زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی دکتری با ارشد آزاد؟

ارسال: #۳۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
دوستان این لینک رو ببینید
ایشون فوق رو آزاد گرفتن الان هم دکتری هوش امیرکبیر هستن،فقط تو زمانی که ارشد می خونده ببینید چند تا مقاله داشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , BJS , Manix , yasermrz , AmiriManesh , M*Gh , web132 , MoonRise , salam5 , mahooor , virtual girl
ارسال: #۳۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: قبولی دکتری با ارشد آزاد؟
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نه این طور نیست من واسه کنکور امسال کسی رو سراغ دارم که ارشدش رو ازاد بوده و الان یه دانشگاه خوب دولتی قبوله. البته شرایطش رو نمی دونم احتمالا رزومش خیلی قوی بوده.
مگه اعلام کردند نتایج را؟
نه اعلام نکردند ولی اگه استادی دانشجویی رو قبول کنه فکر کنم دیگه تمومه! من همین یه مورد رو سراغ دارم.
فعلا هنوز نمی شه از کسی شیرینی گرفتBig Grin

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  دوستان این لینک رو ببینید
ایشون فوق رو آزاد گرفتن الان هم دکتری هوش امیرکبیر هستن،فقط تو زمانی که ارشد می خونده ببینید چند تا مقاله داشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چقدر مقاله دارن!!!!!!البته استادشون تو ازاد قزوین هم دکتر میبدی از اساتید امیرکبیر بودند و دکتری هم با ایشون کار می کنن خب قصد تحلیل ایشون و استاد و.. رو نداریم یه مثال بود از این که امکان داره ارشد ازاد باشید و دکتری دولتی ولی خب رزومه باید قوی باشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۳۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
۲۷ تا مقاله فقط تو مقطع ارشدشون

دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ق.ظ
RE: قبولی دکتری با ارشد آزاد؟
چه جالبه
۵ مقاله ISI فقط در ماه دسامبر ۲۰۰۸
۴ مقاله در ۱۹ فوریه ۲۰۰۹
مورد شماره ۱۲ هم که فقط اسم استادشو نوشته
از فوریه ۲۰۱۱ تا الانم مقاله ای نداشته

نمیدونم چی بگم

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
ارسال: #۳۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
دوستان همونطور که گفته شد ایشون فقط یه مثال بودن و قرار نیست در تاپیک به تحلیل مقالات یا ... ایشون پرداخته بشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , Fardad-A , maryami , neda_Network
ارسال: #۳۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
من الان اینجا رو خوندم و تحقیق های زیادی هم کردم تو این مدت(در مورد خودم که شاید مورد خاصی هم باشه )

-=-قصد دلسرد کردن و توهین به کسی رو ندارم.-=-

شخصا دانشجوی ارشد دانشگاه آزادم.خیلی هم پشیمونم.چون دولتی پارسال قبول شدم و نرفتم ( چون مشهد بود) و تفکرم این بود که موندنم تو تهران بهتره.(شاید هم صلاحم این بود)
امسال میخواستم کنکور بدم مجدد و از یکی از بچه ها هم اینجا خیلی راهنمایی گرفتم ولی به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومد موفق نشدم.

یه سال درسم رو دانشگاه آزاد دارم میخونم.
معدلم بالاس،رزومه م هم خوبه ..(مقاله و ..)

ولی Exclamation

هر دید بدی که در مورد دانشگاه آزاد هست حق دارن
اگه تو مصاحبه رد میکنن حق دارن
اگه به محض شنیدن اسم دانشگاه بی خیال بررسی مدارک میشن حق دارن
..
جایی که من دارم درس میخونم (که مثلا بهترین واحد دانشگاه آزاده)
جاییه که از ۱۰ نفر دانشجویی که هستیم ۸ نفر زحمت انجام پروژه ی پایان ترمشونم نمیکشن.به جاش دانلودش میکن یا میخرن
از ۸ نفر دانشجویی که یه درس داریم خوش بینانه ۶ نفر میدن بیرون! براشون کار انجام بشه یه گزارش مینویسن و تمام!
..
نمیگم با همه ی استادا و تو همه ی درسا.
ولی اتفاق غالبی که میفته اینه
این برای من قابل درک نیست که آدم درس بخونه بره ارشد، بعد با دودره بازی نمره بگیره
اینجا ارزشی که برای پروژه ی کپی قائل میشن از کاری که واسش زحمت کشیده شده بیشتر قائلن(نه همیشه)
انقدر که من این یه سال حرص خوردم، توی کل ۱۶-۱۷ سال قبلش که درس خوندم نخوردم Big Grin.تازه لیسانسمم پیام نور بودم که خود پیام نور از حرص دهنده ترین دانشگاهای روی کره ی زمینه Big GrinWink

