زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در جستجوی یک مشاور

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ
در جستجوی یک مشاور
سلام
بچه‌ها من درمورد ارشد و ادامه تحصیل چند تا سوال اساسی دارم.که متاسفانه این دودلی‌ها داره بازدهی درس خوندن من رو کم می کنه .قبل از این که دیر بشه باید شک هام برطرف شه .کسی از شما نام،شماره تلفن،آدرس یه مشاور به درد بخور رو نداره؟؟
(سوالام در مورد شیوه مطالعه و جزوه مناسب و از این جور حرفا نیست)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۵۲ ق.ظ
RE: در جستجوی یک مشاور
(۲۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ)مریم نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها من درمورد ارشد و ادامه تحصیل چند تا سوال اساسی دارم.که متاسفانه این دودلی‌ها داره بازدهی درس خوندن من رو کم می کنه .قبل از این که دیر بشه باید شک هام برطرف شه .کسی از شما نام،شماره تلفن،آدرس یه مشاور به درد بخور رو نداره؟؟
(سوالام در مورد شیوه مطالعه و جزوه مناسب و از این جور حرفا نیست)

مشاور میخوای چیکار‌، بچه های اینجا خیلی بهتر از مشاور هستن‌، خود دکتر خیلی راهنمایی های جالبی داره در ضمن خیلی از مسائل مثل انتخاب گرایش، اینده شغلی‌، شیوه درس خوندن‌، مصاحبه با رتبه های برتر‌، در این سایت هست. کاش یه نگاه میکردید‌، انشا الله دیگه مسئله ای تو ذهنتون باقی نمی مونه اگه هم چیزی ندید مطرحش کنید.در ضمن می تونید بررسی کنید که چند نفر از بچه های این سایت پارسال دانشگاه های خوبی (شریف - تهران - صنعتی اصفهان - شیراز . ...)قبول شدن، اینا مشاوران واقعی هستن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۵ ب.ظ
در جستجوی یک مشاور
با مسعود موافقم مشکلتون رو بگید شاید کسی قبلا تجربه کرده یود و تونست حلش کنه، مشکلات دانشجویی خیلی شبیه هم هستند.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
در جستجوی یک مشاور
البته بسیاری از مسائل که بعضاً خیلی خصوصی هستند رو نمی شه جایی مثل اینترنت مطرح کرد. ولی من فکر می کنم این انجمن پوشش خوبی رو مسائل مختلف داشته باشه( هر چند که معتقدم هر شخصی نیاز به یه مشاوره اختصاصی داره و هر نسخه ای برای هر آدمی مناسب نیست)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Maryam-X
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  با مسعود موافقم مشکلتون رو بگید شاید کسی قبلا تجربه کرده یود و تونست حلش کنه، مشکلات دانشجویی خیلی شبیه هم هستند.

بسیار خوب
مشکلم اینه که من از خیلی وقت پیش با توجه به دروس و اندکی علاقه گرایش آی تی رو انتخاب کردم و علاوه بر اون هوش را هم دوست دارم.تنها علتی که سراغ هوش نرفتم وجود دروس ریاضیات است.البته فهم ریاضیم بد نیست و در لیسانس خوب دروس رافراگرفتم.ولی به تجربه برام ثابت شده که توی کنکور نمی تونم خوب عمل کنم.با وجود اینکه منظور سوال و فرمول مورد نیاز را به خوبی بلدم باز در وقت استاندارد به جواب نهایی نرسیدم.(یه وقت وسط محاسباتم یه منفی کم و زیاد میشه یادر حین نوشتن یه ضریب جابه جا میشه و تا ثریا دیوار کج میره..)

از طرفی توی آی تی گرایش فناوری اطلاعات رو می خوام و هیچ علاقه ای به شبکه ندارم و دانشگاه مورد علاقه‌ام هم امیر کبیر است ولی خودتون می دونید که امیر کبیر فناوری اطلاعات نداره.یعنی اگه نفر اول کنکورم می شدم چیزی که می خوام گیرم نمیاد(اونقدر کله شق هستم که اگر گرایش یا دانشگاهی مخالف با معیار هام در بیام کلا بی خیال شم و نرم .صرفا داشتن مدرک فوق هیچ ارزشی برام نداره و به نظرم دانشگاه ارزش دو سال دیگه حروم کردن جوانی انسان بدون هیچ و پوچ را نداره)

ولی مسئله اصلی اینه که من توی اصفهان زندگی می کنم.و بازم می دونید که دانشگاه های اصفهان هم آی تی نداره.هر اتفاقی تا اومدن نتایج ممکنه پیش بیاید تا نتونم برم تهران.
از یه نظر دیگه هم چون لیسانس رو خوابگاهی بودم و بعد از ۴ سال دربه دری تازه برگشتیم سر خونه زندگیمون گاهی وقتها فکر می کنم حوصله اینکه دوباره بار و بندیلو ببندم و آواره‌ی شهر غربت بشم رو ندارم.این خوابگاه ندادن دانشگاه های تهران هم خودش قوز بالا قوز شده.(یکی به من بگه حالا کی گفته که توحتما تهران قبول میشی که اینقدر ناز می کنیBig Grin)

