زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !

ارسال: #۴۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  الان این دو تا پست آخر شما خیلی با هم متناقض هستا! Big Grin
کجاش متناقضه ؟!!! شما یا واقعا منظور منو متوجه نمی شید یا نمی خواهید که متوجه بشید ! شما یه نظری دادید من هم جواب دادم .
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  البته من فکر می کنم این که یک جمع بندی در یک تاپیک باشه هم بد نیست مثل این می مونه که اون پست ها کتاب مرجع هست و این پست نکات تستی!
به هر حال جلوی بی نظمی رو از هر جایی که بگیریم خوبه! اگه تا به حال این کار صورت نگرفته از این به بعد صورت می گیره!
ولی من هنوزم نمی دونم دعوت به ادامه بحث در یک تاپیک دیگه چرا انقدر شما رو ناراحت کرده!
پانوشت: من چند تا پست قبلی رو پاک می کنم چون دیگه مطمئنم که ایم مباحثی که الان داره مطرح میشه کاملا بی ربطه!

یعنی واقعا هر کی جواب حرف شما حرفی زد یعنی ناراحت شده ؟! شما اینطور استنباط می کنید ؟ واقعا در عجبم !!
اتفاقا این سوال باید از خود شما پرسیده بشه که یه بی نظمی توی تالاری که پر از بی نظمیه چرا شما رو ناراحت کرده ؟! Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir
ارسال: #۴۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  اتفاقا این سوال باید از خود شما پرسیده بشه که یه بی نظمی توی تالاری که پر از بی نظمیه چرا شما رو ناراحت کرده ؟!

ممنون از استدلال منطقیتون. شما به حرفتون ادامه بدید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۳
۳
ارسال: #۴۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من از اول ایجاد تاپیک میدونستم محل اصلی مبحث "معرفی دانشگاهها" جای دیگه است.ولی خب یه مدت اون تالار کم رونق بود و فکر کردم ایشون میخواد با خود بچه ها از نزدیک ! صحبت کنه و پرسش و پاسخ داشته باشه.اتفاقا معرفی های خوبی هم مجددا صورت گرفت

همینجا از دوستانی که در مورد دانشگاهشون اطلاعاتی دارن درخواست میکنم توی بخش مربوطه که لونا خانم گفتند ، برای آیندگان ، معرفی انجام بدن تا بقیه هم با چشم باز انتخاب کنند.حتی اگر داشنگاهشون فقط کارشناسی داشته باشه-ممنون از همه.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , baziramzi.ir , yaser_ilam_com
ارسال: #۴۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  بچه ها چون این تاپیک یک تاپیک مفید برای کسایی هست که می خوان انتخاب دانشگاه بکنن شاید بهتر باشه بحث های جانبی در یک تاپیک دیگه دنبال بشه تا این تاپیک هم منحرف نشه

وقتی کاربر luna خود زنی می کند......... یا بهتر بگم خودشو نصیحت می کنه اما خودشم حرف خودشو گوش نمیده

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  در مورد دکتر شریفی (استاد پایان نامه خودم) هم باید بگم که آزمایشگاه سیستم عامل و سیستم ههای توزیع شده ایشون حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن چون کلا بچه های آزمایشگاه ایشون بعد از فارغ التحصیلی قطعا حداقل یک مقاله منتشر میکنن و همینطور پروژه ای که روی اون کار می کنن رو باید پیاده سازی کنن . البته شرایط خاصی وجود داره برای گرفتن پروژه با ایشون
اینکه باعث برتری نمیشه. همه دانشگاه ها دانشجوها در مقطع ارشد حداقل یه مقاله دارن و پیاده سازی پروژه هم چیز کاملا طبیعی ای هست در آزمایشگاه هایی که محصولات تجاری میدن بیرون.

من صحبتی از آزمایشگاه با محصولات تجاری کردم؟!!!
در حال حاضر من با چند تا از دوست های خودم که کامپیوتر شریف هستن و نرم می خونن و به قول کاربر luna در شرف فارغ التحصیلی هستن در ارتباطم و نه قراره مقاله ای بدن و حتی ۲تاشون اصلا پیاده سازی هم ندارن حالا پیدا کن پرتقال فروش رو

