زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انجام پروژه درسی

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ ق.ظ
سلام من به دلیل زمان کمی که دارم استرس بالایی دارم و به کمکتون احتیاح دارم

من ارشد هستم و توی یکی از درس هایی که خیلی این ترم وقت کار کردن روش رو نداشتم باید طرحی از خودم یا لااقل مقاله ای رو پیاده سازی کنم البته باید نو اوری داشتم باشم روی کار مقاله. اصلا نمیدونم باید چکار کنم سه هفته هم وقت ندارم و نمره اش برام خیلی خیلی واجبه

کسی میتونه بگه قدم به قدم باید چکار کنم؟ یکی دوتا مقاله خوندم ولی توی خود مفاهیم مقاله کلی مشکل دارم چه برسه به پیاده سازی

چه کاری باید بکنم؟HuhExclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: راهنمایی برای انجام پروژه درسی
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ)r-j69 نوشته شده توسط:  سلام من به دلیل زمان کمی که دارم استرس بالایی دارم و به کمکتون احتیاح دارم

من ارشد هستم و توی یکی از درس هایی که خیلی این ترم وقت کار کردن روش رو نداشتم باید طرحی از خودم یا لااقل مقاله ای رو پیاده سازی کنم البته باید نو اوری داشتم باشم روی کار مقاله. اصلا نمیدونم باید چکار کنم سه هفته هم وقت ندارم و نمره اش برام خیلی خیلی واجبه

کسی میتونه بگه قدم به قدم باید چکار کنم؟ یکی دوتا مقاله خوندم ولی توی خود مفاهیم مقاله کلی مشکل دارم چه برسه به پیاده سازی

چه کاری باید بکنم؟HuhExclamation

در وهله اول که باید خونسرد باشی و هیچ استرسی در کار نباشهSmileSmileSmileSmile
به نظر من واسه پیاده سازی مقاله اول یه چندتا مقاله فارسی بخونید که دستتون بیاد قضیه از چه قراره...با کلیات کار آشنا بشید...بعد چندتا مقاله خارجی survey یا state of art (مقاله های جامعی که تمام کارهای انجام شده توی اون موضوع رو از ابتدا تا الان پوشش میدن) پیدا کنید و بخونید و با نحوه پیاده سازی ها و نرم افزارهای اون آشنایی پیدا کنید..
بعد از خوندن اون مقاله ها کاملا با موضوع آشنا می‌شید و به قولی open issue های اون موضوع کم‌کم میاد توی ذهنتون..مقاله زیاد بخونید خیلی زیاد.. از بین رفرنس های یه مقاله، مقاله های مرتبط پیدا کنید...اوایل شاید یه مقدار نفهمید موضوع رو ولی با ۱۰ تا مقاله خوندن جا میفته مطلب واستون..
دنبال مقاله های به‌روز باشید اگه نوآوری میخواین بکنید و پیاده سازی دارین...خیلی دور از دسترس نیست توی سه هفته این کارارو انجام دادن ولی همت خیلی خیلی زیادی میخواد...
دیگه مقاله هم میدونید از چه سایت هایی پیدا کنید دیگه...IEEE و ACM و ELSEVIER و ScienceDirect و.....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: r-j69 , d_felfelak
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ق.ظ
سپاس از کمکتون در ادامه سوال های دیگرم رو هم میپیرسم

کسی توی ین شرایط بوده و سربلند بیرون بیاد؟

شخص دیگه نظری برام نداره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۹۹۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۶۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۲۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۵۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۲۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۵۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۸۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close