با ذکر این نکته که بعد از دادن کنکور بلافاصله می رم سراغ کار.(فبل از کنکور هم یه مدت کوتاه کار می کردم.)حالا شما بگید.اگه جای من بودید و تا قبل از اومون نتایج توشهر خودتون یه کار دولتی دائم خیلی خوب به پستتون می خورد و از طرفی یه شهر غیر از شهر خودتون هم قبول می شدید چیکار می کردید؟کار رو ول می کردید یا درس رو

یا پیش خودتون فکر می کردید بهتره از همون اول می رفتم روی هوش سرمایه گذاری می کردم که اگر هم نتونستم برم شهرستان.حداقل هوش اصفهان رو بتونم برم؟؟
(یا اگر بازهم مشکلی نداشتی هوش امیر کبیر که دانشگاه مورد نظرته؟؟)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۰ ق.ظ
برای قبولی توی ارشد ریاضی مهمه اما نه اینقدرا‌، من دوستم ریاضی کلاً ۲ تا تست ریاضی گسسته زد (بقیه ریاضیا رو نزد) اما دروس مشترک رو بالای ۳۵ زد، اصفهان قبول شدSmile
خب شما هم میتونید دیگه، کاری نداره اگه اینهمه اراده داریدBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
من هم ریاضی‌ها رو ۷ ۸ بیشتر نزدم، ولی صنعتی اصفهان هوش آوردم
نقل قول: ولی به تجربه برام ثابت شده که توی کنکور نمی تونم خوب عمل کنم
به نظرم در مورد هر کنکور بصورت جدا جدا فکر کنید بهتره، من تاحالا ۷ بار کنکور دادم و هر ۷ بارش رو هم قبول شدم(۳ بار کاردانی(هنرستانی بودم)، ۲بار کارشناسی و ۲ بارم ارشد) هر بار هم به دلیلی نرفتم(فکر میکنم ضرر هم نکردم)‌، هیچوقت نتونستم در مورد خودم به این نتیجه برسم که در زمینه کنکور موفق هستم یا نمیتونم نتیجه بگیرم!
اصلا هر کنکور جو و شرایط خاص خودش رو داره که نمیشه با بقیه مقایسه اش کرد. منی که در رقابت با بچه های هنرستان با ۲ ۳ کنکور نتیجه مورد نظرم رو میگرفتم خیلی راحت‌تر و مستدل‌تر از شما میتونستم به این نتیجه برسم که کنکور ارشد کار من نیست و یا حداقل باید ۲ ۳ سالی پشتش در جا بزنم ولی تا جایی که میتونستم تلاشم رو کردم و خدا رو شکر نتیجه هم داد.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Maryam-X , ایرسا , sadr
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ
در جستجوی یک مشاور
خوب ببینید تو زندگیتون چه چیزایی واستون ارزشش بیشتره. مثلا کار براتون مهم تره یا درس. فکر نمی کنم جوابش خیلی سخت باشه. یا ببینین علاقتون به IT چقدر بیشتر از هوشه! نمیشه فقط به خاطر ریاضی رشته مورد علاقتون رو عوض کنید که! اگه شما ارشد خوندن رو حروم کردن زندگیتون می دونید پس برین دنبال کار! همه که نباید درس بخونن. ولی اگه فکر کردین و دیدین که واقعا براتون درس خوندن و پژوهش ارزشش بیشتره برین دنبال اون رشته ای که واقعا بهش علاقه دارین و به مشکلاتش هم فکر نکنین.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , ایرسا
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  من هم ریاضی‌ها رو ۷ ۸ بیشتر نزدم، ولی صنعتی اصفهان هوش آوردم
به نظرم در مورد هر کنکور بصورت جدا جدا فکر کنید بهتره، من تاحالا ۷ بار کنکور دادم و هر ۷ بارش رو هم قبول شدم(۳ بار کاردانی(هنرستانی بودم)، ۲بار کارشناسی و ۲ بارم ارشد) هر بار هم به دلیلی نرفتم(فکر میکنم ضرر هم نکردم)‌، هیچوقت نتونستم در مورد خودم به این نتیجه برسم که در زمینه کنکور موفق هستم یا نمیتونم نتیجه بگیرم!
اصلا هر کنکور جو و شرایط خاص خودش رو داره که نمیشه با بقیه مقایسه اش کرد. منی که در رقابت با بچه های هنرستان با ۲ ۳ کنکور نتیجه مورد نظرم رو میگرفتم خیلی راحت‌تر و مستدل‌تر از شما میتونستم به این نتیجه برسم که کنکور ارشد کار من نیست و یا حداقل باید ۲ ۳ سالی پشتش در جا بزنم ولی تا جایی که میتونستم تلاشم رو کردم و خدا رو شکر نتیجه هم داد.

