زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]

ارسال: #۷۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)imi نوشته شده توسط:  بابا بیخیال! استاد شبکه بیاد در مورد کمربند ون آلن حرف بزنه؟
شاید خوب باشه برا اطلاعات عمومی (هر چند به نظر من ربطی نداره) شاید هم مربوط باشه واقعا ولی خوب فکر کنم از دانشگاه ها خیلی خبر ندارید!
من خودم دانشگاه اصفهان درس خوندم و استاد شبکه اونجا معروفه از نظر دو در بازی! Smile)) یه چیزی میگم یه چیزی میشنویا!
به هر حال پوشش مطالب درسی در دانشگاه ها فرق میکنه ولی مبحث مخابرات ماهواره ای و پرداختن به اون (حتی در حد ابتدایی و جزئی) جز لازمات درس شبکه است که گویا در دانشگاه بزرگ اصفهان به این مهم توجه نشده و یا شاید هم دانشجویان عزیز طالب آموختن نبودن!

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)imi نوشته شده توسط:  نمی دونم منبع اصلیش کجا هست. شاید اشتباه گفته باشه.
توصیه میکنم به منبع معتبرتری مراجعه کنید و ماحصل علمی اون رو در هم در اختیار ما بگذارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: imi
ارسال: #۷۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط shervinrs.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  و به این سوال هم خواهشا جواب بدید : بالاخره انسان تونسته به ماه سفر کنه یا نه؟ Big Grin له شدیم از بس حرف ضد و نقیض شنیدیم .
حالا این اتفاق افتاده یا نیفتاده، الان چه فرقی میکنه دیگه؟ مهم اینه که در دوره خودش برداشت تبلیغاتی و ... شده ازش. ضمنا اگر این موضوع اینقدر الکی بود که اینا بخوان تو استودیو یه فیلمی بگیرن و به ملت بگن که ما رفتیم کره ماه برگشتیم، شوروی هم بعد از اون همه هزینه می نشست پفکش رو می خورد و هیچ حرفی نمی زد؟
تا شما مشغول غلت خوردن در نظریات توطئه موجود هستید من به تماشای ادامه حمله
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ها به Illegal Nuclear Site in Middle East بشینم. و یکی دیگه هم احتمالا در اطراف ما به جمع آوری چند هزار میلیارد دیگه مشغول باشه.
خودتون رو کمتر درگیر این نظریات خاله زنکی کنید که درست و غلطش باعث پیشرفت ما و شما و یا عقب افتادن اونا تو این دوره و زمونه نمیشه. و متاسفانه تفت دادن این نظریات شدیدا تو ایران تو بورس و یه عالمه صاحب نظر داره، اونم در سطح مثلا دانشگاه ها.
ارسال: #۷۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
بس کنید بابا چقد یه مساله رو کش می دید
تموم شد رفت !!! پپسی هم به اون اندازه که می خواست اسمشو رو زبونا چرخوند.
مانشت فقط وارد نجوم و فضانوردی و ستاره شناسی نشده بود که اونم از صدقه سری پپسی وارد شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , rozh66 , inteligentium
ارسال: #۷۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
من حاضرم قسم بخورم که این پدیده رو شاهدش بودیم.حالا باور کردن یا نکردن شما برام مهم نیست.مهم اون ذوقی بود که ما کردیم.
ارسال: #۸۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)saeed_9_12 نوشته شده توسط:  حرف شما متین و پرمایه؛ اما به نظر شما حتی در محافلی که عملا رسمیت ندارن آیا کسانی که کباده علم رو در محافل علمی میکشن شایسته است بدون اطلاعات دقیق نظر بدن؟ عدم رسمیت محفل و مجلس مجوزی بر ناصحیح گفتن نیست!
از دیدگاه بنده وقتی افراد و خواصی که در بخشی از دنیای علمی روزگار دستی دارن بی مهابا در مورد سایر رشته ها نظر بدن، نتیجه ای جز تباهی عامه نخواهد داشت. من به عنوان شخصی که در هیچ رشته ای تخصص ندارم و اطلاعاتم چه در حیطه تخصصی شما و چه در سایر زمینه های علمی فراتر از کودک خردسالی نیست برای آینده شنیداری و استنتاجی خودم به وحشت افتادم که آیا سخنان اندیشمندان را باید با گوش هوش پذیرفت و یا به سخره گرفت! بیایید حداقل اگر جزء خواص نیستیم پیرو اندیشه اونها باشیم.
فکر نمی‌کنم بچه‌های اینجا هیچ‌کدوم کباده علم رو بخوان بکشن، جو اینجا دانشجوییه و همه در پی کشف حقیقت هستند. مطمئن باشید تعداد کسانی که بخوان با اغراض خاصی صحبت کنن خیلی کمه.
در مورد اینکه تا تخصص نداشته باشی حرفی نزن، توی انجمن زیاد بحث شده. ما موافقیم که حرف‌ها زده بشه، تحلیل‌ها روی حرف‌ها انجام بشه و نهایتاً به یه نتیجه مناسب برسه. ماهیت آدم اینه که در مورد مسایل حرف بزنه. برخی اوقات جواب یکی از دوستان بردش از یه سوال خیلی جدی بیشتره. مثلاً من می‌گم فلان کمربند اینجوریه و شما که اطلاع بیشتری دارید بر اساس همون حس واقع‌گرایی و جهل‌ستیزی به حرف من پاسخ می‌دین.
سیاست کلی ما در مانشت اینه که نتایج مباحث به جاهای خوبی منتهی بشه و حداقل موجب گمراهی افراد نشه. خوب وقتی مثلاً من چیز اشتباهی می‌گم یکی مثل شما در ارسال بعدی اصلاح می‌کنه و بحث همین‌طور به پیش می‌ره تا نهایتاً یه بحث پخته شده و درست ایجاد بشه.
به نظرم توی هیچ عصری نمی‌تونید گفته اندیشمندان را با گوش هوش و بدون دلیل و منطق بپذیرید. اصولاً بسیاری از گسترش‌های علمی عصر حاضر به خاطر عدم پذیرش خیلی از ایده‌های مرسوم بوده.

