زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بین دوستان کسی بوده که همزمان با کار,کنکور امسال نتیجه گرفته باشه؟؟؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط ati314.)
با سلام و عرض تبریک خدمت همه دوستانی که امسال نتیجه زحمت هاشونو دیدن...
من امسال برا بار ۳ام کنکور دادم...امسال اولین سالی بود که خوب وقت گذاشتم..ولی با این رتبه(۹۰۲نرم) فک نکنم جایی قبول شم ...میخوام برم دنبال کار و یجایی پیدا کردم...ولی متخصص شدن تو حوزه های مختلف کامپیوتر (من برنامه نویسی تحت وب رو انتخاب کردم)نیاز به تلاش زیادی داره.....الان چندتا سوال دارم..
با توجه به اینکه پارسال کامل تو خونه بودم..و برخلاف تصور خودم خ بد بود..و واقعا افسرده شده بودمSad...
حالا برا امسال من چیکا کنم؟؟؟؟
توی دوستان کسی بوده که همزمان با کار نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟؟یا حتی با شرایط دانشجو شدن(اگه غیرانتفاعی بیارم)
به نظرتون...
من ارشد و بذارم کنار؟
برم دنبال یه رشته سبکتر....مثلا مدیریت ,همراه کار؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , nina69
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
سلام
من امسال روزی ۹ ساعت سر کار بودم. یعنی از ۷/۵ تا ۴/۵
تا برسم خونه میشد ۵/۵ . درضمن ازدواج هم کردم و کارهای خونه هم بود که بشون برسم(هرچند همسرم هم خیلی بهم کمک میکرد)

سال ۸۵ هم فارغ التحصیل شده بودم. یعنی ۷ سال با درس فاصله داشتم
از مهر شروع کردم به خوندن. قبول دارم در حد کسی که روزی ۸-۹ ساعت تو خونه بود و فقط درس میخوند، من نتونستم درس بخونم

من فقط روزی ۴ ساعت درس میخوندم.

با این حساب رتبه ام شد ۱۰۳۳/ که افتضااااااااااحه

تصمیم دارم دوباره برای امسال بخونم

ارشد خوندن با سر کار رفتن همزمان خیلی جور در نمیاد
حالا شاید کسی هم بوده که تونسته با این شرایط موفق بشه. ولی واقعا ۱ همت خیلی عالی و ۱ پشتکار خیلی خیلی زیاد میخواد. خودت تکلیفتو با خودت معلوم کن
ببین ارشد خوندن برات مهمتره یا سر کار. اگه میخوای حتما ارشد روزانه ۱ دانشگاه خوب قبول شی، به نظرم سر کار نری بهتره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , ati314 , shima_24
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ق.ظ
امسال با وجود اینکه وقت خوندن رو داشتم اما خودم کم کاری کردم و دوماه آخر بیخیال درس خوندن برا کنکور شدم و این باعث شد که عقب بمونم ...
اما تا قبلش که سرکار هم بودم به دلیل وقت اندک چون برنامه م فشرده تر بود زندگیم بیشتر روی برنامه بود ! حداقل وقتی تصمیم میگرفتم فلان ساعت رو درس بخونم ، میخوندم ! چون میدونستم تایم اضافه تری ندارم که بخوام به بعد موکولش کنم ...

بعد کنکور دوباره برگشتم سرکار ...
انشاله بعد از امتحانات پایان ترمم که ۲۱ خرداد تمومه و انجام پروژه م ؛ از تابستون کنار کارم ، آروم و پیوسته شروع میکنم به مطالعه ..
هم از تجربه پارسالم میتونم استفاده کنم ؛ هم از اطلاعات جسته گریخته ای که توی مطالعه سال گذشته به دست آوردم ...

