زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فقط بگید اگه جای من بودید چه کار می کردید

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان
به همفکریتون خیلی نیاز دارم ، خواهشا کمک !

من امسال برای ارشد خوندم در حین اینکه می خوندم ، به اجبار برای اینکه همسر مورد نظرم رو از دست ندم عقد کردم ، الان همه جا پیچیده که من امسال برای ارشد خوندم ، همه خانواده از جمله خودمون و همسرم به قول خودشون برام دعا کردن ، اما کنکور خوب ندادم بعید می دونم قبول بشم ، در ضمن فقط تونستم همین کنکور رو وقت بگیرم اگه قبول نشم حتما باید به فکر کار باشم ، فقط مشکل من اینه چطور به اونا بگم قبول نشدم ،اونا خیلی بهم امیدوار بودن ، .................
۱۱
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , mohammad_13690 , m-esmaili , nasogh , Manix , aka111
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
RE: فقط بگید اگه جای من بودید چه کار می کردید
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)gosaste نوشته شده توسط:  (تو مانشت همه بحثی میشه الا بحث درسی)

خوب الآن بحث درسی نمیچسبه که! دو روز مونده به نتایج Big Grin

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: m-esmaili , Masoud05 , goldoonehkhanoom
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط nomad:D.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)gosaste نوشته شده توسط:  تکراری تکراری تکراییییییییییی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بابابرودنباله زندگیت، اینجا که مشاوره خانواده نیست
(تو مانشت همه بحثی میشه الا بحث درسی)

دوست عزیز!
میتونستید بهتر بگید که تاپیکشون تکراریه و بحثشون رو تو تاپیک مربوط انجام بدن.
شما اگه بحث علمی داری راه بنداز حتما بقیه بحثی ندارن که تاپیکی ایجاد نمیکنن (که البته اینطور نیست).
مانشت صرفا یه سایت علمی نیست یه جور تالار برای بحث درمورد همه چیز شما هم اگه فقط به مسائل علمی علاقه داری فقط همونها رو بخون.
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , Tempuser
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
به نظر من صبر کنید وقتی رتبه ها بیاد تکلیف تقریبا روشن میشه
انشاا... رتبه خوبی میارید
اما اگه رتبه در حد قبولی نبود برین سراغ آماده سازی ذهنی خانواده ها و دنبال کار
البته من هم تقریبا همین شرایط رو دارم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط saba1000.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)Tempuser نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به همفکریتون خیلی نیاز دارم ، خواهشا کمک !

من امسال برای ارشد خوندم در حین اینکه می خوندم ، به اجبار برای اینکه همسر مورد نظرم رو از دست ندم عقد کردم ، الان همه جا پیچیده که من امسال برای ارشد خوندم ، همه خانواده از جمله خودمون و همسرم به قول خودشون برام دعا کردن ، اما کنکور خوب ندادم بعید می دونم قبول بشم ، در ضمن فقط تونستم همین کنکور رو وقت بگیرم اگه قبول نشم حتما باید به فکر کار باشم ، فقط مشکل من اینه چطور به اونا بگم قبول نشدم ،اونا خیلی بهم امیدوار بودن ، .................

نگران نباشید همه چیز درست میشه به نظر من صبر کن نتیجه بیاد بعد اگه قبول نشدین خب مشکلی نیست دنیا که به آخر نرسیده برید دنبال کار
اگر هم خیلی علاقه به درس دارید می تونید اگه احیانا قبول نشدین بعد از نتیجه روزی چند ساعت بخونید و به کارتون هم برسید همسرمن هم درس می خونه و هم کار می کنه امسال هم خیلی راحت دکتری قبول شد پس کاری نداره فقط یه خورده باید بیشتر از قبل زحمت بکشید که اینم برای یک کسی که متاهل میشه فکر نمی کنم سخت باشه چون خودش خوب می دونه که زندگی دوران متاهلی با مجردی خیلی فرق داره ................................
راستی یه چیز هست که شاید به دردتون بخوره هیچوقت توی زندگیتون سعی نکنید احساس ضعیف بودن بکنید همیشه سعی کنید قوی باشید و زود خودتون با شرایط وفق بدید سعی کنید احساس مرد بودنتون را به دیگران هم نشون بدین مخصوصا خانمتون می دونید شما تکیه گاه اون هستید و هیچ کس یه تکیه گاه ضعیف دوست نداره (این یه نصحیت هست امیدوارم بهتون برنخوره فقط خواستم بدونین خانم ها رو این چیزا زیاد حساب می کنن)
راستی شما اگه دانشگاه قبول بشید می تونید برید خوابگاه متاهلی و هزینه های زندگیتون خیلی کم میشه می تونید این چیزا را به همسرتون و اطرافیانتون بگید شاید با درس خوندنتون کنار بیان
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم نگران نباشید مصلحت همه ما دست خداست از زندگیتون لذت ببرید و غصه این چیزا را نخورید