یه سوال: منظورتون از "افراد و خواصی که در بخشی از دنیای علمی روزگار دستی دارن" کیا هستند؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , hamed_k2 , fatima1537 , مورتن , agentv , mohammad_13690 , Parva
ارسال: #۸۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
به! پپسی تازه میخواد اینکار رو بکنه. ما خودمون ۳۴ سال پیش عکس آدم انداختیم رو ماه. Smile)
ارسال: #۸۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
اکثر دوستان این رو گفتند
نه میشه گفت صد در صد آمریکا تونسته انسان رو به ماه بفرسته و برگردونه، نه میشه با اطمینان گفت دروغ بوده
من هم همچین نظری دارم؛ البته توجه کنید قرار نیست ما اثبات کنیم این اتفاق نیفتاده، بلکه قراره کسایی که چنین ادعای شاخداری دارن به سوالات ما پاسخ بدن که ما هم یکم باور کنیم. سوالاتی که قبلا دوستان مطرح کردند
چطور از کمبربند ون آلن گذشتند؟ بعد از اون با تشعشعات چه کردند؟ بارش شهابی روی سطح ماه (هرچند خیلی زیاد نباشه) مطمئن جون فضانورد و هزینه ی پروژه اینقدر بی اهمیت نیست. مهمترین سوال: بعد از ۴۰ سال چرا تکرار نمیشه اون هم با پیشرفت زیاد تکنولوژی و کاهش هزینه ها. و سوالات دیگه که توی لینک دوستان هست.

پس اونهایی که ادعای شاخدار دارن باید جواب بدن، نه ما بخواهیم به صورت قطعی ثابت کنیم چنین سفری نبوده

وگرنه من هم ادعا میکنم آخر هر هفته با بچه ها میریم ماه، زمستون امسال هم می خواهیم بریم خورشید Big Grin هرکی باور نمیکنه اثبات کنه ما نرفتیم

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
ارسال: #۸۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط esi.)
من نمی دونم شایعه است یا واقعیت Huh
اما می دونم هیچی غیر ممکن نیست Smile اما شاید هنوز به اون حد نرسیده بشر اما ایده که اومد خود به خود تکنولوژیشم میاد.
از الان تبلیغا تتونو رزرو کنید Big Grin

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال: #۸۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط مورتن.)
دیگه رو اینم شک کردید انسان به ماه رفته یا نه. ای بابا !

انسان که ۱۹۶۹ رفت. تمام تلویزیونها قطع شد نشون دادند. الان هم هزینه ها ۱۰۰ برابر است. اونموقع جزئی از جنگ بین آمریکا و شوروی بود لحظه به لحظه همو رصد میکردند. شوروی که دشمن قسم خورده آمریکا این ادعا که اونا ماه نرفتند رو نمیکنه. چون کسی میخواست بپچونه اون وسط فوری گندش در می اومدئ چه برسه بگه که رفتیم ماه. بابا با اطلاعات حرف بزنید . مثل این میمونه که آمریکا ۱۹۴۵ بمب اتم انداخته دیگه ننداخته پس به شک بیافتیم الان که راحت میشه کوچیکشو ساخت دیگه چرا استفاده نمیکنه. حرفایی میزنیدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium
ارسال: #۸۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط mohammad_13690.)
موضوع فقط این نیست که ۴۰ سال پیش یه بار به ماه سفر شده یا نه
از بین دوستان و نزدیکانتون که مطالعات نجومی ندارن، به طور اتفاقی از چند نفر سوال بپرسید، ازشون بپرسید انسان تا حالا روی چه سیاراتی رفته
میبینید اکثرشون فکر میکنن روی ماه که برو و بیا داره آدم و روی مریخ هم زیاد رفته!

