زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]

ارسال: #۹۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
من نمیگم که ما نمیتونیم به اونها برسیم و اینا، ولی پیشرفت نشانه داره. وقتی ما جای گسترش علم، کنکور، مقاله های الکی و ظرفیت دانشگاه ها رو گسترش میدیم اینا نشانه پیشرفت نیست. من میگم علاوه بر اینکه ما عقبیم، سرعتمون هم کمتره و از همه بدتر توهم پیشرفت هم داریم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , arixooo , shervinrs , navid-p , mohammad_13690 , alime
ارسال: #۹۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
اخه عزیز من همونجور که من از مذهب سررشته ندارم و باید برم سراغ اینکارش تا جواب صدها هزار ابهام و سوال منو بده بهم. شما هم خیال میکنی که دو تا مدرک فقط وجود داره. یه سر برو پیش اینکاره ها و ناسا و یا منجمین و دانشمندانی که دراین زمینه تحقیق کردن که به سوالات شما پاسخ بدن.
ارسال: #۹۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  شما اینم میدونید از سال ۵۳ تا ۶۹ داشتند رقابت بر سر رفتن فضا میکردند و آمریکا چقدر اون اوایل شکست خورد که فقط سفینه بفرسته بالا و اینارو هم قبول میکرد اما در نهایت تونست آدم بشونه. لطفا قشنگ مطالعه کن. شما که انسان مذهبی هستی با این شکیاتت همه رو به ۱۴۰۰ سال پیش امام حسین هم مشکوک میکنی. من که اون موقع نبودم ببینم چه خبره. من نمیخوام اثبات کنم نبوده . از همون زمان بیان اثبات کنن که بوده.... میئدونم که میخوای برای اینا چیزی بنویسی راجب ضمیر ناخودآگاه و حس الهی و درونی ... اما اگه بخوای به تاریخ رجوع کنی اینیکی که نزدیکتره...
صحبت از مذهب نیست و من هم قصد ندارم بحث رو به مباحث مذهبی بکشم
من نمیگم ما ایراد بنی اسراییلی میگیریم بعد اونا بیان اثبات کنن که، من میگم کسی که میگه ۴۰ سال پیش رفتیم ماه اومدیم خوب بگه با کمربند ون آلن و با پرتوها و با شهاب ها و... اون موقع چکار کرده، فقط دو تا عکس و فیلم که مدرک نشد. هزار تا سوال مطرح شده که چنین سفری رو زیر سوال میبره
به تاریخ رجوع میکنیم، نزدیک هم بوده، اصلا فرض کن من اونروز خودم بودم، خوب تاریخ چی میگه؟ میگه اخبار اعلام کرده و فیلم و عکس پخش شده، تاریخ دیگه چی میگه؟
احیانا توقع ندارید که تاریخ برای عوام تمام جزییات سفر به ماهو بگه؟! اینارو برای این کاره هاش میگه و شما هم باید با کسی که موافق این سفره صحبت کنید.
ارسال: #۹۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط edge.)
منم موافقم ما نباید تو این جور مسائل خودمونو با آمریکا مقایسه کنیم یا اصلاً خودمونو رقیبش بدونیم و اگه بنا به تلاش کردن باشه که اونا ۱۰۰ برابر بیشتر تلاش میکنن . این همه تعطیلی تو کشورمون یکی از دلایل عقب ماندگیمون تو علم و فناورییه. چیزی که کشورای غربی که ما میگیم با زور بدستش آوردن براشون معنا نداره پس اینطوریا هم نیس .مشکل ما خیلی خیلی خیلی بیسه این چیزا به جامعه ما بر میگرده و قابل تغییرم نیست فقط داریم خودمونو گول میزنیم اگه یه سری میان میگن ما فلانیمو ما فلانیم دیگه ماهایی که به قول معروف این کاره ایم و تو این جامعه و این حوزه فعالیت داریم نباید گول این حرفا رو بخوریم باید واقع بین بود یا به قول دوست عزیزمون نباید توهم زد.
ارسال: #۹۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ادیسون کیه اصلا؟ یک شیاد بوده که استثمار غرب اون علم کرده که بگه ما برق رو دادیم . وگرنه در عربستان ۲۰۰۰ سال پیش ترانزیستورم بوده.