به هر حال استاد های مصاحبه کننده هم از فضا که نمیان.Big Grin
اینایی که من دیدم رو اونا هم دیدن یا شنیدن
نمیگم همه بدن تو دانشگاه آزاد.نمیگم هیشکی زحمت نمیکشه همین یه دونه خودم خوبم !!!!Tongue
ولی غالب دانشجوها همینن
دید کلی به دانشجو های یه دانشگاه هم طبعا همینهUndecided

روزی که من این دانشگاه قبول شدم با یکی دو تا از استادای خیلی خوبم صحبت کردم.گفتن اینجا رو سکوی پرش قرار بده ، دوباره کنکور نده
ولی عملا ممکن نیست همچین چیزی.(برای من)
به خصوص که رشته ای که دارم میخونم دکترا نداره (فعلا در ایران) و باید برای بار دوم تغییر رشته بدم
چون هر قدر هم که زحمت کشیدم و خواهم کشید، دو تا پارامتر منفی خیلی بزرگ دارم
۱-دانشگاهم
۲-تغییر رشته

شاید برای بچه هایی که مث من مشکل تغییر رشته ندارن کار ساده تر باشه.
با یه رزومه قوی بتونن خوب خودشونو نشون بدن

اما در مورد خودم تصمیمم بر اینه که حالا که این کار رو شروع کردم تمومش کنم و مدرکم رو بگیرم.
دوباره کنکور ارشد میدم و رشته ای رو انتخاب میکنم که میخوام دکترا هم در همون تحصیل کنم.
و تلاش میکنم حسرت دو سال از عمرم که اینجا میسوزه رو نخورم و به جاش تو این فاصله هم رزومه م رو قوی تر کنم.

خطاب به این دوستمون که تاپیک رو باز کردن:
ظاهرا هم دانشگاهی هستیم و درد مشترکی داریم.Wink
ولی من جای شما بودم شانس خودمو برای دکترا امتحان میکردم.شاید دوباره به قول خودتون عقبگرد کردن کار عاقلانه ای نباشه.
از کجا معلوم دوباره برای کنکور ارشد خوندید و قبول هم نشدید؟
قدر سالهایی که میخواید پشت کنکور بمونید رو بدونید.شاید اونقدر ارزشش رو نداشته باشه.
فکر میکنم شده یه بار برای دکترا شانس خودتونو امتحان کنید Rolleyes

و خطاب به داوطلبای ارشد آزاد یا دانشجوهای ارشد آزاد که شاید گذرشون بخوره و اینجا رو بخونن

من اینا رو نگفتم که کسی دلسرد بشه.
هر جایی که باشید تلاشتون رو بکنید مطمئن باشید با سواد میاید بیرون.
برای سر کار رفتن که مطلقا مشکلی نیست.برای دکترا هم فکر میکنم بتونید با تلاش زیاد قابلیت های خودتون رو ثابت کنید.
Wink

::شکلک پیرزن نصیحت کننده::Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedhlk , ali , Aurora , lsamimi , luna , sina_bhh , injaneb , dont9 , nina69 , mohamad304 , M*Gh , neda_Network , damash
ارسال: #۳۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط javadjj.)
من دانشجوی ارشد ازد مشهد هستم - یه بنده خدایی هست که میگن لیسانسش رو غیر انتفاعی بوده ارشد هوش خونده تو ازاد مشهد الان هم دکتری امیرکبیر میخونه البته این بنده خدا باباش رئیس یکی از دانشکده های دانشگاه فردوسی بوده و میگن خو د این اقا هم نزدیک ۱۸ تا مقاله ‍ژورنال و کنفرانسی داشته حالا خودش یا باباش خدا عالمه!!!! البته ببینید همه جا استثناهایی پیدا میشه که البته اسمش روشه استثنا و احتمال خیلی ضعیفه
من به این دوستمون توصیه میکنم برای ادامه تحصیل به اونور رفتن مثلا اتریش،المان ،نروژ و اینجور کشور ها برنامه ریزی کنید

(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  من الان اینجا رو خوندم و تحقیق های زیادی هم کردم تو این مدت(در مورد خودم که شاید مورد خاصی هم باشه )

-=-قصد دلسرد کردن و توهین به کسی رو ندارم.-=-

شخصا دانشجوی ارشد دانشگاه آزادم.خیلی هم پشیمونم.چون دولتی پارسال قبول شدم و نرفتم ( چون مشهد بود) و تفکرم این بود که موندنم تو تهران بهتره.(شاید هم صلاحم این بود)
امسال میخواستم کنکور بدم مجدد و از یکی از بچه ها هم اینجا خیلی راهنمایی گرفتم ولی به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومد موفق نشدم.