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)gosaste نوشته شده توسط:  تکراری تکراری تکراییییییییییی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بابابرودنباله زندگیت، اینجا که مشاوره خانواده نیست
(تو مانشت همه بحثی میشه الا بحث درسی)

اگه چیزی دوست ندارید خیلی بهتر بیان کنید . شاید از لحاظ شما سوال ایشون مهم نباشه ولی برای خودشون مهمه بهتر ما آدم ها زمانی خودمون به جای دیگران بذاریم بعد نظر بدیم .
این جا یه تاپیک هست برای کمک به دیگران چه درسی و چه غیر درسی
تیتر هر بخش معلومه شما می تونید چیزهایی که دوست دارید بخونید اجباری در کار نیست

http://www.persianqa.tk/
۵
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , nomad:D , Manix , Tempuser
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
هر چه تجربه در زندگی بیشتر شود شکست برای انسان چیزی طبیعی تر می شود چون زندگی بالا و پایین دارد. و این چیزها داخلش گم می شوند.

به هر حال چه قبول شوید چه نشوید متوجه می شوید که آنقدر که برای خودتان مهم بوده برای دیگران مهم نبوده... مثلا یک هفته که از اعلام نتیجه بگذرد همه اطرافیانتان نتیجه را فراموش می کنند.

و شما در ذهن خود سخت می گرفتید.

نکته انحرافی:
به خانم انرژی مثبت نگاه کن قبلا می گفت برای آزمون دکتری درس نخوانده و قبول نمی شود ... حالا میگویید در مصاحبه قبول نمی شود...آخر سر هم می بینید شیرینی نمی دهد!Big Grin

شما هم بهتر است همیشه به گونه ای رفتار کنید تا چیزی قطعی نشده در اطرافیانتان زیاد انتظار ایجاد نکنید.

موفق باشد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , Msccom
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
به نظر من اولا توکلت به خدا باشه خدا رو چه دیدی شاید قبول شدی
درضمن منم امسال کنکور دادم از روزی که از کنکور برگشتم مامان وقتی یادش میوفته دعام میکنه این چند وقته هم روز شماری میکنه نتایج بیاد ولی حرف های منو باور نمیکنه که من چطور آزمونی داشتم مطمئن هستم که بعد اعلام نتایج هم بهم میگه خودتو ناراحت کن خوب تلاش نکردی قبولم نشدی
در کل منظورم اینه که اطرافیان همیشه به روحیه آدم زیاد اهمیت میدن تا اینکه سرزنشت کنن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Manix , Tempuser
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ، توسط mr-sky.)
ای بابا این چه طرز برخورده

ادمها ازادند ...بالاش نیگا کن زده بحث عمومی

داداش به نظر من که عیبی نداره و فرصت هنوزم هست

رفیق و همسر اونه که همیشه همراه ادمه ...و عیبی هم بر قبول نشدن نیست

نتیج پارسال نگاه کنی یکی ز بچه های متاهل امیرکبیر قبول شد!