حالا این ترانزیستور رو برای چه مقاصدی استفاده می کردن من خیلی تحت تاثیر این مسله قرار گرفتم اگه منو راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم
ارسال: #۹۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
شتر برقی Smile)
ارسال: #۹۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط parsaNA.)
من به این نتیجه رسیدم که ما ایرانیا آدمای زودباوری هیستیم . یه مطلبی به نقل از یه روان شناس اینجا میارم که خوندنش خالی از لطف نیست :

اولین دلیل زود باوری این است : که در هنگام رسیدن اطلاعات جدید هرچه را که دریافت می کنیم در بست قبول یا رد می نمائیم زیرا یا در زمان حال نیستیم، یا درگیر گذشته هستیم و یا درگیر گفتگوهای درونی خود می باشیم. بدین خاطر اگر بخشی از واقعیت یا بخشی از خبری که به ما می رسد مطابق با واقعیت باشد ما این بخش را به کل اطلاعات و داده هایمان تعمیق می دهیم و کل اطلاعات و گفتار را می پذیریم بدون اینکه به خود زحمت تجسس، تحقیق و کنکاش بدهیم که موضوع چه است. به همین خاطر زود باوری باعث میشود تا ما از دنیای واقعی دور شویم.ضرری که به ما از زود باوری می رسد در اینجا نهفته است که از آنجائیکه بهرحال در مورد مسئله ای که پیشرویمان قرار بگیرد بر سر دو راهی هستیم، یک دو راهی تصمیم گیری. این کار را بکنیم یا نکنیم، لحظه به لحظه ما در تردید تصمیم گیری بسر خواهیم برد. حال که به این جا می رسیم سئوال می شود که چه باید کرد که زود باور یا دیر باور نباشیم.

- اولین علت زود باوری و دیرباوری این است که در زمان حال نیستیم، پس باید در زمان حال بسر ببریم و باید متمرکز باشیم تا در تله هائی که بر سر راهمان است نیفتیم.
- نباید بر اساس حدسیات به سخن دیگران گوش داد؛ مثلاً اگر کسی گفت ف نباید بگوئیم منظورش فرحزاد بوده است.باید سخن دیگران را بشنویم و در گوش دادن دقیق باشیم.
- در شناخت از افراد و یا گوینده نباید دچار تزلزل شویم.
- نباید عصبیت های خودمان را وارد دریافت خبر کنیم . مثلاً نباید اگر مخالفمان سخنی گفت زود آنرا رد کنیم باید به خود سخن توجه کنیم نه به گوینده.
- اعتماد زیاد از حد باعث زودباوری و بی اعتمادی موجب دیر باوری می شود. در دریافت خبر نباید زیاد اعتماد کرد و نه باید بی اعتماد بود. چون در هر دو صورت خود را از شنیدن واقعیت ها محروم می کنیم.
- حالات طبیعی و رفتارهای ما در زودباوری و دیر باوری تاثیر دارند.
- عوامل مذهبی و فرهنگی نقش موثری در زودباوری و دیرباوری ما بازی می کنند. مثلاً باور مذهبی یا عادت فرهنگی ما می تواند ما را زودباور یا دیرباور نماید.
- احساسات در دیرباوری و زودباوری ما نقش بسزائی دارد و نباید دچار تخریب عصبیت ها شویم
در پایان باید گفت اگر همیشه در زمان حال باشیم هیچ گاه مبتلا به دیر باوری و زود باوری نشویم.

