زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۲۲۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  دوستان به شدت توصیه میشه whiplash رو ببینید !عالیه .اصن دیدم دلم میوخواست چند ساعت فریاد بزنم! اگه دنبال فیلمی در مورد اراده هستید حتما ببینید
مرسی بخاطر فیلم خوبی که معرفی کردین، عالی بود Smile
یه فیلم دیگم بود، اسمش یادم نمیاد، پسره ژیمیناستیک کار بود رفت پیش یه پیرمرد تو پمپ بنزین. اونم خیلی خوبه!
دیگه از این دست فیلما سراغ ندارین ؟
خواهش میشه! اسم فیلمی که میگید فکر کنم Peaceful Warrior باشه. black swan هم از جهاتی شبیه این فیلمه ،البته بیشتر از اینکه در مورد اراده باشه در مورد کمال گراییه...begin again هم در مورد اراده هست البته با تمی عاشقانه
الان فیلم بهتری یادم نمیاد اگه یادم اومد میام میگم !

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , Behzad TP , tabassomesayna , Aurora , nina69
ارسال: #۲۲۷
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
Paddington

جالبه
Big Grin
یه خرسه اومده لندن...
سبکیه که خرسه انیمیشنیه ولی آدما واقعی ان.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۲۸
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
دوستان میشه هر فیلمی که میبینید یه خلاصه چند خطی، چیزی که از اون فیلم یاد گرفتید رو برای بقیه هم بنویسید
متشکر

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۲۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان میشه هر فیلمی که میبینید یه خلاصه چند خطی، چیزی که از اون فیلم یاد گرفتید رو برای بقیه هم بنویسید
متشکر
سلام
من تا جایی که بتونم خلاصه ای در مورد سبک و داستان فیلم مینویسم. اما ....
اینکه آدم از یه فیلم نتیجه گیریش رو بنویسه فکر نکنم ایده خوبی باشه.
آخه میدونی پیامی که فیلم ها دارن قطعاً همه آدم ها از یه دید برداشت و دریافت میکنن
و خوب فکر کنم برا همه این قضیه متفاوت باشه.
به نظر من : دیدن یه فیلم و تجربه کردن داستان و نقش اول فیلم تاثیرش بیشتر از خلاصه کردنش هست.و برای من لذت بخشه.

پ.ن : البته من نظر خودم بود Tongue و احترام پیشنهاد شما سرجاشه Cool

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , neilabak , vesta , salam5
ارسال: #۲۳۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ
Saw I and saw II
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Menrva
ارسال: #۲۳۱
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  ...
به نظر من : دیدن یه فیلم و تجربه کردن داستان و نقش اول فیلم تاثیرش بیشتر از خلاصه کردنش هست.و برای من لذت بخشه.

با تشکر از شما
شاید کسی نرسه فیلم رو ببینه ولی خب میتونه نکاتی رو که بقیه یاد گرفتن رو بخونه و اینکه اگر هم تماشا کرد، میتونه با خوندن نظر بقیه در مورد اون فیلم، نگاههای متفاوت رو هم بدونه و اینطوری یاد میگیریم که به یه چیز میشه چندجور نگاه کرد و کم کم اینکار رو وسعت دید و فکر هم تاثیر میگذاره و تفکر نقادانه هم یاد میگیریم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , Sadi_gh
ارسال: #۲۳۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط Omn1990.)
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  ...

با تشکر از شما
شاید کسی نرسه فیلم رو ببینه ولی خب میتونه نکاتی رو که بقیه یاد گرفتن رو بخونه و اینکه اگر هم تماشا کرد، میتونه با خوندن نظر بقیه در مورد اون فیلم، نگاههای متفاوت رو هم بدونه و اینطوری یاد میگیریم که به یه چیز میشه چندجور نگاه کرد و کم کم اینکار رو وسعت دید و فکر هم تاثیر میگذاره و تفکر نقادانه هم یاد میگیریم

آره منم موافقم. نقد فیلم هم اگه امکانش بود خیلی خوب میشد. حتی نقل قول نقد منتقدان بزرگ هم خیلی میتونه مفید باشه.(شانسی چه واج آرایی شد!) به نظرم یه فیلمی معرفی کنیم بعد از تماشا بیایم نقد کنیم یا کلا برداشت و نظرمون رو بگیم ، اینطوری خیلی زودتر فکرمون پرورش پیدا میکنه. فکرکنم اینجا جای مناسبی نباشه بهتره یه تاپیک جداگانه ایجاد کنیم.کی پایس؟

Sent from my heart using sincerely
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۲۳۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام
دوستان با هماهنگی مدیر بخش قرار شد پیشنهاد نقد و بررسی و خلاصه فیلم تو همین تاپیک انجام بشه.
با تشکر