بهتر نیست متعصبانه صحبت نکنیم
۵
۵
ارسال: #۵۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
برای رشته علوم کامپیوتر اگه بخواهید این ۱۱ دانشگاهی که این رشته رو ارائه میدند بر اساس سطح علمی , اساتید و امکانات رفاهی انتخاب کنید به چه ترتیبی انتخاب می کنید
دانشگاه تبریز , دانشگاه تربیت مدرس , دانشگاه تهران , دانشگاه دامغان , دانشگاه سیستان بلوچستان , دانشگاه شهید با هنر کرمان , دانشگاه شهید بهشتی , دانشگاه امیر کبیر , دانشگاه شریف , دانشگاه یزد , مرکز تحصیلات تکمیلی زنجان ,
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)marziyeh نوشته شده توسط:  برای رشته علوم کامپیوتر اگه بخواهید این ۱۱ دانشگاهی که این رشته رو ارائه میدند بر اساس سطح علمی , اساتید و امکانات رفاهی انتخاب کنید به چه ترتیبی انتخاب می کنید
دانشگاه تبریز , دانشگاه تربیت مدرس , دانشگاه تهران , دانشگاه دامغان , دانشگاه سیستان بلوچستان , دانشگاه شهید با هنر کرمان , دانشگاه شهید بهشتی , دانشگاه امیر کبیر , دانشگاه شریف , دانشگاه یزد , مرکز تحصیلات تکمیلی زنجان ,

انتخاب بین شریف و امیرکبیر و تهران برای اولویت اول کـــــــــــاملا بستگی به علاقه شما داره . چون گرایش هایی که این سه دانشگاه برای علوم ارائه میدم کاملا متفاوته ! ترجیح شما بطور کلی این باشه که اگه به بیوانفورماتیک علاقه دارید اول دانشگاه تهران ، اگه به هوش مصنوعی و نرم افزار علاقه دارید اول امیرکبیر و اگه به نظریه محاسبه و محاسبات علمی ( کلا مباحث ریاضیاتی و پیچیدگی محاسباتی و محاسبات ماتریسی و ... ) اول دانشگاه شریف . البته دانشگاه تهران گرایش الگوریتم و محاسبات کوانتومی هم داره ولی نقطه قوتش همون بیوانفورماتیکه .

دانشگاه امیرکبیر هم گرایش نظریه محاسبه داره و قراره از همین امسال محاسبات علمی هم بگیره . در اون صورت انتخاب بین شریف و امیرکبیر مسلمه که اول شریف رو بزنید برای این دو گرایش .

در مورد بقیه دانشگاه ها اطلاعاتم کامل نیست .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , banou , Masoud05 , marziyeh , AI.
ارسال: #۵۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
از دانشگاه شیراز چه خبر ؟

الان داشتم لیست دروس هوشش رو نگاه میکردم
که ۳ تا درس جبرانی داره که هوش و سیگنال و کنترل خطی بود که کنترل خطیش فکر کنم یخورده خارج میزنه . بچه هایی که واحد گذروندن شیراز بیان بگن .
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  حالا بریم سراغ هوش:Confused
اگه تنتون خارید ، اگه گوش مالی خواستین ، اگه سرتون به تنتون زیادیه ، اگه خواستین شب تا صبح نخوابی بکشید و بعد بیاید فرداش ببینید هرچی تا صبح زحمت کشیدید هیچ بوده ، اگه خواستین خیلی تحقیر بشید ، اگه ............................................................ بخدا دیگه الان گریم میگیره!!ConfusedConfusedConfusedConfused
بیاید هوش ایلام بخونید و بیفتید زیر دست استاد بزرگش
علم و سوادش زیاده منتها تا باهاش جور بشید ............................ حرفی ندارمHuh

خلاصه یه جمع بندی کنم ایلام در مجموع خوبهCool

جمع بندی جالبی بود Big Grin این همه مسئله داره بعد میگید خوبه ( گرایش هوش ) Big Grin
فاصله ۱۰ دقیقه ای با چه وسیله ای ، مثلا سرویس داره یا تاکسی باید گرفت ؟

