زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[انتقاد]لزوم رعایت نظم سایت و حقوق سایر کاربران

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
دوستای عزیزم سلام
روی سخنم با شخص بخصوصی نیست بلکه با یه سری حرکات و رفتارهایی هست که در سایت صورت میگیره و احتمالا خواهد گرفت.
متاسفانه در روزهای پر بازدید ( مثل اعلام نتایج یا بعد از کنکور) مشکلات سایت هم زیاد میشه.مشکلاتی که خواسته یا ناخواسته ممکنه بوجود بیاد.
مثلا ایجاد تاپیکهایی با خبرهای دروغ یا محتوای بی ارزش و پوچ
یا انحراف تاپیکها از مسیر اصلیشون و به حاشیه کشیده شدن بعضی تاپیکها (این انحراف تاپیکها همیشه رخ میده ولی بعضی اوقات دیگه واقعا بحث از مسئله کنکور به مسائل خیلی دور و ... کشیده میشه)
بعضی اوقات متاسفانه بداخلاقیها و حمله ها و لحن بد در گفتگوهای تاپیک خیلی زیاد و غیر قابل تحمل میشه.ن برای من بلکه برای افرادی که میخوان چند جمله بنویسند و با دوستاشون همدلی کنند و راهنمایی بخوان.
من چندتا سئوال دارم:
اگر شما توی دانشگاه(که یه مثل مانشت یه محیط علمیه) با دوستتون یا استادتون اینطور صحبت کنید بازهم همین رفتا را با شما دارند؟
اصلا کاری با محیط بیرون هم نداریم ، اگر با خواهر و برادر یا پدر و مادر تون به این شکل برخورد کنید آیا چیزی به شما نمیگن؟
شما توی صحبتهاتون با دوستان یا با همین خانواده خودتون اگر وسط صحبتهای یک جمع بیاید و اصلا از یه چیز دیگه ای صحبت به میون بیارید چه نوع برخوردی باتون دارند؟

جواب همه این سئوالات کاملا مشخصه . رعایت این موارد در میزان احترام و شأنی که برای یک فرد قائل میشن تاثیر مستقیم داره.
ما خودمون باید رعایت کنیم و به حقوق دیگران احتران بگذاریم . الان ما با ادعای برترین دین-اسلام- مثل مردم با فرهنگ و با ادب ژاپن هستیم؟اونها چه جوری اند و ما چه جوری؟

اینجا جای هرچیز مشخصه.دست هیچ کس رو هم برای ایجاد تاپیکهای مباحثه نبستیم.(در چارچوب قوانین سایبری جمهوری اسلامی)
منو ببخشید من هم یه کاربرم مثل شما
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , SaMiRa.e , admin , homa , yaser_ilam_com , Lantern , Bache Mosbat , pos , s.sadri , zzsnowdrop , انرژی مثبت , Avicenna , Masoud05 , مازیار صفایی , Parva , narges_r , m-esmaili , Shiny , jameshenas
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
Sad [انتقاد]لزوم رعایت نظم سایت و حقوق سایر کاربران
متاسفانه انحراف از موضوع تو بیشتر تاپیک ها بیداد میکنه!Huh امیدوارم دوستان همکاری کنن تا بتونیم به بهترین نحو از این انجمن بی نظیر استفاده کنیمHeart

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , admin , Aurora
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
دوستان مانشتی عزیز: متاسفانه تا به حال ۳ تا اخطار از کمیته مصادیق نمی‌دونم چی چی... دریافت کردیم، توی برخی از ارسال‌های جدید کاربران نظرات شدیداً سیاسی می‌گذارند که با هدف مانشت کاملاً در تناقض هست.
به شخصه مشکلی با مطرح شدن این مسایل ندارم و از اون استقبال می‌کنم، اما حفظ حیات مانشت و جلوگیری از فیلتر شدن سایت از این بحث‌های حاشیه‌ای که در جهت منافع و اهداف مانشت نیست واجب‌تر هست. لذا با کلیه مباحث سیاسی مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران (و با توجه به مرام‌نامه‌ای که قبول کرده‌اید) برخورد خواهد شد. ساده‌ترین برخورد عدم تایید موضوع و سخت‌ترین برخورد هم اخراج از مانشت خواهد بود.
در صورت امکان به تدریج تالاری کاملاً خصوصی در جهت مباحثی این‌چنینی بین افراد داوطلب ایجاد خواهد شد. پس تا اون موقع دندون روی جگر بگذارید و مباحث خیلی سیاسی رو توی انجمن مطرح نکنید.
ضمناً برخی از موضوعات ممکنه به صورت موقت از دسترس خارج بشن ( مثل موضوع توکل) و پس از غربال نظرات دوباره برگردند. عدم رویت برخی از موضوعات شبهه ناک دلیل حذف اون‌ها نیست.
آرزوی موفقیت برای همه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , yaser_ilam_com , m-esmaili , انرژی مثبت , pos , s.sadri , fatima1537 , Bache Mosbat , mohammad_13690 , Manix , Mohammad-A
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: [انتقاد]لزوم رعایت نظم سایت و حقوق سایر کاربران
[code]
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی عزیز: متاسفانه تا به حال ۳ تا اخطار از کمیته مصادیق نمی‌دونم چی چی... دریافت کردیم.