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  دیگه رو اینم شک کردید انسان به ماه رفته یا نه. ای بابا !

انسان که ۱۹۶۹ رفت. تمام تلویزیونها قطع شد نشون دادند. الان هم هزینه ها ۱۰۰ برابر است. اونموقع جزئی از جنگ بین آمریکا و شوروی بود لحظه به لحظه همو رصد میکردند. شوروی که دشمن قسم خورده آمریکا این ادعا که اونا ماه نرفتند رو نمیکنه. چون کسی میخواست بپچونه اون وسط فوری گندش در می اومدئ چه برسه بگه که رفتیم ماه. بابا با اطلاعات حرف بزنید . مثل این میمونه که آمریکا ۱۹۴۵ بمب اتم انداخته دیگه ننداخته پس به شک بیافتیم الان که راحت میشه کوچیکشو ساخت دیگه چرا استفاده نمیکنه. حرفایی میزنیدا

تمام پاسخ ها همین هست
ای بابا
این که دیگه شک نداره
تلوزیون هم نشون داده
مثل این میمونه که فلان چیز مسلم رو قبول نکنیم
این چه حرفیه...
Tongue
خوبی دروغ شاخدار همینه دیگه، آدم ها چون پاک هستن و دروغ بزرگ هیچ وقت نمیگن، اگه دروغ بزرگ بگید باور میکنن، چون فکرش رو هم نمیکنن شما چنین دروغ شاخداری گفته باشید

البته قضیه "چرا شوروی چیزی نگفته" یه کم بوی استدلال میده، جواب هایی هم دادن بهش. همونطور که گفتم ما نمیخواهیم اثبات کنیم این سفر نبوده، فقط یه سری سوال داریم که کسی جواب نداده و ما هم شک داریم

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
ارسال: #۸۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  خوبی دروغ شاخدار همینه دیگه، آدم ها چون پاک هستن و دروغ بزرگ هیچ وقت نمیگن، اگه دروغ بزرگ بگید باور میکنن، چون فکرش رو هم نمیکنن شما چنین دروغ شاخداری گفته باشید

فکر کن به ما چقدر از این دروغها گفتن!!!

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال: #۸۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
این که میبینید عده ای از آمریکا دفاع میکنند مقداریش به خود اقدامات ایران بر میگرده. وقتی همش میزنن تو سر آمریکا بعد در همون حال خودشون رو با آمریکا مقایسه میکنن غیر مستقیم یعنی آمریکا بهتر از ماست و خیلی هم بهتره.
وقتی بعضی کارایی که آمریکا میکنه میگین بده بعد خودمون انجامش میدیم یا وقتی همش تو اخبار از غرب بد میگه (حتی نکات مثبتشم قبول ندارن) این باعث میشه که مردم از ایران زده بشن و برن طرف مقابل. وقتی همش از ایران خوب میگن همش از غرب بد میگن ولی چیزی که در عمل مردم میبینن فرق داره اینا باعث بی اعتمادی میشه.
من نمیگم آمریکا خوبه یا بده ولی هزچی هست از ما پیشرفته تره. بعضی کارایی که کرده و میکنه خوبه و ما باید یاد بگیریم ازش(حتی اگه با نیت بد هم باشه باز هم ما میتونیم با نیت خوب به کار ببریم).
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , yaser_ilam_com , مورتن , mohammad_13690 , parsaNA , s.sadri , eris229 , navid-p
ارسال: #۸۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
شما اینم میدونید از سال ۵۳ تا ۶۹ داشتند رقابت بر سر رفتن فضا میکردند و آمریکا چقدر اون اوایل شکست خورد که فقط سفینه بفرسته بالا و اینارو هم قبول میکرد اما در نهایت تونست آدم بشونه. لطفا قشنگ مطالعه کن. شما که انسان مذهبی هستی با این شکیاتت همه رو به ۱۴۰۰ سال پیش امام حسین هم مشکوک میکنی. من که اون موقع نبودم ببینم چه خبره. من نمیخوام اثبات کنم نبوده . از همون زمان بیان اثبات کنن که بوده.... میئدونم که میخوای برای اینا چیزی بنویسی راجب ضمیر ناخودآگاه و حس الهی و درونی ... اما اگه بخوای به تاریخ رجوع کنی اینیکی که نزدیکتره...
ارسال: #۸۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
ادیسون کیه اصلا؟ یک شیاد بوده که استثمار غرب اون علم کرده که بگه ما برق رو دادیم . وگرنه در عربستان ۲۰۰۰ سال پیش ترانزیستورم بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , edge , navid-p
ارسال: #۹۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط mohammad_13690.)
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این که میبینید عده ای از آمریکا دفاع میکنند مقداریش به خود اقدامات ایران بر میگرده. وقتی همش میزنن تو سر آمریکا بعد در همون حال خودشون رو با آمریکا مقایسه میکنن غیر مستقیم یعنی آمریکا بهتر از ماست و خیلی هم بهتره.
وقتی بعضی کارایی که آمریکا میکنه میگین بده بعد خودمون انجامش میدیم یا وقتی همش تو اخبار از غرب بد میگه (حتی نکات مثبتشم قبول ندارن) این باعث میشه که مردم از ایران زده بشن و برن طرف مقابل. وقتی همش از ایران خوب میگن همش از غرب بد میگن ولی چیزی که در عمل مردم میبینن فرق داره اینا باعث بی اعتمادی میشه.
من نمیگم آمریکا خوبه یا بده ولی هزچی هست از ما پیشرفته تره. بعضی کارایی که کرده و میکنه خوبه و ما باید یاد بگیریم ازش(حتی اگه با نیت بد هم باشه باز هم ما میتونیم با نیت خوب به کار ببریم).

