زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون تغییر رشته یا گرایش برای شرکت در کنکور ارشد

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوالات پیرامون تغییر رشته یا گرایش برای شرکت در کنکور ارشد
سلام
راستش من رشتم ریاضی کاربردی ولی نمی خوام این رشته رو ادامه بدم تصمیم جدی گرفتم برای ارشد علوم کامپیوتر دارم اما واقعا به راهنمایی در مورد این رشته(نحوه خوندن، چه منابعی بهترن) نیاز دارم..
-من هرچی آموزشگاه میشناختم تماس گرفتم ولی همشون یه چیزو گفتن: آزمون علوم کامپیوترو ارائه نمیدیم! ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ
راهنمایی در مورد علوم کامپیوتر برای تغیر رشته داده ها
شما که ریاضی خوندین باید به راحتی بتونید تستهای ریاضی ۱ و ۲ و آنالیز عددی و آمار را بزنید. یعنی حتما این درسها را بخونید و خب هم بلد باشید. فکر کنم برنامه نویسی هم بلد باشید و ساختمان داده را هم گذارانده باشید. فقط درسهای نظریه زبانها و اصول سیستم های کامپیوتری درسهای عمده ای که باید بخونید. نظریه را از کتاب لینز شروع کنید. اولش خیلی سخت به نظر میاد ولی اگر فصلهای اولیه را به خوبی یاد بگیرید بقیه را به راحتی پشت سر می گذارید. اصول سیستم های کامپیوتری هم بیشتر معماری کامپیوتر و گاهی منطقی و مانند آن است. برای این دو تا اگر هیچی نمی دونید بد نیست از کلاس‌ها استفاده کنید.
ولی یادتون باشه پذیرفته شده های علوم کامپیوتر نسبت به ریاضی و مهندسی کمتر هستند و قبولی در این رشته احتیاج به کار بیشتری دارد. ولی با توجه به پایه ریاضی قویتون چندان مشکلی نباید داشاه باشید به خصوص اگر برنامه نویسی و ساختمان داده تان هم قوی باشه

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط grayman.)
اتفاقا من هم فاغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی هستم
دروس ریاضی عمومی - آمار - گسسته - ساختمان داده - آنالیز عددی رو که گذروندید و باید در سطح عالی بزنید.
مبانی کامپیوتر سال پیش کنکور ۸۹ از ساختمان داده سوال داده بودند. پس اینم نباید مشکلی باشه.
یعنی دروسی که پایه اند رو شما گذروندی و باید خیلی خوب بزنی. گسسته و آنالیز عددی هم باید خوب بخونی - بچه های علوم کامپیوتر هرچی تو اون دروس پایه ضعیف باشن تو مبانی و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و گسسته و اصول سیستم‌ها و نظریه زبان قوی اند و اگه بچه درس خونی باشن درسی مثل نظریه زبان رو راحت بالای ۵۰ میزنن.
پس بازم تاکید می کنم ما‌ها باید تو دروس پایه و اونایی که گذروندیم در حد عالی باشیم.
اصول سیستم‌ها رو خودم تو بحث منابع ارشد یه کم توضیح دادم و بچه‌ها هم زحمت کشیدن و توضیح دادن که چی کار کنن.
تجربه من از کنکور سال پیش می گه کنکور آزمایشی شرکت کن حتما. پارسال ماهان فقط برگزار کننده کنکور بود ولی امسال فقط مدرسان شریف برگزار کننده کنکور و جزوات آموزشی هست. شروع آزمونشم ۳۰ مهر تا دیر نشده ثبت نام کن.
فقط یه نکته اگه بسته های آموزشی شو گرفتی به جای کتاب اصول سیستم های عامل بگو جزوه معماری بهت بدن چون تو کنکور علوم کامپیوتر هیچی از سیستم عامل نمی آد.
طراحی الگوریتم رو از کتاب جعفر نژاد قمی بخون. بعد برو درس و کنکور مقسمی.
نظریه زبان رو پیتر لینز شروع نکن - اولاشو از سودکمپ شورع کن تا دستت بیاد چه خبره. تو کتاب های هم لینز هم سودکمپ قضیه هایی داده که بیخیال اثباتاش باش و صورتشونو بخون. نظریه باید زیاد تمرین و تست بزنی تا روان بشی. یه کتاب هست نوشته ابراهیم اکبری که توش کلی مثال حل شده داره. اونم به دردت می خوره.
اگه بازم سوالی داشتی بپرس تا جایی که بلد باشم جواب می دم.
لااقل دوتا باشیم که از ریاضی کاربردی م یخوایم علوم کامپیوتر شرکت کنیم.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۵۶ ب.ظ
مرسی بچه‌ها برای راهنماییتون..
اتفاقا از درسای ریاضی شروع کردم چون هنوز کتاب های مخصوص کامپیوترو پیدا نکردم
راستی جزوه های مدرسان شریف معتبره؟ آخه من زیاد تعریفی ازش نشنیدم!
خداییش روحیه گرفتم وقتی دیدم فقط من نیستم که رشتم ریاضیه.
بازم مرسی...
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط grayman.)
جزوه هاش یه خوبی داره اینه که کنکور ۸۹ رو توش تشریحی حل کرده - من حتی پوران پژوهشم که ریاضیات گسستشو می خوندم و می خونم بعضی از سوالا رو فقط گزینه صحیح رو زده - رفتم از چند تا کتاب دیگه نگاه کردم دیدم مثلا ۱۰ خط جواب داره! واسه اینکه از طرح بیمه مدرسان شریف استفاده کنم رفتم و مجموعه کاملش رو گرفتم. کلا ۳۵۰ تومن می شه که ۴۰ تومن تخفیف می ده اگه بسته آموزشی و آزموناشو کامل بگیری. من تبلیغ نمیکنم که مدرسان خوبه یا نه ولی تنها موسسه ای که متاسفانه!!! داره آزمون علوم کامپیوتر برگزار می کنه.
بودجه بندی آزموناش به نظرم که تجربه یک سال کنکور رو دارم خوبه به طوری که اگه باهاش پیش بری تا ۵ دور می شه درس‌ها رو مرور کرد و تست زد.

۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: راهنمایی در مورد علوم کامپیوتر برای تغیر رشته داده ها
[quote='baha' pid='3269' dateline='1285149348']
سلام
راستش من رشتم ریاضی کاربردی ولی نمی خوام این رشته رو ادامه بدم تصمیم جدی گرفتم برای ارشد علوم کامپیوتر دارم-من هرچی آموزشگاه میشناختم تماس گرفتم ولی همشون یه ...
هم خوشحال‌ام که میبینم افرادی غیر از من هم به رشته علوم کامپیوتر علاقه مند هستند و هم ناراحت چون رقبام روز به روز زیاد میشن.من پارسال هم رشته علوم کامپیوتر رو امتحان دادم و رتبه‌ام تقریبا۳۰۰ شد.البته میدونی که با این رتبه هیچ جا نمیشه قبول شد برا قبولی اونم تو شبانه اش باید رتبه ات از ۱۷۰ بیشتر نشه.
برا درس معماری پوران رو خوب بخون چون خیلی عالی همه مباحث رو پوشش داده برا تست کتاب مقسمی خوبه و تستهای خوبی داره.برای گسسته هم کتاب راهیان ارشد بخون کتاب پوران تمام مطالب پوشش نداده.
در ساختمان داده مرتبه زمانی الگوریتم‌ها بسیار مورد سواله حتما رو این قسمت خوب کار کن.و توصیه آخرم برا نظریه است چون شما ریاضی بودین بهتره کتاب اکبری که دوستمون قبلا به شما گفته بودن رو بخونید چرا که خیلی روان و ساده مطالب رو بیان کرده و برا تست مدرسان شریف عالیه.درسی هلوتر از نظریه تو کنکورارشد علوم نمیتونی پیدا کنید
در مورد موسسات موسسه سنجش و دانش هم بسته آموزشی داره و هم آزمون برای رشته علوم کامپیوتر فقط من پارسال ماهان شرکت کردم که واقعا ازمونهاش مفت نمی ارزید.Shy[/font]
موفق باشی.
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ق.ظ
برای علوم کامپیوتر سنجش و دانش فقط بسته آموزشی داره و قیمتش هم ۱۵۰۰۰۰ تومان.

۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: راهنمایی در مورد علوم کامپیوتر برای تغیر رشته داده ها
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۵۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  برای علوم کامپیوتر سنجش و دانش فقط بسته آموزشی داره و قیمتش هم ۱۵۰۰۰۰ تومان.

از دوستانم بسته سنجش رو گرفتن و می گفتن فوق العاده مزخرفه!!! من هم اول به اونجا زنگ زدم. ۱۵ تیر ولی نمی گفتن که آزمون داریم یا نه تا ۱۶ مرداد که گفتن فقط بسته آموزشی داریم و اونم همون بسته مهندسی کامپیوتره که بعضی از درساش رو برداشتن!

۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
تغییر از ای تی به مهندسی
من ای تی بودم و میخوام برای سال اینده مهندسی هوش شرکت کنم . سوالم اینه که با وجود تفاوت های زیاد بازم اگه تلاش بکنم امیدی هست ؟ تا حالا کسی رو دید این کار رو بکنه ؟ من امسال روی ای تی سرمایه گذاری زیاد نکردم و رتبم شد ۸۹۳ . چون ظرفیت ای تی خیلی پایینه میترسم سال اینده هم نتونم تهران قبول شم .....

