زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شریف از آزادی می رود (۱/۹۱)

ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دانشگاه شریف از آزادی می رود (۱/۹۱)
[تصویر:  IMAGE634537731200225601.jpg]
شورای عالی شهرسازی و معماری در آخرین روزهای سال ۹۰ با انتقال دانشگاه شریف موافقت کرد.
بنابر مصوبه شورای عالی شهرسازی ومعماری با تخصیص زمینی به مساحت ۳۸ هکتار در منطقه ۲۲ شهر تهران در شمال اتوبان همت غرب به دانشگاه شریف، دانشگاه شریف از محل فعلی آن در خیابان آزادی به محل جدید منتقل می شود.
در این مصوبه آمده: شورای عالی شهرسازی و معماری با واگذاری محدوده ۳۸/۳۴ هکتار از اراضی شمال اتوبان همت غرب، جنب اراضی دانشگاه علوم و فنون نیروی انتظامی به دانشگاه شریف موافقت کرده و مقرر شد، این اراضی به کاربری اموزشی اختصاص یابد. ضمنا پس از احداث و جابجایی دانشگاه ، اراضی فعلی دانشگاه شریف در منطقه دو شهرداری تهران (خیابان آزادی) تدریجا طی پنج سال به محل جدید انتقال یابد.
به نظر می رسد با توجه به این مصوبه دانشگاه شریف باید اراضی فعلی خود را واگذار کند و این در حالی است که پیش تر دانشگاه شریف با واگذاری اراضی اش در شمال خیابان آزادی مخالفت کرده بود و لی با انتقال کابری آموزشی اراضی فعلی دانشگاه به محل جدید این واگذاری قطعی به نظر می رسد.

Your education can change your life
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ف.ش , mamat , baran
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
دانشگاه شریف از آزادی می رود
حالا کو تا ۵۰ سال!!!! فعلا که فقط زمین هست Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
RE: دانشگاه شریف از آزادی می رود
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  حالا کو تا ۵۰ سال!!!! فعلا که فقط زمین هست Smile
ایشالا زمان نوه تونBig Grin
۰
۲
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
البته تا اونجا که من می‌دونم قرار بر اینه که تحصیلات تکمیلی در مکان کنونی گسترش پیدا کنه و دانشجویان مقاطع کارشناسی به مکان جدید نقل مکان داده شوند. الان دانشگاه داره روی پروژه دانشکده‌های مکانیک، هوافضا و ... توی مکان فعلی ساخت و ساز انجام می‌ده.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , انرژی مثبت , farzaneh_best , **sara** , baran
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته تا اونجا که من می‌دونم قرار بر اینه که تحصیلات تکمیلی در مکان کنونی گسترش پیدا کنه و دانشجویان مقاطع کارشناسی به مکان جدید نقل مکان داده شوند. الان دانشگاه داره روی پروژه دانشکده‌های مکانیک، هوافضا و ... توی مکان فعلی ساخت و ساز انجام می‌ده.
به نظر من جدا کردن دانشجوهای کارشناسی و تحصیلات تکمیلی باعث افت در دانشگاه می شود و اگر می خواهند جابه جا کنند کل یک دانشکده را با هم تغییر مکان بدهند.
۱
۰
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)ehsan2mk نوشته شده توسط:  به نظر من جدا کردن دانشجوهای کارشناسی و تحصیلات تکمیلی باعث افت در دانشگاه می شود و اگر می خواهند جابه جا کنند کل یک دانشکده را با هم تغییر مکان بدهند.
بله درسته. به نظرم بهتره برخی از رشته‌ها باقی بمونن و برخی دیگه نقل مکان کنن و یا در حالت ایده‌آل دانشگاه شریف۲ توی مکان جدید ایجاد بشه. یه تفکر دیگه هم که جدیداً مد شده جدا شدن کلی تحصیلات تکمیلی هست، یه چیزایی مثل دانشگاه تربیت مدرس.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2mk
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  حالا کو تا ۵۰ سال!!!! فعلا که فقط زمین هست Smile
پنج سال !

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۹۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۳۱۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close