توی مصاحبه ی نفرات برتر دیده بودم با مطالعه ۴ساعت در روز (اما مفید و با کیفیت ) چه نتیجه های خوبی آورده بودن

--
بازم شما برگردید و به خودتون و تواناییتون نگاه کنید

در آخر به نظر من دنبال علاقه تون برید نه صرفا مدرک : )

لطفا لبخند بزنید !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ
RE: بین دوستان کسی بوده که همزمان با کار,کنکور امسال نتیجه گرفته باشه؟؟؟
من روزی ۱۱ ساعت کار می کردم، و کارمم سنگین بود و پر استرس ( سیستم های هوشمند بانکی) اما با این وجود رتبه ام در گرایش هوش مصنوعی شد ۱۳۰، یادمه هفته آخر که ۵ روز مرخصی میخواستم بهم ندادن و نهایتا ۲ روز داده شد که اونم با سرماخوردگی سپری شد Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , H3NGAM3H , nina69 , d.KH , shima_24 , farhad_vr32
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  من روزی ۱۱ ساعت کار می کردم، و کارمم سنگین بود و پر استرس ( سیستم های هوشمند بانکی) اما با این وجود رتبه ام در گرایش هوش مصنوعی شد ۱۳۰، یادمه هفته آخر که ۵ روز مرخصی میخواستم بهم ندادن و نهایتا ۲ روز داده شد که اونم با سرماخوردگی سپری شد Smile

واقعا بهتون تبریک میگم
لایق این رتبه بودید
خیلی خیلی موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
من ۲ جا کار می‌کردم. رئیسم تو شرکت اول به من ۳ ماه مرخصی با حقوق داد که برم بشینم درس بخونم! اون یکی کارم هم یک پروژه برای وزارت علوم بود، که خوشبختانه تونستم اکثرش رو با دورکاری انجام بدم، ولی این یکی رو نتونستم از زیرش در برم و یک بار تقریبا ۲۰ روز مونده به کنکور مجبور شدم تو ۲ روز اندازه یک هفته کار کنم که اون فاز پروژه آماده‌ی تحویل بشه. رتبه‌ام در علوم شد ۱۶ و در هوش هم ۱۰۲ و راضیم، مخصوصا از هوش. من هدفم علوم بود و واسه همین نه مدار منطقی خوندم، نه سیستم‌عامل و نه ریاضی مهندسی. از درس‌های تخصصی هوش هم فقط طراحی الگوریتم رو خونده بودم و بقیه‌ی سوالاش رو حتی نگاه هم نکردم! البته الان به خودم لعنت می‌فرستم که چرا روی هوش وقت نگذاشتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , shima_24 , farhad_vr32
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
من امسال هم کار میکردم هم درس خوندم که نتیجش این شد که فقط مجاز شدم.

حالا نمیدونم برای غیرانتفاعی و مجازی اقدام کنم یا نه! اصلا قبول میشم یا نه؟ یا بزارم سال دیگه دوباره بخونم؟

راستی اگر انتخاب رشته کنم و بعد قبول بشم و بعد ثبت نام نکنم مشکلی پیش میاد؟؟؟

کی قبولیا رو میزنن؟

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
سلام.من کارمند آی تی یه شرکت دولتیم و روزی ۹ ساعت سر کارم.در ضمن متاهل هم هستم و بقیه مشکلات من جمله پروژه هایی که بیرون از کار می گیرم و مجبورم سر وقت تحویلشون بدم(برنامه سازی)و ...
رتبم توی نرم ۴۰۰ و توی علوم ۵۰ شد.
من فکر می کنم با کار همزمان هم میشه تو کنکور و درس تا حدود متوسطی موفق شد.فقط کمی همت و تلاش بیشتری میخواد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , shima_24 , samaneh_aftab , farhad_vr32
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
سلام من روزی ۹ ساعت کار می کردم و فقط شب ها فرصت خوندن داشتم، که اونم بعضی شب ها رو از فرط خستگی درس نمی خوندم
ولی در کل از ۱۲ آبان شروع کردم شبی ۲ ساعت و پنج شنبه و جمعه ها هم ۵ الی ۶ ساعت تونستم رتبه ۴۶ نرم افزار رو بیارم هر چند که میتونستم بهترم بشم
با یه برنامه ریزی خوب می شه با کمترین زمان بهترین نتیجه رو گرفت.
فقط کافیه مفید درس بخونی و از کارای اضافه پر هیز کنی مثلا خلاصه نویسی نکنی، مطالب رو بی خودی تکرار نکنی، و همه درسا رو همزمان با هم بخونی نه اینکه یکی رو تموم کنی بری سراغ یکی دیگه و یک سری نکات دیگه
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d.KH , ati314 , shima_24 , samaneh_aftab , nimam , Amoojan , maedeh , mrsh1372 , farhad_vr32
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
دوستای عزیزم خ ازتون ممنونم....
اگه امکانش هست,جزییات کار رو توضیح بدین ....البته بزودی از مصاحبه هاتون استفاده میکنیم...ولی این داستان وقت و بهینه خوندن شاید اونجا مطرح نشه کامل...
مثلا همین نکاتی که میگین...
تا من و هر کسی که کمبود وقت داره,بتونه بصورت بهینه از وقتش استفاده کنه و نتیجه بگیره..بازم از همتون ممنونمSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
آفرین به همتون که اینقدر پشتکار دارید