از دانشگاه های باهنر کرمان - یزد - بوعلی سینا - شیراز - فردوسی کسی اطلاعی نداره ؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ق.ظ
از دانشگاههایی که قراره امسال اولین بار ارشد نرم یا هوش بگیرن خبر ندارید؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ
بابا یکی نیست که دانشگاه صنعتی شیرازو دانشگاه شیراز رو بر اساس آخرین تغییرات و تحولات و همینطور اساتید و امکانات و از همه مهمتر شرایط کاری برای دانشجوهای ارشد توضیح بده.پس کجان همشهریای باغیرتم!
بابا بیاین دیگه.
۲
۰
ارسال: #۵۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
از دانشگاه فردوسی مشهد هم باید بگم که از نظر امکانات خیلی خوبه
سلف غذاهاش خوبه و قیمت غذاها تو همه ی دانشگاههای سراسری یکی هستش تا جایی که من می دونم.
از نظر خوابگاه هم که به اندازه ی کافی هست و تو تعداد خوابگاه معروفه
اینترنت هم هست تو کل خوابگاه البته فکر کنم برای بچه های ارشد و دکترا wireless داره جدیدا نمی دونم
جو فرهنگیش خوبه اما خب نسبت به بقیه ی دانشگاهها مذهبی تره اما زیاد تو رفتار بچه ها تغییری نداره
کل دانشگاه هم که تو یه محوطه هست
در ضمن علاوه بر خود دانشگاه یه کالچ هم داره که هر برنامه یا نرم افزار خاصی رو بخاین اونجا اموزش داده می شه البته با پول مجانی نیست
در مورد رشته ی کامپیوتر هم اطلاعی ندارم که اساتیدش کیا هستن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , Donna , pos , fatima1537 , baziramzi.ir , kerm
ارسال: #۵۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
می خوام بطور کلی در مورد دانشگاه باهنر کرمان صحبت کنم ( در حد یک دانشجوی کارشناسی )

دانشگاه کرمان به همّت آقای مهندس علیرضا افضلی پور در سال ۱۳۵۳ در کرمان تأسیس شد ، این دانشگاه در جنوب شرقی شهر کرمان و در زمینی به مساحت ۵/۰۰۰/۰۰۰ متر مربع بنا گردیده و فعّالیّت آموزشی خود را با پذیرش ۹۰ دانشجو در سال ۱۳۵۴ آغاز نمود .

براساس فعّالیّت های آموزشی وپژوهشی چشمگیر دانشگاه در طول ۳۰ سال گذشته ، وزارت علوم , تحقیقات و فناوری ، دانشگاه شهید باهنر را در زمره ی دانشگاه های برتر ایران می شناسد . فضای آموزشی و پژوهشی دانشگاه در ابتدای تأسیس ۲۵۰۰۰ متر مربع ، برای تعداد ۵۰۰۰ دانشجو در نظر گرفته شده بود ، اما در حال حاضر این فضا در مجموع به بیش از ۲۰۰۰۰۰ متر مربع و تعداد دانشجویان به قریب ۱۸۰۰۰ دانشجو افزایش یافته است .

[تصویر:  83734_1_1379093281.gif]

چند سالی است که ارشد هوش مصنوعی آوردیم : ( معرفی یه سری اساتید ... البته نصف اساتید دانشجوی دکترا هستند و من فقط کسانی را که دکتر هستند معرفی می کنم )

دکتر مهدی افتخاری
مرتبه علمی : استاد یار
مدرک تحصیلی : دکتری
رشته تحصیلی : مهندسی کامپیوتر- گرایش هوش مصنوعی
زمینه های تخصصی : رایانش نرم، یادگیری ماشین، کاربرد سیستمهای فازی در مدل سازی، الگوریتم های تکاملی، کنترل هوشمند
تدریس دروس: رایانش نرم، یادگیری ماشین، روشها و سیستمهای فازی، الگوریتم های تکاملی، هوش مصنوعی

دکتر مجید محمدی
رشته تحصیلی : مهندسی کامپیوتر-معماری
زمینه های تخصصی : محاسبات کوانتمی، منطق برگشت پذیر، نانوتکنولوژی، پردازش موازی، شبکه های عصبی، منطق فازی، کنترل هوشمند
تدریس دروس:شبکه های عصبی، رباتیک، پردازش موازی، معماری پیشرفته، پردازش سیگنالهای دیجیتال

دکتر حمید میروزیری
رشته تحصیلی : مهندسی برق
زمینه های تخصصی : رمزنگاری و امنیت شبکه (توابع درهمساز، کلید خصوصی و عمومی، امضای دیجیتالی، گواهی دیجیتالی، تایید هویت)، هوش مصنوعی (پردازش گفتار، مدل مارکف، پیچش زمانی پویا، شبکه عصبی)
تدریس دروس: شبکه های کامپیوتری، رمزنگاری، هوش مصنوعی، پردازش گفتار، معماری کامپیوتر، گرافیک کامپیوتری، ساختمان داده ها، ، پردازش سیگنالهای دیجیتال، جاوا

دکتر علی اکبر نیک نفس
رشته تحصیلی : مهندسی کامپیوتر- کاربرد کامپیوتر
زمینه های تخصصی : محاسبات کوانتومی، داده کاوی، کاربرد سیستم های هوشمند در تجارت الکترونیک
تدریس دروس:داده کاوی، محیط های چند رسانه ای، مدار های الکترونیکی و آزمایشگاه شبکه

درکل سطح علمی دانشگاه باهنر را متوسط به پایین می دانم . خیلی از اساتید فقط عنوان دکتر یا استاد را یدک می کشند و توانایی انتقال علم خود یا پرورش دانشجویان را ندارند.

