زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۱۹۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  need for speedo عید قراره tv پخش کنه
تی وی سعی کن نبینی چون گند میزنن توش!
اگه میخوای از هر فیلمی لذت ببری اورجینالش رو ببین
صدای اورجینال،کیفیت اورجینال ...
همینکه زبانت تقویت میشه .منکه تا حالا نشده دوبله ببینم فیلم هایی که دوس دارم رو Cool

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ....
یکی از پر هزینه ترین فیلم ها بوده. البته اون موقع کیفیتش خیلی پایین بود. حالا با کیفیت بالا میخوام ببینم.

فیلمهای نولان رو به نظز من باید حداقل سه بار دید.
-------------------

The Imitation Game
فیلم خیلی قشنگیه
در باره آلن تورینگه

قطعاً همینطوره اصلن نمیشه یکبار دید و بیخیالش شد. دیشب داشتم Inception رو میدیدم لذتش از بار اول هم بیشتر بود Wink
لامصب کارش درسته کریستوفر نولان

[تصویر:  11.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  need for speedo عید قراره tv پخش کنه
تی وی سعی کن نبینی چون گند میزنن توش!
اگه میخوای از هر فیلمی لذت ببری اورجینالش رو ببین
صدای اورجینال،کیفیت اورجینال ...
همینکه زبانت تقویت میشه .منکه تا حالا نشده دوبله ببینم فیلم هایی که دوس دارم رو Cool

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ....
یکی از پر هزینه ترین فیلم ها بوده. البته اون موقع کیفیتش خیلی پایین بود. حالا با کیفیت بالا میخوام ببینم.

فیلمهای نولان رو به نظز من باید حداقل سه بار دید.
-------------------

The Imitation Game
فیلم خیلی قشنگیه
در باره آلن تورینگه

قطعاً همینطوره اصلن نمیشه یکبار دید و بیخیالش شد. دیشب داشتم Inception رو میدیدم لذتش از بار اول هم بیشتر بود Wink

زبان اصلی میبینم معمولا ولی اگه فیلمی دوبله ش هم پخش بشه میبینم...صدای دوبلورای ایرانی فوق العاده س! آدم لذت میبره از صدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , so@
ارسال: #۱۹۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  قطعاً همینطوره اصلن نمیشه یکبار دید و بیخیالش شد. دیشب داشتم Inception رو میدیدم لذتش از بار اول هم بیشتر بود Wink

Inception رو ۳بار دیدم
محشره
هنوز تو کفم که اون فرفره رو افتاده فرض کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۱۹۹
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  قطعاً همینطوره اصلن نمیشه یکبار دید و بیخیالش شد. دیشب داشتم Inception رو میدیدم لذتش از بار اول هم بیشتر بود Wink

Inception رو ۳بار دیدم
محشره
Big Grin

یکی از فیلمای عاااالی زندگیمه اینسپشن و این تایم! in time
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Sadi_gh
ارسال: #۲۰۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  قطعاً همینطوره اصلن نمیشه یکبار دید و بیخیالش شد. دیشب داشتم Inception رو میدیدم لذتش از بار اول هم بیشتر بود Wink

Inception رو ۳بار دیدم
محشره
Big Grin

عزیزجان از سال ۲۰۱۱ که اکران شد اینسپشن همه دنیا روش دارن بحث میکنن و به جایی نرسیده.
یه چیز جالب: یه جا خوندم نوشته بود بالای چندهزارتا سایت و فروم تخصصی واسش زدن و دارن راجع به موضوعش بحث میکنن و تهیه کننده و عوامل فیلم هم نظر میدن اونجا...(به جز کریستوفر نولان هیچکس درک نکرده آخرشو حتی عوامل Tongue)
خلاصه ماهم همچنان در کفیم و تازه Interstellar هم ببینیم که خدا رحم کنه!
مغزمون نیم سوز نشه صلواااااااااااااااات Big GrinTongue

(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  یکی از فیلمای عاااالی زندگیمه اینسپشن و این تایم! in time

in time داستانش عالی بود نویسندش Andrew Niccol هستش که Truman Show معروف جیم کری رو نوشته.اونم قشنگ بود.
ولی من عاشق جاستین تیمبرلیک ام مخصوصا فیلماش،کمتر خواننده ای هستش که بازیگریش انقد خوب باشه
یکیش همین جاستین تو in time Wink

سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۲۰۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  خلاصه ماهم همچنان در کفیم و تازه Interstellar هم ببینیم که خدا رحم کنه!

Interstellar هم خیلی خوبه
ولی Inception چیزی دیگه ای لامصب

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۰۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  خلاصه ماهم همچنان در کفیم و تازه Interstellar هم ببینیم که خدا رحم کنه!

Interstellar هم خیلی خوبه
ولی Inception چیزی دیگه ای لامصب

در اینکه inception فوق العاده هست اصلا حرفی نیست ... کلا همه کار های نولان عالیه
ولی من میخوام یه بحثی اینجا بکنم اونم اینه که همیشه جذابیت توی داشتن داستان فوق العاده و صحنه های فوق العاده هست ؟
به نظر من نه
برای همین دوباره همه رو دعوت میکنم به دیدن amelie
اینجور فیلم ها مثل amelie .. یا forest gump ... یه چیز خاص دارن .. اونم اینه که با چیز های ساده یه حس خیلی خوب میدن به بیننده .. بی دلیل بیننده یه حس خیلی خوب میگیره !! بدون اینکه از امکانات خیلی زیادی استفاده شده باشه یا داستان خیلی مفهومی و عجیبی پشتش باشه ... با چیز های خیلی ساده این حس رو میسازن ! و این به نظر من هنر کارگردان هست

