زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالاتربن موضوع درسی

ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
بالاتربن موضوع درسی
سلام
من یه پیشنهاد داشتم!
ما یه قسمت دارین به نام بالاترین ها!
معمولا این قسمت اختصاص پیدا می کنه به مباحث غیر درسی!شاید چون مخاطب بیشتری داره!شاید بهتر باشه یه قسمت از اون اختصاص پیدا کنه به مباحث درسی!مثل اون آخرین عنوان که همیشه مربوط به عکس های آقای دکتر هستBig Grin و بالاترین مطلبی که توی تالار های درسی هست اون بالا قرار بگیره!این طوری طبعا مطالب درسی بیشتر تو دید قرار می گیرن و بچه ها بیشتر به سمت مطالب درسی تشویق می شن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , ماه بانو , fatima1537 , zeinab , hamidkhl , **sara** , Aurora , narges_r , homa , maedeh , m_al , هاتف , Mänu , SaMiRa.e , navid-p , sd_javadi , uniquegirl , sepid , myself , mis masi , nasogh , eris229 , s.sadri , fatemeh85
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
بالاتربن موضوع درسی
پیشنهاد خوبیهSmile

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
بالاتربن موضوع درسی
به نظرم بتونه موثر باشه، اون فتوبلاگ توی مدتی که اونجا قرار گرفت مورد توجه هم شد وگرنه در حالت عادی بعید می دونم می تونست خودنمایی کنه!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
بالاتربن موضوع درسی
سلام
چشم انجام می‌شه. منتهی توی یکی دو هفته آینده.Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , mosaferkuchulu , SaMiRa.e , **sara** , ماه بانو , sd_javadi , هاتف , eris229 , fatemeh85
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
بالاتربن موضوع درسی
دکتر سوغاتی یادتان نرود ....
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
بالاتربن موضوع درسی
اگه سفر زیارتی دارید - برا ما سوغاتی دعا کنید ارشد قبول بشیم دکتر جون
۱
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
RE: بالاتربن موضوع درسی
چه پیشنهاد خوبی
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط eris229.)
RE: بالاتربن موضوع درسی
(من می خواستم یک تاپیک جدید باز کنم اما یادم بود قبلا هم این بحث مطرح شده کلی گشتم تا پیداش کردم!!!)

به نظر من اصلا جالب نیست که مرتبا در قسمت بالاترین ها موضوع هایی می آید قرار میگیره که زیاد به هدف اصلی سایت ربطی نداره.
مانشت یک سایت علمی هستش و حاشیه های پررنگی مثل سرگرمی و اخبار و ازدواج و... داره. اما اینها هرچقدر پرطرفدار اما حاشیه هستند.
من فکر میکنم خیلی از کسانی که برای اولین بار به سایت مانشت می آیند کسانی هستند که دنبال مطلب علمی هستند(نه سربازی و ازدواج و سرگرمی و ورزش و...) مثلا دنبال یک سوال خاص از کنکورهای سال های قبل هستند یا چیزی شبیه به این.
(چون اینجا بحث های زیادی در این جور موارد شده تقریبا اکثر سرچ هایی که درباره کنکور ارشد کامپیوتر انجام بدین یکی از صفحه های مانشت جزو چند نتیجه اول هستش )
تا اینجا تازه واردها با هدف اصلی سایت آشنا شدن اما اگر از همون صفحه بلافاصله قسمت انجمن مانشت را انتخاب کنند تا بقیه قسمت ها رو هم ببینند اولین چیزی که میبینند قسمت بالاترین های سایت هستش.
در اکثر مواقع تاپیک هایی که در این قسمت قرار میگیرند جزو حواشی سایت هستند. همین چند روز اخیر را در نظر بگیرید. یکی از تاپیک هایی که پر از بحث و جدل (و بعضا توهین به جمع) بوده مرتبا در قسمت بالاترین ها قرار گرفته. خوب من و بقیه اعضا میدونیم که این فقط یک بحث از کل بحث هایی است که جزو همون حواشی ای هستند که اشاره کردم، اما کسی که اینجا عضو نیست یا تازه عضو شده چی؟

پیشنهاد من اینه که قسمت بالاترین های سایت همیشه از بین تاپیک های درسی انتخاب بشه. برای بقیه قسمت ها هم میشه بالاترین مجزا در نظر گرفت اما نه دقیقا در سردر سایت (مثلا بالاترین متفرقه هاTongue یا چیزی شبیه به این)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۰۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۸۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۹۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۱۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۱۱ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۱۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۶۶ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close