یه سال درسم رو دانشگاه آزاد دارم میخونم.
معدلم بالاس،رزومه م هم خوبه ..(مقاله و ..)

ولی Exclamation

هر دید بدی که در مورد دانشگاه آزاد هست حق دارن
اگه تو مصاحبه رد میکنن حق دارن
اگه به محض شنیدن اسم دانشگاه بی خیال بررسی مدارک میشن حق دارن
..
جایی که من دارم درس میخونم (که مثلا بهترین واحد دانشگاه آزاده)
جاییه که از ۱۰ نفر دانشجویی که هستیم ۸ نفر زحمت انجام پروژه ی پایان ترمشونم نمیکشن.به جاش دانلودش میکن یا میخرن
از ۸ نفر دانشجویی که یه درس داریم خوش بینانه ۶ نفر میدن بیرون! براشون کار انجام بشه یه گزارش مینویسن و تمام!
..
نمیگم با همه ی استادا و تو همه ی درسا.
ولی اتفاق غالبی که میفته اینه
این برای من قابل درک نیست که آدم درس بخونه بره ارشد، بعد با دودره بازی نمره بگیره
اینجا ارزشی که برای پروژه ی کپی قائل میشن از کاری که واسش زحمت کشیده شده بیشتر قائلن(نه همیشه)
انقدر که من این یه سال حرص خوردم، توی کل ۱۶-۱۷ سال قبلش که درس خوندم نخوردم Big Grin.تازه لیسانسمم پیام نور بودم که خود پیام نور از حرص دهنده ترین دانشگاهای روی کره ی زمینه Big GrinWink

به هر حال استاد های مصاحبه کننده هم از فضا که نمیان.Big Grin
اینایی که من دیدم رو اونا هم دیدن یا شنیدن
نمیگم همه بدن تو دانشگاه آزاد.نمیگم هیشکی زحمت نمیکشه همین یه دونه خودم خوبم !!!!Tongue
ولی غالب دانشجوها همینن
دید کلی به دانشجو های یه دانشگاه هم طبعا همینهUndecided

روزی که من این دانشگاه قبول شدم با یکی دو تا از استادای خیلی خوبم صحبت کردم.گفتن اینجا رو سکوی پرش قرار بده ، دوباره کنکور نده
ولی عملا ممکن نیست همچین چیزی.(برای من)
به خصوص که رشته ای که دارم میخونم دکترا نداره (فعلا در ایران) و باید برای بار دوم تغییر رشته بدم
چون هر قدر هم که زحمت کشیدم و خواهم کشید، دو تا پارامتر منفی خیلی بزرگ دارم
۱-دانشگاهم
۲-تغییر رشته

شاید برای بچه هایی که مث من مشکل تغییر رشته ندارن کار ساده تر باشه.
با یه رزومه قوی بتونن خوب خودشونو نشون بدن

اما در مورد خودم تصمیمم بر اینه که حالا که این کار رو شروع کردم تمومش کنم و مدرکم رو بگیرم.
دوباره کنکور ارشد میدم و رشته ای رو انتخاب میکنم که میخوام دکترا هم در همون تحصیل کنم.
و تلاش میکنم حسرت دو سال از عمرم که اینجا میسوزه رو نخورم و به جاش تو این فاصله هم رزومه م رو قوی تر کنم.