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , Paraande
ارسال: #۲۰۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  در اینکه inception فوق العاده هست اصلا حرفی نیست ... کلا همه کار های نولان عالیه
ولی من میخوام یه بحثی اینجا بکنم اونم اینه که همیشه جذابیت توی داشتن داستان فوق العاده و صحنه های فوق العاده هست ؟
به نظر من نه
اینجور فیلم ها مثل amelie .. یا forest gump ... یه چیز خاص دارن .. اونم اینه که با چیز های ساده یه حس خیلی خوب میدن به بیننده .. بی دلیل بیننده یه حس خیلی خوب میگیره !! بدون اینکه از امکانات خیلی زیادی استفاده شده باشه یا داستان خیلی مفهومی و عجیبی پشتش باشه ... با چیز های خیلی ساده این حس رو میسازن ! و این به نظر من هنر کارگردان هست

ببین اینی که میگی درسته ولی اصلن فیلم های نولان و داستانش قابل مقایسه با فیلم های اون دوره که امکاناتش نبوده و مجبوربودن جذابیت رو با داستان اجتماعی نشون بدن ،نیستش.
amelie رو ندیدم(تو لیستمه که بگیرمش) اما فیلم هایی مث forest gump ، The-Shawshank-Redemption یا V for Vendetta ، یا beautiful mind فیلم های خیلی خیلی قشنگی بودن و داستانشونم خوب بوده.
اما مثلا inception یا Interstellar رو باید با فیلم های هم دوره و هم سبکش مثل Edge of Tomorrow ، یا Source code یا Mr. Nobody یا Predestination (2014) مقایسه کرد که خواستن فیلمنامه های چالشی داشته باشن.که قطعاً inception و Interstellar بدون رقیب در صدر هستن.

ارسال: #۲۰۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  در اینکه inception فوق العاده هست اصلا حرفی نیست ... کلا همه کار های نولان عالیه
به نظر من نه

ببین اینی که میگی درسته ولی اصلن فیلم های نولان و داستانش قابل مقایسه با فیلم های اون دوره که امکاناتش نبوده و مجبوربودن جذابیت رو با داستان اجتماعی نشون بدن ،نیستش.
amelie رو ندیدم(تو لیستمه که بگیرمش) اما فیلم هایی مث forest gump ، The-Shawshank-Redemption یا V for Vendetta ، یا beautiful mind فیلم های خیلی خیلی قشنگی بودن و داستانشونم خوب بوده.
اما مثلا inception یا Interstellar رو باید با فیلم های هم دوره و هم سبکش مثل Edge of Tomorrow ، یا Source code یا Mr. Nobody یا Predestination (2014) مقایسه کرد که خواستن فیلمنامه های چالشی داشته باشن.که قطعاً inception و Interstellar بدون رقیب در صدر هستن.

اون فیلم ها که اصلا در حد رقابت با inception نیستن !!
حرف شما درسته

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۰۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
دیشب before sunrise رو دیدم خیلی عالی بود، جالبه که اول before midnight رو دیدم! امروزم میخوام before sunset رو از این سه گانه زیبا ببینم، کلا نیت کارگردانو نابود کردم با این ترتیب دیدنم!

Sent from my heart using sincerely
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , sahar salehi
ارسال: #۲۰۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط mcse2010.)
فیلم دوره شاه:
شیر تو شیر
یک اصفهانی در نیویورک

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۲۰۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ
schindler's list خیلی قشنگ بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , mahyamk , nina69
ارسال: #۲۰۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط ana9940.)
منم با اینکه خیلی اهل فیلم دیدن نبودم ولی بعد از کنکورم زیاد فیلم دیدم، Inception به نظرم عالی بود. امشب هم intime رو دیدم، اینم خیلی دوست داشتم فوق العاده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , so@
ارسال: #۲۰۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  منم با اینکه خیلی اهل فیلم دیدن نبودم ولی بعد از کنکورم زیاد فیلم دیدم، Inception به نظرم عالی بود. امشب هم intime رو دیدم، اینم خیلی دوست داشتم فوق العاده بود.

اگه تا حالا اهل فیلم نبودی دوسه تا پست قبل اسم چندتا فیلم رو آوردم اونارو حتماً بشین ببین عاشق فیلم میشی TongueBig Grin
( چندصفحه قبل هم پیشنهاد دادم اونا هم عالی هستن)
دوتاشم که دیدی Cool
amelie - فیلم هایی مث forest gump ، The-Shawshank-Redemption یا V for Vendetta ، یا beautiful mind فیلم های خیلی خیلی قشنگی بودن و داستانشونم خوب بوده.
inception یا Interstellar - Edge of Tomorrow ، یا Source code یا Mr. Nobody یا Predestination (2014)

اگه سبک خاصی هم مدنظرت هست و دوست داری بگو تا بهترین هاشو بهت بگم نیگا کن Wink

ارسال: #۲۱۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من کلا زیاد فیلم نمی‌بینم؛
شاید سالی یکی دو تا، ولی واقعا از The Davinci Code و دنباله‌ش Angels & Demons با بازی Tom Hanks خوشم اومد. ژانرش مثل Lost ماجراجوئیه، خیلی باحاله، خیلی... . دیگه "پیش عید" که تموم شد و ما کاری نتونستیم بکنیم! از اینجور فیلم‌ها و سریال‌ها دیده بودین به من معرفی کنید واسه پس عید! Big Grin
دو فیلمی که گفتینو ندیدم ولی از سریال Lost خیلی خوشم امد و دوبار دیدمش. لاست شده بود عشقم. دوتا سریال دیگه ای که دوست داشتم Fringe و Prison Break بودن. این اواخر هم سریال Tyrant خیلی به دلم نشست که البته هنوز پخشش ادامه داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۰ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۶۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۲۴ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close