زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انرژی مثبت

ارسال: #۱۹۶
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط simorghsimorgh.)
RE: انرژی مثبت
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دیگران هم همینجورین. مثلا" همه بامید برنده شدن در یک قرعه کشی ثبت نام میکنن یا مثلا" قبض همراهشون را غیر حضوری میدن یا سیم کارت میخرند بعد یکی که اصلا" نمیدونسته قرعه کشی داره برنده میشه.

به نظر من قانون جذب در مورد امور شانسی جواب نمیده می دونید چرا ؟
طبق اون چیزی که توی آمار و احتمال خوندیم به عنوان مثال ، احتمال آمدن هر کدام از اعداد ۱ تا ۶ در پرتاب یک تاس سالم چقدره ؟ یک ششم (دقت کنید گفتم تاس سالم)
.
.
.
خب حالا ربط این مثال به قانون جذب : اگر ما طبق قانون جذب ، یک تاس سالم رو به امید اینکه شش ظاهر بشه بندازیم ، آیا ممکنه احتمال آمدن شش افزایش پیدا کنه ؟ اگر جوابتون مثبته که قوانین طبیعی احتمال نقض میشه !
.
.
.
بنابراین ، به نظر من قانون جذب رو باید در مورد اموری به کار برد که اراده ی انسان درش دخیله ...
به نظر من طبق قانون جذب ، آدم مدام به چیزی که میخواد بهش برسه، فکر میکنه و این باعث میشه که ناخودآگاه برای رسیدن به اون ، تلاش کنه . پس طبیعیه که بهش میرسه !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lover Of Science , M*Gh , **sara**
ارسال: #۱۹۷
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
انرژی مثبت
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نمیدونم . ولی من گاهی یه چیز را بشدت میخوام ولی جذب نمیشه.Smile

یه مطلب دیگه (علاوه بر صحبت های گفته شده در ارسال قبل)این که به نظرم اومد اینه که جذب همیشه زمانش اونقدر کوتاه نیست که ما فکر می کنیم.
----------------
شایدم یه وقتی هست که جذب یه طوریه که فقط به خود ما مربوط نمی شه یعنی مثلا من یه شریک دارم که باهاش کار می کنم و دوست دارم که یه اتفاقی در حوزه کاریمون بیفته حالا طرف مقابل برعکس همش منفی بافی می کنه این جوری در تقابل می شن.
--------------
البته یه مطلب دیگه این که وقتی ما یه چیزی رو می خوایم واقعا باور داریم که بهش می رسیم؟ یه مثال هست که میگن یه مدت یه جا بارون نمی اومد مردم اون شهر رفتن کلیسا دعا کنن بارون بیان. همه دست خالی رفتم جز یه نفر که با خودش چتر برد و دعا کرد و خدا دعای اونو براورده کرد. یعنی بازم می شه همون حرف دکتر فرهنگ که "هر چه باور قوی تر، قدرت جذب قوی تر. یکی میگه "من روز به روز به خونه ام نزدیک تر می شوم" بعد تو دلش میگه "ای بابا؛ با حلوا حلوا که دهن شیرین نمیشه!" این شخص ممکن است به سختی به خواسته اش برسه."
-----------
البته چیزی که در ابتدای صحبتشون در مورد قانون جذب میگن اینه که قانون جذب تنها قانون موجود در طبیعت نیست بلکه یکی از قانون هاست. مثلا زمانی که صحبت می کنند که شروع به تغییر و تحول کنید در ادامه گفته می شه که به محض این که شما این تصمیم رو می گرید یه مقاومتی در مقابل شما شروع می شه.
------------------
یه صحبت دیگه که در بخش اهداف ایشون می کنن هم به نظرم به این بحث مرتبطه :

یک سری واژه هایی رو ننویسین تو جدول اهدافتون مثل خرید ، فروش ، پیدا کردن ، معامله ، بردن جایزه ، برنده شدن تو قرعه کشی....

خب من هدفم اینه که یک خونه بخرم تو فلان خیابون شهر یه خونه ی ۲۰۰ متری "بخرم". آقا مگه نگفتین هدف دقیق باشه ، خب منم دقیق گفتم دیگه ، پس اشکالش کجاست ؟این هدف غلطه ! چرا ؟

چرا خرید غلطه ؟ دوست عزیز شاید خدا بخواد از ۱۰۰۰ روش تو رو خانه دار کنه ، چرا خدا رو محدود می کنی ؟ تو داری همه ی درها رو می بندی ، همه کسانی که خونه دارن خودشون خونه شون رو خریدن ؟ یه نفر تو قرعه کشی بانک برده ، یکی پدرش یکی پدر همسرش ، بهر حال ، یه روشی غیر خرید خونه دار شده.
راهها رو نبدیم ، روشها رو محدود نکنیم ، ما همه ی درها رو می بندیم و فقط یک در رو باز میذاریم.
دوست عزیز هدفت رو دقیق بنویس ، ولی بهتر نیست بگی هدفم صاحب خانه شدن در فلان محله با فلان متراژه ؟

شاید کائنات بخواد از روشهای آسان ما رو به هدفمون برسونه ولی ما درها رو می بندیم و در سخت ترین کار رو باز میذاریم."