سلف دانشگاه : بنظرم بد نیست. خودم خیلی وقتا می رفتم سلف و راضی بودم. با این حال در طی ۴ سال تحصیل حدود ۲بار دانشجویان برای بهتر شدن وضع سلف دست به اعتصاب زدن ولی متاسفانه تاثیری نداشت. نتیجه کلی سطح غذا را متوسط می دانم.

خوابگاه : چندبار برای دیدن دوستان به خوابگاه مراجعه کردم بنابراین نمی توانم به طور دقیق نظر بدم ولی دوستان تازگی ها خیلی ناراحت بودن و می گفتمن حداقل ۴ دانشجو باید در یک اتاق کوچک زندگی کنند. از طرفی معدل هم مثل اینکه مهم است! در کل خوابگاه دارد و از هیچی بهتره.

فضای سبز دانشگاه خیلی خوب و بزرگ است. البته بعد از اتفاقات انتخابات همه جا دوربین نصب شده است. معماری دانشگاه زیبا و در نوع خودش منحصر بفرد است Heart

شاد و سلامت باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , hardware23 , pos , **sara** , fatima1537 , najme60 , baziramzi.ir , Mansoureh
ارسال: #۵۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  خواهش میکنم Smile
کلاس ها گرمسار هست ... یکی از مانشت با رتبه حدود ۱۵۵ شبانه گرمسار قبول شده بود.

راجع به استاداش:
یکی استادای امیرکبیر که دانشکده/دانشجو ها ازش راضی نبودن رو فرستادن شعبه گرمسار اونجا درس بدن (همیشگی)... (اینو یکی از دوستام میگفت) بقیه استاداش رو نمیشناسم

اطلاعات خیلی دقیقی داری Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , Potential
ارسال: #۵۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  آقای esi، حرفتون کاملا غلطه... خیلی از اساتید توپ هستند که در دانشگاه های خیلی پایین تر، با مدارک پایین تدریس میکنند، ولی گمنامند. مثلا توی دوره ی کارشناسیم، دانشگاه شهید چمران دوتا استاد فوق العاده داشت، که اتفاقا فوق لیسانس داشتند! یعنی حتی دکترا هم نگرفته بودند! (هر چند که الان دانشجو دکترا هستند) ولی در عوض یه استادی دانشگاه شریف داره، استاد تمام کامل هم هست ولی به نظر من دانشجوهاش هستند که اون رو بالا بردند، نه خودش و علمش!!!

از طرفی یه استاد دانشگاه مهم اینه که زبون داشته باشه و بتونه حتی اون علم اندکی که داره رو درست منتقل کنه، اصلا نیازی به داشتن فلان تا مقاله با هزارتا citation هم نیست!

حالا اگر استادی پیدا بشه که هم پژوهشی باشه و هم قدرت بیان خوبی داشته باشه که چه بهتر...
واقعا با چه منطقی دارین اینطور می گید ، فکر کنم متوجه نشدید منظوره من چیه ؟
تواین شرایط ، تو این تاپیک ما داریم درمورد دانشگاه ها صحبت می کنیم و اساتیدشون ، نه استثنا ها ، ما نمی خواهیم که استادای گمنام خوب رو شناسایی و معرفی کنیم !! می خواهیم دانشگاه ها و اساتیدشونو برسی کنیم تا بچه ها انتخاب درست و صحیحی داشته باشند ، همین .

ما میخواهیم یه تعادلی بین دانشگاه و اساتید تویه گرایش خاص بر قرار کنیم ، مثلا من بشخصه اگه رتبم خوب بشه با این اطلاعات و آگاهی علم و صنعت رو به بهشتی ترجیح می دم.

همین ، چه ربطی به مدرک و استاد و مقاله و .... داره !!!!!!!!! Tongue

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , baziramzi.ir , farahnaz
ارسال: #۶۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط sina_bhh.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  من کارشناسی رو تو دانشگاه کردستان بودم و میدونم که ارشد هوش داره!
اساتیدی که باهاشون درس دارید:
...
خوابگاه
...
غذا
...
مردم شهر
...
خود شهر
...
رفت و آمد :
...
امیدوارم آشنا شده باشید

یه چیزایی هم من اضافه می کنیم.

