زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی دکتری با ارشد آزاد؟

ارسال: #۱۶
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
رد دانشگاه آزادیها در مصاحبه
.........دانشگاهامونم شد پارتی بازی!!!!!!مملکت اسلامی رو برم خدا!!!!!...........

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , مازیار صفایی , Mänu , nasogh , Muhammad110 , salomeh_001 , neda_Network
ارسال: #۱۷
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ق.ظ
خوب بچه های ازادم حق دارن
اینم که هر استادی فقط دانشجوی خودشو پذیرش کنه پارتی بازیه

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال: #۱۸
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط Msccom.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  خوب بچه های ازادم حق دارن
حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟حق چی هست اصلا؟؟؟؟توروخدا دیگه از این فتواها ندین که بدجور حالمون گرفته میشه از این سطح تفکرا

اون بنده خدا(پست اول) صحبتهاشون توش زحمت موج میزد اما شما خرابش کردی.ندین از این پیشنهادا لطفا.انشالا که هر زحمتی نتیجه و حقشو بگیره

ارسال: #۱۹
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ق.ظ
RE: رد دانشگاه آزادیها در مصاحبه
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  خوب بچه های ازادم حق دارن
حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟حق چی هست اصلا؟؟؟؟توروخدا دیگه از این فتواها ندین که بدجور حالمون گرفته میشه از این سطح تفکرا

یعنی شما فکر میکنید کسی که ازاد خونده دلیل بر بی سواد بودنشه
به نظر من هر کسی اگه توی بهترین دانشگاه دولتی ایران درس بخونه ولی نره دنبال چیز یادگرفتن خودش بی سواد

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , white bird , mehrdad66 , Manix , byb , web132
ارسال: #۲۰
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط Msccom.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  یعنی شما فکر میکنید کسی که ازاد خونده دلیل بر بی سواد بودنشه
همچین حرفی نه زدم نه فکرشو کردم!!!حالا شما خودت اینطور فکر میکنی اون قضیه اش فرق میکنه!

پارتی بازی تو علم دیگه آخرشه!بخاطر همین کاراس که الان پزشک هایی میبینیم که آدمو به کشتن میدن بجای درمونشون!

سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , salomeh_001
ارسال: #۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ق.ظ
دوست گرامی از الان خودتا نگران نکن فقط تلاشت را بکن ونتیجه را به خدابسپار که جز او کسی نمیتونه کمکمون کنه.درسته همه جا پارتی بازی هست اما خداهم وجود داره پس تا خدارا داری نگران نباش.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , Msccom , maryami , robot2050 , Mänu , najme60 , fatemeh85 , Muhammad110 , najwa , RAMAZAN90 , salam5 , milad1367
ارسال: #۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
راستش من فکر میکنم چیزی رو که شنیدید بهش توجه نکنید. من تو چند تا مصاحبه شرکت کردم که اتفاقا دانشگاه آزادی هم زیاد اومده بودن. مثلا مصاحبه دانشگاه اصفهان بدون آزمون سه نفر دعوت شده بودیم که من یه نفرشون رو میشناختم که دانشگاه آزاد خونده بودن هر دو مقطع رو. اما با وجود اینکه دانشجوهای خود این دانشگاه هم برای بدون آزمون مدارک فرستاده بودند اصلا دعوت نشدن.
یا توی مصاحبه دانشگاه تهران بدون آزمون باز هم دو نفر دانشگاه آزاد خونده بودند. تصور من اینه که اساتید اصلا کاری ندارند که شما چه دانشگاهی درس خوندید، اگرچه معمولا دانشگاهها بیشتر دوست دارند دانشجوهای خودشون رو بگیرند ولی این فقط به دلیل شناخت خوبی هست که هر دانشگاه نسبت به دانشجوهای خودش پیدا کرده و شاید راحتتر با کسی که میشناسند کار میکنند. با توجه به سابقه خوبتون من مطمئن هستم که شما میتونید با تلاش مستمر انشاالله تو یکی از دانشگاههای خوب واسه دکتری پذیرفته بشید. مهم اینه که تو جلسه مصاحبه خودتون رو خوب نشون بدید، از الان سعی کنید رزومه قوی درست کنید.
مقاله ISI خیلی برای اساتید مهمه. تالیف کتاب هم میتونه تو مثبت کردن دیدشون موثر باشه. مدرک زبان هم که یکی از مدارک ملزم برای دکتری هست، تولیمو یا MCHE رو خیلی راحتتر از بقیه میتونید شرکت کنید و اتفاقا ازشون نمره خوب گرفتن خیلی سخت نیست و همه دانشگاهها هم مدرکش رو قبول دارن. به نظر من از الان اگه بتونید با یکی از اساتیدی که دوست دارید در آینده باهاش کار کنید لینک بشید میتونه خیلی به قبول شدنتون کمک کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , equilibrium , banou , fatemeh85 , انرژی مثبت , rasoul67 , myself , Muhammad110 , mohamad304 , salomeh_001 , sepidsal , salam5
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط equilibrium.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  شنیدم بچه هایی که از آزاد مدرک میگیرند ،تو مصاحبه های دکتری دولتی رد میشن.من چه کار کنم؟ چه کاری امجام بدم که بتونم نظرشون رو جلب کنم. تا الان ۵ مقاله ی ملی دارم.چند تا ISI بدم. مدرک زبان هم ندارم.لازمه که مدرک زبان داشته باشم.؟ دوستانی که تجربه دارند ،کمک کنند.البته پایان نامه ام یک موضوع جدیده، این قدر جدیده که ازش واسه جشنواره خوارزمی میخام طرح بکشم بیرون.