ادامه مقاله در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , inteligentium , admin
ارسال: #۹۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه سوال: منظورتون از "افراد و خواصی که در بخشی از دنیای علمی روزگار دستی دارن" کیا هستند؟
منظورم دوستان گلی هستن که در اینجا حضور دارن.
ارسال: #۹۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
بچه ها ! این تبلیغات شایعه نبودا ... تو ایران دیده شده ، اگه باور نمیکنین اینجا فیلمش رو ببینین :

امشب با دیدن این فیلم خستگی م در رفت Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۰۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
دوستان، ظاهرا بعضیا چشم بصیرت داشتن، تونستن ببینن. البته شایدم دوربین بصیرت!!!

اینم لینکش از
.
ارسال: #۱۰۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
آقا یکی خبر موثق نداره؟
من یادم رفت ببینم
ارسال: #۱۰۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  آقا یکی خبر موثق نداره؟
من یادم رفت ببینم

نه آقا خالی بندی بود ، فقط به اندازه چند ماه خندیدیم Smile این فیلم ها هم همش ساختگیه !

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

ارسال: #۱۰۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط sepid.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بچه ها خبر جدیدو شنیدین.شرکت چی توز واسه تبلیغ تو مریخ چی توز مفتی پخش میکنهBig Grin
ما ک ندیدیم ولی رئیسش گفته اگه میخاین مطمئن بشین بیاین ببینین.Smile
کاشکی حداقل گوگل بلد بود مثل مثل لاف من واسه چی توز لاف بزنه!!!!چی شدBig Grin
خیلی بامزه بود،
از چشام اشک اومد از بس خندیدم!
خیلی تاپیک بامزه ای بود، کلی خندیدم.
از همه دوستان خنده آفرین هم کمال تشکر رو دارم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
تبلیـغ لوگـوی پپـسی روی مـاه، دروغ بـود!

سرکار رفتن میلیون ها ایرانی و اشتباه مسلم رسانه ای
در آخرین ساعات ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ برابر با ۵ ژوئن ۲۰۱۲، بسیاری از مردم ایران، به پشت بام ها شتافتند تا تبلیغ پپسی کولا بر روی ماه را مشاهده کنند، ولی در کمال تاسف این اتفاق حادث نشد و ظاهرا این هم یکی دیگر از دروغ های رسانه ای بود.

گزارش های برخی سایت ها به نقل از سایت انتخاب حکایت از آن دارد که صدها هزار نفر از مردم ایران راس ساعت ۱۱ و نیم دیشب در آخرین ساعات ۱۶ خرداد ماه ۹۱ با حضور بر پشت بام ها، دقایق طولانی به ماه خیره شدند تا شاید تبلیغ پپسی کولا را روی ماه ببینند!

این در حالیست که گروهی از مردم همان دقایق نخست، پشت بام را ترک کردند و به دروغ بودن این خبر، پی بردند، اما بسیاری نیز تا لحظاتی پیش، به ماه خیره شده بودند! نکته عجیب تر آنکه، گروه دیگری از مردم حتی تا پاسی از نیمه شب گذشته با طرح این مسئله که "ایران با کشورهای غربی، تفاوت زمانی دارند" همچنان به ماه خیره شده بودند!
ارسال: #۱۰۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ق.ظ
ببینید من یه چیزی میگم شاید هیچکدومتون باور نکنین

روز ۱۷ خرداد روزی است که اعتقاد دارن شیطان از ماه به زمین میاد ، در همین روز سیاره زهره لکه ای رو در ماه پدید میاره
در همین روز قراره لوگوی پپسی بیوفته رو ماه !
چه معنی میده ؟

جای مرد بی ادب زندان است .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۵۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۲,۰۳۵ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  سیستم بردن نمرات روی نمودار ف.ش ۱۶ ۹۳,۱۳۶ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: raminb
  ویرایش عکس peymankop ۱ ۲,۰۶۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintn
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۷۱۱ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close