زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب های ارشد مهندسی آیتی + کتب درسی

ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ
فروش کتاب های ارشد مهندسی آیتی + کتب درسی
سلام دوستان عزیز
راستش یه سری کتاب کنکوری و تخصصی کامپیوتر دارم که دیگه لازمشون ندارم و گفتم اینجا لیست کنم برای فروش شاید کسی لازم داشته باشه.
کتابها انقد نو و تمیزن که دلم نمیاد بفروشمشون ولی خوب من دیگه لازمشون ندارم و کاریش نمی شه کرد Smile
تمام کتابهای کنکوری مثل روز اولشون نو و تمیزند. فقط بعضی کتابها زیر نکات خط کشیدم یا یکم خلاصه نویسی کردم.

کسی نیاز داشت بهم پیام بده با هزینه پستی رایگان براتون ارسال می کنم.
هرکسی هرکدوم از کتابها رو لازم داشت به تلگرامم پیام بده. (آیدی تلگرام = Feyzi990 )

کتاب هوش مصنوعی معروف راهیان ارشد - ویرایش هفتم - عبدی پور و خلیلی فر - قیمت پشت جلد = ۴۰ هزار تومان -
قیمت فروش= ۳۵ هزار تومان.

کتاب مهندسی نرم افزار - پوران پژوهش - ارسطو خلیلی فر - چاپ اول ۹۵ - قیمت جلد = ۲۹ هزار تومان -
قیمت فروش = ۲۴ هزار تومان.

کتاب پایگاه داده ها - حمیدرضا مقسمی - چاپ ۹۵ - قیمت جلد = ۲۲ هزار تومان
قیمت فروش = ۱۷ هزار تومان

کتاب ساختمان داده ها - چاپ ۹۲ - قیمت جلد = ۱۹ هزار تومان
قیمت فروش = ۱۹ هزار تومان

کتاب های دانشگاهی: (این سری کتابها بخاطر چاپ چندسال گذشته به همان قیمت جلد به فروش می رسند. که نسبت به قیمت فعلی تخفیف ۵۰% به بالا محسوب می شوند. تمام کتاب ها بدون کوچکترین قلم خوردگی و مثل روز اولشونن)

چگونه با ++C برنامه نویسی کنیم. دیتل دیتل - علیرضا انصاری - ویرایش هفتم - قیمت فعلی انتشارات ناقوس = ۵۰ هزار تومان
قیمت جلد= قیمت فروش= ۲۴ هزار تومان

طراحی دیجیتال (مدار منطقی) موریس مانو - سپیدنام - ویرایش چهارم - قیمت جلد = قیمت فروش = ۱۲ هزار تومان

کتاب آموزش سی شارپ جعفر نژاد قمی - ویرایش چهارم - قیمت جلد = قیمت فروش = ۱۵ هزار تومان

کتاب مثال هایی از برنامه نویسی سی شارپ - کورش مقدسی و ... - چاپ دوم - قیمت جلد = قیمت فروش = ۱۴۵۰۰ تومان.

آیدی تلگرام : Feyzi990@

تصویر کتابها:

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۱,۹۹۶ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۳ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۸۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close