سلام؛
در مورد موضوعی که مطرح کردید، خوب بنظرم نمیشه با قطعیت گفت آره یا نه؛ اینو بر اساس تجربه دوستان نزدیک و کمی هم برداشت شخصی عرض می کنم؛
همونطور که می دونید فاکتور اصلی پذیرش در دکتری (مصاحبه) رزومه است؛
و سه قسمت با ارزش و مهم رزومه educational background ؛ publication، و Honors&Awards هست؛
معمولا دانشگاه های برتر کشور به بخش اول رزومه بیشتر بها میدن؛ علتش اینه که معمولا کساییکه به مصاحبه این دانشگاه ها دعوت میشن افرادی اند که در بینشون دانش آموخته دانشگاه های مطرح زیادند؛ بنابراین میشه گفت به طور ضمنی دانشجوها رو بر اساس کیفیت دانشگاه قبلیشون سورت می کنند و معمولا کار به بررسی بخش دوم رزومه نمیکشه (البته که این موضوع رو برزو نمیدن)؛ اگر هم بکشه، رقابت بین افرادی است که دانشگاه قبلیشون مثلا از دانشگاه های سطح پایین تر تهران و یا خوب شهرستانهاست؛ بهمین دلیل افرادی که وضع مطلوبی تو بخش اول رزومه داشته باشن، میشه گفت برگ برنده دستشونه مگه اینکه گرایش دکتری و ارشد اونها مطابقت نداشته باشه؛

اما این وضعیت در مورد همه دانشگاه های دولتی صدق نمی کنه؛
شاید شنیده باشید که دانشگاه های شهرستانها و سطح پایین تر تهران به مقاله بیشتر گیر میدن؛ علت اصلی این موضوع اینه که افرادی که به مصاحبه این دانشگاه ها دعوت میشن، وضعشون در قسمت اول رزومه بیشتر بهم شبیه میشه (جمعیت غالب رو عرض می کنم)؛ اینجاست که پای دو قسمت بعدی به میون میاد و رزومه تحقیقاتی شما و مقالاتی که داشتید با ارزش میشه؛ در این قسمت خیالتون رو راحت کنم که به کنفرانس هیچ اهمیتی نمیدن؛ چیزی که براشون مهمه مقالات مجله ای است؛ به خصوص انگلیسی و به ویژه ISI؛ یعنی اگه شما ۱ مقاله حتی علمی پژوهشی داخلی داشته باشید و رقیب شما ۱۵ تا کنفرانسی داخلی و خارجی، نظر مساعد روی شماست؛ ضمن اینکه داشتن یک طرح دارای مقام در یک جای معتبر مثل خوارزمی که اشاره کردید (یعنی بخش سوم رزومه)، در جلسه مصاحبه بسیار با ارزشه (میشه گفت کار چند مقاله مجله ای معتبر رو میکنه)؛