۳تا ؟فکر کنم فقط یکیش رو اطلاع رسانی کردید!!! نیاز هست که همه ماها بیشتر دقت کنیم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
به نظر شما چرا این بسته شده ؟؟؟؟؟!!!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  به نظر شما چرا این بسته شده ؟؟؟؟؟!!!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خب اون چیزی که من میبینم اینه که شما درخواست دادید واسه تدریس یه درس و کتاب رو گذاشتید و ایمیلتونم دادید خوب کسی بخواد در این مورد باهاتون صحبت کنه بهتون میل می زنه دیگه! ضمن این که موضوع این تاپیک چیزی غیر از این مساله است!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
چرا بسته شده؟؟؟؟؟؟

سیاسی بوده؟
توهین بوده؟
چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازش کنید لطفا
۰
۱
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  چرا بسته شده؟؟؟؟؟؟

سیاسی بوده؟
توهین بوده؟
چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازش کنید لطفا
یه تاپیک لزوما به این دلایل بسته نمی شه اگه بحث سیاسی خاصی باشه که مشکل ساز باشه رد تایید می شه یا جذف می شه و اگر توهین باشه تذکر داده می شه و حالا ویرایش یا حذف می شه پس تاپیکی که بسته می شه به این دلایلی که شما عنوان کردید نیست. مثلا ممکنه یه تاپیک بحث تکراری داشته بشه و بسته بشه یا ارسالها به سمتی غیر از موضوع تاپیک منحرف بشن یا موارد این چنین. البته من نمیگم تاپیک شما در این موارد هست یا نه. بطور مثال گفتم.

ضمن این که شما واسه یه درس تقاضایی داشتید و دوستان در صورتی که بخوان باهاتون از طریق میل مکاتبه می کنند من دلیلی بر عصبانیت شما نمی بینم! مگه نمی خواید اگه کسی می تونه در این زمینه کمکی کنه بهتون خبر بده خب با ایمیل همین کار انجام می شه.

۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
نمیشه چون این جا سریعتر انجام میشه
۱
۲
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  نمیشه چون این جا سریعتر انجام میشه
من مدیریت این بخش رو ندارم. ان شالله مدیر مربوطه در صورت صلاحدید بازش می کنن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  متاسفانه انحراف از موضوع تو بیشتر تاپیک ها بیداد میکنه!Huh
تاپیکها گاهی از موضوعشون منحرف میشن(و دیگه بعضی وقتها چاره ای نیست).خودم هم شده گاهی ارسالهایی میکنم که حول و حوش موضوع بحث نیست(و خیلی وقتا دوست دارم چیزی بنویسم ولی خودمو کنترل میکنم).
ولی پیش اومده یه تاپیک کلا زمینه بحثش عوض میشه و جنجالی میشه و حول و حوش مسائلی هست که اصلا در زمینه کاری این وبسایت نیست ، و یا جزء موضوعاتی هست که باید خیلی بهش پرداخته بشه و در حد چند ارسال نیست وحتی میشه چندین تاپیک براش ایجاد کرد .
تذکرات مکرر و دوستانه هم بارها داده میشه ولی کسی رعایت نمیکنه . این گله اصلی من از تعداد اندکی از کاربرا هست

جوانهایی مثل کاربرای این سایت ، تازه اول زندگی اجتماعی و علمیشون هست و ذاتا پرسشگر و نقاد هستن ، و دوست دارن بحث کنن و طبیعتا انتقاد کنن به بعضی مسائل اجتماعی و سیاسی. ولی اولا خیلی از مسائل سیاسی جاش اینجا نیست و ثانیا انتقاد و تحلیل و پرسشگری ... راه و روشی داره.
مسلما جامعه تا نقد نشه و افراد نسبت به مسائل و آینده جامعه بی تفاوت باشن به راه خیرو صلاح نمیره

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  چرا بسته شده؟؟؟؟؟؟

سیاسی بوده؟
توهین بوده؟
چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازش کنید لطفا
با طعنه صحبت کردن مشکلی را حل نمیکنه.شما از واقعیت ماجرا خبر ندارید که!(البته من هم خبر ندارمSmile).یکمی تحمل داشته باشید.شما تاپیکها متعددی پشت سرهم ایجاد کردید
میتونید توی تاپیکهای مرتبط دیگه هم سئوالتون رو بپرسید.من مدیر اون بخش نبودم و این کار رو نکردم.ولی احتمال میدم به خاطر وجود تاپیک مشابه بوده
میتونید در این تاپیک سئوالتون را بپرسید
بهتره برای هر سئوال کوچکی که داریم و میدونیم تاپیکش موجوده (که خودتون هم در همون تاپیک قفل شده اشاره کردید)تاپیک دیگه ای ایجاد نکنیم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , انرژی مثبت
ارسال: #۱۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
تو این انجمن اطلاعات مفیدی وجود داره که موسسات مشاوره بعد کلی پول گرفتن یک صدم اونو به ما نمیدن، کاش قدر اینجا رو بدونیم و تلاش کنیم منظم بمونه تا با صرف وقت کمتری به مطالب مورد نظرمون دست پیدا کنیم

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۲
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ...
در صورت امکان به تدریج تالاری کاملاً خصوصی در جهت مباحثی این‌چنینی بین افراد داوطلب ایجاد خواهد شد. پس تا اون موقع دندون روی جگر بگذارید و مباحث خیلی سیاسی رو توی انجمن مطرح نکنید.
ضمناً برخی از موضوعات ممکنه به صورت موقت از دسترس خارج بشن ( مثل موضوع توکل) و پس از غربال نظرات دوباره برگردند. عدم رویت برخی از موضوعات شبهه ناک دلیل حذف اون‌ها نیست.
آرزوی موفقیت برای همه.

سپاس

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۴ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۷۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۲۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۲۸ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close