توی برنامه گروه های درسی جا ندارند ، خودم بذارم توی برنامم.

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
گروههای درسی سوم مرداد ۹۱
دوستان چون در یه روز نمیتونیم دو گروه درس را برگزار کنیم.سه شنبه گروه نظریه را برگزار میکنیم. ساختمان داده را روز چهارشنبه با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار میکنیم.

.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zeinab , zarei1991 , jameshenas , Pegasus , **sara**
ارسال: #۲۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ق.ظ، توسط sarhang.)
RE: گروههای درسی سوم مرداد ۹۱
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان چون در یه روز نمیتونیم دو گروه درس را برگزار کنیم.سه شنبه گروه نظریه را برگزار میکنیم. ساختمان داده را روز چهارشنبه با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار میکنیم.

Sadنمیشه چهارشنبه نباشه (حداقل این چهارشنبه نباشه) مگه قرار نبود روز فرد باشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان چون در یه روز نمیتونیم دو گروه درس را برگزار کنیم.سه شنبه گروه نظریه را برگزار میکنیم. ساختمان داده را روز چهارشنبه با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار میکنیم.

یعنی گروه ساختمان داده روز چهارشنبه برگزار میشه همون ساعت ۲۲؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
ببخشید من به تازگی عضو این سایت شدم میشه راجع به این گروه درسی توضیح بدهید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)elahe sma نوشته شده توسط:  ببخشید من به تازگی عضو این سایت شدم میشه راجع به این گروه درسی توضیح بدهید ممنون میشم
اینجا سر بزن دوست عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان عزیزی که در گروه ساختمان هستند جلسه امشب برگزار نمی شه مثل این که دوستان سوالی رو برای اقا فرداد ارسال نکردند ضمن این که ایشون امشب به نت دسترسی ندارن و نمی تونند در جلسه حضور داشته باشن و بابت عدم تشکیل جلسه عذر خواهی کردند. زمان جلسه بعدی متعاقبا اعلام می شه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , SarahRad , ماه بانو , sama89 , **sara** , Pegasus , Sunshine Off , zeinab
ارسال: #۲۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
خدایی این مانشت احتیاج به یه خونه تکونی داره و یکم نظم اصلا معلوم نیست چی به کجاست ؟ گروههای درسی آقای فرداد جای بخصوص نداره . بقیه چیزام همین طور. خبر رسانی به هم توی یه صفحه ای پبدا می شه که ممکن خیلیا نرن ببینن .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , Shokoufe.S , Sunshine Off
ارسال: #۲۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Pegasus.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که در گروه ساختمان هستند جلسه امشب برگزار نمی شه مثل این که دوستان سوالی رو برای اقا فرداد ارسال نکردند ضمن این که ایشون امشب به نت دسترسی ندارن و نمی تونند در جلسه حضور داشته باشن و بابت عدم تشکیل جلسه عذر خواهی کردند. زمان جلسه بعدی متعاقبا اعلام می شه.

سلام من هم تا الآن نمیتونستم وصل بشم
dns از کار افتاده بود ، همش نگران بودم الان جلسه شروع شده.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
به نظر من هم این گروههای درسی اصلا نظم نداره....خیلی با این بی نظمی ها وقتمون گرفته میشه چون ما یه سری از کارامون رو کنسل میکنیم بعد میایم یا زود شروع میشه یا دیر یا جابجا میشه....Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  به نظر من هم این گروههای درسی اصلا نظم نداره....خیلی با این بی نظمی ها وقتمون گرفته میشه چون ما یه سری از کارامون رو کنسل میکنیم بعد میایم یا زود شروع میشه یا دیر یا جابجا میشه....Huh
واقعا براتون متاسفم کوتاهی ازما بود.واقعا ببخشید.انشاالله جلسات بعدی جبران بشه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۳۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  به نظر من هم این گروههای درسی اصلا نظم نداره....خیلی با این بی نظمی ها وقتمون گرفته میشه چون ما یه سری از کارامون رو کنسل میکنیم بعد میایم یا زود شروع میشه یا دیر یا جابجا میشه....Huh
واقعا براتون متاسفم کوتاهی ازما بود.واقعا ببخشید.انشاالله جلسات بعدی جبران بشه.

خواهش میکنم اما کاش حداقل یه جوری بچه ها مطلع میشدن من دیشب یک ساعت منتظره گروه ساختمان بودم اما تشکیل نشد بدون اینکه اطلاعی به بچه ها بدن...حالا مهم نیست دیگه امیدوارم درست بشه..ممنونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۷۷۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۳۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ edward71 ۳,۴۹۵ ۹۴۷,۸۵۰ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کتاب های درسی رشته کامپیوتر Eng_Sara ۰ ۱,۵۲۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Eng_Sara
  منبع درسی سوالات آزمون های استخدامی sahar salehi ۰ ۱,۹۷۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar salehi
  راهنمایی برای انجام پروژه درسی r-j69 ۲ ۲,۳۹۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: r-j69
  فروش کتاب های ارشد مهندسی آیتی + کتب درسی deltang ۰ ۱,۸۰۶ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: deltang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close