دقیقا موافقمSmile ترم بالایی احتمالی آینده Big Grin

اونهایی که این رنگی هست منظورت دولت بوده و گاهی صدا و سیما و این ها؛ من هم موافقم که اشتباهات اونها خیلی زیاده و خیلی کارهاشون اشتباهه، یکیش همین ها که شما گفتید
جمله این رنگی رو که باید با طلا نوشت و همیشه میگیم اون ها با قدرت علم قدرتمند شدند، با نظم، با سیستم مند بودن و... ما باید قدرت علم رو به دست بیاریم و ازش استفاده درست رو بکنیم

و اما جمله این رنگی این هم صد در صد درسته، ما خیلی عقبیم توی خیلی زمینه ها، همین هوا و فضا که بحث بود مطمئنا مقایسه ایران با امریکا بیشتر خنده داره! اما صحبت سر این هست که واقع بین باشیم. اگه ما عقب هستیم نه خودمون رو جلو ببینیم، نه وضع خودمون رو اسف بار و نا امید کننده ببینیم و بگیم هیچ پیشرفتی نداشتیم، اگه اون ها جلو هستن نه اون ها رو دست کم بگیریم نه دست نیافتنی ببینیم
البته میدونم شما واقع بین هستید، اما شاید باور نکنید من از هرکدوم دوستام پرسیدم فکر میکردن آمریکا پایگاه داره روی ماه و برو و بیا داره، و توی خیلی چیزهای دیگه میبینم فیلم های تخیلی رو با علم روز دنیا اشتباه گرفتن و همین باعث شده وضع ما نسبت به بقیه کشورها رو زیر صفر ببینن

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  شما اینم میدونید از سال ۵۳ تا ۶۹ داشتند رقابت بر سر رفتن فضا میکردند و آمریکا چقدر اون اوایل شکست خورد که فقط سفینه بفرسته بالا و اینارو هم قبول میکرد اما در نهایت تونست آدم بشونه. لطفا قشنگ مطالعه کن. شما که انسان مذهبی هستی با این شکیاتت همه رو به ۱۴۰۰ سال پیش امام حسین هم مشکوک میکنی. من که اون موقع نبودم ببینم چه خبره. من نمیخوام اثبات کنم نبوده . از همون زمان بیان اثبات کنن که بوده.... میئدونم که میخوای برای اینا چیزی بنویسی راجب ضمیر ناخودآگاه و حس الهی و درونی ... اما اگه بخوای به تاریخ رجوع کنی اینیکی که نزدیکتره...

صحبت از مذهب نیست و من هم قصد ندارم بحث رو به مباحث مذهبی بکشم
من نمیگم ما ایراد بنی اسراییلی میگیریم بعد اونا بیان اثبات کنن که، من میگم کسی که میگه ۴۰ سال پیش رفتیم ماه اومدیم خوب بگه با کمربند ون آلن و با پرتوها و با شهاب ها و... اون موقع چکار کرده، فقط دو تا عکس و فیلم که مدرک نشد. هزار تا سوال مطرح شده که چنین سفری رو زیر سوال میبره
به تاریخ رجوع میکنیم، نزدیک هم بوده، اصلا فرض کن من اونروز خودم بودم، خوب تاریخ چی میگه؟ میگه اخبار اعلام کرده و فیلم و عکس پخش شده، تاریخ دیگه چی میگه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۸۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۵۱ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۴۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۸۸ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۱۰۱ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۲,۰۴۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  سیستم بردن نمرات روی نمودار ف.ش ۱۶ ۹۳,۳۰۶ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: raminb
  ویرایش عکس peymankop ۱ ۲,۰۸۵ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintn
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۷۳۱ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close