در مورد اساتید:
۱- دکتر بیورانی دیگه برای گروه هوش درس نمیدن
۲- دکتر احمدی زر (که مربوط به گروه صنایع هستش) فقط درس پردازش تکاملی رو با بچه های هوش داره
۳- دکتر اخلاقیان هم که گفتید و رئیس دانشکده هستن
۴-دکتر مرادی هم که هر سه مقطع تحصیلی(کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا) رو توی امیرکبیر بوده و البته دکترای علوم کامپیوتر هستن(یه جورایی خصلت استادای امیرکبیر رو داره و سال به سال داره بیشتر میشه !!!!).سال اخذ دکترا ۲۰۱۱
۵- دکتر شیخ اسماعیلی که تازه به گروه اضافه شدن.کارشناسی و کارشناسی ارشد توی شریف بوده و دکترا توی
بوده.سال اخذ دکترا ۲۰۱۱

اگه به دو مورد آخر توجه کنید میبینید که از لحاظ مدرک جاهای خیلی خوبی درس خوندن.ولی اگه به سال اخذ مدرکشونم نگاه کنید میبینید که تازه تموم کردن.خیلی جوون هستن(حدود ۳۰ سال).این جوون بودن خوبیش اینه که راحت تر میشه باهاشون ارتباط داشت ولی بدیش و شاید مهمترین بدیش اینه که خیلی کم تجربه هستن!!!! استادای دانشگاه های خیلی خوب رو نگاه کنید میبینید که شاید جوونترینشون حدود ۱۰ ساله که دکترا رو دارن و سابقه تدریس!!!

خوبی که داره اینکه چون فعلا (و البته فعلا) تعداد دانشجوها کمه با استادای گروه برق و صنایع(همون دکتر احمدی زر) میتونید کار کنید که البته اگه توی علاقه مندی های اساتید برق چیزی رو دوست داشته باشید و باهاشون کار کنید که عالیه
-------------------------------
در مورد خوابگاهها:
هم که چیزی نمیدونم (چون اونجا نیستم) ولی یکی از دوستان گفتن که یه خوابگاه جدید درست کردن که از ترم قبل به دانشجوها دادن.گفت که قیمت این خوابگاه جدید دو برایر خوابگاههای دیگست و میگفت که شیکه(من ندیدم.قیمتش دو برابر که هست ولی نمیدونم شیکه یا نه)
-------------------------------
غذا :

فقط دو روز (اونم نهار) رو از غذای دانشگاه استفاده می کنم(اونم به اجبار).چون تا حالا غذای دانشگاههای دیگه رو نخوردم نمیتونم بگم بهتره یا نه(غذاش برای من اصلا خوشمزه نبوده !!!Undecided)
------------------------------
در موردخود شهر :

کلا همکاسی های من از جاهای مختلفی هستن (گلستان-گیلان-سمنان-شیراز-زنجان-تبریز).من ندیدم که از آب و هوای اینجا ناراضی باشن.مخصوصا اینکه شاید توی ۴-۵ سال اخیر اینجا دیگه زمستونش مثلا قبل نیست (اصلا مثل قبل نیست)Sad

امیدوارم بیشتر آشنا شده باشیدBig Grin

یادم رفت این دو مورد رو بگم

در مورد سایت :

یه سایت کامپیوتر مخصوص بچه های ارشد کامپیوتر (البته میشه گفت فعلا هوش) درست کردن که هنوز درش بازه نشده که ببینیم چطوریهTongue میگن سایت تمیز و خوبی هست و کامپیوترهای خوبی هم خردین و جوابگوی پروژه های بچه ها هست.فعلا ندیدم که نظر بدم

در مورد اینترنت دانشگاه :

اوایل ترم قبل که بچه های خوابگاه خیلی به اینترنت اعتراض داشتن.ولی یه مدت بهتر شد.ولی گویا دوباره سرعت اینترنت دچار مشکل شده.استادمون (دکتر اخلاقیان) که رئیس دانشگاه هستن گفتن که زیر ساخت ها قدیمیه و با چند شرکت وارد مذاکره شدن و به زودی به نتیجه نهایی میرسن و شروع به تعویض میکنن.تا کی این تموم بشه نمیدونم !!

امیدوارم بیشتر بیشتر آشنا شده باشیدBig Grin

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , blackhalo1989 , farahnaz , mojtaba14405 , kerm , fatima1537 , baziramzi.ir , firouzi.s , a i , capella

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۴,۱۰۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۷۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۸۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close