لطفا در مورد این تغییر رشته یکم راهنمایی کنید .....
مثلا تابستون چه دروسی بخونم و ..... ؟؟؟ دمتون گرم

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
تغییر از ای تی به مهندسی
من دقیقا همون کار رو کردم: دی آی تی بودم هوش شرکت کردم
خیلی هم فرق نداره درسا ؟!! به جای شبکه و مهندسی نرم افزار و مدیریت باید آمار و ریاضی مهندسی و محاسبات و مدار منطقی و مدار الکتریکی بخونی !!!!: دی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , ali_computer69
ارسال: #۱۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
RE: تغییر از ای تی به مهندسی
سلام
منم رشتم IT بود و سال اولم بود که کنکور شرکت میکردم و البته برای IT هم خوندم و رتبم در IT حدود ۹۰۰ بود.ولی به اجبار کامپیوتر شرکت کردم و در گرایش الگوریتم و محاسبات رتبم ۲۸۵ و در گرایش نرم افزار ۳۴۵ شدم.اصلا نمیخواستم کامپیوتر شرکت کنم.چون فکر میکردم رتبم در IT خوب باشه.که اشتباه فکر میکردم.
به نظر من خوندن برای رشته IT یه ریسکه.چون اولا ظرفیتش کمه و در رشته های دیگه هم شرکت میکنن و راحت قبول میشن!!!!!!!!(رشته های کامپیوتر، IT، و حتی مدیریت!!!!!)
یه مزیتی که رشته کامپیوتر داره اینه که مثلا اگر در درس ریاضیات اگه در درس محاسبات ضعیف باشی میتونی توی درس گسستش یا آمار جبران کنی.پس در کل امتیازی از دست نمیدید.که بجز زبان توی بقیه درسها همینطوره.ولی اگه در رشته IT مثلا در یکی از درسهای پایگاه و سیستم عامل و هوش مصنوعی ضعیف باشی کلا از اون درس خیلی ضرر میکنی و کلا در رتبت خیلی خیلی تاثیر میزاره.یعنی توی IT یک درس خیلی نمیتونه جبران یک درس دیگه باشه.پس باید توی همه درسها خوب باشی.(البته این نظر منه که برای خودم امسال پیش اومد).
من با وجود اینکه برای IT خونده بودم ولی رتبه کامپیوترم بهتر شد و در کل پشیمونم که برای IT خوندم.
مثلا من در کنکور IT وقت کم آوردم ولی برای کامپیوتر روز اول ۲۰ دقیقه زودتر از سر جلسه بیرون اومدم.چون فکر میکردم کنکور IT خوب بودم ولی کاش سر کنکور کامپوتر زودتر بلند نمیشدم.
کلا من ریاضی مهندسی و محاسبات پاس نکرده بودم‌، آمار رو که ترم ۲ پاس کردم دیگه نخوندم و سر جلسه ۴ سوال گسسته رو درست جواب دادم و یک سوال آمار رو غلط و درصد ریاضیم ۱۹/۳۰ شد.و توی کنکور IT هم به درس گسسته خوب جواب دادم.
برای دروس مشترک من مدار منطقی رو ترم ۳ و نظریه رو ترم ۴ پاس کردم و از اون موقعه من این درسها رو نخوندم ولی سر جلسه خوب این دو درس رو جواب دادم و به نظرم خیلی ساده بود و درصد مشترکم ۲۴/۶۹ شد که اگه سیستم عامل رو خونده بودم درصدم خیلی بهتر میشد(همین درس سیستم عامل توی کنکور IT هم به ضررم تموم شد.حیف شد).
توی دروس تخصصی نرم افزار من اصلا درس کامپایلر و زبانهای برنامه سازی رو پاس نکردم و این درسها رو جواب ندادم ولی دروس تخصصی نرم افزار ۳۳/۳۳ درصد شد(البته میشه گفت از ۵۰ درصد اینقدر شد نه از صد در صد Big Grin).که به خاطره درس پایگاه بود که برای IT خونده بودم.

