زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون تغییر رشته یا گرایش برای شرکت در کنکور ارشد

ارسال: #۱۶
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
بالاخره توی اداره بیکار شدم و وقت پیدا کردم و ته دیگ ظرفیتها رو در آوردم . برای کسایی که شاید نیازشون بشه:

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها در کنکور ارشد سال ۹۰‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-

اینطوری که مشخصه ظرفیتها خیلی خیلی پایینه و قبولی هم سخت‌!

اساتیدی که قبول شدید ..... چی خوندید ؟ چطوری قبول شدید ؟! لطفا راهنمایی بفرمایید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال: #۱۷
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ق.ظ
توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
تا اونجایی که من از مشاورا شنیدم قبولی تو علوم کامپیوتر راحت تره. سرو کارش هم بیشتر با علوم پایه است هم تو کنکور هم آیندش. اگه خودت می تونی بخونی با کتاب و صدا و جزوه کارت راه می افته. چون برات راحته یه نگاهی به کارنامه‌ها بنداز زبان و ریاضی میتونه خیلی رتبه رو جابجا کنه. این لینک و ببین. رتبش تو هوش ۸۷ شده با اینکه تخصصیشو سفید زده

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin007
ارسال: #۱۸
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ ق.ظ
توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
اما فکر کنم علوم کامپیوتر ظرفیتش خیلی کمه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ ق.ظ
RE: توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  اما فکر کنم علوم کامپیوتر ظرفیتش خیلی کمه
من از استاد پورمحقق شنیدم که سال تا ۳۰۰۰ رو هم گرفته. البته نمی دونم کدوم دانشگاه و ..Big Grin

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درخواست مشاوره-تغییر گرایش از نرم افزار به سخت افزار و دروس ارشد
سلام دوستان،این اولین پستیه که تو انجمن میزنم،اگه جاش درست نیست ببخشید...
یه نظر خواهی میخواستم بکنم در مورد اینکه تصمیم دارم با اینکه کارشناسیم نرم افزاره برای ارشد روی سخت افزار سرمایه گزاری کنم،حالا خواستم نظرات دوستان رو بدونم با توجه به این که فقط مدار الکتریکی رو از درسای اختصاصی سخت افزار داشتیم آیا مشکلی پیش نمیاد؟یا همون بهتره که روی نرم افزار و هوش برنامه ریزی کنم؟ممنون میشم اگه نظراتتون رو بفرمائین
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: تغییر گرایش
دوستان منتظر نظراتتون هستم Undecided
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)shimbly نوشته شده توسط:  دوستان منتظر نظراتتون هستم Undecided

نظر من : فقط علاقه و بدون توجه به بازار کار و درصد قبولی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shimbly
ارسال: #۲۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ)shimbly نوشته شده توسط:  سلام دوستان،این اولین پستیه که تو انجمن میزنم،اگه جاش درست نیست ببخشید...
یه نظر خواهی میخواستم بکنم در مورد اینکه تصمیم دارم با اینکه کارشناسیم نرم افزاره برای ارشد روی سخت افزار سرمایه گزاری کنم،حالا خواستم نظرات دوستان رو بدونم با توجه به این که فقط مدار الکتریکی رو از درسای اختصاصی سخت افزار داشتیم آیا مشکلی پیش نمیاد؟یا همون بهتره که روی نرم افزار و هوش برنامه ریزی کنم؟ممنون میشم اگه نظراتتون رو بفرمائین

انتقال هم نمیتونه واست سخت باشه ولی دیجیتال و Vlsi درسای ساده ای نیستن.

سختی دروس سخت افزار این شکلیه به نظر من

مدار(سخت ترین)
دیجیتال
Vlsi
انتقال داده

کتاب کنکوری هم که به درد بخوره واسه دروسی مث VlSi و دیجیتال نیست.

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shimbly
ارسال: #۲۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ
ممنون از نظراتتون تو الکترونیک دیجیتال کمی اطلاعات دارم با این حساب فکر می کنم مشکل اصلیم VLSI هستش...
بازم ممنون از لطفتونShy
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ق.ظ
تغییر رشته
سلام. من الان دانشجوی سال آخر متالورژی استخراجی هستم. اکثر استادام بهم می گن بدرد این رشته نمی خورم و باید برم دنبال کامپیوتر. خودمم عشقم برنامه نویسیو هوش مصنوعیه. حالا موندم که می تونم تغییر رشته بدم یا نه؟ اگه می شه با شروع خوندن از تابستون می تونم نتیجه خوبی بگیرم یا نه؟؟؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید. بد جوری گیر کردم.....
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
تغییر رشته
من دیدم کسی از رشته دیگه رتبه تک رقمی گرفته باشه!
۱
۰
ارسال: #۲۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ق.ظ
RE: تغییر رشته
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من دیدم کسی از رشته دیگه رتبه تک رقمی گرفته باشه!

مرسی دوست عزیز از روحیه ای که دادین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
تردید برای تغییر رشته از نرم به آی تی
با سلام
من امسال کنکور نرم دادم و رتبم ۱۶۸۰ شد ولی به نظرم رتبه آوردن در آی تی خیلی راحت تره .
حالا تردید دارم که کدوم بهتره و آینده کدوم بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
تغییر گرایش از آی تی به کامپیوتر
سلام... من رشته کارشناسیم آی تی بود و ارشد هوش مصنوعی قبول شدم. کسی میدونه ترم اول ارشد چه درسهایی رو باید به صورت ترمیمی پاس کنم؟ احتمالا امیرکبیر و یا علم و صنعت قبول میشم. ممنون میشم اگه جوابمو بدین!!!

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
تغییر رشته از آی تی به هوش مصنوعی
سلام .من برای کنکور ۹۲ میخوام بخونم.منابع خوب رو پیدا کردم و علاقه زیادی به گرایش هوش دارم در حالی که رشتم آی تی هست.از بچه های کامپیوتر یا آی تی که اطلاعات کافی رو دارن کمک میخوام که چه درس هایی رو بیشتر وقت بذارم.چون رشته آی تی ریاضیات نداره.و من میخوام بین محاسبات و ریاضی مهندسی یکی رو بخونم چون واقعا وقت نمیشه.و اینکه درسهای مدار و نظریه که جزو درسهای آی تی نیستند و برای من که میخوام هوش شرکت کنم مثل شروع از صفر هست رو اگه نخونم تاثیرش چه طور میشه در نهایت؟
آیا امکان موفقیت هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close