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Parva
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ق.ظ، توسط fatima1537.)
خب متاهل بودن خودش دلیل خوبیه برای اینکه بگید قبول نشدید و فکرتون درگیر این مسائل بوده.درضمن با وجود مراسمات عقد و درگیری با مسائل ازدواج نهایت تلاشتون را کردید.خانواده هم که شاهد تلاش و وقت گذاشتن شما بوده اند.حالا ارشد هم اگر قبول نشید مگر چه اتفاق بدی در زندگی ممکنه بیفته؟
توی زندگی مهم اینه کر فرد برای خانواده اش تلاش کنه.با همسرش رفتار خوبی داشته باشه.قبولی ارشد همه حاشیه مسائل زندگی و ازدواجند.
اینکه همسر ایده آلتون را پیدا کردید که خودش اینقدر خوشبختیه بزرگیه که تمام ناراحتی ها رو میپوشونه.نهایتا همون لحظه برای شما که تلاش کردید ناراحت میشن ولی بعد دیگه از یاد میره این مسائل ، چیزهای مهم تری در زندگی هست ، بزرگترها خیلی خوب میدانند که خوشبختی شما فقط در قبولی ارشد نیست.

یه مطلب دیگه ای هم که میخواستم بگم اینه که اینها همه آزمونهای زندگی هستند.یه روز ممکنه شما نیاز به اعتماد اونها داشته باشید یک روز هم طرف دیگه نیاز به همدلی و همراهی شما داره.اگر در مورد ارشد این مسئله پیش نمی آمد مطمئن باشید در موارد دیگه زندگی حتما پیش می آمد ، مهم نوع برخورد با مسائله.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm , انرژی مثبت , Manix
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ق.ظ
من از همه دوستان بابت موضوعات تکراری عذر می خوام .

من در خانوادم فقط یه مادر پیر مانده که دیگه نای نصیحت و اندرز نداره ، نه داداشی ، نه خواهری ، نیاز دارم سر هر موضوعی و شایدم تکراری با دیگران مشورت کنم ، مانشت رو محل خوبی دیدم ، بازم عذر می خوام
۱۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , خانه سبز
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
رتبم شد ۱۲۱۲ آی تی !!!!

هیچ جا امیدی نیس در کنار کار ؟
۰
۱
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
چقدعصبانی....
مشکل به نظرمامشکل..
ولی وقتی براش راهکار پیدا شه...که می شه دیگه مشکل نیست
اSmile
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  ای بابا این چه طرز برخورده

ادمها ازادند ...بالاش نیگا کن زده بحث عمومی

بله میدونم بحث آزاده، ولی این سومین یا چهارمین تاپیک با این موضوعه که این آقا گذاشته، یه سرچی بکنید، دقیقاً یه تاپیک با همین موضوع هست که ۲۰ صفحه دوستان واسش نوشتن، اگه نگاه کنی من خودم کلی راهنمایی کردم، ولی بسه عزیزه من، یه بار پرسیدی دوستان هم جواب دادن، به خدا اینقدر تو استرس نتایج هستیم این هم این وسط همش همینو میپرسه، بابا همه مشکل دارن، همه جوونن، همه میخوان ازدواج کنن، همه میخوان ارشد بخونن، به نظره اگه به جای این حرفای تکراری تکراری تکراریییییییییییی یه کم بیشتر بحث درسی بشه خیلی خیلی بهتره...

حالا شماها آدمها خیلی فهمیده و دلسوز بقیه بیاید به من منفی بدید (نه به اون که ...)

موفق باشید

[/quote]
۲
۲
ارسال: #۱۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط sdb_i.)
می تونید مجازی بخونید و در کنارش کارم کنید... براتون بهتره به نظرم چون نیازی به دانشگاه رفتنم ندارید.
احتمالا مجازی قبول بشید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
منتقل شد به انتخاب رشته.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ق.ظ)Tempuser نوشته شده توسط:  من از همه دوستان بابت موضوعات تکراری عذر می خوام .

من در خانوادم فقط یه مادر پیر مانده که دیگه نای نصیحت و اندرز نداره ، نه داداشی ، نه خواهری ، نیاز دارم سر هر موضوعی و شایدم تکراری با دیگران مشورت کنم ، مانشت رو محل خوبی دیدم ، بازم عذر می خوام

حیف من سنم قد نمیده وگرنه حتما کمکت میکردم
جای خوبی رو برای مشاوره انتخاب کردی اینجا بچه های گلی داره تو این مدت که اینجا بودم خیلی بهم کمک شد که امیدوارم قبول شم و جبران کنم
امیدوارم تو زندگیت موفق باشی شا دومادWink
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۹۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۷۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۲ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۷۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۲۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close