خطاب به این دوستمون که تاپیک رو باز کردن:
ظاهرا هم دانشگاهی هستیم و درد مشترکی داریم.Wink
ولی من جای شما بودم شانس خودمو برای دکترا امتحان میکردم.شاید دوباره به قول خودتون عقبگرد کردن کار عاقلانه ای نباشه.
از کجا معلوم دوباره برای کنکور ارشد خوندید و قبول هم نشدید؟
قدر سالهایی که میخواید پشت کنکور بمونید رو بدونید.شاید اونقدر ارزشش رو نداشته باشه.
فکر میکنم شده یه بار برای دکترا شانس خودتونو امتحان کنید Rolleyes

و خطاب به داوطلبای ارشد آزاد یا دانشجوهای ارشد آزاد که شاید گذرشون بخوره و اینجا رو بخونن

من اینا رو نگفتم که کسی دلسرد بشه.
هر جایی که باشید تلاشتون رو بکنید مطمئن باشید با سواد میاید بیرون.
برای سر کار رفتن که مطلقا مشکلی نیست.برای دکترا هم فکر میکنم بتونید با تلاش زیاد قابلیت های خودتون رو ثابت کنید.
Wink

::شکلک پیرزن نصیحت کننده::Big Grin

با حرف های ایشون کاملا موافقم!!!!! صد در صد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: _maryam_ , mohamad304
ارسال: #۳۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
سلام بر جناب JAVADJJ
می گم به نظرتون مالزی چطوره
از نظر هزینه و مخارج زندگی به نظرتون کدوم کشور بهتره؟
خودتون چیکار می کنید؟
ارسال: #۳۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط homa1391.)
با سلام
می خواستم بدونم تو ایران مدرک دکترای کدوم کشور اعتبار بیشتری داره؟
از نطر هزینه زندگی که اوکراین هند و مالزی در اولویت هستند.
ارسال: #۴۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
جالبه من خواهرم ارشد علوم و تحقیقات بود الان دانشجوی دکتری شهید چمران اهوازه در کل من با تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که باید مقاله و کار تحقیقاتی داشته باشید در کل اگه رزومه خوبی داشته باشید خیلی نگرانی نداره

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , neda_Network
ارسال: #۴۱
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ق.ظ
رد دانشگاه آزادیها در مصاحبه
با سلام
راستش من یک مدت کلاسهای کنکور پیام نور رو میرفتم و اونجا معمولا اساتید برجسته دانشگاه امیر کبیر میومدن درس میدادن.
مثل دکتر حقیقت و کیوان پور
یادمه که استاد کیوان پور میگفت یکی از دانشجوهای پیام نور اینقدر تلاشش زیاد بوده که نمرات عالی داشته و از همه مهمتر اینکه کلی کار کرده و مقاله داده و تونسته بود در دکتری هم قبول بشه.
پس اصلا ربطی نداره کجا خوندی. شما طوری کار کن که بقیه اساتید بگن اگه فلان شخص دانشجوی من بشه از کنارش من هم میتونم توو دنیا معروف بشم.
موفق باشید
یاعلی

بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهیم یافت ، یا راهی خواهیم ساخت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , Muhammad110 , neda_Network
ارسال: #۴۲
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
رد دانشگاه آزادیها در مصاحبه
دکتر حقیقت و کیوان پور که هیئت علمی امیرکبیر نیستن و حق التدریس هم اینجا نیستن.

دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۴۳
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
سلام به همه -- سال نو مبارک
من ارشد پیام نور مجازی میخونم، میخواستم بدونم برای دکتری سمت دولتی برم یا آزاد(یا هیچ کدومSmile
البته تالیف دارم، اختراع هم دارم انشاا... مقاله هم تا ترم آخر میدهم به امید خدا
لطفا راهنمایی کنید

خدایا
چه دارد آنکه تو را ندارد و چه ندارد آنکه تو را دارد
Huh
ارسال: #۴۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
دوست من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد بروجرد بود مقاله هم نداشت کارشناسی سراسری چمران اهواز بوده.
دکتری روزانه کاشان الان مشغوله گرایش هوش رتبه اش هم ۴۲ بود.
ارسال: #۴۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
فارغ التحصیلای ارشد ازاد برای قبولی تو ازمون م صاحبه دکتری دانشگاه های تهران شانس کمی دارن مگر اینکه واقعا اعجوبه باشن و اشتباهی سر از دانشگاه ازاد دراورده باشن یا اینکه استادایی که توی دوره ارشد تو دانشگاه ازاد باهاشون کار میکردن همون استاد ها توی دانشگاه هایی که برای مصاحبه دعوت میشن هم حضور داشته باشن البته اگر رتبه فرد خیلی بالا باشه بعید میدونم با بهونه دانشگاه ازاد بودن بتونن ردش کنن مثلا رتبه تک رقمی کسی داشته باشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۹۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۳۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۳۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۲۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۸۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۶۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۱۶ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۰۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close