--------
البته حالا باید از دکتر فرهنگ هم سوال کرد در این مورد Smile (البته در صحبت های ایشون یه سری مثال هست که برای خلاصه شدن مطلب نیاوردم وگرنه یه ۳۰ صفحه میشد حالا اون بخشی که مربوط به این بحث ها هست رو در قالب ورد اتچ می کنم کسی دوست داشت بخونه)
-----------
در ارسال ۱۷ ادرس زیر هم لینک واسه دانلود یه فایل با خلاصه صحبتهاشون در باب موفقیت رو گذاشتم که کاملتره دوست داشتید اونم می تونید بخونید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته تاپیک رو فکر کنم خراب کردم! شاید بهتر باشه بگم جداش کنن تاپیک رو؟! نمی دونم.

فایل‌(های) پیوست شده
انرژی ها و قانون جذب.docx
اندازه فایل: ۵۰/۱۵ KB
رویدادهای زندگی.docx
اندازه فایل: ۳۸/۸۴ KB

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh
ارسال: #۱۹۸
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
RE: انرژی مثبت
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  مرسی خانم انرژی مثبت دست شما درد نکنه بابت انتخاب مطالب و وبرایش زیبای اون.
خواهش می کنمShy امیدوارم در زندگی هم بکار برده بشه و نتایجش دیده بشه.
البته دستم درد نمی کنه! Tongueانرژی منفی داره خود کلمه درد و البته بقیه کلماتش خنثی هستند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۹۹
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
انرژی مثبت
وقتی با خانواده هستی لبخند بزن...چون خیلی ها در آرزوی خانواده هستند

وقتی میری سرکار لبخند بزن....چون خیلی ها در آرزوی پیدا کردن کار هستند

وقتی تنت سالم و تندرست هست لبخند بزن...چون ادمهای مریض تاوان خیلی سختی برای سلامتی می پردازن

وقتی زنده هستی لبخند بزن...چون مردگان در ارزوی زندگی دوباره برای انجام کارهای نیک هستند

وقتی داری خدای خودت رو عبادت میکنی لبحند بزن...هستند کسانی که گاو را عبادت میکنن

لبحند بزن چون خودت هستی...و خیلی ها در ارزوی اینن که جای تو باشن

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , انرژی مثبت , azarakhsh1986 , sahar salehi
ارسال: #۲۰۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
انرژی مثبت
تهاجمی باش، برو جلو؛ بترس و اقدام کن.

اگر دائم غر بزنی، اگر ذهنت را به سمت چیزهای منفی ببری و بسط بدهی، زندگی‌ات تاریک می‌شود.

درست برعکس؛ مثبت بیندیش، مثبت عمل کن، خواهی دید هر روز راه‌ها برایت باز می‌شود.

فقط با یک اقدام کردن، از ریشه به میوه می‌رسی. این معجزۀ اقدام است.

از این به بعد، در مسابقۀ زندگی دفاعی بازی می‌کنید یا تهاجمی؟

یا برنده‌اید یا بازنده، وسط ندارد.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوچکترین عدد مثبت قابل نمایش rezajam ۱ ۲,۱۷۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: reza.bsh
  مثبت کردن وزن یالها و حل با دایجسکترا shayesteNEY ۳ ۱,۸۲۸ ۰۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamid_0311
  چگونه برای زندگی بهتر افکار مثبت داشته باشیم؟ پشتکار ۱۰ ۹,۸۰۴ ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  انتخاب با ماست: افکار منفی یا مثبت، مخرب یا سازنده S_Mehrjoyan ۱۴ ۴,۸۵۱ ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  سوال ۳۵ آیتی ۹۰- تعداد مقسوم علیه های مثبت lotus ۳ ۳,۲۲۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Ada Lovelace
  کامپیوتر۸۷- جستجو در آرایه مرتب با اعضای مثبت و منفی tayebe68 ۶ ۳,۸۳۱ ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ada Lovelace
  کوچکترین عدد مثبت tabassomesayna ۱ ۱,۷۹۴ ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: izadan11
  فازهای مثبت برای کنکور tohidi4503 ۱۷ ۹,۰۷۰ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: explorer
  جادوی مثبت اندیشی... rahayi ۲ ۲,۰۷۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *afsoon*
  قابلیت مشاهده رای‌های مثبت و منفی برای مدیران admin ۳۰ ۲۶۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close