به نظر من وقتی که برای خوندن درس مهندسی نرم افزار میزارید بجاش محاسبات و ریاضی مهندسی بخونید.(خدایش خوندن مهندسی نرم افزار هم برام وقت گیر بود و هم مزخرف)
به جای خوندن درس شبکه میتونی درس نظریه و مدار منطقی رو بخونی(که واقعا نظریه یکی از بهترین و جذاب ترین درسها در دوره کارشناسی برام بود)
اگه برای هوش میخواید شرکت کنید خوب بجای خوندن پایگاه داده ،میتونید درس مدارهای الکتریکی رو بخونید.البته میشه مدار الکتریکی رو که پاس نکردید نخونید و بجاش بیشتر روی هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم سرمایه گذاری کنید(البته فقط یه پیشنهاده)

در کل به نظرم اگه برای کامپوتر خودتونو آماده کنید میتونید توی IT هم شرکت کنید و رتبتونم اونجا خوب بشه(خلاصه کنکور IT یعنی ریسک)

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Jabar-Asadi , ali_computer69 , bahado
ارسال: #۱۲
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درخواست راهنمایی توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
سلام دوستان

من لیسانس برق - قدرت هستم ولی توی یه اداره دولتی به عنوان کارشناس رایانه مشغول به کارم . به صورت پاره وقت توی بعضی از آموزشگاهها کامپیوتر‌، گرایشهای مختلفش رو تدریس میکنم و با شبکه های کامپیوتری هم آشنا هستم و تقریبا به کارم مسلط هستم

ولی هیچ پیش زمینه اکادمیکی توی زمینه کامپیوتر ندارم‌! منظورم دروس مورد نیاز برای رشته های مختلف کامپیوتر هست . از رشته های مختلف ارشد میخوام یا خود علوم کامپیوتر رو قبول بشم یا IT . متاسفانه با جستجوهایی که انجام دادم نتونستم برای سوالاتی که دارم جوابی پیدا بکنم

از اساتید خودم خواهش میکنم راهنماییم بکنین
۱-چه دانشگاه هایی توی ایران این رشته‌ها رو دارند
۲-چه منابعی رو برای من که هیچ پیش زمینه ای ندارم برای اولا قبول شدن توی کنکور ثانیا گذروندن دروس ارشد پیشنهاد میکنید
۳-چطور برنامه ریزی بکنم و از چه دروسی شروع بکنم تا برای کنکور آماده بشم
۴-زمان امتحان بعدی کی هست ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط a_maisami.)
توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
ریاضیات که برای شما راحته و همون ریاضیات برقه که شامل:
۱- ریاضی مهندسی ۲-آمار ۳-محاسبات ۴-گسسته

اگه تهران سکونت دارین میتونم دروس تخصصی کامپیوتر را بصورت خصوصی و تضمینی به شما تدریس کنم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin007
ارسال: #۱۴
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ب.ظ
RE: توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)afshin007 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

از اساتید خودم خواهش میکنم راهنماییم بکنین
۱-چه دانشگاه هایی توی ایران این رشته‌ها رو دارند
۲-چه منابعی رو برای من که هیچ پیش زمینه ای ندارم برای اولا قبول شدن توی کنکور ثانیا گذروندن دروس ارشد پیشنهاد میکنید
۳-چطور برنامه ریزی بکنم و از چه دروسی شروع بکنم تا برای کنکور آماده بشم
۴-زمان امتحان بعدی کی هست ؟

کار شما سخت هست ولی نه اونقدری که خودتون فکر می کنید. چون شما با خیلی از دروس کامپیوتر آشنایی دارین
من دقیقا در مورد IT و علوم کامپیوتر نمی دونم ولی شما فکر می کنم درسای ریاضی و مدار منطفی و معماری و ... رو پاس کرده باشید و باهاش آشنایی داشته باشید. با مفاهیم شبکه هم که آشننایین و فکر کنم به طور کلی برنامه نویسی هم بلد باشید. برای همین خیلی نگران نباشید. برای منابع می تونید از قسمت های مختلف تالار استفاده کنید و اگر احیانا به مشکلی برخوردید در درس خاصی اون رو بپرسید. امتحان بعدی هم آخرای بهمن هست. در مورد درس هایی که هیچ اطلاعاتی ازش ندارید هم می تونید از کلاس های کنکور استفاده کنید. خیلی از بچه های خود کامپیوتر هم تا قبل شروع خوندنشون برای کنکور چیزی از خیلی از درسا نمی دونن پس خیلی شرایطتون نگران کننده نیست. شاید برای امسال یکم دیر باشه ولی خوب سعی کنید سریع خودتون رو به بقیه برسونید
موفق باشید

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin007 , mosavat
ارسال: #۱۵
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
توضیحات کلی - قبولی در آزمون ارشد کامپیوتر
از اساتید خودم تشکر فراوان میکنم . درسهایی که فرمایش کردین رو پاس کردم و خوندم .... و با توضیحات شما امیدم بیشتر هم شد

من توی استان بوشهر سکونت دارم و شاغل هستم . اطلاعی دارید که کدام دانشگاه‌ها( ملی - آزاد - پیام نور و .... )ارشد دارند ؟ به دلیل اشتغال هر چه به محل سکونتم نزدیک‌تر باشه برام مناسب‌تر هست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۴۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۷۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close