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Behzad TP
ارسال: #۲۳۴
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ
میشه درباره ی سریال lost حرف بزنیم؟
راستش من این فیلمو از تابستون شروع کردم تا الان که فک کنم آخرای فصل ۴ هستم. اولش فکر میکردم یه هفته ای تمومش میکنم مثل فرار از زندان که ۳ روز طول کشید! ولی نمیدونم چرا اون جذابیتی که باعث بشه من سریع قسمتارو پشت سرهم ببینم توش نیست!!!!!!
دیدم اینجاهم خیلی ازش تعریف شده، گفتم شاید من درست نمیبینم!!!!!
ولی خب من از فیلمایی معمایی خیلی خوشم میاد!
به نظرمن (که البته زیادم اهل فیلم دیدن نیستم) دلیل اینکه برام جذاب نیست اینه که ، ما باید بتونیم با بازیگرا همزادپنداری کنیم دیگه، ولی شخصیتا انگار اصلا براشون این معما جالب نیس و خیلی راحت باهاش کنارمیان (اون هیولا، دریچه ها و ...). باهر اتفاقی خیلی عادی برخورد میکنن!
شاید من اینجوریم که باید شخصیتارو درک کنم تا بتونم از فیلم لذت ببرم، مثلا تو فرار از زندان، من واقعا خودمو تو زندان تصور میکردم، تا مدتها تی بگ تو ذهنم بود و حس بدی بهش داشتم و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۲۳۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  میشه درباره ی سریال lost حرف بزنیم؟
راستش من این فیلمو از تابستون شروع کردم تا الان که فک کنم آخرای فصل ۴ هستم. اولش فکر میکردم یه هفته ای تمومش میکنم مثل فرار از زندان که ۳ روز طول کشید! ولی نمیدونم چرا اون جذابیتی که باعث بشه من سریع قسمتارو پشت سرهم ببینم توش نیست!!!!!!

من دقیقا برعکس شما بودم. سریال لاست یک هفته ای تموم شد، اونجوری که من لاست می دیدم اگه واسه کنکور می خوندم همه درسارو صد می زدم. شب و روز نداشتم. ولی درمورد فرار از زندان، با اینکه بعد از لاست جذاب ترین سریالیه که دیدم، ولی الان یک ماهی هست که شروع کردم و الان اوایل فصل دو هستم. روزی حداکثر یک قسمت می بینم فقط. ولی با اینحال با شما هم نظرم که شخصیت های فرار از زندان بسی معقول تر و قابل فهم تر و باوزپذیرتر هستن.

توی آخر فصل سوم سریال لاست، اونجائی که جان لاک نئومیو می کشه و بقیه هم خیلی خونسرد رفتار می کنن و یا جائی که بنجامین تمام افراد دارمارو قتل عام می کنه، من پاک ریختم به هم و اصلا به ادامه فیلم بی علاقه شدم، ولی خوب از فصل پنج دوباره برام جالب شد.
از نکات منفیه دیگه ای که توی سریال لاست دیدم اغراق و جو سازی های تصنعی ای بود که برای انحراف بیننده ساخته بودن. مثل القاء این باور که یک سری انسان های غیرمتمدن وحشی تو جزیره زندگی می کنن که قدرت بدنی خیلی بالائی دارن و با دست خالی می تونن آدم بکشن و دریا و کوه و جنگل هم براشون فرق نداشته باشه، در ادامه سریال هم می بینیم که خبری از اون وحشی ها نیست و اون فقط یک القاء احمقانه از طرف سازندگان سریال بود. مشابه این نمونه باز هم هست که من به یکی از تهیه کنندگان این سریال به نام "جی جی آبرامز" نسبت می دم. چون ایشون تو سریال فرینج هم همین اداهارو درآورده بودن.

ولی با این حال لاست جذاب ترین سریالی بود که دیدم. علاقه من به این سریال به خاطر مشی فلسفی-الهیاتی این سریال بود، اونجاهائی که جان لاک و جک شاپارد بحث و جدل می کنن را دوست دارم. همچنین تِمِ عاطفی این سریال هم برای من خیلی تاثیر گذار بود، مثل رابطه جک و کِیت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , mahyamk , salam5
ارسال: #۲۳۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
از دوستان کسی سریال The Sopranos را دیده که شرحی از داستان و بافت سریال بده؟
ارسال: #۲۳۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ
شاعر می فرماید:

الا ای فیلم بینان کجائید کجائید
ارسال: #۲۳۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  از دوستان کسی سریال The Sopranos را دیده که شرحی از داستان و بافت سریال بده؟

سلام
من این سریال رو ندیدم ،راستش انقد سریال های خوب جدید مونده ندیدیم که این سریال های قدیمی رو وقت نمیکنم ببینم.
تو بازه این سریال من فقط Breaking Bad رو دیدم که ارزش دیدن دشت Cool

ارسال: #۲۳۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ
آقا ما دانلود Interstellar رو شروع کردیم.
ایشاا.. تا ۱۳ بدر تموم میشهTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , mehdi.m2
ارسال: #۲۴۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  آقا ما دانلود Interstellar رو شروع کردیم.
ایشاا.. تا ۱۳ بدر تموم میشهTongue
فیلم نامه خوبی نداشت پر باگ بود
ولی صحنه‌های قشنگی داشت
بازی خوبی می‌کردن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۰ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۶۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۲۳ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close