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۱
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ق.ظ، توسط soha2009.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ)ati314 نوشته شده توسط:  با سلام و عرض تبریک خدمت همه دوستانی که امسال نتیجه زحمت هاشونو دیدن...
من امسال برا بار ۳ام کنکور دادم...امسال اولین سالی بود که خوب وقت گذاشتم..ولی با این رتبه(۹۰۲نرم) فک نکنم جایی قبول شم ...میخوام برم دنبال کار و یجایی پیدا کردم...ولی متخصص شدن تو حوزه های مختلف کامپیوتر (من برنامه نویسی تحت وب رو انتخاب کردم)نیاز به تلاش زیادی داره.....الان چندتا سوال دارم..
با توجه به اینکه پارسال کامل تو خونه بودم..و برخلاف تصور خودم خ بد بود..و واقعا افسرده شدمSad...
حالا برا امسال من چیکا کنم؟؟؟؟
توی دوستان کسی بوده که همزمان با کار نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟؟یا حتی با شرایط دانشجو شدن(اگه غیرانتفاعی بیارم)
به نظرتون...
من ارشد و بذارم کنار؟
برم دنبال یه رشته سبکتر....مثلا مدیریت ,همراه کار؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید...

با سلام
راستش من هم بخاطر درس خوندن اصلا سراغ مقوله کار نرفتم ؛ اما با تجربه این چند سال یه چیزایی بنظرم اومده که اینجا :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نوشتم، برای همین بهتره دوباره ننویسم. امیدورام که بتونه کمکتون کنه.
پیروز و سربلند باشید.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
منم هفته ای ۳ روز و روزی ۶ ساعت تدریس داشتم.

یکم سخت میشه ولی نشدنی نیست!

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , farhad_vr32
ارسال: #۱۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
۸ ساعت در روز سرکار بودم کارم هم در زمینه network و نرم افزارهای مرتبط و یه سری سرویس ها ...
۵شنبه جمعه تعطیل بودم
روزای تعطیل حداقل ۱۰ ساعت و روزای دیگه مفید ۳ یا ۴ ساعت میرسیدم که بخونم.

کنکور ۹۱ به جز ۴ تا درس بقیه رو تقریبا بدون مرور رسیدم خوب بخونم اما ۸۰ درصد مشکل من از نتیجه نگرفتن پارسالم ، استرس و عدم تمرکز بود که امسال با روشهایی تاحدی رفع شد.
Smile

به نظرم اگر یک دور درسارو خوب خوندی و از بعد یادگیری مشکلی نداری و همه مسالت برمیگرده به سر جلسه یه فکری به حال رفع استرس و عدم تمرکز حالا به هر شکلی که جواب میده داشته باش.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad_vr32
ارسال: #۱۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
یکم از حرفهای دوستان انگیزه گرفتم منم کار میکنم البته قبل این خواستم بگم که کارم متفاوته یعنی گاهی وقتا توی خونه هم باید براش وقت بزارم آخه بدون مطالعه که نمیشه رفت سر کلاس و همچنین کسی مثه من که باید هر جلسه امتحان بگیره و همه ی سوالات تایپ شده و یه چیز دیگه هم این که باید من به جای دانش آموزام تمرینا رو حل کنم!
هر چند همیشه اصرار داشتم تا سر کار نرم ادامه نمیدم چون انگیزه ای ندارم.امسال که سر کار بودم چون اولین تجربه م بود نشد که خوب بخونم و کنکور ندادم ولی حالا چه کنم؟؟
فک کنم با نظر دوستان از کار بیخیال نباشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close