بسیار عالی و درست .منم صد در صد با شما موافقم . من مثل شما هنرستانی بودم‌، پس باید بگم من پایه علمیم ضعیفه و نمی تونم قبول شم، نه، واقعیت اینه که پایه علمی ما خیلی ضعیفه اما کی گفته با تلاش این ضعف جبران نمیشه.من خودم یه کم تنبلی می کنم ولی جالبه بدونین دوستم ۲ سال پیش ارشد شریف قبول شد با اینکه هنرستانی بودSmile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadr , Soheil
ارسال: #۱۰
۰۱ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
مرسی از راهنمایی های ارزنده و سپاس فراوان به خاطرحس نوع دوستی تون

حرفهای شما کاملا درسته.ولی طبق راهنمایی هایی که دوستان قبول شده در سالهای قبل
کردن،اکیدا توصیه کردن که برای دو رشته نخونید. فقط یک رشته‌ی اصلی انتخاب کنید و روی آن تمر کز کنید.درغیر اینصورت نتیجه اش اینه که هیچ کدومش رو قبول نمی شید!

من تا الان فقط برای آی تی می خوندم .حالا به نظر شما از الان برم هوش بخونم؟.من تا حالا لای کتابهای ریاضی رو باز نکردما!!!
اصلا به نظرتون تغییر گرایش توی این برهه‌ی زمانی کار عاقلانه ایه؟

(۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب ببینید تو زندگیتون چه چیزایی واستون ارزشش بیشتره. مثلا کار براتون مهم تره یا درس. اگه شما ارشد خوندن رو حروم کردن زندگیتون می دونید پس برین دنبال کار!
لونا جان من عاشق درس و تحصیل هستم و کاملا هدف وار درس می خونم.رشته مهندسی کامپیوتر را از ۸ سالگی انتخاب کردم نه در دوران دبیرستان یا وقتی رتبه‌ی کنکورم رو دیدم.ولی دوست دارم از چیزی که یاد می گیرم به طور کاربردی استفاده کنم. وقتی شما دوسال روی یه موضوع وقت می گذارید انتظار دارید در پایان یک نتیجه‌ی مثبتی از وقت و تلاشی که گذاشتید بگیرید.از اینکه می بینم دانشگاه های ایران حتی تو دوره فوق هم فقط تئوری وار درس می دهند و رد می شوند و در عمل هیچ چیز عاید دانشجو نمیشه اعصابم خورد میشه.نمونه‌ی این حرف من رو یه وقتی دکتر هم می گفت:"حاصل ارشد خوندن من،کاغذی خط خطی پر از امضاهای پیچ در پیچ،نشانه‌ی دو سال بیهودگی..."

شما اگه یه مدت برید سر کار یا قبلا رفته باشید(به خصوص در شرکتهای خصوصی) حرفهای من رو کاملا متوجه می شید.اونجاست که دیگه اطلاعات لیسانستون به هیچ وجه به دردتون نمی خوره.باید ببوسیدش بزاریدش کنار.و دوباره از صفر از کلاس های آزاد شروع کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ
در جستجوی یک مشاور
فکر کنم بهتره زیاد فکر نکنیم چرا تو داشنشگاه چیز یاد نمی دهند ..یه چیزایی این جوریه..که فقط میشه بگیم همینه که بوده..فکر کنم با یه سعی و تلاش مضاعف میشه یاد گرفت...دو سال دیگه خوابگاهی روی ۴سال گرمای اهواز!..زود تموم میشه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۵۵ ق.ظ
در جستجوی یک مشاور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ
در جستجوی یک مشاور
سلام با تشکر از سایت خوبتون‌، من می خواهم گرایش هوش بخونم و تا الانم زیاد درس نخوندم و امیدی به قبول شدن ندارم می گم فرصتی ندارم می خواستم راهنماییم کنید .
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)sara20 نوشته شده توسط:  سلام با تشکر از سایت خوبتون‌، من می خواهم گرایش هوش بخونم و تا الانم زیاد درس نخوندم و امیدی به قبول شدن ندارم می گم فرصتی ندارم می خواستم راهنماییم کنید .
ممنون
سلام
به مانشت خوش اومدید
سوالتون خیلی کلی هستش
تو قسمت های مختلف سایت اگه یکم بگردید حتما به جوابتون میرسید
موفق باشید.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط sadr.)
(۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  من هم ریاضی‌ها رو ۷ ۸ بیشتر نزدم، ولی صنعتی اصفهان هوش آوردم

ف تبارک الله احسن الخالقین
ویژگی مشترکی زیادی با هم داریم اخوی
من ۴ بار کاردانی کنکور دادم
۵ بار کارشناسی
تا اینجام ۲بار ارشد
فکر میکنم ارشد قبولی چهارمم رو برم بخونم...
در ضمن از این ۱۱ بار ۸ بار قبول شدم
(۱۳ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)sara20 نوشته شده توسط:  سلام با تشکر از سایت خوبتون‌، من می خواهم گرایش هوش بخونم و تا الانم زیاد درس نخوندم و امیدی به قبول شدن ندارم می گم فرصتی ندارم می خواستم راهنماییم کنید .
ممنون

برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست
تلاش کن..ممکنه قبول نشی اما تلاش کردن برای رسیدن به نتیجه بهتر خودش بخشی از موفقیته عزیزم
تلاش کن...Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۶ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۴ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۲۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  مشاوره برای کنکور دکتری Rehe1994 ۰ ۲,۱۳۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close