بهمین خاطر جواب سوال شما رو نمیشه صریح داد؛ چون وابسته به اینه که چه دانشگاهی مصاحبه برید و رقبای شما چه افرادی باشند؛ به خصوص رقابت در دانشگاه های دولتی سطح پایین تر تهران و شهرستانها بنظر میاد خیلی نزدیک باشه؛ بنابراین تا جائیکه فرصت براتون هست و میتونید دو قسمت مقالات و جوائزتون رو بهبود بدید، بسیار امیدوار باشید و درنگ نکنید؛ بخصوص در مورد مقالات مجله ای که فرصت زیادی میبره تا به شما جواب رد یا قبول مقاله رو بدن (فراموش نکنید یک رزومه تحقیقاتی بسیار عالی و پربار هر استادی رو در هر دانشگاهی میتونه مجاب به پذیرش اون دانشجو بکنه)؛

همونطور که دوستان اشاره کردند، تا جایئکه شرایط در کنترل شماست، نهایت تلاشتون رو بکنید، باقیش رو هم بسپارید به خدا؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , _maryam_ , banou , mehrdad66 , انرژی مثبت , Muhammad110 , mohamad304 , AmiriManesh , sepidsal , diligent , salam5 , SamanEB , damash
ارسال: #۲۴
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ
اصلا به هیچ چیز توجه نکن. مطمئن باش موفق خواهی شد چون واقعا داری کار می کنی
کار خودتو ادامه بده ، تو مصاحبه با خیال راحت و بدون استرس شرکت کن و جواب بده، به خودت شک نکن
کسایی که واقعا چنتشون پره یه روزی به اون حق خودشون خواهند رسید مطمئن باش پس نیازی نیست کسای دیگه از اوضاع اونا خبر داشته باشن، اون جور آدما یه روز یهو بی خبر غوغا می کنن.
در کل کار خودتو با اعتماد به نفس انجام بده و جلو برو .
برات آرزوی موفقیت می کنم.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , robot2050 , maryami , rasoul67 , Muhammad110 , mohamad304 , AmiriManesh , najmeh20 , sepidsal , milad1367
ارسال: #۲۵
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  اصلا به هیچ چیز توجه نکن. مطمئن باش موفق خواهی شد چون واقعا داری کار می کنی
کار خودتو ادامه بده ، تو مصاحبه با خیال راحت و بدون استرس شرکت کن و جواب بده، به خودت شک نکن
کسایی که واقعا چنتشون پره یه روزی به اون حق خودشون خواهند رسید مطمئن باش پس نیازی نیست کسای دیگه از اوضاع اونا خبر داشته باشن، اون جور آدما یه روز یهو بی خبر غوغا می کنن.
من هم با نظر esi موافقم.
شما معلومه واقعا داری تلاش میکنی پس ناامیدی به خودت راه نده و مطمئن باش نتیجه ی تلاشت رو میبینی.
به حواشی توجه نکنین.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , Muhammad110
ارسال: #۲۶
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  اصلا به هیچ چیز توجه نکن. مطمئن باش موفق خواهی شد چون واقعا داری کار می کنی
من هم با نظر esi موافقم.
شما معلومه واقعا داری تلاش میکنی پس ناامیدی به خودت راه نده و مطمئن باش نتیجه ی تلاشت رو میبینی.
به حواشی توجه نکنین.

از همتون به خاطر اینکه اینقدر بهم روحیه وانرژی دادید ممنونم.
ارسال: #۲۷
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
خواستن توانستن است

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
ارسال: #۲۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
دوستان پس با همه این تفاسیر ، یعنی برای کسی که ارشدو آزاد میخونه دیگه راهی وجود نداره و باید قید دانشگاه دولتی رو بزنه دیگه، درسته؟

پس میشه گفت کسایی که ارشد آزاد میخونن، برای ادامه تحصیل یا میتونن برن دوباره آراد بخونن در داخل ایران و یا اینکه به یکی از دانشگاه های کشور های دیگه برن...

نظرتونو در مورد این بحث بگین لطفا...
ارسال: #۲۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
نه این طور نیست من واسه کنکور امسال کسی رو سراغ دارم که ارشدش رو ازاد بوده و الان یه دانشگاه خوب دولتی قبوله. البته شرایطش رو نمی دونم احتمالا رزومش خیلی قوی بوده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , BJS
ارسال: #۳۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: قبولی دکتری با ارشد آزاد؟
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نه این طور نیست من واسه کنکور امسال کسی رو سراغ دارم که ارشدش رو ازاد بوده و الان یه دانشگاه خوب دولتی قبوله. البته شرایطش رو نمی دونم احتمالا رزومش خیلی قوی بوده.
مگه اعلام کردند نتایج را؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close